صفحه اصلی > سینما : آموزش انتخاب بازیگر از زبان مارتین اسکورسیزی
ads

آموزش انتخاب بازیگر از زبان مارتین اسکورسیزی

انتخاب بازیگر

انتخاب بازیگر : برای کارگردان افسانه ای مارتین اسکورسیزی ، یک بازیگر بزرگ زیبایی و قدرت را به یک فیلم می بخشد. این امر فرآیند ریخته گری را فوق العاده مهم می کند.

برای مارتین اسکورسیزی ، کارگردان بی شمار آثار کلاسیک از راننده تاکسی تا ایرلندی ، یک بازیگر بزرگ زیبایی و قدرت را به یک فیلم می بخشد. این امر بازیگری را بسیار مهم می کند.

مارتین اسکورسیزی یکی از شناخته شده ترین و تاثیرگذارترین کارگردانان سینمای آمریکا است. کارگردان فیلم های کلاسیک شامل خیابان های متوسط ، راننده تاکسی ، گاو خشمگین ، Goodfellas ، Gangs of New York و The Irishman. مارتین ارتباط تنگاتنگی با مکتب فیلمسازی نیو هالیوود و همچنین همکاری او با بازیگران خاص ، از جمله روبرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو دارد. برای مارتین ، بازیگران مناسب در نقش های مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتخاب بازیگر

انتخاب بازیگر

چرا انتخاب بازیگر مهم است؟

مارتین در طول حرفه طولانی خود با تعدادی از بهترین بازیگران هالیوود کار کرده است ، اما او همچنین به دلیل کار گاهگاهی با افرادی که تجربه بازیگری کمی دارند یا هیچ تجربه ای ندارند ، مشهور است. برای مارتین ، مهمترین چیز دستیابی به میزان طبیعی بودن است که او در فیلم به دنبال آن است.

4 نکته برای انتخاب بازیگر

مدیر بازیگری را که با او ارتباط دارید پیدا کنید. تجربه مارتین با بازیگران بازیگران به روزهای او در NYU برمی گردد. در آنجا او با هاروی کایتل ، یکی از اولین و مکرر همکارانش ملاقات کرد ، هنگامی که کایتل برای یکی از فیلم های کوتاه مارتین به ممیزی آمد. مارتین در اوایل کار خود با مدیر بازیگری سیس کورمن کار می کرد و از دهه 1990 با الن لوئیس رابطه نزدیک کاری برقرار کرد. او به خوبی با لوئیس همکاری می کند زیرا می داند با بازیگرانی که او به او می آورد ارتباط برقرار می کند ، زیرا آنها سلیقه مشابهی دارند.

اطمینان حاصل کنید که بازیگران شما برای فیلم شما حضور دارند. به گفته مارتین ، شما باید با بازیگران بالقوه خود ملاقات کنید ، زمانی را با آنها بگذرانید و آنها را کنار هم قرار دهید تا بفهمید که آیا آنها واقعاً کار خواهند کرد – چه به عنوان یک گروه و چه در نقش های فردی خود. مهم این است که همه شما با ساختن یک فیلم موافق هستید ، بنابراین مطمئن شوید که شخصیت فیلمی را که قصد ساخت آن را دارید به طور دقیق به مدیر بازیگران و بازیگران خود منتقل کنید.

فیلم گاو خشمگین
بیشتر بخوانید

بدانید که به دنبال چه نوع بازیگرانی (یا غیر بازیگری) هستید. هنگام انتخاب بازیگران ، مارتین به دنبال بازیگرانی است که بازی هایشان احساس بازیگری نمی کند. مارتین همیشه مشتاق ترکیبی از داستانهای غیرداستانی و داستانی ، ترکیبی از جادو و استعداد ، برای تولید یک فیلم است. اگر بازیگران از فرهنگ یا شیوه زندگی مشابه شخصیت هایشان باشند ، شانس بیشتری برای رسیدن به این هدف دارد.

هنگامی که مارتین برای اولین بار فیلمسازی را شروع کرد ، چاره ای جز همکاری با بازیگران غیر بازیگری نداشت ، بنابراین ادامه این کار برای او طبیعی است. او در طول این سالها آموخته است که ترکیب غیر بازیگران با بازیگران حرفه ای می تواند به حرفه ای ها کمک کند هرگونه تصنعی را که ممکن است در نقش های خود نشان دهند از دست بدهند.

در انتخاب بازیگر مصالحه نکنید. مارتین اغلب می گوید انتخاب بازیگران 85 تا 90 درصد عکس است. به همین دلیل است که به عنوان یک کارگردان تازه کار بسیار مهم است که بر خواسته خود پافشاری کنید. به اندازه کافی نزدیک یا دومین بهترین راضی نشوید. هیچ راه میانبری وجود ندارد ، بنابراین طوری رفتار نکنید که انگار وجود دارد.

انتخاب بازیگر از نظر مارتین اسکورسیزی

می دانید وقتی بازیگر با استعدادی را پیدا کرده اید که نحوه حضور او در شخصیت به شما اعتماد به نفس کارگردان را می بخشد و به فیلم اعتبار می بخشد. یک بازیگر بزرگ احساس ترس را در بیننده ایجاد می کند و زیبایی و قدرت را برای یک نقش به ارمغان می آورد.

هنگامی که آماده شروع بازیگری فیلم خود هستید ، باید مطمئن شوید که فرآیندی را در پیش گرفته اید تا مطمئن شوید که بهترین بازیگرانی را که ممیزی می کنید به نمایش می گذارید. تمرین ممیزی خود از قبل بسیار مهم است.

قبل از شروع بازیگری ، فیلم های کلاسیک را مطالعه کنید تا بفهمید چه نوع بازیگری برای پروژه شما مناسب است. با سبک طبیعت گرایانه بازیگران آمریکایی مانند جیمز استوارت ، گری گرانت ، جان وین ، هنری فوندا و مورین اوهارا آشنا شوید. سپس اجراهای آنها را با شیوه بازیگری انگلیسی الک گینس ، لورنس اولیویه و جیمز میسون مقایسه کنید

فیلم فارگو
بیشتر بخوانید
انتخاب بازیگر

انتخاب بازیگر
مارتین گفت که او با بازیگرانی که با سبک زندگی و تجربیات شخصیت هایش آشنا هستند ، بهترین کار را می کند. تحقیق در مورد محل یافتن بازیگران در منطقه ای که زندگی می کنید را آغاز کنید. با گروه های تئاتر محلی ارتباط برقرار کرده و روابط خود را در جامعه فیلم محلی خود آغاز کنید.

لیستی از ویژگی هایی که هر یک از شخصیت های اصلی فیلم شما را مشخص می کند و ویژگی های شخصیتی بازیگر برای زنده شدن فیلم باید تجسم کند. آیا می دانید که قرار است یک قهرمان قهرمان یا یک بازیگر نقش مکمل کم شانس باشد؟

هنگامی که این لیست را برای هر شخصیت اصلی تهیه کردید ، مونولوگ هایی را برای بازیگران پیدا کنید تا از آنها برای ممیزی استفاده کنند. یا از خط ناهموار خود خارج شوید یا اگر هنوز به این فاصله نرسیده اید ، از مونولوگ های موجود استفاده کنید. اگر فیلم کوتاه شما دراماتیک و ناراضی است ، سعی کنید به دنبال یک مونولوگ از یک تراژدی باشید. اگر خوش بین و سبک است ، یک مونولوگ طنز را از یک کمدی که از آن لذت می برید ، بردارید.

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های مارگو رابی | نحوه طراحی شخصیت : ۶ نکته برای طراحی شخصیت | فیلم جان ویک فصل ۴ | ایان مک شین به طور رسمی به عنوان وینستون بازگشت | بهترین فیلمهای اسپیلبرگ | نقد فیلم تاکسی جعفر پناهی | کسب درآمد از اینترنت در خانه | آموزش خیاطی | چگونه به یک خیاط ماهر تبدیل شویم؟ | تحلیل کتاب در انتظار گودو | فیلم زندگی شیرین | نقد فیلم Minari |

دیدگاهتان را بنویسید

18 + 20 =