امروز برابر است با :12 آذر 1401
بهترین فیلم های دنزل واشنگتن

بهترین فیلم های دنزل واشنگتن

بهترین فیلم های دنزل واشنگتن

بهترین فیلم های دنزل واشنگتن : دنزل واشنگتن برای دهه ها در فیلم بازی کرده است و همه کارها را انجام داده است. او نام فیلمبرداری خود را در فیلم های بزرگ اکشن ، فیلم های پرفروش ، اشک آور ، ملودرام ، درام های ریگ دار ، برندگان اسکار انجام می دهد.

تلاش برای انتخاب به یادماندنی ترین نقش های او دشوار است ، حتی وقتی به خود 25 نفر می دهیم تا در اینجا کار کنیم. با این حال ، ما تلاش و انتخاب های سختی را انجام دادیم تا 25 بازی به یادماندنی از واشنگتن ، مردی با دو جایزه اسکار و خیلی کارهای دیگر را از خود به جای بگذاریم.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

بیشتر بخوانید: فیلم دردسر در بهشت

Cry Freedom” (1987)

واشنگتن در نمایش پزشکی “St. در جای دیگر ، “و هنوز در نمایش بود که یکی از اولین نقش های اصلی شروع خود را در” گریه آزادی “بدست آورد. وی در این فیلم نقش استیو بیکو ، فعال ضد آپارتاید را بازی کرد که در آفریقای جنوبی با پایان غم انگیزی روبرو شد. در حالی که بیکو به اندازه مثلا نلسون ماندلا مشهور نیست ، وی شخصیت مهمی بود و واشنگتن گرانش های ظهور خود را برای این نقش قرض داد.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

“Glory” (1989)

اینجا جایی است که واشنگتن به عنوان بازیگر سینما آغاز به کار کرد. دنزل فقط در شش فیلم حضور داشت که در درام جنگ داخلی همبازی بود ، اما مطمئناً تأثیرگذار بود. واشنگتن اولین اسکار خود را دریافت کرد ، اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

“Mo ‘Better Blues” (1990)

“Mo ‘Better Blues” یک فیلم کاملاً وحشی است ، حتی برای مفصل اسپایک لی. موسیقی وجود دارد کمدی وجود دارد درام وجود دارد همچنین دوتایی پویای واشنگتن و وسلی اسنایپس وجود دارد. رنگ ها پاپ می شوند ، موسیقی پویا است و واشنگتن در بازیگران برجسته است.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

بیشتر بخوانید: فیلم خشکسالی

“فیلم مالکوم ایکس” (1992)

صحبت از اسپایک لی ، “مالکوم ایکس” فقط جدی تر از “Mo ‘Better Blues” است. واشنگتن با بازی در نقش مالکوم ایکس ، فعال نمادین و قطبی ، مجبور شد که تمام کارهای مهم سینمایی را انجام دهد. این نقش برجسته وی برای سالها بود ، اما حتی یک نفر اسکار را برای آن دریافت نکرد ، حتی اگر خیلی ها فکر می کردند باید این کار را می کرد.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

بهترین فیلم های جنیفر لوپز
بیشتر بخوانید

“بسیار زیاد درباره هیچ چیز” (1992)

این چیزی است که شاید در مورد واشنگتن نمی دانستید: شخص شخصیتی شکسپیر را دوست دارد! او در واقع در یک فیلم مکبث بازی می کند که به زودی ، شاید در سال 2021 اکران شود. علاوه بر این ، او در نقش ریچارد سوم و مارکوس بروتوس روی صحنه بازی کرده است. هر چند در سال 1992 ، او در این اقتباس از کمدی شکسپیر نقش Don Pedro of Aragon را بازی کرد.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

بیشتر بخوانید: فیلم مراسم جدید

“فیلم فیلادلفیا” (1993)

“فیلادلفیا” فقط طعمه اسکار را فریاد می زند. از این گذشته ، تام بنکس در نقش یک وکیل همجنسگرا بازی می کند که با ایدز قرارداد دارد. و این کار به این دلیل جواب داد که هنکس برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد شد و همچنین فیلم برنده بهترین آهنگ اصلی شد. واشنگتن نقش فریبکاری دارد ، زیرا او در واقع تبه کار این قطعه است ، اما شما در نقشی مانند آن به یک بازیگر قدرتمند نیاز دارید. نیازی به گفتن نیست که واشنگتن آن را عقب کشید.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

“Crimson Tide” (1995)

تا کنون ، این لیستی از فیلم های جدی ، با ذهنیت بالا و تصاویر معتبر بوده است. اگر از فیلمبرداری واشنگتن اطلاع دارید ، احتمالاً از خود می پرسید که فیلم های اکشن نرم و صاف کجا هستند “Crimson Tide” هنوز کاملاً در دسترس نیست ، اما بیشتر از هر چیز بیشتر از یک فیلم اکشن و پرجمعیت برخوردار است. به هر حال ، این یک زیردریایی انجام می شود و “Das Boot” نیست.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

“شیطان با لباس آبی” (1995)

چندین رمان Easy Rawlins نوشته شده است و همیشه جا برای اقتباس از یک سری خصوصی رمز و راز چشم وجود دارد. واشنگتن این فرصت را پیدا کرد که راولینز را در “شیطان با لباس آبی” به صفحه نمایش بیاورد. این می توانست مجموعه ای را شروع کند و به واشنگتن نقشی نمادین بدهد ، اما کاملاً گسترده نبود. این تقصیر واشنگتن نیست ، زیرا این نقش قطعاً به یاد ماندنی است.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

بیشتر بخوانید: ۱۰۰ فیلم برتر تاریخ

“Virtuosity” (1995)

فیلمهای آلفرد هیچکاک
بیشتر بخوانید

اکنون برخی از آن پنیرهای نرم و صافی که واشنگتن هر از گاهی از آن استفاده می کند ، اینجا است. سلام ، بسیاری از مردم این نوع فیلم ها را دوست دارند و واشنگتن یکی از پادشاهان سبک است. با این وجود ، “فضیلت” حتی برای نجات واشنگتن بسیار احمقانه است. این فقط یک فیلم واقعیت مجازی نیست که در سال 1995 ساخته شده است ، بلکه در مورد یک قاتل سریالی واقعیت مجازی (طبیعتاً تلفیقی از خشن ترین قاتلان سریالی که تاکنون زندگی کرده اند) است که وارد دنیای واقعی می شود. این یک اشتباه کلی است ، اما یک مشهور است. همه بازی های به یاد ماندنی در فیلم های خوب حضور ندارند.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

“شجاعت زیر آتش” (1996)

در اینجا یک کنجکاوی عجیب و غریب وجود دارد: در سال های 1995 و 1996 واشنگتن پنج فیلم در کل ساخته است و در سه فیلم او به نوعی ستوان بازی می کند. این شامل “شجاعت زیر آتش” است ، یک جمعیت مستحکم ، میان جاده ای که از یک فیلم جنگی لذت می برد. همچنین این یک فیلم رازآلود است ، زیرا شخصیت واشنگتن تعیین می کند که آیا به شخصیت مگ رایان باید یک نشان افتخار پس از مرگ اهدا شود ، اما او در رسیدن به حقیقت آنچه در واقعه مربوط به مرگ او اتفاق افتاده است ، مشکل دارد.( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

بیشتر بخوانید: فیلم بانوی حوا

پایان مقاله ( بهترین فیلم های دنزل واشنگتن )

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =