صفحه اصلی > ورزش و بازی : بازی Destiny 2 در راه است – در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید آمده است
ads

بازی Destiny 2 در راه است – در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید آمده است

بازی Destiny 2

بازی Destiny 2 در راه است – در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید آمده است : 

بازی Crossplay در هفته های آینده به بازی Destiny 2 می آید و بانجی نحوه عملکرد این سیستم را هنگام راه اندازی نشان داده است.

هنگامی که بازی متقابل روشن می شود ، در نهایت می توانید با سایر نگهبانان در هر پلتفرم مختلف بازی Destiny 2 ، چه در Xbox Series X ، PC ، PlayStation 5 یا Stadia بازی کنید. خوشبختانه ، اجرای بازی متقابل توسط بانجی نسبتاً ساده به نظر می رسد ، اما ما اینجا هستیم تا همه چیز را که باید بدانید به شما ارائه دهیم تا مطمئن شوید برای پخش زنده آماده هستید.

توجه داشته باشید که برخی از ویژگی ها بلافاصله کاملاً کار نمی کنند. برای اولین بار ، گپ صوتی در سراسر سیستم عامل ها هنگام فعال شدن سرویس فعال نمی شود. بانجی در حال کار بر روی رفع این مشکل و سایر مسائل است و قول می دهد که چت صوتی باید “مدت کوتاهی” پس از کامل شدن سیستم بازی متقابل روشن شود.

بازی Destiny 2

بازی Destiny 2

توسعه دهنده بازی Destiny 2 یک علامت تجاری برای Bungiecon ثبت کرده است
بهترین بازی های رایانه ای 2021: عناوینی که باید از دست بدهید

تاریخ انتشار Crossplay

ما هنوز تاریخ دقیقی برای زمان عرضه کراس پلی به بازی Destiny 2 نداریم ، در عوض ، بانجی به بازیکنان گفته است که این ویژگی در اوایل فصل 15 بازی ، که احتمالاً در 24 آگوست آغاز می شود ، “زود” راه اندازی می شود.

با توجه به اینکه فصل های بازی Destiny 2 چندین ماه به طول می انجامد ، “زودهنگام” هنوز می تواند به این معنی باشد که تا سپتامبر یا حتی اکتبر شاهد بازی متقابل نیستیم – فقط باید منتظر ماند و دید.

ساختن نام برای خود

اگر می خواهید مطمئن شوید که با نام کاربری شرم آور گیر نکرده اید ، این قسمتی است که باید بخوانید. هنگامی که سرویس crossplay بازی Destiny راه اندازی می شود ، نمی توانید Bungie Name خود را تغییر دهید ، به این معنی که با هر چیزی که شروع کنید همان چیزی است که مدتی در آن گیر کرده اید.

نقد و بررسی بازی Terminator: Resistance
بیشتر بخوانید
بازی Destiny 2

بازی Destiny 2

نام بانجی شما بر اساس اولین پلتفرمی که در فصل 15 استفاده می کنید تنظیم شده است. اگر نام کاربری رایانه شخصی و کنسول شما یکسان است ، نباید مشکلی داشته باشید ، اما اگر آنها متفاوت هستند ، مطمئن شوید که ابتدا در فصل 15 به ترجیح خود وارد سیستم شوید. حساب.

نام بانجی شما بسیار شبیه نام کاربری Discord خواهد بود ، یعنی نام نمایشی شما و “#” و رشته ای از چهار عدد تصادفی. در طی این فرآیند نام ها فیلتر می شوند تا عبارات و شخصیت های توهین آمیز را که نمی توان در صفحه کلیدهای سنتی تایپ کرد (مانند ایموجی های اختصاصی Steam) حذف کرد.

افزودن دوستان

اگر می خواهید با دوستانی که روی پلتفرم شما هستند یا قبلاً به لیست Bungie Friends شما اضافه شده اند بازی کنید ، می توانید دعوت نامه Fireteam را از طریق صفحه Roster در بازی Destiny 2 ارسال کنید.

برای دعوت از دوستان جدید از سیستم عامل های مختلف ، ابتدا باید وارد Bungie.net شوید و از یاب دوستان استفاده کنید. اینجاست که می توانید سیستم عامل های مختلف خود را پیوند دهید و دوستان خود را به لیست دوستان Bungie Friends اضافه کنید.

بازی Destiny 2

بازی Destiny 2

قوانین مچ میکینگ

چه در حال همکاری با دوستان باشید یا افراد معین ، مهم است بدانید که خواستگاری چگونه کار خواهد کرد. برای حالت های PVE ، بانجی می گوید فقط “یک استخر همسان سازی جهانی” وجود خواهد داشت ، صرف نظر از این که در چه پلتفرمی هستید ، از نظر سخت افزاری با افراد همسان خواهید بود.

کبریت سازی PVP (که مخصوص گیم های Crucible ، Iron Banner ، Trials و Gambit است) هر چند کمی پیچیده تر می شود.

بازیکن های PC با سایر بازیکن های PC مطابقت دارند
بازیکنان کنسول و Stadia با دیگر بازیکنان کنسول و Stadia مطابقت خواهند داشت
Fireteams با هر ترکیبی از بازیکنان رایانه شخصی و پخش کننده های کنسول در مجموعه پخش کننده PC مطابقت دارد

این آخرین مثال به این معنی است که اگر با دوستان خود از چندین سیستم عامل همکاری کرده اید ، همه با بازیکنان صفحه کلید و موس در رایانه بازی می کنید ، بنابراین اگر عادت کرده اید با بازیکنان رقابت کنید ، باید به آن توجه کنید. با استفاده از کنترل کننده ها

نقد و برسی بازی The Last Of Us Part II
بیشتر بخوانید
بازی Destiny 2

بازی Destiny 2

پایان مقاله بازی Destiny 2 در راه است – در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید آمده است

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

مینی سریال The White Lotus | مینی سریال نیلوفر سفید | ارتباط موسیقی و مغز انسان | چگونه سگ خود را از جویدن ناخواسته متوقف کنیم | تحلیل نقاشی تعمید مسیح | نقد فیلم گام های مرد مرده | فصل پنج سریال Money Heist | بهترین فیلم های تام هیدلستون | فیلم دزد دوچرخه | نقاشی رویا از پیکاسو | بهترین خواننده های راک |

دیدگاهتان را بنویسید

دو × یک =