صفحه اصلی > کسب و کار : تعریف هم افزایی: نحوه ایجاد هم افزایی در محل کار
ads

تعریف هم افزایی: نحوه ایجاد هم افزایی در محل کار

هم افزایی

تعریف هم افزایی: نحوه ایجاد هم افزایی در محل کار : 

تعریف فرهنگ لغت “هم افزایی” یک عمل ترکیبی از بیش از یک شرکت کننده را توصیف می کند. در دنیای تجارت ، “هم افزایی” و “هم افزایی” به اقدامات مشارکتی اشاره می کند که در آن یک کل بیش از مجموع اجزای خود تولید می کند.

هم افزایی چیست؟

هم افزایی حالت تعامل مشارکتی است که در آن شرکت کنندگان مختلف به اهداف مشترک کمک می کنند. در دنیای تجارت ، “هم افزایی” به معنای شکلی از کار گروهی است که در آن شرکتها یا بخشهای مختلف تلاشهای خود را برای اثر بیشتر ترکیبی ادغام می کنند.

ریشه های کلمه “هم افزایی” را می توان در یونانی “sunergiā” به معنی “همکاری” و “sunergos” (گاهی اوقات “synergos”) ، که به معنی “کار کردن با یکدیگر” است ، جستجو کرد. مترادف نزدیک اصطلاحنامه ، “هم افزایی” ، معنای تقریباً یکسانی دارد و گاهی اوقات به عنوان یک کلمه کلیدی در تنظیمات شرکت استفاده می شود.

 

هم افزایی

نحوه ایجاد هم افزایی در محیط کار

مشاغل به دنبال تشویق رفتار هم افزایی بین کارکنان مختلف و بخشهای مختلف هستند با این فرض که تأثیر یک تیم منسجم از مجموع آثار فردی اعضای آن فراتر می رود. می توانید از چندین استراتژی برای ارتقای هم افزایی شرکت ها استفاده کنید.

کالیبراسیون بیانیه های ماموریت شرکت ها می توانند با ایجاد و ترویج بیانیه های ماموریتی که در همه بخش ها اعمال می شود ، رفتار هم افزایی را ارتقا دهند. وقتی همه اعضای یک سازمان در جهت یک هدف کار می کنند ، غالباً هم افزایی شرکت ها دنبال می شود.

هم افزایی

برکناری های اضافی را قطع کنید. Synergy یک تلاش ترکیبی را توصیف می کند که از مجموع کل ورودی های فردی فراتر می رود. هنگامی که کارکنان یا بخشها کار اضافی انجام می دهند ،

می توانند مانع یکدیگر شوند و به هم افزایی منفی کمک کنند ، حالتی که در آن خروجی ترکیبی کمتر از ورودی های فردی است. رهبران کسب و کار با حذف وظایف اضافی و انتصاب مجدد کارکنانی که مشاغل آنها با یکدیگر همپوشانی دارد ، به هم افزایی هزینه ها دست پیدا می کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام
بیشتر بخوانید

ادغام ها و خریدهای سازگار را کاوش کنید. شرکتها اغلب به دنبال ادغام برای اثر بالقوه هم افزایی خود هستند. مشاغل ترکیبی می توانند تولید خود را افزایش داده و از مزایای مقیاس بهره ببرند-به طور موثر کالاها و خدمات بیشتری را به روشی مقرون به صرفه تر ایجاد می کنند.

هم افزایی

پایان مقاله تعریف هم افزایی: نحوه ایجاد هم افزایی در محل کار

مجله با دوربین

بهترین فیلم های درام تاریخ سینما | فیلم خاطرات یک کشیش | آموزش انتخاب بازیگر از زبان مارتین اسکورسیزی | خود را در هیچ کاری باور ندارید؟ این راه حل کاربردی را امتحان کنید | بهترین نکات هلن میرن برای شخصیت پردازی | داستان ابزوردیست: ۵ ویژگی ادبیات پوچ گرایی | راهنمای مشاوران مالی : مشاور مالی چه وظایفی دارد؟ | نقد فیلم یک دور دیگر | ارتباط رنگ ها با نت های موسیقی | بهترین فیلم های امیلی بلانت |

دیدگاهتان را بنویسید

4 − دو =