صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Gears 5
ads

نقد و بررسی بازی Gears 5

بازی Gears 5

نقد بازی Gears 5 : قبل از اینکه بفهمید این یک تحول برای سری Gears of War است ، نیازی نیست که مدتها بازی کنید. از لحظات آغازین کمپین – کامل با یک بخش “قبلاً روشن” که بیشتر بیانیه ای فوری است که می گوید داستان مهم است و فقط یک چارچوب برای تیراندازی های مبتنی بر پوشش نیست – تا یک آرایه پیشرفته از حالت های چند نفره ، دیدن آن آسان است این بهترین مجموعه ای است که تاکنون شده است.

بازی Gears 5

بازی Gears 5

بزرگترین تحول از نام مشخص است. با حذف “جنگ” از عنوان ، این قسمت به سادگی ” بازی Gears 5 ” به معنای تغییر در کانون توجه است – اگرچه هیچ کمبودی در جنگ وجود ندارد که در بازی ها مشاهده شود ، اما اهمیت آن از شخصیت پردازی نسبت به احساسات کمتر از ساختن ماست مراقبت.

بسیاری از موارد مربوط به تغییر کاربری به کیت دیاز به عنوان شخصیت اصلی است ، با یک داستان داستانی عمیق تر و شخصی تر از یک مسابقه تیراندازی انتقام جویانه دیگر در برابر انبوه های Swarm. حتی دور از کیت ، نوشتن در اینجا به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، و قهرمانان قبلی مارکوس فنیکس ، پسرش JD و دامون بیرد را به لطف تمرکز دقیق تر بر شخصیت ، گفتگو و روابط بین فردی بالا می برد.

تا زمانی که اعتبارات بیشتر شود ، شما نسبت به کل مجموعه بازیگران تا به امروز نسبت به کل بازیگران این مجموعه نزدیکتر خواهید بود – و پس از چند تصمیم تکان دهنده جهان که باید بگیرید ، ناامید خواهید شد که دوباره آنها را در Gears 6 اجتناب ناپذیر ببینید.

نقد بازی Gears 5

بازی Gears 5

از نظر مکانیکی ، دنده 5 نیز به جلو حرکت می کند. هسته اصلی تا حد زیادی دست نخورده است – تیراندازی های زیادی در پوشش ، انواع سلاح های سنگین وحشیانه برای درگیر شدن و تأکید بر مبارزه به عنوان یک تیم ، تنها با چند تغییر در چیدمان کنترل قبلی برای به چالش کشیدن بازیکنان بازگشتی. با این حال ، معرفی پهپاد رزمی جک گزینه های جدید و سایه ای از سفارشی سازی RPG مانند اضافه می کند.

بیوگرافی اسکار پیستوریوس
بیشتر بخوانید

جک R2-D2 پر سر و صدا ساخته شده برای نبرد ، دارای توانایی های جنگی و پنهانکاری است که می توانید با رفتن به سمت بالا و در ازای اجزای موجود در بازی ، آنها را ارتقا دهید. خواه دشمنان خیره کننده ای باشد که شما به صورت دستی باید آنها را سرنگون کنید ، در اختیار داشته باشید تا آنها را در برابر یکدیگر قرار دهید یا اینکه شما را به راحتی محافظت و بهبود بخشد ، متحد ربات اکنون بخشی جدایی ناپذیر از تیم است و نحوه تفکر شما درباره هر برخورد رزمی را تغییر می دهد.

بازی Gears 5 نیز با فاصله گرفتن از خطی بودن نسل قبلی خود ، آزادی مورد نیاز بازی را به او هدیه می دهد. مناطق جهان آزاد ، قابل استفاده بر روی وسیله نقلیه شما ، برخی از بازی های جانبی سبک را ارائه می دهد – بیشتر شما را با سلاح های نادرتر یا اجزای جدیدتر برای جک پاداش می دهد – اما فضای تنفسی را هم از راهروهای دیگر بازی و هم از داستان سنگین تر فراهم می کند.

لحظاتی ، به شما این امکان را می دهد تا قبل از شخم زدن به آینده ، پیشرفت های بزرگ را هضم کرده و جهان را کشف کنید. و چه جهانی – این به راحتی بهترین ظاهر بازی Gears تا به امروز است.

نقد بازی Gears 5

بازی Gears 5

داشتن بهترین مبارزات در یک بازی Gears هنوز یک چیز است ، اما بازی Gears 5 مجموعه همیشه در زمینه چند نفره سرآمد بوده است. این در اینجا تغییر نمی کند – حالت های آشنا مانند Horde و Versus برمی گردند ، اما این حالت Escape جدید است که اثری از خود برجای می گذارد.

با بازی به عنوان تیم عقرب ، یک تیم “hivebuster” ، شما باید Venom Bombs را تنظیم کنید ، سپس قبل از اینکه سم شما را بدرقه کند ، از قلمرو دشمن بجنگید. این یک چرخش تازه در چند نفره Gears است ، با تأکید بر پیشرفت به هر قیمتی که باشد به جای شلیک کردن هر حریف. اگرچه جلسات چندنفره در دوره نقد و بررسی محدود بود ، اما شکل می گیرد و این یک افزودنی عالی برای این مجموعه است.

نقد و بررسی بازی Assassin's Creed Chronicles: India
بیشتر بخوانید

ناامیدی وجود دارد. شخصیت ها هنوز بیش از حد سنگین و بدحال هستند ، نمای دوربین حتی وقتی کاملاً در تنظیمات گسترش یافته باشد بسیار تنگ است ، شخصیت جدید Fahz در بهترین حالت آزار دهنده است – و در پیشنهاد معترضین در یک صحنه باید خنثی شود – در بدترین حالت کاملاً مشکل ساز است و در نهایت مجموعه نبردهای قطعه ای هنوز هم بیشتر “شلیک چیز بزرگ تا زمانی که مرده است” است.

هیچ یک از اینها واقعیت را تغییر نمی دهند ، تغییراتی که در این بخش ایجاد شده است ، بهبودها و اضافات دیگر این موضوع را به عنوان یک امتیاز مهم در مجموعه های فعلی مطرح کرده است. اگر این موضوع آهنگ قو Xbox One را قبل از ورود نسل بعدی کنسول به اثبات برساند ، نکته قابل توجهی برای ادامه کار است.

منبع سایت مداد 

بیشتر بخوانید:

معرفی فیلم رستگاری در شاوشنک | سریال حرکت به بهشت | پرنسس دایانا کیست ؟ از تولد تا مرگ | موتزارت کیست؟ | فیلم راندرز | بهترین فیلم های جولیا رابرتز | فیلم ام | فیلم لبخندهای یک شب تابستانی | فیلم روانی | فیلم حرامزاده های لعنتی |

دیدگاهتان را بنویسید

5 − سه =