صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Dishonored 2
ads

نقد و بررسی بازی Dishonored 2

بازی Dishonored 2

نقد و بررسی بازی Dishonored 2 : 

در بازی Dishonored 2 هیچ دو بازی یکسان نیست. توسعه دهنده Arkane با دو مجموعه مهارت جداگانه ، دنیایی عمیق و چند وجهی و مجموعه ای سرگیجه کننده از طرح های سطح که بر رویکرد شما نسبت به هر کدام تأثیر می گذارد ، فرمول اصلی بازی را به شیوه خود دو برابر کرده است. منطقه جدید چه رویکردی پنهانکار یا خونین را انتخاب کنید ، هر یک از بازیهای شما افزوده ای است برای طیف وسیعی از داستانها که می توان در این جهان فوق العاده پیچیده بیان کرد.

15 سال از وقایع اصلی Dishonored می گذرد و دنیای امپراتوری جزایر ، امیلی کالدوین ، بار دیگر هنگامی که عمه شیطانی او با طرح های مشکوک بر تخت خود ظاهر می شود ، به هم می ریزد. این یک کاتالیزور عابر پیاده برای مهمترین تصمیم شما در بازی Dishonored 2 است: آیا شما در نقش امیلی یا پدر و محافظ او

(و قهرمان اصلی Dishonored) ، Corvo Attano بازی خواهید کرد؟ اگرچه داستانهای آنها تقریباً به یک شکل اجرا می شود ، با گفتگوی خوب و ساده و متناسب با شخصیت شما ، ارزش وقت گذاشتن را در نظر می گیرد تا انتخاب خود را در نظر بگیرید ، زیرا در 12 تا 16 سالگی شما به آن گیر کرده اید. بسته به اینکه آیا هرج و مرج شدید (سریعتر) یا کم (کندتر) را انتخاب می کنید.

تقسیم توانایی ها و جزئیات داستان بین امیلی و کوروو یک تماس هوشمند از طرف آرکان است ، زیرا توسعه دهنده بر مهارت های فردی هر شخصیت تمرکز زیادی کرده است ، که فقط در طول زمان و جستجوی دقیق و مد نظر برای ارتقاء قابل توجه است. اعطای کلکسیونی هر دو امیلی و کوروو ، علی رغم توانایی های متفاوت ماوراء طبیعی ، در سبک مخفی کاری یا بازی خشن بسیار عالی عمل می کنند.

بازی Dishonored 2

بازی Dishonored 2

هرچند اصول اولیه آنها تقریباً یکسان است. برای کسانی که می خواهند با تمرکز روی نبرد بازی کنند ، طیف وسیعی از مهمات برای تپانچه و تیر کمان شما در دسترس است و مین ها می توانند دشمنان شما را مبهوت یا تکه تکه کنند. اگر ترجیح می دهید به طور مخفیانه بازی کنید ،

هر شخصیتی می تواند در هنگام مبارزه دشمنان را خنثی کند ، در صورتی که آنها را به درستی کنار بیاورید ، و با انداختن آنها از بالا برای حذف آرام ، دشمنان را از بین ببرید. از نظر توانایی های ماوراء طبیعی ، Emily’s Far Reach تقریباً شبیه Teleport برد کوتاه Blink Corvo عمل می کند و هر دو شخصیت می توانند به Dark Vision مجهز شوند و به آنها اجازه می دهد دشمنان را از طریق دیوارها برای کمک به پنهان کاری ببینند.

تفاوت آنها در قدرت بازشدنی پیشرفته تر در مراحل بعدی است که لذت را افزایش می دهد. به عنوان مثال توانایی دومینو امیلی را در نظر بگیرید: این دشمنان را به هم پیوند می دهد تا سرنوشت مشابهی داشته باشند. می توانید از این قدرت برای سرنگونی چندین دشمن به طور همزمان با یک دارت خوابیده در حالی که در تیرها پنهان شده اید استفاده کنید ،

یا یک دشمن را با تپانچه خود منفجر کنید و با خوشحالی شاهد خروج خون از جمجمه های متعدد باشید. اگر در حال بازی با Corvo هستید ، گزینه های شما به همان اندازه زمان خوبی هستند: توانایی Bend Time او می تواند زمان را در مراحل بعدی خود به طور کامل متوقف کند ، و اجازه می دهد تا کشتارهای آهسته با شکوه عالی یا فرار جادویی پس از ترور شخصی به شیوه قدیمی انجام شود.

همه توانایی های آنها را می توان به طرق مختلف نیز ترکیب کرد و آزمایش های بازیگوشانه باعث خنده دارترین لحظات آب سردتر بازی Dishonored 2 می شود. با زمان بندی و آمادگی دقیق ، می توانید یکی از دوپلگانگرهای امیلی را به نزاع بفرستید ، او را با چندین نگهبان با استفاده از دومینو پیوند دهید ، سپس آنها را ببینید که چگونه به او حمله می کنند و ناخواسته خود را تکه تکه می کنند. یا می توانید در حالی که با برخی از دشمنان در کوچه ای مبارزه می کنید ، وقت خود را با Corvo متوقف کنید و موش صحرایی را در اختیار داشته باشید ،

نقد و بررسی بازی Chorus
بیشتر بخوانید

و آنها را در مورد اینکه طعمه آنها کجا رفته است گیج کنید. در بهترین لحظات Dishonored 2 به شما این احساس را می دهد که می توانید هر موقعیتی را با هر تعداد روش خلاقانه کنترل کنید.

جالب نگه داشتن چیزها

در بازی Dishonored 2 نمی توانید خیلی به یک روش تکیه کنید ، زیرا Arkane در هر فصل مکانیک های اصلی بازی را تغییر می دهد و این باعث می شود هر یک احساس حیاتی و متمایزی داشته باشند.

به عنوان مثال ، در منطقه گرد و غبار ، گرد و غبار هر پنج دقیقه یا بیشتر بینایی شما را مبهم می کند – اما همچنین محافظان ، به شما این امکان را می دهند که از روی دیگر نقشه ها عبور نکنید. در عمارت Clockwork ، طرح هر طبقه را می توان با استفاده از اهرم ها تغییر داد ،

و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی به مناطق مخفی دسترسی داشته باشید. در کنسرواتوار رویال ، شما باید با دشمنانی برخورد کنید که می توانند به همان شیوه ای که شما انجام می دهید از راه دور حرکت کنید. همه این تغییرات باید در رویکرد شما در هر شرایطی گنجانده شود.

بازی Dishonored 2

بازی Dishonored 2

چنین افزودنی های غیرقابل پیش بینی به دنیایی که قبلاً پیچیده بود ، من را در جستجوی اهدافم پیوسته هوشیار و متفکر نگه می داشت. و از آنجا که مرگ و میر در نهایت یک انتخاب دوتایی در Dishonored است – تعداد کمی از NPC ها را بکشید و یک پایان “شادتر” نصیب شما خواهد شد. بیشتر بکشید و راحت تر پیشرفت کنید – این تمرکز بسیار مهم است.

جهان و کسانی که در آن زندگی می کنند

در همین حال ، دنیای بازی Dishonored 2 مشغول انجام یک کار عالی برای برآوردن هر نوع هرج و مرج است. شهر کارناکا که بوسه اروپایی جنوبی را گرفته است نه تنها زیبا ، مملو از سبزی سرسبز و بندر فلفل دار توسط قایق نهنگ در آغوش گرفته است ، بلکه مانند اسکله Dunwall Dishonored ، با لایه هایی از مسیرهای اصلی آلوده به گارد ، دارای اسرار متراکم است. پیچ و خم کوچه ها ، ورودی های پنهان و ساختمانهای بلند و آلوده به خون.

در حالی که من متوجه برخی از مسائل مربوط به پاپ در پلی استیشن 4 (که من به طور انحصاری برای این بازبینی در آنها بازی کرده ام) در مناطق باز – و یک تصادف – آنها هیچ معامله کننده ای نبودند و در کل جزئیات آرکان موفق به جلب توجه آنها شده است بازی Dishonored 2 حیرت انگیز است.

زیبایی زرق و برق دار و زیبا از اصل گرفته شده است و هر قطعه ای از مبلمان ، آثار هنری و عجیب و غریب مارک دار در نظر گرفته شده و منسجم هستند. بخشی از لذت کاوش در کارناکا کشف ساختمان متراکم جهان آرکانه است ، از تبلیغات عجیب و غریب گرفته تا روزنامه هایی که در سراسر جهان گسترش می یابد – به عنوان مثال ، مظنونان در پرونده قتل یا پیشرفت های فناوری ایجاد شده توسط صنعتگران دیوانه تکان دادن جهان

شهر احساس زنده بودن می کند. برخلاف خیابانهای دانوال اصلی ، جایی که طاعون موش به عنوان دلیل منطقی در پشت خالی بودن آنها استفاده می شد ، کارناکا در حال پیشرفت است. NPC ها شما را دعوت می کنند تا یک جستجوی اختیاری به شما بدهند. ممکن است یک مغازه دار به طور غیرمنتظره از شما بخواهد که از باندی که در حال نزدیک شدن است پنهان شوید ، یا در مورد چند نهنگ خون پاشیده صحبت می کنید که در مورد عواقب کاری که یک یا دو فصل قبل انجام داده اید صحبت می کنند.

نقد و بررسی بازی GTFO
بیشتر بخوانید

تا آنجا که می توانم بعد از دو بازی بگویم ، این (و بیشتر ظاهر شدن لانه های مرگبار خونریزی بر اساس تعداد افرادی که کشته اید) در مورد میزان تأثیر اقدامات شما بر جهان به طور دقیقه به دقیقه است. ، اما هنوز یک لمس منظم است.

هوش مصنوعی نیز احساس زنده بودن می کند. دشمنان مشترک به طرز خارق العاده ای پذیرای کوچکترین حرکتی هستند ، که اگر در گروهی بزرگ با صدای بلند به یکی از آنها حمله کنید برای شما دردسر ساز خواهد بود. سرگرم کننده است که با آنها به دلیل توجه و واکنش آنها در برابر حملات دسته جمعی درگیر شوید – با پرتاب یک بطری یا ایجاد سر و صدا ، توجه دشمن را به یک مین حیرت آور جلب کنید ، او را به دوستان خود با دومینو وصل کنید ، و شما می توانید با بهره گیری از رفتارهای مشابه انسان در اولین تلاش.

اما شاید سرگرم کننده ترین چیزی که می توانید با هوش مصنوعی بازی Dishonored 2 داشته باشید ، سربازان ساعت کاری آن باشد. آنها ربات های بلند و محکمی هستند که دارای چاقو برای بازوها هستند و می توانند با یک ضربه کشیدن شما را بکشند ، اما از حرکت استقبال می کنند ، بنابراین اگر یکی را کور کنید ، به هر چیزی که حس می کند حمله می کند … از جمله دشمنان دیگر. آنها ، بیش از هر هوش مصنوعی دیگری در بازی Dishonored 2 ، فرصت های پیاده روی هستند.

سرزندگی در دنیای بازی Dishonored 2 انگیزه ای مداوم برای کاوش را تشویق می کند ، که به دلیل نحوه پخش چیزهای جالب در نقشه ها و همچنین در جستجوهای اصلی مفید است. شما یک قاتل هستید ، اما همیشه حداقل دو راه برای رد نمره نهایی خود در بازی Dishonored 2 وجود دارد

بازی Dishonored 2

بازی Dishonored 2

و یکی از آنها تنها با بررسی دقیق سرنخ ها و شواهد پراکنده در منطقه باز می شود. در طول بازی دوم خود ، با توجه ویژه به نامه مهمی که بار اول نادیده گرفته بودم ، اطلاعات حیاتی را که در اولی به آن اشاره کرده بودم ، کشف کردم و تصور می کنم در مورد سوم هنوز چیزهای بیشتری برای کشف وجود خواهد داشت.

امیلی ، کوروو و شرکت

اگر با اولین بازی (که باید باشد ، زیرا عالی است) ، داستان گسترده تر Dishonored در نهایت قابل پیش بینی است. این شرم آور است که به شخصیت های شرور جذاب بازی Dishonored 2 صحنه های مورد نیاز برای شخصیت پردازی داده نشده است – به نظر می رسد انگیزه اصلی آنها “بدی برای شر” است – و پیدا کردن خاطرات و گزارش های صوتی که انگیزه های آنها را توضیح دهد کافی نیست. ، و نه کاملاً مشابه داستانی است که به عنوان سینمایی با دیالوگ ارائه شده است.

با این حال ، چیزی که کار می کند قهرمانان بازی Dishonored 2 و بازیکنان ثانویه آن هستند. صدای کوروو و امیلی به طرز دلپذیری کمرنگ شده است – اریکا لاترل در تعادل ظرافت ، آسیب پذیری و انزجار کار خوبی انجام می دهد ، در حالی که استفان راسل (معروف به گرت در سریال دزد) به عنوان پدر بازی Dishonored 2 (برش گلو) به گرمی آشنا است شکل.

اما به طرز عجیبی ، بزرگترین قوس شخصیت نه به قهرمانان آن ، بلکه به میگان فاستر (با صدای رزاریو داوسون) داده می شود. او کاپیتان Dreadful Wale است ، کشتی ای که به عنوان پایگاه شما در بین ماموریت ها خدمت می کند. داستان میگان ، زنی سختگیر و با انگیزه و گذشته ای اسرارآمیز ، به آرامی و با ظرافت در سراسر بازی Dishonored 2 شکل می گیرد که با همدلی داوسون ارائه می شود.

نقد و بررسی بازی Lone Echo
بیشتر بخوانید

نسخه PC Impressions توسط Leana Hafer

نسخه رایانه های شخصی بازی Dishonored 2 راه اندازی شدیدی داشته است ، بسیاری از گیمرها مشکلات عمده عملکرد را گزارش کرده و در صفحه فروشگاه Steam به آن رتبه “مخلوط” داده اند. آرکان این مشکلات را پذیرفته و وعده داده است که در روزهای آینده مشکلات آنها را برطرف کند.

با این وجود ، من نتوانستم آن مشکلات را تکرار کنم. تجربه من با بازی Dishonored 2 بی عیب و نقص نبود ، اما به نظر می رسد از بدترین آن فرار کرده ام. با اجرای Core i7 4770K با GeForce GTX 1070 و 16 گیگابایت RAM در تنظیمات “Auto” Arkane (ترکیبی از Very High و Ultra) ، در ابتدا با نرخ فریم ناپایداری روبرو شدم: برای قسمت خوبی از یک فریم 60 ثانیه بر ثانیه حرکت می کردم.

سطح قبل از تجربه سقوط تصادفی به دهه 40. این بازی هرگز غیرقابل پخش نشد ، اما مطمئناً قابل توجه بود ، و این چیزی است که نباید در سیستمی رخ دهد که بیش از مشخصات توصیه شده باشد (که GTX 1060 را فهرست می کند). راه اندازی مجدد مجدد و خاتمه فرآیندهای پس زمینه مانند پخش ویدئو در صفحه دوم من باعث شد تا حتی در موارد عملکرد بالا ، چند ساعت خوب بدون واریانس قابل توجه در نرخ فریم بازی کنم.

سپس سعی کردم برخی از گزارش های شگفت انگیزی را که در مورد عملکرد رایانه شخصی شنیده بودم ، تکرار کنم. پس از خواندن سوالات متداول عملکرد Bethesda ، من همه چیز را در Ultra آزمایش کردم ، که در کمال تعجب من هنوز هم تقریباً در همه شرایط قادر به حفظ 60 فریم در ثانیه بودم. یکی از تنظیماتی که به نظر می رسد تأثیر منفی داشته باشد ، به طرز عجیبی ، خاموش کردن Vsync بود.

بازی Dishonored 2

بازی Dishonored 2

در حالی که غیرفعال کردن Vsync به طور معمول نرخ فریم شما را باز می کند و به بازی شما اجازه می دهد تا در یک لحظه معین به سرعت اجرا شود ، اما در این حالت غیرفعال کردن تنظیمات باعث ایجاد تکان دادن غیرقابل توضیح در نرخ فریم در صحنه های پیچیده می شود. اگرچه ، باز هم ، افت ها هرگز در حدی نبود که بتوان آن را غیرقابل پخش کرد – من هرگز در هیچ یک از تست های استرس خود ندیدم که شمارنده نرخ فریم من به زیر 30 برسد.

Alt + Tabbing بیرون و عقب (یکی دیگر از مجرمان احتمالی که توسط Bethesda معرفی شده است) به نظر می رسید که ممکن است باعث افزایش تدریجی و پیشرونده موارد نرخ فریم وحشتناک شود ، اما من این را به اندازه کافی آزمایش نکردم تا به طور قطع میزان تاثیر آن را بگویم. دارد. شروع مجدد بازی تقریباً همیشه 60 فریم بر ثانیه را برای همیشه در اختیار من می گذاشت در حالی که در مواردی که من مشکوک بودم این اتفاق می افتد.

به طور کلی ، بازی با Alt + Tab در کوتاه مدت بسیار خوب بود. من نتوانستم دقیقاً مشخص کنم چه چیزی ممکن است برای کسانی که دارای سخت افزار مشابه هستند – یا حتی بهتر – ایجاد کند ، اما توصیه هایی که می توانم ارائه دهم شامل روشن نگه داشتن Vsync ، بستن فرایندهای پس زمینه و راه اندازی مجدد بازی در صورت ناپایدار شدن فریم است. پس از Alt +Tabbing خارج و بازگشت. من به مواردی از فریم فریم زیر 60 برخورد نکردم که با این مراحل حل نشد.

جهان در تنظیمات Ultra و Very High فوق العاده به نظر می رسد. بافت ها بسیار خیره کننده نیستند ، به خصوص اگر عادت کرده اید در بازی های دیگر با بافت های مود شده Ultra HD بازی کنید ، اما آنها بسیار بالاتر از استاندارد سایر بازی های چند پلتفرمی هستند که امسال دیده ام.

نقد و بررسی بازی DEAD ISLAND
بیشتر بخوانید

نورپردازی و پس از پردازش درجه یک است ، و حس فضا و عمق خوشمزه ای را به هر مکانی که از طریق آن رد شده ام می بخشد. حتی پس زمینه های دور که هرگز بخشی از فضای قابل بازی نمی شوند ، مانند صخره های سر به فلک کشیده سرکونوس ، با مه حجم و نورپردازی به گونه ای ارائه شده اند که به طرز وحشتناکی واقعی به نظر می رسند.

منوها بیش از حد قابل تحمل هستند. به نظر می رسید که مکان نما ماوس در حین حرکت تا حدی کندی و شتاب داشته باشد ، اما با کلیک روی گزینه ها هیچ مشکلی در پاسخگویی وجود نداشت – مشکلی که هنوز در نسخه ویژه Skyrim وجود دارد ، پنج سال پس از اینکه این مشکل در بازی اصلی ظاهر شد. گزینه های موجود نیز نسبتاً قابل احترام هستند. میدان دید بین 65 تا 110 درجه قابل تنظیم است (من متوجه شدم که نقطه شیرین من جایی در حدود 95 است).

کنترل های ماوس و صفحه کلید در کل بسیار پاسخگو و دوستانه هستند. اگر با کنترلر بازی می کنید ، می توانید حساسیت چوب محور X و Y را به صورت جداگانه تنظیم کنید ، و گزینه های موس به شما امکان می دهد حساسیت و هموارسازی را کنترل کنید. همچنین می توانید سطح هدف گیری خودکار را به طور دقیق تنظیم کرده یا آن را به طور مستقل برای ماوس و کنترلر خاموش کنید.

در نهایت ، گزینه ای به نام “Adaptive Resolution” وجود دارد که در صورت کاهش نرخ فریم شما می تواند وضوح تصویر را به صورت پویا تنظیم کند ، اما متوجه شدم که تأثیر قابل توجهی روی دستگاه من ندارد.

بنابراین این یک مشکل است: برای برخی از افراد در حال حاضر بازی Dishonored غیرقابل بازی است – من دستگاه های پخش کننده با دستگاه های قوی تر از دستگاه های خود را برای حفظ 20 فریم در ثانیه در تنظیمات نسبتاً پایین دیده ام – اما ما حداقل مشکلات را داشته ایم. بنابراین توصیه ما با یک هشدار همراه است: برای ایمن بودن ، احتمالاً قبل از خرید باید منتظر وصله باشید.

اگر برای شما ضعیف عمل می کند ، و شما به جای بازگرداندن پول خود ، روش انتظار و دیدن را انتخاب کنید ، بیش از دو ساعتی که اجازه دارید واجد شرایط برای بازپرداخت Steam باقی بمانید ، بازی نکنید.

حکم

بازی Dishonored 2 با دو مجموعه مهارت های منحصر به فرد برای بازی در 10 فصل مضمون که همه چیز را جالب نگه می دارد و دنیایی شگفت انگیز و تکان دهنده که زنده به نظر می رسد ، یک تجربه قابل توجه است. اگرچه من دوست داشتم در داستان محوری آن کمی اصالت بیشتری داشته باشم که باز هم حول یک غاصب تاج و تخت می چرخد ​​،

اما این داستانهایی است که من به تنهایی با استفاده از قدرت های خلاقانه فراوانش خلق کرده ام که هر کدام به خاطر خواهم آورد. یکی از آنها زیبا ، خسته کننده و خنده دار است. مجبورم در ماه های آینده تعداد بیشتری بسازم.

بازی Dishonored 2

بازی Dishonored 2

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Dishonored 2

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نکات SEO برای کارآفرینان تجارت الکترونیک | نقد فیلم ۲۴ فریم | مکتب اگزیستانسیالیسم | راهنمای مسیر شغلی : چگونه می توان مسیر شغلی خود را ترسیم کرد | بیوگرافی کارل مارکس | نقد فیلم جزر و مد | Tides 2021 | مستند معلم اختاپوس من | نقد فیلم The Card Counter | معرفی دستگاه‌ها و ردیف های موسیقی ایرانی | نقد فیلم آفساید |

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × پنج =