امروز برابر است با :12 آذر 1401
فیلم های تام هیدلستون

بهترین فیلم های تام هیدلستون

بهترین فیلم های تام هیدلستون ” اجازه دهید بازیگر تام هیدلستون را به دلیل تهیه برنامه پخش تلویزیونی دیزنی + “لوکی” نان تست کنیم. این ماجراهای حیله گرانه و شوخ طبعی خدای شیطنت و خدای نورس است که او در کمتر از شش فیلم طنز مارول بازی کرده است ، از “ثور” 2011 با کریس همسورث در نقش اصلی تا “انتقام جویان: پایان بازی” سال 2019. “

با مقاله بهترین فیلم های تام هیدلستون با بامدادی ها همراه باشید.

این بازیگر بریتانیایی در ابتدا کار خود را روی صحنه آغاز کرد و در حال حاضر کاندیدای تونی برای بازی در نقش اصلی در احیای بازی “خیانت” هارولد پینتر در سال 2020 است. در سال 2016 ، او به عنوان بازیگر اصلی و به عنوان تهیه کننده سریال محدود AMC’s “The Night Manager” برای دو Emmy بود.

بهترین فیلم های تام هیدلستون

فیلم های تام هیدلستون

اما هیدلستون همچنین لیست قابل توجهی از فیلم ها را شامل می شود که شامل ایجاد ضرب وشتم به عنوان کینه توز و برادر خوانده ثور نیست. گالری عکس ما را با لیستی از 10 بازی برجسته فیلم بازیگر که دارای بدترین و بهترین رتبه است ، گشت بزنید ، از جمله “نیمه شب در پاریس” ، “اسب جنگ” ، “قله زرشکی” ، “فقط عاشقان زنده مانده اند” و موارد دیگر.

1. “فیلم اسب جنگ” (2011)
داستان عاطفی جنگ جهانی اول استیون اسپیلبرگ به دنبال سو explo استفاده های جوی ، اسب شکارچی ایرلندی خلیج بزرگ شده توسط پسر بچه فارم ، آلبرت ، یک نوجوان انگلیسی است. اسب نر توسط ارتش خریداری می شود و سرانجام توسط کاپیتان جیمز نیکولز (هیدلستون) سوار می شود ، که قول می دهد از گله مراقبت کند. کاپیتان و جوی در حالی که در یک اردوگاه آلمان مسئولیت اتهام را بر عهده دارند ، در فلاندرز به سر می برند. در حالی که اسب زنده می ماند ، نیکولز بر اثر شلیک مسلسل کشته می شود و سرانجام جوی توسط آلمان ها اسیر می شود. پس از تماس های متعدد نزدیک و ماجراهای مختلف دیگر ، هر دو جوی و آلبرت که سرانجام ثبت نام می کنند ، در مزرعه خانوادگی دور هم جمع می شوند. این درام جنگ نامزدی اسکار بهترین فیلم ، کارگردانی هنری ، فیلمبرداری ، امتیاز اصلی ، ویرایش صدا و میکس صدا را به همراه داشت.( فیلم های تام هیدلستون )

2. “فیلم نیمه شب در پاریس” (2011)
در این کمدی عاشقانه وودی آلن که سفر به زمان دارد ، اوون ویلسون در نقش گیل ، فیلمنامه نویس هالیوودی بازی می کند که هنگام بازدید از شهر نور در تلاش است تا رمان اولیه خود را به پایان برساند. پیچیده شدن مسائل ، نامزد نه چندان حمایتی او اینز (راشل مک آدامز) است. بعد از اینکه یک شب مزه شراب او را مست می کند ، تصمیم می گیرد به تنهایی به هتل آنها پیاده برود. نیمه شب ، یک ماشین دهه 1920 در کنار او قرار گرفت و مسافرانی که لباس مد Roaring ’20s را به او دعوت می کردند. آنها در یک مهمانی با حضور افراد برجسته از آن دوره برگزار می شوند ، که شامل یک هیدلستون جذاب به عنوان نویسنده بزرگ گتسبی F. Scott Fitzgerald و آلیسون پیل به عنوان همسر سخت خود زلدا. این فیلم نامزدی اسکار بهترین فیلم ، کارگردانی و کارگردانی هنری را به دست آورد و برای فیلمنامه اصلی آلن برنده شد.( فیلم های تام هیدلستون )

لوکینو ویسکونتی
بیشتر بخوانید

3. “فیلم مجمع الجزایر” (2010)
هیدلستون بار دیگر در یک درام هنری در خانه هنری همکاری کرد که توسط جوانا هاگ ، فیلمساز ، نویسندگی و کارگردانی شد. این داستان بر ادوارد متمرکز است ، وی به منظور انجام کارهای داوطلبانه در آفریقا برای ارتقا sex رابطه جنسی ایمن و مبارزه با شیوع ایدز ، کار خود را ترک کرده است. قبل از رفتن او ، مادرش پاتریشیا و خواهرش سینتیا تصمیم می گیرند تعطیلات خانوادگی را در یک کلبه در جزیره Scilly of Tresco ترتیب دهند. به هر دلیلی ، این زن و شوهر از دعوت دوست دختر ادوارد امتناع می ورزند ، زیرا این موضوع به شدت او را دلخور کرده است. با این حال ، مادر بورژوازی او ترتیب یک هنرمند محلی را می دهد تا به او آموزش دهد که مناظر را نقاشی کند و در عین حال رز ، یک آشپز حرفه ای که توجه ادوارد را به خود جلب می کند ، به خدمت بگیرد. در همین حال ، هوای نامطبوع بیرون فضای روحی را کاهش می دهد در حالی که هاگ صحنه هایی را در یک صحنه با سکوت های ناجور فراهم می کند. احساسات بد و احساسات تلخ هنگامی بهم می ریزد که خواهر و برادر برای صرف ناهار گردش خود را در یک رستوران خراب می کنند ، در حالی که سینتیا مرتب میز خود را عوض می کند و در نهایت در مورد غذا سر و صدا می کند. در پایان ، روشن است که ادوارد بعید است به آفریقا سفر کند.( فیلم های تام هیدلستون )

فیلم های تام هیدلستون

فیلم های تام هیدلستون

4. “فیلم دریای عمیق آبی” (2011)
این درام رمانتیک بریتانیایی به کارگردانی ترنس دیویس در دهه 1950 ساخته شده است که در آن راشل ویس در نقش هستر کولیر ، همسر قاضی ای بازی می کند که با یک خلبان سابق RAF فردی پیج با بازی هیدلستون درگیر می شود. او با خاطرات دوران خدمت در جنگ جهانی دوم نگران است در حالی که نیازهای وابسته به عشق شهوانی او را از نظر روحی خسته و از نظر جسمی منزوی می کند. بیشتر اقدامات در طی یک روز در آپارتمان هستر اتفاق می افتد ، زیرا برنامه او برای خودکشی موفق نیست. فیلم سپس به بازگشت به گذشته از زندگی پایدار سابق تجمل گرایی او قبل از اینکه او به محیط کنونی لوس و افسرده اش برود ، تبدیل می شود. وایز بیشترین تحسین منتقدان را به دست آورد و نامزد دریافت بهترین بازیگر زن گلدن گلوب شد.( فیلم های تام هیدلستون )

بهترین فیلم های جک نیکلسون
بیشتر بخوانید

5. “Crimson Peak” (2015) فیلم
گیلرمو دل تورو کارگردان و نویسنده مشترک این کتاب داستان ترسناک استودیوی Hammer برای این داستان ویکتوریایی که یادآور “ربکا” است ، غوطه ور می شود و طراحی های هوشمندانه تولید آن تا حدی روند واقعی داستان را تحت الشعاع قرار می دهد. وراث آمریکایی ادیت کوشینگ (میا واسیکوفسکار) دختر یک تاجر ثروتمند است. نویسنده تازه کار با سر توماس شارپ (هیدلستون) ، یک بارنت انگلیسی آشنا می شود که به همراه خواهرش لوسیل (جسیکا چستین) ، که به دنبال سرمایه گذاران برای استخراج معدن خاک رس هستند ، به ایالات متحده می رود. پدر ادیث از خواستگاری آنها چندان تحت تأثیر قرار نگرفته است ، اما دخترش عاشقانه به توماس وابسته می شود و این موضوع را بسیار عصبانی پدرش می کند. او در آخر به طرز مرموزی می میرد. این دو ازدواج کردند و به انگلیس رفتند. آنها به تالار آلردیل نسبتاً مبهم که در گودالی از خاک رس قرمز فرو می رود ، می رسند. در همین حال ، در حالی که لوسیل اصرار دارد که معجون چای عجیب و غریب را به ادیث ارائه کند ، در حالی که توماس اصرار دارد همسرش برای خرید ماشین معدن ، نیمه اول املاک پدر مرحومش را تأمین می کند ، ازدواج آنها بدون پایان باقی مانده است. در حالی که وقتی سرانجام زن و شوهر وارد رابطه جنسی می شوند ، خشمگین می شود ، ادیث تصمیم می گیرد به دنبال سرنخ هایی برای توضیح وقایع عجیب در قلعه پوسیده به ظاهر خالی از سکنه بگردد و متوجه می شود که انواع و اقسام رفت و آمدهای ماهی بین خواهر و برادرها وجود دارد.( فیلم های تام هیدلستون )

6. “Only Lovers Left Alive” (2014) فیلم
جیم جارموش به عنوان نوعی مخالفت با دیوانگی “گرگ و میش” ، هموگلوبین تازه را به این داستان خون آشام پخته تر وارد می کند. برخلاف پسر خمیری خمار ادوارد کالن ، این موجودات شب که هیدلستون در نقش آدام و تیلدا سوینتون در نقش حوا بازی می کنند برای درخشش نیازی به خورشید ندارند. آنها به خودی خود ابرنواختر هستند و برای استفاده از “واژه v” بسیار جالب هستند. قلعه داخلی شهری که ساعتهای روز خود را با چرت زدن سپری می کند ، دارای کتابهای کمیاب ، اشیا هنری ، آلات موسیقی کلکسیونی و آثار دیگر است. آدام ، روحی خسته که موهای تیره و مواجش به سبک لیک ورونیکا از روی یک چشم آب می خورد ، هیکل باریکی از یک شاعر را تحمل می کند. Swinton’s Eve همسر و هم روح وی است که در سراسر جهان در Tangier زندگی می کند ، اما با Apple iPhone خود در تماس است. آدام ، حوا ، سیب – دریافت کنید. این جفت برای گاز گرفتن گردن انسان خیلی صاف شده است. در عوض ، آنها با خون تازه آلوده که توسط کریستوفر مارلو و توسط جان هرت بازی می کند بازی می کنند. حوا یک دیدار حضوری از عشق خود انجام می دهد. وقتی خواهر کوچک بی پروا و بی پروای ایو با بازی میا واسیکوفسکا وارد میان آنها شد ، بهشت ​​منزوی آنها از هم می پاشد.( فیلم های تام هیدلستون )

بهترین فیلم های تام هاردی
بیشتر بخوانید

فیلم های تام هیدلستون

فیلم های تام هیدلستون

7. “Kong: Skull Island” (2017) فیلم
هیچ کس نمی تواند “کینگ کنگ” اصلی 1933 را که در آن فی فری به عنوان زیبایی که حیوان را کشت وقتی میمون غول پیکر از ساختمان امپایر استیت به جان خود افتاد ، شکست دهد. اما جلوه های قرن بیست و یکم در این داستان مدرن به کارگردانی جوردن وگت-رابرتز که در سال 1973 در جریان جنگ ویتنام رخ می دهد ، سکانس های اکشن جنگل را که بین پستانداران بزرگ غول پیکر بدخلق و دیگر موجودات وحشتناک وحشتناک دیگر اتفاق می افتد ، بالا می برد. هیدلستون در نقش جیمز کنراد ، یک ناخدا سرویس ویژه هوایی سابق انگلیس که برای جستجوی یک نژاد غیر معمول خزندگان زیرزمینی استخدام شده است که از او به عنوان “Skullcrawlers” یاد می کند ، استخدام می شود. شخصیت او قرار است قهرمان باشد ، اما سخت نیست که توسط ساموئل ال جکسون ، که دیوانه ها را به عنوان یک سرباز ناامید ، به هرج و مرج می کشد ، از او بالا برود. این فیلم به دلیل تأثیرات خود نامزد اسکار شد.( فیلم های تام هیدلستون )

8. “فیلم غیر مرتبط” (2007)
هیدلستون اولین فیلم خود را در درام نویسنده-کارگردان انگلیسی جوانا هاگ انجام داد که در ژورنال های طبقه متوسط ​​بالا فرو می رود. مرکز داستان آنا 40 ساله (کاترین وورث) است که وقتی خانواده اش یک ویلا در توسکانی اجاره می کنند به دوست قدیمی مدرسه اش می رود. او قرار بود دوست پسر خود الکس را همراه خود بیاورد اما او پس از یک دعوای زننده عقب ماند. گروه تعطیلات بین بزرگسالان و نوجوانان تقسیم شده است. آنا ترجیح می دهد با جمعیت جوان ، خصوصاً با اوکلی (هیدلستون) ، سردسته جمعیت جوان و پسر عموی ورنا ، معاشرت کند. این جفت در یک معاشقه انجام می شود که به یک جذابیت جنسی تبدیل می شود. اما اوکلی متمرد وقتی او را دعوت می کند که شب را با او سپری کند او را رد می کند. این مانع از آنا نمی شود که به فعالیتهای سرکش ملایم نوجوانان مانند سیگار کشیدن علف های نرم ، فرو بردن لاغری و استعمال مواد مخدر و نوشیدنی بپردازد. اما هنگامی که او قول خود را زیر پا می گذارد که در مورد تصادف اتومبیل قرض گرفته شده تحت تأثیر رانندگی به بزرگترها نگوید ، خود را از هر دو گروه جدا می کند. ( فیلم های تام هیدلستون )

بهترین فیلم های دنزل واشنگتن
بیشتر بخوانید

فیلم های تام هیدلستون

فیلم های تام هیدلستون

پایان مقاله بهترین فیلم های تام هیدلستون

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

اصلاح رنگ تصویر به صورت اتوماتیک در فتوشاپ|معرفی گرافیک|نقد فیلم جعبه پاندورا|فصل دوم سریال Warrior Nun|کسب درآمد اینترنتی از تولید محتوا|سریال پیکی بلایندرز|بیوگرافی مرلین مونرو|فیلم عاشقانه|فیلم Marriage Story|بهترین فیلم های پیتر جکسون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =