صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های امیلی بلانت
ads
ads

بهترین فیلم های امیلی بلانت

فیلم های امیلی بلانت

بهترین فیلم های امیلی بلانت : امیلی بلانت به عنوان بازیگر سینما ، درخشش درام ها ، کمدی ها ، نمایش های موزیکال ، عاشقانه ها ، فیلم های جنگی و حتی فیلم های ترسناک را به یکی از حرفه های همه نسل خود تبدیل کرده است. چه کسی می تواند همه این کارها را انجام دهد؟ اما با هر پروژه جدید ، بلانت خودش را به چالش می کشد تا در صحنه های جدیدی که قبلاً هرگز آنها را امتحان نکرده است ، ریسک کند ، جسارتی که باعث احترام حیاتی وی در سراسر کشور شده است.

با مقاله بهترین فیلم های امیلی بلانت با بامدادی ها همراه باشید.

گرچه بلانت هنوز نامزد جایزه اسکار نشده است (نظری تکان دهنده که من معتقدم روزی اصلاح می شود) ، وی برای کار فیلمش ، چهار جایزه بفتا و سه جایزه انجمن بازیگران سینما ، از جمله برای بازی در “یک مکان آرام” برنده شوید.

فیلم های امیلی بلانت

فیلم های امیلی بلانت

آن فیلم به کارگردانی و نویسندگی مشترک همسر او جان کراسینسکی به یک ضربه جالب غیرمنتظره تبدیل شد و دنباله ای را ایجاد کرد ، به نام مناسب “A Quiet Place Part II” که به طور آزمایشی قرار است اواخر بهار امسال به نمایش در آید ، بنابراین همه ما امیلی بلانت به زودی رفع خواهد شد. اگرچه تا آن زمان ، بیایید لیوانی برای آن بازیگر زن فوق العاده بلند کنیم و با شمارش معکوس و رتبه بندی 15 بهترین نمایش در کارنامه حرفه ای او ، او را جشن بگیریم. گالری عکس ما شامل “The Devil Wears Prada” ، “Wild Mountain Thyme” ، “Sicario” ، “Into the Woods” و موارد دیگر است.

1. شیطان پرادا می پوشد (2006)

کارگردان: David Frankel. نویسنده: Aline Brosh McKenna ، بر اساس کتاب لورن وایزبرگر. با بازی مریل استریپ ، آن هاتاوی ، امیلی بلانت ، استنلی توچی.

قرار نبود “شیطان پرادا بپوشد” در مورد امیلی بلانت باشد. از این گذشته ، این فیلم نامزدی اسکار را برای مریل استریپ تولید کرد و آن هاتاوی را به یک ستاره تبدیل کرد. با این حال ، وقتی به فیلم فکر می کنم ، امیلی چارلتون ، دستیار شخصی محاصره شده بلانت ، شخصیتی است که اغلب لبخند را به لب من می آورد. او نه تنها مجبور است در دفتر با این دختر جدید مقابله کند ، بلکه به خاطر خدا باید مجبور شود که با یک ماشین برخورد کند. هنوز هم بهترین خط فیلم را به او می دهند – “من فقط یک آنفولانزای معده با وزن هدفم فاصله دارم.” نبوغ بلانت برای بازی در نقش امیلی ، اولین نامزدی فیلم گلدن گلوب را به خود اختصاص داد.( فیلم های امیلی بلانت )

زندگینامه بازیگر و موسیقی دان جان استاموس
بیشتر بخوانید

2. SICARIO (2015) فیلم

کارگردان: دنیس ویلنوو. نویسنده: تیلور شریدان. بازیگران امیلی بلانت ، بنیسیو دل تورو ، جاش برولین ، ویکتور گاربر ، دانیل کالوویا.

هیجان درخشان دنیس ویلنوو در مورد جنگ مواد مخدر مکزیک به بلانت پرطرفدارترین نقش خود را تا به امروز به عنوان مأمور FBI کیت مکر می دهد که جهان را درباره درست و غلط می بیند. اما هنگامی که وزارت دادگستری از او خواست که به گروه ویژه مشترک خود برای سرنگونی مانوئل دیاز رهبر کارتل مواد مخدر مکزیکی بپیوندد ، کیت ناامید دریافت که رنگ های جنگ مواد مخدر چیزی نیست جز سایه های خاکستری. بیان بلانت وقتی سرانجام به او ضربه زد که بچه های خوب می توانند به خطر بیفتند ویرانگر است.( فیلم های امیلی بلانت )

3. A QUIET PLACE (2018) فیلم یک مکان ساکت

کارگردان: جان کراسینسکی. نویسندگان: برایان وودز ، اسکات بک ، جان کراسینسکی. با بازی امیلی بلانت ، جان کرازینسکی ، میلیسنت سیموند ، نوح ژوپ.

بلانت برای بازی در نقش دکتر اولین ابوت ، همسر مهندس لی (جان کراسینسکی) و مادر سه فرزند و باردار با فرزند چهارم ، اولین جایزه انجمن بازیگران سینمای خود را از آن خود کرد. بیشتر جمعیت کره زمین توسط موجودات بینایی که دارای شنوایی فوق العاده تیز هستند و وقتی صدایی از هر انسانی خارج شود ، از بین می روند. Abbotts به لطف دختر ناشنوا ریگان که آنها را بر آن داشته است از طریق زبان اشاره آمریکایی یاد بگیرند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، زنده مانده اند. لحظه تور دلفور بلانت هنگامی است که او در وان است و در سکوت سعی در سرکوب هر صدایی از انقباضات خود دارد وقتی که از او خبر ندارد موجودی درست پشت سر او قرار می گیرد.( فیلم های امیلی بلانت )

4. INTO THE WOODS (2014) فیلم

کارگردان: راب مارشال. نویسنده: جیمز لاپین ، بر اساس موزیکال استیون سوندهایم ، جیمز لاپین. با بازی مریل استریپ ، امیلی بلانت ، جیمز کوردن ، کریس پاین.

در میان انبوهی از شخصیت های افسانه ای ، قلب و روح موسیقی معروف Stephen Sondheim The Baker’s Wife (Blunt) است. او ناامیدانه یک کودک می خواهد ، اما یک جادوگر (مریل استریپ) لعنت بر خانواده شوهرش (جیمز کوردن) قرار داده است. آرزوی قدرتمند او برای داشتن خانواده خودش او را وادار می کند که با خواسته های جادوگر موافقت کند ، که این زوج را مجبور به جنگل می کند. بلانت برای این اجرا چهارمین نامزدی فیلم گلدن گلوب را دریافت کرد.( فیلم های امیلی بلانت )

بیوگرافی برد پیت
بیشتر بخوانید

فیلم های امیلی بلانت

فیلم های امیلی بلانت

5. EDGE OF TOMORROW (a.k.a. LIVE. DIE. REPEAT.) (2014) فیلم

کارگردان: Doug Liman. نویسندگان: کریستوفر مک کواری ، Jez Butterworth ، John-Henry Butterworth. با بازی تام کروز ، امیلی بلانت.

در تریلر علمی-تخیلی دست کم Doug Liman ، تام کروز به عنوان یک اسب سوار روی میز نظامی ظاهر می شود که با حمله بیگانگان به زمین ، ناگهان به یک وضعیت جنگی پرتاب می شود. او تقریباً بلافاصله در هنگام فرود کشته می شود ، اما به دلیل وجود یک حلقه زمانی ، او خود را درمی یابد که دقیقاً قبل از جنگ به زمان خود می رود. تنها کسی که می تواند به او کمک کند مهارتهای زنده ماندن خود را تقویت کند گروهبان ریتا وراتاسکی است (بلانت ، در یک نقش اکشن عالی که در آن می درخشد).( فیلم های امیلی بلانت )

6. MARY POPPINS RETURNS (2018) فیلم 

کارگردان: راب مارشال. نویسنده: دیوید مگی. بازیگران امیلی بلانت ، لین-مانوئل میراندا ، بن ویشاو ، امیلی مورتیمر ، جولی والترز ، کالین فرث ، مریل استریپ.

بلانت در این موزیکال جدید که شخصیت های فیلم 1964 را می گیرد و زندگی آنها را 25 سال بعد نشان می دهد ، برای اولین بار توسط جولی اندروز به صفحه نمایش خریداری شد. خواهر و برادران مایکل (بن ویشاو) و جین بنکس (امیلی مورتیمر) اکنون بزرگسال هستند و هنوز از یک فاجعه خانوادگی در شوک هستند. در زندگی آنها پرستار بچه دوران کودکی آنها مری پاپینز (بلانت) پرواز می کند که برگشته است زیرا او می بیند که این دو آشفته هستند و هنوز هم به نسخه عشق سختش احتیاج دارند. بلانت برای بازی در نقش مری پاپینز پنجمین نامزدی فیلم گلدن گلوب و دومین نامزدی خود را برای جایزه SAG به دست آورد.( فیلم های امیلی بلانت )

7. LOOPERفیلم  (2012)

نویسنده / کارگردان: ریان جانسون. با بازی بروس ویلیس ، جوزف گوردون-لویت ، امیلی بلانت ، پل دانو.

بلانت نقش مهمی در حمایت از داستان علمی-تخیلی ریان جانسون دارد که در آینده وقتی سندیکاهای جنایی از “حلقه هایی” استفاده می کنند که اجساد قربانیان مشخص شده را می کشند و از بین می برند ، نقش مهمی را ایفا می کند. بلانت در نقش یکی از این قربانیان بالقوه ، سارا ، بازی می کند ، پسری دارد که ممکن است بزرگ شود و تبدیل به باران ساز شود ، چهره ای که در آینده تمام حلقه ها را از بین خواهد برد. اما یک حلقه ، جوان جو (جوزف گوردون-لویت) ، که مأمور کشتن سارا و پسرش است ، در عوض عاشق او می شود.( فیلم های امیلی بلانت )

بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون
بیشتر بخوانید

8. VICTORIA جوان (2009)

کارگردان: Jean-Marc Vallée. نویسنده: جولیان فلوس. بازیگران امیلی بلانت ، روپرت فرند ، میراندا ریچاردسون ، جیم برادبنت ، مارک استرانگ.

فیلم ژان مارک والای از فیلمنامه جولیان فلوس ، فیلمنامه نویس برنده اسکار (“پارک گاسفورد”) به بلانت نقش آبدار داده تا دندان هایش را فرو کند. “ویکتوریای جوان” از اوایل دوره سلطنت ملکه ویکتوریا (بلانت) پیروی می کند زیرا جناح های مختلف برای کنترل ملکه جوان درگیر می شوند ، غافل از اینکه این ملکه فردی نیست که قابل کنترل باشد. بلانت برای بازی در نقش ملکه ویکتوریا ، دومین نامزدی فیلم گلدن گلوب را به خود اختصاص داد.( فیلم های امیلی بلانت )

9.فیلم دفتر تنظیمات (2011)

نویسنده / کارگردان: جورج نولفی ، از رمان “تیم تنظیم” توسط فیلیپ کی دیک. بازیگران مت دیمون ، امیلی بلانت ، آنتونی مکی ، جان اسلاتری.

بر اساس رمان فیلیپ ک. دیک ، “دفتر تنظیم” بر سیاستمدار دیوید نوریس (مت دیمون) متمرکز است که پس از از دست دادن در یک مسابقه سنا ، با رقصنده الیز سلاس (بلانت) آشنا می شود و عاشق او می شود و با هم متوجه می شوند که وقایع زندگی آنها توسط اداره تنظیم ، گروهی که برای اطمینان از اینکه مردم زندگی خود را طبق “برنامه” از پیش تعیین شده زندگی می کنند ، کنترل می شود.( فیلم های امیلی بلانت )

10. SUNSHINE CLEANING (2008)فیلم

کارگردان: Christine Jeffs. نویسنده: مگان هالی. بازیگران اصلی آن ایمی آدامز ، امیلی بلانت ، آلن آرکین هستند.

“Sunshine Cleaning” فرصت نادر بلانت را برای کار با یک همبازی زن (امی آدامز) و یک کارگردان زن (کریستین جفز) از فیلمنامه نویسنده زن (مگان هالی) فراهم کرد. بلانت و آدامز نقش خواهرهایی را بازی می کنند که از نظر مالی تحت فشار قرار می گیرند و در شغل پاکسازی جرم شغل می گیرند و پس از یک جنایت یا فاجعه نامناسب مرتب می شوند. تجارت آنها موفقیت آمیز است ، اما صحنه های جنایت احساسات هر دو خواهر را در مورد پیامدهای خودکشی مادرشان برمی انگیزد.( فیلم های امیلی بلانت )

( فیلم های امیلی بلانت )

فیلم های امیلی بلانت

پایان مقاله بهترین فیلم های امیلی بلانت

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های ایزابلا روسلینی|بهترین فیلم های دنیل رادکلیف|بهترین فیلم های مارتین اسکورسیزی|بهترین فیلم های ویم وندرس|بهترین فیلم های جیمز کامرون|

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

سه + 14 =