امروز برابر است با :13 تیر 1401
بازی Visage

نقدو بررسی بازی Visage

نقدو بررسی بازی Visage :

بازی Visage با سوخت Kickstarter استودیو SadSquare با صدای بلند شروع می شود و هرگز رها نمی شود ، تنش و ترس خوشمزه ای را افزایش می دهد. برای طرفداران بازی های ترسناک ، Visage یک کابوس است که نمی توانید از دست بدهید. این ترسناک ترین بازی است که من بازی کرده ام بازی Visage از طریق استفاده م ofثر از فضای سرد ،

افزایش نگرانی و مقدار کافی از شوک ها و شگفتی ها ، خانه ای جن زده از جهنم است که جوراب های شما را می ترساند. در حالی که بازی از اجرای ضعیف موجودی و برخی از اشکالات “jank” مستقل رنج می برد که ممکن است در محیطی گیر کرده یا در سراسر جهان سقوط کنید ، این دلخوری ها نمی تواند این واقعیت را تکان دهد که بازی Visage وحشت را به طرز فوق العاده ای انجام می دهد.

شما بازی را در خانه ای شروع می کنید بدون اینکه احساس واقعی داشته باشید چه اتفاقی می افتد و یا هیچ هدف واقعی داشته باشید. رویکرد عملی برای کشف بسیاری از اسرار برای کسانی که به دنبال راهنمایی هستند می تواند مأیوس کننده باشد ، اما پرسه زدن در سالن های جن زده بدون آموزش بسیار م asثر است ، زیرا از چراغ های سوسو زدن تا تغییر شکل انحرافات طیفی ایجاد می شود. برای من تعجب آور بود که بعد از ساعت ها بازی هنوز بهانه هایی برای جستجوی بخش های خوب خانه به جای رفتن به زیرزمین پیدا می کنم ، حتی اگر زمان زیادی را در آنجا گذرانده بودم.

بازی Visage

بازی Visage

گواهی بر قدرت بازی این است که حتی یک لباسشویی معمولی یا گوشه تلویزیون می تواند باعث ایجاد ترس شود. از یک ساعت گربه گول زننده تا یک رادیوی بی وقفه که دوست دارد خودش را روشن کند ، در اجسام معمولی که در خانه پیدا می کنید طعم آزاردهنده کافی وجود دارد.

آیا در تاریکی چیزی با شما وجود دارد؟ پاسخ این است … گاهی اوقات. و این سوال همیشه مرا در آستانه قرار می داد. سپس ، همه چیز عجیب می شود. دیوارها شروع به فرونشست شدن می کنند ، طرح ها و معماری غیرممکن ظاهر می شوند و دنیای جدیدی باز می شود.

نقد و بررسی بازی Anthem
بیشتر بخوانید

تجسم یک سفر به حوزه روانشناسی و همچنین واقعی است ، و ممکن است هنگام کاوش در خانه خود را به خانه های درختی از دست رفته ، قبرستان های تیره و تار ، امکانات روانپزشکی یا حتی سوپر مارکت منتقل کنید. با این کار ، داستانهای غم انگیز و وحشتناک دیگران را که در مکان نفرین شده زندگی می کردند ، می آموزید. هر “فصل” به یک شخصیت گره خورده است و معماهای خاص خود را دارد و از نظر موضوعی سفری باورنکردنی در واقعیت و سورئال هستند.

بازی Visage

بازی Visage

یک دوربین تهدیدها و اسرار پنهان را در هنگام وحشت یک فلاش به عنوان تنها منبع نوری تشخیص می دهد. آینه ها شما را به اعماق عجیب و غریب می رسانند. یا چشم ها همیشه در حال تماشای شما هستند در حالی که از بدنهای بد شکل در راهروهای بیمارستان فرار می کنید.

هر قوس داستانی را با پایان های رضایت بخش و وحشتناک بیان می کند که دنیایی را که در آن تصادف کرده اید منتقل می کند. این اتفاق خوشحال کننده ای نیست و هر محیط و فصل باعث می شود که با بازکردن هر دری و حل هر چالشی ، با قسمت های مساوی آدرنالین و ترس مواجه شوید.

در طول مسیر ، منابع نوری و قرص ها عقل شما را بالا نگه می دارند. منابع مصرفی ظاهراً محدود هستند ، و شما را تشویق می کند که از ذخایر احیا کننده خود صرفه جویی نکنید ، زیرا خانه با کوبیدن درها ، خاموش کردن چراغها یا دخالت در وسایل الکترونیکی ذهن شما را درگیر می کند.

بازی Visage

بازی Visage

بگذارید عقل شما بسیار فرسوده شود و به احتمال زیاد از چیزی بسیار بدتر از برخی گام های مبهم یا یک چهره زودگذر دیدن خواهید کرد. هنگام تعامل با محیط ، استفاده از وسایل به روشی که می خواهید اغلب درد بزرگی است. تلاش برای خاموش کردن شمع ، ترتیب موجودی خود یا انجام هر کاری با اقلام خود اغلب تمرین مبارزه با کنترل است.

بازی Visage یک زمین بازی قابل لمس را برای طرفداران وحشت ایجاد می کند و از طعم های مختلف ترس برای ایجاد یک تجربه دلخراش استفاده می کند. اغلب اوقات ، عناوین ژانر به ترس های پرش های تکراری و ارزش شوک برمی گردند ، اما بازی Visage به خانه اجازه می دهد تا در مغز شما بسوزد و شما را در مورد هر تصمیمی برای بازکردن در یا پایین آمدن از پله زیر سوال می برد.

نقد و بررسی بازی Batman: Arkham Knight
بیشتر بخوانید

پایان مقاله نقدو بررسی بازی Visage

بازی Visage

بازی Visage

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

۵ فیلم برتر اکشن دهه ۷۰ | بهترین فیلم های فرانک کاپرا | بهترین فیلم های فانتزی | نرخ بهره چیست؟ | جی کی رولینگ | بهترین فیلم های راسل کرو | فیلم زنی پشت پنجره | تحلیل نقاشی اتاق خواب | نقد فیلم نشویل | نقاشی گلهای آفتابگردان |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 8 =