صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Hitman 3
ads

نقد و بررسی بازی Hitman 3

بازی Hitman 3

نقد و بررسی بازی Hitman 3 :

پادشاه کشتن

پنهان کاری منحصر به فرد عامل 47 در مجموعه ای از زمین های بازی متراکم ، مرگبار و بسیار متنوع در بازی بازی Hitman 3  به یک کرسندو فوق العاده رسیده است. در حالی که از توسعه دهنده ترکیبی آکورد قاتل IO Interactive که برای Hitman 2016 ساخته شده است فاصله نمی گیرد- و همچنان در Hitman 2 2018 استفاده کرد – در اینجا کاملاً واضح است که استودیو عملکرد خود را به خوبی و واقعا تسلط داشته است.

با برخی از شگفت انگیزترین و خیال انگیزترین سطوح در مجموعه تا کنون ، بازی Hitman 3  ممکن است برای دو نسخه قبلی خود بسیار آشنا باشد ، اما فقط به ساعت ها آشوب ، کشتار و کمدی بی رحمانه فکر کنید که هر یک از شش نقشه های برجسته جدید من را گیج می کند.

این فصل نهایی سه گانه “دنیای ترور” IO که با هیتمن 2016 آغاز شد ، بهتر است به عنوان یک توسعه به نظر برسد تا یک دنباله. اگر قبلاً از Hitman عقب افتاده اید – به ویژه در پنج سال گذشته – بدانید که هیچ اختراع بزرگی در مورد طرح طوطی کچل در بازی Hitman 3  صورت نگرفته است. رابط کاربری و کنترل ها در سختی آنها و طیف وسیعی از کاربردهای شما سازگار بوده است. سلاح ها و اقلام نیز تفاوت چندانی ندارند. قابل توجه ترین اسباب بازی جدید در بازی Hitman 3 دوربینی است که می تواند برای هک یا بررسی سوئیچ ها و موارد استفاده شود ، که بسیار مفید است اما در واقع تغییر دهنده بازی نیست.

همه شش مرحله زیبا و بسیار روشن بازی Hitman 3 از قوی ترین مجموعه ها هستند ، به طوری که انتخاب یکی از محبوب ترین ها سخت است

بازی Hitman 3

بازی Hitman 3

بنابراین قدرت واقعی بازی Hitman 3  در نقشه های آن یافت می شود. هر شش سطح زیبا و بسیار روشن Hitman 3 از قوی ترین مجموعه ها هستند ، به طوری که انتخاب یکی از محبوب ترین ها دشوار است. اوضاع با یک چتر نجات با بلند شدن از ارتفاع بلندترین ساختمان جهان در دبی و نفوذ به فضای داخلی مجلل آن ،

نقد و بررسی بازی Metro 2033
بیشتر بخوانید

با یک چتر بسیار شگفت انگیز آغاز می شود ، اما این ارتفاع بالا در کل حفظ می شود. مأموریت بعدی اشاره و چشمک زدن به نقشه Beldingford Manor از Contracts است و 47 نفر را به یک عمارت مشابه در کشور انگلستان می برد ، جایی که یکی از راههای جالب و طنزآمیز برای کشتن هدف شما شامل قرار دادن کارآگاهی است که برای حل یک قتل در ملک آنجا حضور دارد.

به از آنجا به یک هجوم عظیم آلمانی برای مأموریتی می پردازد که فضا را بیرون می کشد و یک حرکت جالب را برای شکار پنج هدف شما در میان انبوه افراد عرق کرده و مهمانی 24 ساعته انجام می دهد و سپس به چونگ کینگ ، چین ، جایی که درخشش نئون است. چراغ ها ، بازتاب ها در خیابون های خیس شده ، و قطرات باران روی ژاکت 47 ، شاید از نظر بصری تاثیرگذارترین ماموریت این مجموعه تا کنون باشد.

ایستگاه بعدی یک تاکستان آرژانتینی است که من را به یاد نقشه عالی A Blood Year of Blood Money انداخت ، که بسیار بزرگتر بود. پس از آن فینال یک شگفت انگیز شگفت انگیز برخلاف ماموریت هیتمن تا به امروز است ، و از صمیم قلب امیدوارم برای شما خراب نشود.

صحبت کردن در مورد این مکانها با جزئیات زیاد بدون از بین بردن هیجان قدم زدن در آنها و آشکار کردن مناطق وسیع جدیدی که تصور نمی کردید دشوار است ، اما این محیطها واقعا به یاد ماندنی ترین و قابل توجه ترین نقشه هایی هستند که IO تا به حال ایجاد کرده است – از عمودی ترسناک در حالی که در خارج از بلندترین آسمان خراش جهان قرار گرفته است به جذابیت روستایی Thornbridge Manor.

من به همان اندازه در افشای فرصت های ترور عجیب و غریب آنها تردید دارم ، اما می گویم که بازی Hitman 3 شامل خنده دار ترین و پیچیده ترین کشتار Hitman است که تا به حال بازی کرده ام-و حداقل یکی از وحشتناک ترین آنها-و هنوز تعداد زیادی از آنها وجود دارد. هنوز به آن نرسیده ام بله ، بسیاری از کشتارها ترکیبی ملایم از موارد قبلی هستند ، اما هنوز به طور هوشمندانه ساخته شده اند.

نقد و بررسی بازی Beat Saber
بیشتر بخوانید
بازی Hitman 3

بازی Hitman 3

گرگی در میان گوسفندان

مثل همیشه ، هیجان آهسته این بازی ها ناشی از برنامه ریزی ، صبر و پنهان شدن در دید مستقیم است. کلید موفقیت در یافتن پوشش مبدل برای اکتشاف ، گوش دادن و جستجوی فرصت ها و تعیین زمان مناسب برای انجام جرم کامل و فرار از دیدنی است. این یک تجربه تک نفره بدون تاسف است که به تفکر منطقی بیش از عجله پاداش می دهد ،

اگرچه انعطاف پذیر است و می تواند به هر دو افراط بپردازد: کسانی که ترجیح می دهند داستانهای چند لایه ای را دنبال کنند که در سطوح مختلف اجرا می شوند تا حملات نامرئی ، جراحی انجام دهند و بدون هیچ گونه ناپدید شوند. ردیابی ، و کسانی که دوست دارند بداهه پردازی کنند و انبوهی از مردان مرده و ناخودآگاه را در زیر شلوار خود مانند چوب چوب روی هم چیده اند.

شما می توانید با همه اینها کنار بیایید زیرا استفاده از هوش مصنوعی اغلب خنده دار همچنان آسان است. البته ، فریب نگهبانان دوپه و غیرنظامیان با حواس پرتی های غیرمنتظره و موارد مشکوک به عنوان بخشی اساسی از حل معما در سه گانه هیتمن فعلی ظاهر شده است و من در طول این سالها واقعاً عاشق این حرامزاده های گنگ شده ام.

این افراد حتی یک چشم غریبه با چهره ای سخت نمی پوشند که لباس مردی را می پوشد که اخیراً با او صحبت کرده اند ، و این در حالی است که گاهی اوقات باورهای پنهانی باورپذیری را از بین می برد ، اما این نوع تعلیق ناباوری به سادگی برای عملکرد Hitman ضروری است.

همانطور که فرض قتل اجاره ای در ظاهر بد به نظر می رسد ، این سریال همیشه یک سری خودآگاهانه است که از درجه کلی احمقانه و طنز چوبه دار لذت می برد.
همانطور که فرضیه قتل اجاره ای در ظاهر بد به نظر می رسد ، این سریال همیشه یک سری خودآگاهانه است که از درجه کلی احمقانه و طنز چوبه دار لذت می برد.

بازی Hitman 3

بازی Hitman 3

این سطوح عالی با نتیجه گیری به قوس داستان لنگ که در سال 2016 شروع شد به هم پیوند می خورند. در حالی که بعید است این داستان هک شده از سازمان های سایه رقیب بتواند کارگزاران قدرتمند Netflix را به نزدیکترین دفترچه چک بچرخاند ، پس از پنج سال بسته شدن آن خوب است – حتی اگر برای لذت بردن من از خود سطوح کاملاً ضروری نبوده باشد. اکنون ، حداقل ، ما می توانیم به چیزی برویم که امیدوارم کمی متفاوت باشد.

نقد و بررسی بازی FIFA 22
بیشتر بخوانید

بزرگترین بازدیدها

بزرگترین مزیت عدم تغییر انقلابی در بازی Hitman 3  این است که دارندگان Hitman و Hitman 2 می توانند سطح خود را ارتقا دهند و به بازی Hitman 3  برسند. نظم و ترتیب خاصی وجود دارد که سه گانه را به یک محصول واحد تبدیل کنم که من واقعاً دوست دارم ، و من تعهد IO را برای زنده نگه داشتن محتوای بازی های قبلی به این شکل تحسین می کنم.

در Xbox Series X این کار عمدتا بدون مشکل انجام می شود. به عنوان مالک هر دو بازی قبلی Hitman در Xbox One ، بازی Hitman 3  به طور خودکار با تمام نقشه های قبلی تقویت شد ، اگرچه عملکرد انتقال پیشرفت برای من در زمان بازبینی کاربردی نبود. تغییر وضعیت Steam به فروشگاه Epic Games تا حدودی مانع از پیشرفت رایانه های شخصی می شود ، اگرچه IO Interactive اعلام کرده است که ویژگی واردات ظرف چند هفته در دسترس خواهد بود.

همچنین ثابت شده است که در PlayStation 5 کمی بی نظم است. علی رغم نصب هر دو بازی قبلی ، بازی Hitman 3 مرا راهنمایی می کند تا بارگیری های بیشتری را انجام دهم تا دسترسی امکان پذیر باشد – هیچ کدام در زمان بررسی در دسترس نیستند.

عدم پشتیبانی بومی PSVR در PS5 به این معنی بود که من مجبور بودم نسخه PS4 Hitman 3 را در کنار نسخه PS5 بارگیری و نصب کنم ، که کمی راه حل آشفته است – اما این واقعاً در سونی است نه IO. به نوبه خود ، IO یک نسخه دیجیتالی رایگان از نسخه PS4 را برای همه کسانی که نسخه PS5 را خریداری می کنند ارائه می دهد تا هیچ کس آن را از دست ندهد.

بازی Hitman 3

بازی Hitman 3

هنگامی که آن را راه اندازی می کنید ، Hitman در VR ارزش خرابی دارد اگر شما دارای PSVR هستید ، هر چند واقعاً فقط برای تجربه احمقانه کلی آن از دست اول. شما باید با DualShock 4 بازی کنید زیرا کنترلرهای Move فقط دکمه های کافی ندارند و در حالی که به طور کلی می تواند حملات غوغایی را کنترل کند ، تجربه عکسبرداری در واقع بسیار دست و پا گیر ، غیر دقیق و در نتیجه تحریک کننده است.

نقد و بررسی بازی Detroit: Become Human
بیشتر بخوانید

نتیجه نهایی سیستمی است که در نیمه راه بین کنترل های کامل حرکت و کنترل های سنتی پیچیده می شود-که من به طور منظم مغز را خم می کنم و گاهی اوقات معده می لرزد. نمی توان انکار کرد که دسترسی به تمام سطوح Hitman و Hitman 2 در VR ارزش باورنکردنی دارد – و این حس جدیدی است که گویی واقعاً در این سطوح هستید – اما این جذاب ، ابتدایی و واقعا بهترین راه بازی نیست.

حکم

بازی Hitman 3 غنی ، با ارزش و بسیار قابل بازی ، یک قسمت عالی از سری مخفی کاری IO است که بسیار دوست داشتنی است. اصول اساسی از سال 2016 تغییر نکرده است ، اما مجموعه نقشه های برجسته آن باعث می شود تا پرده ای تصفیه شده ، قابل اعتماد و محکم به سه گانه هیتمن نزدیک شود.

ممکن است شش نقشه باریک به نظر برسند ، اما هر کدام بزرگ هستند و طوری طراحی شده اند که می توانند چندین بار پخش شوند – و حتی در آن صورت بعید است که شما تمام فرصت های ترور خلاقانه و شگفت انگیز آن را کشف کرده باشید. در واقع یک دسته ضعیف در دسته وجود ندارد. این قصاب بارکد در 20 سال گذشته حضورهای زیادی داشته است ، اما بازی Hitman 3  قطعاً یکی از بهترین های او است.

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Hitman 3

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم من مرد تو هستم | زندگینامه ریچارد برتون | بهترین فیلم های چارلی چاپلین | سریال halston | مکتب دادائیسم | فیلم موسیو وردو | موسیقی بلوز کانتری | مفهوم ریتم در موسیقی | نقد فیلم زنان کوچک ۲۰۱۹ | خواهرانی با آرزوهای بزرگ | نقد فیلم نشویل |

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × یک =