امروز برابر است با :13 خرداد 1402
فیلم های جولیا رابرتز

بهترین فیلم های جولیا رابرتز

بهترین فیلم های جولیا رابرتز : جولیا رابرتز از اولین فیلم هایش گرفته تا فیلم های اخیرش ، یکی از ظریف ترین حضورهای نمایشگر هالیوود شناخته شده است. رابرتز پس از نقش برجسته خود در درام بزرگسال 1988 درام Mystic Pizza ، دو سال بعد در نقش یک زن تعریف کننده حرفه ای شد. یک دهه بعد ، رابرتز برای به تصویر کشیدن ارین بروکوویچ ، فعال زندگی واقعی ، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

با مقاله بهترین فیلم های جولیا رابرتز با بامدادی ها همراه باشید.

بهترین فیلم های جولیا رابرتز

فیلم های جولیا رابرتز

در سال های اخیر ، رابرتز نقش های فرعی را در فیلم های مستقل بر عهده گرفته است. او همچنین در مجموعه آمازون Prime Original بازگشت به خانه در سال 2018 بازی کرد. به عنوان نمادی از سینمای مدرن ، جولیا رابرتز مطمئناً نقش های زیادی را در برنامه خود دارد. برخی از آثار کلاسیک قدیمی وی همیشه به یادگار می ماند ، خصوصاً مواردی که منتقدان از آنها استقبال کرده اند.

فیلم قلب عادی (2014)
طبق گفته Rotten Tomatoes ، بالاترین امتیاز فیلم در کارنامه جولیا رابرتز تاکنون تولید قلب عادی برای تلویزیون در سال 2014 است.

این فیلم به کارگردانی رایان مورفی ، دنباله روی تلاش ند ویکس برای آگاهی گسترده به A.I.D.S./H.I.V است. اپیدمی دهه 1980. رابرتز در نقش دکتر اما بروكنر ، یكی از پزشكان مراقبت های اولیه اولیه ند است كه علائم شایع را در بین مبتلایان مشاهده می كند. شخصیت رابرتز براساس زندگی واقعی دکتر لیندا لاوبنشتاین ساخته شده است.

Wonder (2017) فیلم
بر اساس R.J. رابرتز که رمان پرفروش پالاسیو است ، نقش مادر غرور و حمایت آوگی پولمن ، پسری خونگرم را بازی می کند که با سندرم ترایچر کالینز متولد شده است. در نتیجه ، او جراحی های زیادی انجام داده و نتوانسته است به مدرسه برود.

وقتی سرانجام اجازه یافت که آوگی در یک مدرسه دولتی شرکت کند ، با همکلاسی خود جک دوست می شود. این دو پیوند محکمی ایجاد می کنند و در برابر زورگویان اطراف خود موضع می گیرند.

فیلم ارین بروکوویچ (2000)
رابرتز اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را به خاطر نوبت خود به عنوان طرفدار عنوان محیط زیست ارین بروکوویچ در فیلمی به همین نام در سال 2000 دریافت کرد.

بهترین فیلم های جان تراولتا
بیشتر بخوانید

این فیلم به کارگردانی استیون سودربرگ بر اساس روایت واقعی ارین بروکوویچ ، مادر مجرد و دستیار حقوقی سرسختی است که توطئه گسترده ای را شامل می شود که شامل آلودگی شرکت ها است. بروکوویچ با بریو و شجاعت بی نظیر ، تخلیه فلزات سنگین سمی از سوی یک شرکت الکتریکی کالیفرنیا را در منبع آب محلی نشان می دهد.

بهترین فیلم های جولیا رابرتز

فیلم های جولیا رابرتز

Notting Hill (1999)  فیلم
به دنبال موفقیت انتقادی و تجاری Pretty Woman در سال 1990 ، رابرتز در دهه های بعدی در یک کمدی عاشقانه بازی کرد. به گفته Rotten Tomatoes ، بهترین دسته ناتینگ هیل است.

این فیلم به کارگردانی راجر میشل دنبال می شود ، ویلیام تاکر عاشقانه ناامید انگلیسی ، که در کتابفروشی متعلق به او با ستاره فیلم آمریکایی آنا اسکات (رابرتز) روبرو می شود. در ملاقات دوم غیر منتظره خود ، این دو عاشقانه بعید است.

Ocean’s Eleven (2001)  فیلم
رابرتز نقش تس اوشن ، نیمه بهتر شوهر و دنی سارق حرفه ای را بازی می کند. Ocean’s Eleven اولین نمونه از این سه گانه دزدکی پر ستاره است. رابرتز بار دیگر نقش خود را در دوازده اوشن بازی کرد ، اما نه سیزده اوشن.

از طرف کارگردان استیون سودربرگ ، Ocean’s Eleven مربوط به انبوهی از گریفتگان حرفه ای و محکومان است که دور هم جمع می شوند تا میلیون ها دلار از چندین کازینو در لاس وگاس ، نوادا را بدزدند. تس به عنوان همسر دوری دنی ، عملاً به عنوان وجدان همسر زناشویی خود عمل می کند ، که اگر قادر به بازگشت دوباره او باشد ، وسوسه می شود راه راست و باریک را بپیماید.

فیلم جنگ چارلی ویلسون (2007) 
سه سال پس از کار با مایک نیکولز فقید در فیلم Closer ، رابرتز بار دیگر با کارگردان فیلم جنگ چارلی ویلسون به نویسندگی آرون سورکین همکاری کرد. این دو فیلم آخرین کار نیکلز بود.

این درام زمانی شروع می شود که چارلی ویلسون ، براساس نماینده واقعی کنگره تگزاس ، از یاران نزدیک خود ، جوآن هرینگ (رابرتز) ، درمورد جنایات وارده بر ایالات متحده بر غیرنظامیان افغان یاد می گیرد. ویلسون که تمام آینده سیاسی خود را به خطر می اندازد ، از یک مأمور سرکش سیا برای کمک به تأمین بودجه شورش در خاورمیانه کمک می گیرد.

بهترین فیلم‌های متیو مک کانهی ( 10 فیلم برتر )
بیشتر بخوانید

Ben Is Back (2018)  فیلم
در فیلم Ben is Back ، رابرتز در نقش مادر نگران پسر نوجوان معتادش به هروئین (لوكاس هجز) ظاهر می شود كه پس از مرخصی از مركز توانبخشی وی بدون اعلام در شب کریسمس به خانه بازمی گردد.

بدون اطلاع از مادر مجردش هالی (رابرتز) ، پدر ناتنی نیل و خواهر کوچکش ایوی ، بن با برخوردی برنده و ظاهر سالم به خانه بازگشت. با این حال ، بن در حالی که شب پخش می شود با مجموعه ای از وسوسه ها روبرو می شود و به نتیجه ای ویرانگر منجر می شود.

بهترین فیلم های جولیا رابرتز

فیلم های جولیا رابرتز

فیلم اعترافات ذهن خطرناک (2002) 
یک سال پس از بازی در کنار جورج کلونی در فیلم یازده اوشن ، رابرتز در اولین کارگردانی کلونی ، اعترافات یک ذهن خطرناک ظاهر شد.

این فیلم که توسط چارلی کافمن از خاطرات چاک باریس اقتباس شده است ، ماجراهای مهمان برنامه نمایش باریس را مهتاب مهتاب به عنوان یک قاتل سیا دنبال می کند. مجری Dating Game ادعا می کند که توسط جیم برد (کلونی) ، یکی از اعضای سازمان سیا که در اوج محبوبیت خود در تلویزیون به عنوان شکارچی پیشنهاد می کند ، استخدام شده است. جولیا رابرتز نقش مأمور سیا ، پاتریشیا واتسون را بازی می کند که باریس در سفر به فنلاند برای قتل یک هدف با او ملاقات می کند.

فیلم همه می گویند دوستت دارم (1996) 
این رام-موزیکال زندگی یک خانواده طبقه بالا را در سراسر نیویورک ، پاریس و ونیز دنبال می کند. این سه شهر میزبان بسیاری از احساسات ، داستان های عاشقانه ، دوستی ها و شماره های موسیقی هستند.

در مرکز داستان عاشقانه یک زن و شوهر جوان است که در منهتن زندگی می کنند. والدین آنها باب و استفی هستند و استفی همچنین شوهر سابق خود به نام جو دارد که با شخصیت جولیا رابرتز در ونیز آشنا می شود.

فیلم مایکل کالینز (1996) 
مایکل کالینز یکی از چهره های اصلی نبرد ایرلند برای استقلال در انگلیس در اوایل قرن بیستم بود. جولیا رابرتز نقش كیتی كیرنان را بازی می كند كه نامزد او بود.

درام دوره بیوگرافی مبارزات سیاسی کالینز را در زمان وقوع انقلاب و جنگ استقلال دنبال می کند. سفر رابرتز بیشتر به عاشقانه او با کالینز می پردازد ، اما فیلم بیشتر به سیاست و جنگ می پردازد.

بهترین فیلم های چارلی چاپلین
بیشتر بخوانید

پایان مقاله بهترین فیلم های جولیا رابرتز

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم پرسه|فیلم ۲۰۰۱: ادیسه فضایی|نقد فیلم تاکسی جعفر پناهی|بهترین فیلم های جیم کری|فیلم زندگی اوهارو|نقد سریال هانیبال|فیلم لبخندهای یک شب تابستانی|بیوگرافی زیگموند فروید|بیوگرافی ساموئل بکت|کسب درآمد اینترنتی از تولید محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =