صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی God Of War
ads

نقد و بررسی بازی God Of War

بازی God Of War

نقد و بررسی بازی God Of War : چند ساعت به بازی God Of War-تازه سازی حق رای بلند پروازانه استودیو سانتا مونیکا-امپراتوری خود را درگیر یک نبرد رئیس با یک ترول بلند می داند. به عنوان قهرمان دیوانه کریتوس ، ما جانور عظیم الجثه را قبل از اینکه تیشه ای در تنه او فرو ببریم و به معنای واقعی کلمه زندگی را از سینه آن بیرون بیاوریم ، می سازیم.

اگر قسمت های قبلی مجموعه اکشن فوق العاده خشن سوم شخص سونی را بازی کرده اید ، رهایی دشمن از قلب تپنده هنوز احتمالاً برای دوره مشابه است. تفاوت این بار ، انگیزه کریتوس است: او به جای حمله به دشمن برای جلب رضایت از خشم انتقام ، این کار را برای پسرش انجام می دهد.

قهرمان آشفته ترین بازی با ریش پرپشت و تبر جدید جنگی باز می گردد ، اما این پسر او Atreus است که او را به یک مرد بهتر تبدیل می کند و بازی God Of War بهترین بازی ای است که این سری تا به حال به وجود آورده است. به لطف رابطه عاطفی فوق العاده متفاوت این دو – و نحوه پیشرفت مداوم آنها در طول سفر طولانی آنها – این حق رای بالاخره داستانی فوق العاده برای مطابقت با حماسه خود دارد.

بازی God Of War

بازی God Of War

این یک تجربه عظیم و غیر خطی است که با جستجوهای جانبی ، اسرار و شگفتی ها همراه است.

در حالی که تماشای این بازی پویا بعید ، اما باورپذیر ، پدر و پسر یکی از نقاط قوت شگفت انگیز بازی است ، روایت جذابی به قیمت گیم پلی تعیین کننده و تاول زننده انگشت شست به دست نمی آید. برعکس ، مبارزات جلا یافته بازی God Of War سودآورتر از هر زمان دیگری است ، زیرا عملیات هک اند اسلش نوشته های گذشته را با تمرکز تازه بر تاکتیک های دقیق تر ترکیب می کند.

دیدگاه جدید دوربین بر روی شانه به هر برخورد یک حس صمیمی و احشایی می بخشد ، در حالی که ویژگی های زیادی از RPG الهام گرفته شده است-از وسایل دستی و رانهای بسته بندی قدرت تا سلاح های قابل ارتقاء و درختان مهارتی گسترده-عمق شکل دهی به شخصیت را اضافه می کند.

نقد و بررسی بازی No Man's Sky
بیشتر بخوانید
بازی God Of War

بازی God Of War

بسیاری از این غذاها مستقیماً به تبر جدید لریاتان کریتوس وارد می شوند: یک سلاح فوق العاده شکافنده جمجمه که می توان با فشار دادن یک دکمه به دست او ، مانند میلونیر ، یادآوری کرد.

آترئوس در میدان جنگ نیز بیهوده نیست ، زیرا تیرهای مناسب پسر باعث آسیب و حواس پرتی دشمنان می شود و به پدر یک مزیت تاکتیکی اضافی می دهد. بازیکنان می توانند به آتریوس دستور دهند که به اهداف خاصی شلیک کند ، اما “پسر” (Kratos یکی از نام گذاران محبت آمیز نیست) به تنهایی خوب عمل می کند ،

ضربه سر به ثمر می رساند و حتی دشمنان را با کمان خفه می کند. سلاح ها و توانایی های آترئوس را می توان در کنار کریتوس ارتقاء داد و تغییر داد ، بنابراین هیچ گاه از راه هایی برای کشتن هیولاهای اساطیری با سبک مورد نیاز کم نمی شود.

قصه گویی جذاب و جنگی پیچیده و رضایت بخش بازی God Of War بسیار برجسته است ، اما این عناصر به سختی سطح آنچه را که این انحصاری عالی PS4 روی میز می آورد خراش می دهند.

بازی God Of War

بازی God Of War

این همچنین یک تجربه عظیم و غیر خطی است که مملو از جستجوهای جانبی ، اسرار و شگفتی ها است و همه با ارائه بصری بی نقص و نمره سینمایی زنده می شوند-بدون ذکر بیس غوغایی کریستوفر قاضی (Teal’c Stargate SG-1) ، که گفتگوی بدخلق کراتوس را ارائه می دهد.

این بازی مملو از دستاوردهای فنی و هنری است ، اما این که چگونه همه این عناصر به طور یکپارچه یکدیگر را تکمیل می کنند ، از آن یک شاهکار امروزی ساخته است. شکی نیست که بازی God Of War به عنوان یکی از بهترین بازی های سال شناخته می شود و ممکن است باعث شود کریتوس در بین پانتئون بزرگان تاریخ همه کرسی داشته باشد.

پایان مقاله نقد و بررسی بازی God Of War

بازی God Of War

بازی God Of War

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

فیلم رود | فیلم اگه میتونی منو بگیر | فیلم بانی و کلاید | فیلم دونده | نحوه صرفه جویی در خرید : ۱۱ نکته ضروری در صرفه جویی | بهترین فیلم های ایزابلا روسلینی | بهترین گوشی های بازار ایران | سبک موسیقی لاتین | نقد فیلم پینوکیو | مدرنیسم در ادبیات آمریکا |

نقد و بررسی بازی Deathloop
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

چهارده − 7 =