صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution 2
ads

نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution 2

نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution 2 : 

شما می توانستید من را در هر سال معینی از زندگی ام ردیابی کنید و من را در مورد ایده اداره پارک دایناسورهای خودم هیجان زده کنید، و بازی Jurassic World Evolution 2 بسیاری از بخش های مهم این وعده را انجام می دهد. در حالی که فاقد سفارشی‌سازی و عمق مدیریت سایر پارک‌سازان عالی اخیر فرانتیر، Planet Coaster و Planet Zoo است،

دیدن این جانوران ماقبل تاریخ در سطح چشم از یکی از آن جیپ‌های شیک تور دهه 90 هرگز جذاب‌تر به نظر نمی‌رسید. حداقل تا زمانی که به آرامی به یک بز برخورد کنید و موتور فیزیک چندین تن فولاد را مانند یک گگ لونی تونز به هوا پرتاب کند. بله، هنوز چند قطعه خشن وجود دارد.

ستاره های این نمایش، البته، بیش از 70 گونه از دایناسورهای بازشدنی، خزندگان آبزی، و پتروسورهای پرنده هستند که می توانید آنها را به نمایش بگذارید. و آن‌ها کپی‌های خارق‌العاده‌ای از مدل‌های مورد استفاده در فیلم‌ها هستند، با انیمیشن‌های واقعی و صدای واقعی برای همه چیز،

از T. rex نمادین گرفته تا گونه‌های مبهم‌تر، اما به همان اندازه جالب، مانند Baryonyx. دیرینه شناس صندلی صندلی در من کمی ناامید است که آنها تحقیقات جدیدتری را در مورد دایناسورهایی که از سال 1994 به وجود آمده است منعکس نمی کنند – یک بالگرد پردار در چشم است – اما از طرف دیگر این یک بازی پارک ژوراسیک است، بنابراین می توانم بفهمم چرا آنها نمی خواهند از ظاهر فیلم ها فاصله بگیرند.

بازی Jurassic World Evolution 2

بازی Jurassic World Evolution 2

مراقبت از آنها مستلزم ایجاد محفظه هایی با غذا، آب و زمین مناسب است، دقیقاً مانند باغ وحش Planet، اما در اینجا نیازهای آنها کمی ساده شده و گاهی اوقات غیر شهودی است. رپتورها به درخت یا علف بلند نیاز ندارند؟ چی؟ به نظر می رسد آب و هوا نیز اصلاً نقشی نداشته باشد،

زیرا هر گونه ای می تواند به راحتی در بیابان کانادا به راحتی در صحرای آریزونا بدون امکانات گرمایش یا سرمایش زندگی کند. جالب است که این بار انواع مختلف زمین وجود دارد، اما این واقعیت که آنها هیچ چالش منحصر به فردی را ارائه نمی دهند، مایه ی ضعف است. حدس می‌زنم که این یک مبادله است، زیرا مجموعه‌ای از قوانین سست نیز به شما آزادی بیشتری در ظاهر کلی زیستگاه‌هایتان می‌دهد.

معرفی بازی far cry 6 | تاریخ انتشار و داستان بازی far cry 6
بیشتر بخوانید

نیازهای دایناسورها کمی ساده شده و گاهی اوقات غیر شهودی است

من از دیگر جنبه های مدیریت پارک نیز تحت تأثیر قرار نگرفتم. شما حتی نمی‌توانید هزینه‌های اولیه مانند قیمت بلیط و میان‌وعده را تعیین کنید، و در حالی که من این مدیریت خرد را خیلی از دست ندادم، وقتی مجبور نباشید صندوق‌دار مغازه سوغاتی یا سرایدار را استخدام کنید یا از آنها مراقبت کنید، احساس زندگی کمتری به پارک می‌رسد.

رنجرها، که مسئول تعمیرات، غذا دادن و دستگیری فراریان هستند، غرغرهای بی نام و نشانی هستند که ظاهراً تعداد نامحدودی از آنها دارید. به همین ترتیب، نمی‌توانید روی مهمان‌ها کلیک کنید تا در مورد آنها اطلاعات کسب کنید، بنابراین شبیه‌سازی خواسته‌ها و نیازهای آن‌ها به عمق یک گودال است. به هر حال، تمام آب در پارک، خارج از محوطه های ویژه مخصوص گونه های آبزی است. دانشمندان شما که فسیل‌ها را باز می‌گردانند،

دایناسورها را بیرون می‌آورند، نمونه‌های بیمار یا مجروح را شفا می‌دهند، و در مورد ساختمان‌های جدید تحقیق می‌کنند، تنها استخدام‌هایی هستند که به آنها اهمیت می‌دهید، و اگر به آنها اجازه ندهید تعطیلات منظم داشته باشند، اکنون می‌توانند پارک شما را خراب کنند. که حداقل کمی تنش را به مدیریت کارکنان اضافه می کند.

بازی Jurassic World Evolution 2

بازی Jurassic World Evolution 2

یدکی بدون هزینه

به حداکثر رساندن درآمد یک مینی بازی ساده برای افزودن ماژول ها به امکانات رفاهی شما برای جذابیت برای انواع مهمانان خاص است، که به دنبال کردن لیست، دیدن اینکه کدام یک بیشترین سود را اضافه می کنند و سپس ساختن آنها خلاصه می شود. ساده کردن مشغله ها به گونه ای که بتوانید روی دایناسورها تمرکز کنید تا حدی منطقی است، اما من احساس می کنم که بازی Jurassic World Evolution 2 آن را در اندازه دایناسورها بسیار دور می کند.

حتی اگر این تجربه بسیار غنی‌تر از بازی اول باشد، شکاف بین این و اکثر سیم‌های پارک دیگر قابل توجه است. توانایی سرعت بخشیدن به زمان یک افزونه بسیار خوشایند است، به خصوص زمانی که فقط منتظر پول کافی برای جوجه کشی یک گونه جدید یا تعمیر یک مرکز حیاتی هستید.

فقدان این ویژگی باعث ایجاد تکه‌های عظیمی از خرابی‌های خسته‌کننده در نسخه اصلی می‌شود، به‌ویژه زمانی که طوفان برق را قطع کرد و دایناهای شما با خوردن مهمان‌ها صورتحساب هنگفتی را دریافت کردند و شما مجبور بودید فقط با انتظار آن را بپردازید. این به شما این امکان را می دهد که بیشتر از همه آن بگذرید.

نقد و بررسی بازی Final Fantasy XIV: Endwalker
بیشتر بخوانید

سفارشی سازی بصری نیز نسبتاً کم است. در حالی که برخی از ساختمان‌ها، مانند غرفه‌های غذا و نوشیدنی، به شما امکان می‌دهند سبک و رنگ هر قطعه را جداگانه انتخاب کنید، برخی دیگر فقط یک یا دو ظاهر از پیش ساخته شده دارند. ابزاری برای مجسمه‌سازی زمین وجود دارد که به خوبی کار می‌کند،

بازی Jurassic World Evolution 2

بازی Jurassic World Evolution 2

اما به اندازه ابزار موجود در Planet Zoo قدرتمند نیست، و مسیرهایی که در امتداد شیب‌ها ساخته شده‌اند، حتی خودشان را همسطح نمی‌کنند، بنابراین می‌توانید به چیزی شبیه پیاده‌روی خمیده در 30 درجه برسید. با مهمانانی که با شادی در حال قدم زدن در کنار هم هستند، زمانی که باید به سوی عذاب خود غلت بزنند.

بیشتر گونه ها با مشکلات ژنتیکی مانند طول عمر کوتاه یا تمایلات تهاجمی همراه خواهند بود

پرورش دایناسورهای خود این بار حداقل کمی استراتژیک تر و معنادارتر است. بیشتر گونه ها با مشکلات ژنتیکی مانند طول عمر کوتاه یا تمایلات تهاجمی همراه خواهند بود و دانشمندان شما باید با افزودن DNA از گونه های دیگر این مشکلات را جبران کنند. همچنین انگیزه‌ای برای تکمیل ژنوم گونه‌هایی که قبلاً توانایی شبیه‌سازی را دارید فراهم می‌کند، زیرا به شما امکان می‌دهد تا تغییرات ژنتیکی بیشتری اضافه کنید.

شخصیت هر دایناسور واقعاً مهم است، و زمانی که رپتور ستاره من، ویکتوریا، مدام وارد دعوا می شد، من با انتخاب سختی روبرو شدم. قرار دادن او در کنار سایر شکارچیان منجر به دریافت صورت‌حساب‌های مکرر و گران دامپزشکی هم برای او و هم برای هر یک از اعضای گروه دیگری که تصمیم به قلدری گرفته بود، شد.

اما رپتورها نمی توانند به راحتی در انزوا زندگی کنند، بنابراین من هم نمی توانستم او را در محوطه جداگانه خودش قرار دهم. در نهایت، من فقط باید به طبیعت اجازه می دادم مسیر خود را طی کند: او مدام دعوا می کرد و من از درمان خودداری کردم تا اینکه او بر اثر جراحات جان خود را از دست داد. همانطور که ایان مالکوم ممکن است بگوید، “F- اطراف، پیدا کن.” در دسته بعدی تخم‌مرغ‌ها، مطمئن شدم که تخم‌مرغ‌هایی که این ویژگی را دارند بیرون می‌آورم.

شما کلمه جادویی را نگفتید

این سیم کارت همچنین مملو از قابلیت‌های بازشدنی است که اگر برای تعیین اهداف کمک بخواهید می‌توانند خوب باشند، اما اگر صرفاً بخواهید به حالت sandbox بپرید و پارک رویاهای خود را بسازید خسته‌کننده است. در ابتدا فقط یک نقشه در جعبه شنی موجود است، و بقیه نقشه ها باید یا در چالش های زمان بندی شده خسته کننده یا سناریوهای «نظریه آشوب» مبتنی بر داستان،

نقد و بررسی بازی Moving Out
بیشتر بخوانید

که عمدتاً از توطئه های فیلم های مختلف ژوراسیک پیروی می کنند، باز شوند. این احتمالاً جایی است که می‌خواهید شروع کنید، زیرا آنها به شما آزادی معقولی می‌دهند تا هر طور که می‌خواهید بازی کنید و از شخصیت‌های اصلی سریال، از جمله برخی از بازیگران اصلی مانند جف گلدبلوم استفاده کنید.

شما همچنین باید قفل اکثریت قریب به اتفاق گونه های دایناسور موجود را باز کنید، اما من به این موضوع اهمیتی ندادم. بسیاری از موارد مهم فیلم اصلی خیلی زود در دسترس هستند، و بسیار خوب بود که هنوز هم گونه های جدیدی را کشف می کنیم تا همه چیز را حتی بیش از 30 ساعت با هم مخلوط کنند.

بازی Jurassic World Evolution 2

بازی Jurassic World Evolution 2

به خصوص پتروسارها و گونه های آبزی این بار عشق بسیار بیشتری پیدا کردند ( آنها در هنگام عرضه اولین بازی اصلاً در آن گنجانده نشدند)، با محفظه های قابل تنظیم بیشتر که به شما امکان می دهد کل پارک خود را راحت تر روی آنها متمرکز کنید، اگر این مورد شماست.

همچنین یک حالت کمپین وجود دارد که فرمول را به روش‌های جالبی تغییر می‌دهد: پس از رویدادهای دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده، سرویس ماهی و حیات وحش ایالات متحده – و سیا به دلایلی؟ – کلر دیرینگ و اوون گریدی را به خدمت گرفته اند تا به آنها کمک کنند دایناسورهای وحشی را دستگیر کنند و آنها را در پناهگاه های غیرانتفاعی قرار دهند. صداپیشگی اولی توسط برایس دالاس هاوارد انجام می شود که دوباره نقش خود را بازی می کند،

اما کریس پرت باید به معنای واقعی کلمه درگیر صداپیشگی هر شخصیت انیمیشنی بوده باشد و هیچ جا پیدا نمی شود. این فقط چند ساعت طول می کشد و بیش از هر چیزی شبیه یک آموزش است، زیرا غیرفعال کردن جنبه های اقتصادی ناچیز بازی Jurassic World Evolution 2 حتی کارهای کمتری برای شما باقی می گذارد. اما خود سناریوها نسبتاً جدید هستند و اولین نگاه ما را به دنیایی می‌دهند که در آن انسان‌ها و دایناسورها باید در کنار هم زندگی کنند.

حکم

در حالی که من نمی‌توانم بازی Jurassic World Evolution 2 را به عنوان یک سیم کارت مدیریت پارک قوی تأیید کنم، منطقه‌ای که تمرکز اصلی آن است – دایناسورها! – درگیر کننده است. اینکه بتوانید در یک تور در اطراف محوطه رپتور بپرید یا کنترل مستقیم یک تیم رنجری که برای متوقف کردن تلاش فاجعه‌بار فرار در طول طوفان خشمگین عجله دارند،

نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution
بیشتر بخوانید

لحظه‌های دقیق و شگفت‌انگیزی را ایجاد می‌کند که می‌خواهم از یک بازی مدرن پارک ژوراسیک خارج شوم. مخصوصاً در مقایسه با سلف ناامیدکننده کم عمق خود، بازی Jurassic World Evolution 2، راهی پیدا کرد.

بازی Jurassic World Evolution 2

بازی Jurassic World Evolution 2

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution 2

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی بازی Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba | فیلم Creed 3 | نقد و بررسی بازی Dishonored 2 | معرفی شخصیت جیمز گوردن ، متحد قدیمی بتمن | آموزش فیلترنویسی به قلم حمید رضا آذر | هوش مصنوعی و کاربرد های آن | آموزش ساخت شمع در خانه : ۴ نکته برای ساخت شمع | نقد فیلم seven | کسب درآمد از اینترنت در خانه | ۱۰ کاری که برای موفقیت در شغل باید انجام دهید |

دیدگاهتان را بنویسید

17 − 8 =