صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های پیتر جکسون
ads

بهترین فیلم های پیتر جکسون

فیلم های پیتر جکسون

بهترین فیلم های پیتر جکسون : به نظر می رسد به هیچ مدیر دیگری چنین پروژه های جاه طلبانه (و بودجه ای عظیم) مانند پیتر جکسون اعتماد نشده است. به نظر می رسد داشتن فرصتی برای کارگردانی سه فیلم ارباب حلقه ها و سه فیلم هابیت چیزی بین شش کارگردان مختلف تقسیم شده باشد ، درست مثل اینکه جنگ ستارگان یا Star Trek درمان شده است ، اما در مورد جکسون اینگونه نیست.

با مقاله بهترین فیلم های پیتر جکسون با بامدادی ها همراه باشید.

خوب یا بد ، جکسون مردی است که مسئول همه این شش فیلم فوق العاده قابل تشخیص است. امور بودجه کلان تنها موردی نیست که جکسون در آن مهارت دارد – در واقع ، بسیاری از فیلم های کمدی با بودجه کم و تاریک او ممکن است بهتر از کاری باشد که برای او بیشتر شناخته شده است.

بهترین فیلم های پیتر جکسون

فیلم های پیتر جکسون

او واقعاً رفته است نشان دهد که فقط به این دلیل که چیزی بزرگ به نظر می رسد و بزرگ به نظر می رسد ، به معنای بزرگ بودن آن نیست. بعضی اوقات ، همانطور که در مورد فیلمهای جکسون اتفاق می افتد ، بزرگتر در واقع بهتر نیست.

فیلم هابیت: سفری غیر منتظره
اولین فیلم هابیت برای جکسون بسیار خوشایند بود ، اما استفاده بیش از حد از CGI و آشنایی جهانیان و شخصیت ها باعث شد بسیاری از بینندگان آرزو کنند که در وهله اول اولین سه گانه جکسون را جذاب کند: طراوت و شگفتی. مانند سه گانه اخیر جنگ ستارگان ، تکرار شگفتی دیدن یک دنیای سینمایی جدید و منحصر به فرد برای اولین بار تقریباً غیرممکن است ، اما “هابیت: یک سفر غیرمنتظره” شایسته اعتبار زیادی برای تلاش است.( فیلم های پیتر جکسون )

فیلم هابیت: ویرانی اسماگ
برخلاف سه گانه ارباب حلقه ها ، دومین فیلم از سه فیلم هابیت ثابت می کند که نقطه کانونی کل مجموعه است. این یک ورود قوی و لذت بخش در فیلمبرداری جکسون است ، با استفاده از مارتین فریمن در حد توانایی های خود و پیوستن دوباره او به بازیگر شرلوک ، بندیکت کامبربچ ، به عنوان اسموگ گریزان و ترسناک. مطمئناً این یک نمایش است و هرگز با هیچ یک از دو فیلم دیگر هابیت مطابقت ندارد.( فیلم های پیتر جکسون )

بیوگرافی جرمی آلن وایت
بیشتر بخوانید

فیلم کینگ کونگ
اولین فیلم جکسون پس از سه گانه ارباب حلقه های او تلاشی برای بازگشت به هر نوع مقیاس کوچک نمی کند – مانند میمون تیتراژ ، بازسازی عظیم فیلم جکسون به هیچ وجه ، شکل و فرم جلوی خود را نمی گیرد. ممکن است این تصاویر به همان خوبی که در سال 2005 برگزار نشده است – حتی در آن زمان ، استقبال او از CGI نسبت به جلوه های عملی نشانگر تغییر مهمی در اخلاق فیلم سازی این کارگردان بود – اما حتی پس از گذشت این سال ها نیز نمی توان مقیاس آنها را انکار کرد. این یک تلاش شجاعانه است ، اما همه می دانند که کینگ کنگ اصلی از سال 1933 هنوز وجود دارد و برای پخش آنلاین در دسترس است ، درست است؟( فیلم های پیتر جکسون )

بهترین فیلم های پیتر جکسون

فیلم های پیتر جکسون

فیلم ارباب حلقه ها: دو برج
فیلم ارباب حلقه های دوم ، دومین اقدام فرودو برای یافتن حلقه تیتولار ، سریعتر از فیلم اول است و به شدت به چند سکانس عالی نبرد اعتماد می کند. مشخص نیست که آیا این واقعاً یک چیز خوب است یا یک چیز بد ، اما در واقع یک چیز قطعی است: این یک قسمت دوم خوب از یک سه گانه نسبتاً محکم است. چیز دیگری نیست که یک طرفدار ارباب حلقه ها در مورد سه گانه فوق العاده موفق جکسون می تواند درخواست کند.( فیلم های پیتر جکسون )

فیلم ارباب حلقه ها: یاران حلقه
اولین ورود جکسون به زمین میانه غیر قابل انکار فوق العاده است. مطمئناً ، ممکن است در قسمت هایی کمی طولانی باشد و مطمئناً ، برخی از بازیگری ممکن است کمی بهتر باشد ، اما این یک تلاش جذاب و شجاعانه است (و فیلمی که ادامه زندگی جکسون را برای بقیه عمر خود تعریف می کند ) الیجا وود ، ایان مک کلن ، اورلاندو بلوم و بقیه اعضای باند زمین میانه بسیاری مدیون جکسون هستند ، و او ریشه های اولیه خود را مدیون کمک بسیاری به او در خلق مجموعه ها و موجوداتی است که بسیار ملموس به نظر می رسند در حالی که خارق العاده هستند.( فیلم های پیتر جکسون )

نوید محمدزاده اهل کجاست | بیوگرافی کامل و حواشی
بیشتر بخوانید

فیلم ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه
سومین سوم از سه فیلم ارباب حلقه ها ، بازگشت پادشاه قوی ترین اقتباس تالکین است که جکسون تاکنون ساخته است. عشق جکسون به جلوه های ویژه عملی و تمایل به انتخاب آنها به جای CGI ، اگر چیزی باشد نجیب است و او در این فیلم از آنها با موفقیت استفاده می کند ، که بهترین سکانس های نبرد این فرانچایز را ارائه می دهد. این اوج هر چیز عالی در مورد ارباب حلقه ها است.( فیلم های پیتر جکسون )

بهترین فیلم های پیتر جکسون

فیلم های پیتر جکسون

فیلم ترسناک ها
آخرین فیلم جکسون قبل از مقابله با J.R.R. مجموعه رمان های برجسته تالکین ، 1996 Frighteners یکی دیگر از کلاسیک های فرقه ای وحشتناک از نیوزلندر است. این فیلم که توسط رابرت زمکیس تولید شده است ، مایکل جی فاکس را مردی می داند که با ارواح کار می کند – او قول می دهد خانه ها را از شر آنها خلاص کند ، در حالی که همه آنها در پشت صحنه برای آنها کار می کنند. البته ، اوضاع به اشتباه پیش می رود و فاکس باید راهی برای زنده ماندن درهم و برهمی که ایجاد کرده است ، پیدا کند. اگر فکرش را بکنید ، نوعی استعاره است – جکسون با کمترین هزینه های بسیار باورنکردنی از خلاقیت ها بازدید کرد ، اما فقط تسلیم سیستم استودیو شد و به عنوان یکی از مسئولین تولید فیلم های محبوب پس از فیلم های بی روح و بی روح تبدیل شد.( فیلم های پیتر جکسون )

فیلم مزه بد
طعم بد پیتر جکسون چیزهای زیادی است ، اما یک چیز قطعی است: این یکی از خنده دارترین و ظالمانه ترین فیلم های دهه 80 است ، و فیلمی که به دلیل آن پیرو شایستگی مناسبی دارد. بعد از اینکه افراد یک شهر کوچک با بیگانگان در جستجوی گوشت برای غذاهای فست فود خارج از این دنیا جایگزین می شوند ، کسی به نام درک (با بازی خود جکسون) باید هر کاری می تواند انجام دهد تا جلوی کارها را بگیرد. فریب نخورید: این فیلمی است که توضیح نمی دهد و شایسته توجه شماست.( فیلم های پیتر جکسون )

بهترین فیلم های ایناریتو
بیشتر بخوانید

بهترین فیلم های پیتر جکسون

فیلم های پیتر جکسون

پایان مقاله فیلم های پیتر جکسون

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

سبک موسیقی هاوس|بهترین فیلم های جک نیکلسون|فیلم ضیافت|کسب درآمد از طریق سایت دانلود|نو‌آم چامسکی|فیلم تام کلنسی بدون پشیمانی|فیلم زیستن|فیلم خاکستر سبز|فیلم از کرخه تا راین

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × دو =