صفحه اصلی > کسب و کار : نکات SEO برای کارآفرینان تجارت الکترونیک
ads

نکات SEO برای کارآفرینان تجارت الکترونیک

SEO

نکات SEO برای کارآفرینان تجارت الکترونیک : 

بررسی تاکتیک های بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) چیزی است که باید به طور مرتب مورد بازبینی قرار گیرد ، فقط برای اطمینان از اینکه هر کاری را که می کنید انجام می دهید تا احتمال ظاهر شدن سایت شما در نتایج جستجو از Google ، Bing ، DuckDuckGo و موتورهای جستجو دیگر به هر حال ، وب سایت تجارت الکترونیک شما می تواند خیره کننده به نظر برسد و پر از محصولات درخشان باشد – اما اگر هیچکس نتواند آن را پیدا کند ، برای بازگشت محدود تلاش زیادی کرده اید.

جستجوی رتبه های جستجوی بالاتر را به عنوان یک رقابت بزرگ و بی پایان در نظر بگیرید. فقط لازم نیست کارها را خوب انجام دهید – باید آنها را بهتر از رقبایتان انجام دهید و به انجام آنها ادامه دهید!

در اینجا لیستی از 5 نکته SEO برای تجارت الکترونیک است که به شما کمک می کند سایت آنلاین خود را برای مشتریان بالقوه قابل مشاهده کنید:

1. مطمئن شوید که وب سایت شما کاربر پسند است

به طور طبیعی ، شما می خواهید وب سایت شما آسان برای استفاده ، جذاب و کاربردی باشد ، بنابراین جایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که بتوانند با خوشحالی و آسانی محصولات شما را مرور و خریداری کنند. خبر خوب در زمینه SEO این است که این امر به رتبه بندی جستجوی شما نیز کمک زیادی می کند. وب سایت های دارای ساختار خوب طبیعتاً در جستجوها عملکرد بهتری خواهند داشت.

SEO

SEO

به عنوان مثال ، اگر سایت شما شامل چندین صفحه فرود است ، که ممکن است مختص یک نام تجاری یا نوع محصول باشد ، می توانید دسته ها و زیرگروه های محصول خود را به شیوه ای منطقی سازماندهی کرده و از کلمات کلیدی و توضیحات محصول به خوبی استفاده کنید.

اگر وب سایتی ارائه دهید که خواندن آن خوشایند و مفید باشد ، مشتریان شما نه تنها به طور مکرر از سایت شما بازدید می کنند ، بلکه مدت بیشتری در آنجا خواهند ماند. همچنین احتمال بیشتری وجود دارد که آن را به دیگران توصیه کنند و به آن لینک دهند ، و پیوندها در افزایش رتبه جستجوی شما بسیار مفید هستند.

راهنمای مشاوران مالی : مشاور مالی چه وظایفی دارد؟
بیشتر بخوانید

محصولاتی را پیدا کنید که به راحتی پیدا می شوند

صفحات محصول خود را در ساختار پیوند سایت خود عمیق نکنید. در مرحله اول ، مشتریان شما می خواهند بتوانند آنچه را که ارائه می دهید سریع و آسان بیابند. ثانیاً ، صفحات محصول شما در صورتی که تنها یک پیوند با صفحه اصلی شما فاصله داشته باشند ، بیشتر در لیست های جستجو ظاهر می شوند. با داشتن یک سایت منظم ، همه را راضی نگه می دارید!

داشتن ساختار “معماری مسطح” برای فروشگاه آنلاین خود را در نظر بگیرید

وب سایت خود را به گونه ای سازماندهی کنید که برای رسیدن به صفحات محصول شما فقط چند کلیک از بازدیدکنندگان شما نیاز داشته باشد. این کار باعث می شود سایت شما مرتب و راحت پیمایش شود. گوگل همچنین سایت شما را بسیار بهتر درک می کند ، به ویژه اگر چندین صفحه محصول دارید.

محتوای خود را با قالب بندی و طراحی خوب کاربرپسند کنید

گوگل زمان صرف شده توسط بازدیدکنندگان شما را عامل اصلی ارزیابی ارتباط محتوای سایت شما می داند. به بیان ساده تر ، هرچه بازدیدکننده بیشتر در سایت شما هزینه کند ، از نظر SEO برای شما بهتر است.

سعی کنید از نوع و اندازه فونت های قابل خواندن استفاده کنید. تا حد امکان از پاراگراف های کوتاه استفاده کنید یا حداقل از فاصله مناسب بین پاراگراف های خود استفاده کنید. در نهایت ، از نوع bold به طور استراتژیک استفاده کنید. فقط عبارات/عباراتی را که واقعاً مهم هستند برجسته کنید.

SEO

SEO

2. محتوا ، محتوا … محتوا!

مهمترین عامل برای سئو داشتن محتوای با کیفیت خوب است که منحصر به سایت شما باشد و به روز و تازه بماند. محتوای ضعیف که کاملاً پر از کلمات کلیدی است ، برای کاربران آزاردهنده و خسته کننده است و به هر حال به رتبه شما کمک نمی کند.

توضیحات محصول

مطمئن شوید که برای هر مورد توضیحات کامل و مفیدی از محصول دارید. حتی اگر ایجاد پایگاه داده محصولات شما زمان بر باشد ، به خصوص اگر محصولات زیادی دارید ، زمانی که برای این کار صرف می کنید بسیار مفید خواهد بود. داشتن توضیحات محصول همچنین به افزایش “زمان اقامت” کمک می کند و باعث می شود سایت شما مرتبط تر شود.

10 کاری که برای موفقیت در شغل باید انجام دهید
بیشتر بخوانید

فقط توصیفات محصول سازنده را در وب سایت خود کپی و جایگذاری نکنید – اگر قرار است برای موتورهای جستجو مناسب باشد ، باید محتوای اصلی باشد. به یاد داشته باشید که در مورد کلمات کلیدی که افراد ممکن است برای جستجوی هر محصول استفاده کنند فکر کنید و از این کلمات در توضیحات استفاده کنید.

برای راهنمایی بیشتر Pixc در زمینه نوشتن توضیحات محصول عالی ، مقاله وبلاگ ما را ببینید: 5 روش آسان برای نوشتن توضیحات محصول برای فروشگاه تجارت الکترونیک شما.

SEO

SEO

شامل نظرات محصول شود

بررسی محصولات علاوه بر مفید بودن برای مشتریان ، یک ابزار SEO عالی است. همانطور که می دانید ، داشتن محتوا منحصر به فرد برای سایت شما بسیار مهم است ، بنابراین فراهم آوردن زمینه ای برای کاربران برای افزودن نظرات محصول ، راهی عالی برای دریافت محتوای جدید و اصلی است که شما خودتان مجبور به تولید آن نشده اید.

برای کاربران Shopify ، در اینجا چند برنامه بررسی محصول موجود در فروشگاه App Shopify وجود دارد:

نظرات محصول (ایجاد شده توسط Shopify)
نظرات Yotpo
نظرات محصول Addon (توسط Stamped.io)

3. از وبلاگ ها استفاده کنید

گنجاندن وبلاگ در وب سایت شما راهی عالی برای ارائه بیشتر محتوای اصلی و سازگار با SEO است. از وبلاگ خود برای نوشتن موارد مرتبط با محصولات و خدمات ارائه شده خود استفاده کنید ، در مورد آنچه در صنعت شما اتفاق می افتد صحبت کنید و در مورد سایر اطلاعات جالب و مفید برای خوانندگان خود بنویسید.

وبلاگ ها به شما فرصتی می دهند تا در ارتباط با مشتریان خود نیز کمی سرگرم شوید و به آنها نشان می دهد که سایت شما فقط فروش محصولات نیست. آنها همچنین به شما امکان می دهند کلمات کلیدی را که ممکن است مناسب نباشند در سایر قسمت های سایت خود قرار دهید. فروشگاه های Shopify به طور خودکار یک بستر وبلاگ نویسی در دسترس دارند.

SEO

SEO

فروشگاه های Shopify به طور خودکار یک بستر وبلاگ نویسی در دسترس دارند. برای مشاهده چند نمونه خوب از وبلاگهای فروشگاه Shopify ، وبلاگهای Bluebella و BioLite را بررسی کنید.

4- کلمات کلیدی کلیدی هستند

هنگام نوشتن محتوا برای سایت خود ، همیشه کلمات کلیدی را در نظر داشته باشید ، اما از آنها بیش از حد استفاده نکنید ، زیرا مطالب شما تکراری و کسل کننده خواهد بود و توجه خوانندگان خود را از دست خواهید داد. هنگام انتخاب کلمات کلیدی ، به مواردی که بسیار مرتبط با محصولات ، نام تجاری یا خدمات شما هستند فکر کنید.

تحصیل دندانپزشکی در روسیه روس دانش
بیشتر بخوانید

کلمات کلیدی را انتخاب کنید که بسیار گسترده یا بیش از حد رقابتی هستند ، یا در بین انبوه سایت های دیگر با استفاده از کلمات مشابه مورد توجه قرار نخواهید گرفت. همچنین ، اگر کلمات کلیدی مورد استفاده شما به اندازه کافی مشخص نباشند ، ممکن است افراد را مجبور به مشاهده سایت خود کنید ، اما وقتی آنها متوجه شوند که فروشگاه شما محصولات مورد نظر خود را ندارد یا به آنچه که بوده ربطی ندارد ، آنها را از دست خواهید داد. در واقع به دنبال

روش کاملی در انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی وجود دارد که KissMetrics در SEO برای پست وبلاگ تجارت الکترونیک پوشش می دهد.

5. تصاویر نیز مهم هستند

هنگام جستجوی محصولات به صورت آنلاین ، جستجوهای تصویری برای مصرف کنندگان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. در حالی که موتورهای جستجو می توانند محتوای سایت شما را بخوانند ، نمی توانند تصویری را بخوانند. با این حال ، آنها از نام فایل تصویر و متن ALT برای جمع آوری اطلاعات در مورد محتویات استفاده می کنند.

داشتن برچسب های توصیفی ALT به محصولات شما کمک می کند تا در جستجوها نشان داده شوند. هر تصویری در سایت شما باید دارای برچسب های مربوطه ALT باشد که از کلمات کلیدی مهم استفاده می کند. در اینجا فقط کلمات کلیدی زیادی وارد نکنید – به خاطر داشته باشید که برچسب های ALT یک ویژگی مهم دسترسی برای افراد دارای نقص بینایی است ، بنابراین آنها باید همیشه مفید و مرتبط باشند.

هیچ ترفند جادویی وجود ندارد که باعث شود سایت شما رتبه خوبی داشته باشد و در نتایج جستجوی آنلاین بسیار قابل مشاهده باشد. یک رویکرد چند وجهی مورد نیاز است و نکاتی که ما در اینجا توضیح دادیم تنها نوک کوه یخ SEO است. منابع زیادی برای اطلاعات بیشتر در مورد مسائل مربوط به SEO وجود دارد ، و در اینجا چند مورد است که ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید:

پایان مقاله نکات SEO برای کارآفرینان تجارت الکترونیک

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

بهترین نکات هلن میرن برای شخصیت پردازی | آموزش نحوه قالب بندی فیلمنامه : راهنمای گام به گام | بهترین فیلمهای نیکول کیدمن | نکات کلیدی در خلق شخصیت شرور داستان | مقایسه کامل PS5 در مقابل Xbox Series X کدام یک بهتر هستند؟ | راهنمای هنر پرفورمنس | ۷ هنرمند برجسته پرفورمنس | بهترین فیلم های مارگو رابی | مکتب اومانیسم | بهترین فیلم های مت مدیون | فیلم ال دورادو |

دیدگاهتان را بنویسید

3 × پنج =