صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم جاده یخی
ads

نقد فیلم جاده یخی

نقد فیلم جاده یخی

نقد فیلم جاده یخی : اگر از سریال واقعیت “کامیونداران جاده یخی” لذت می بردید اما فکر می کنید می تواند از برخی از تیراندازی های دیوانه وار ، خرابکاری های مکانیکی و بهمن های عمدی برای افزایش درجه سختی استفاده کند ، خوش شانس هستید. اکنون ” فیلم جاده یخی ” وجود دارد ، اما این یک اکشن کاملاً بی نظیر لیام نیسون است که تقریباً به اندازه توصیف فوق هیجان انگیز نیست.

با مقاله نقد فیلم جاده یخی با بامدادی ها همراه باشید.

نقد فیلم جاده یخی

فیلم جاده یخی

ممکن است مثل من تعجب کنید: «دو فیلم لیام نیسون در کمتر از شش ماه؟ در این اقتصاد؟ ” بله ، ستاره گریزلی واقعاً بعد از ژانویه ” فیلم The Marksman” بازگشت. هر دو او را ملزم می کند که مهارت های خاص خود را برای نجات افراد در معرض خطر و پیروزی بر افراد بد به نمایش بگذارد ، اما مهارت ها دیگر خیلی پیچیده و پیچیده نیستند و هیچ یک از فیلم ها به هیجانات احشایی “Taken” یا “The” نزدیک نمی شوند خاکستری.

مدت زمان زیادی از اوج لیام نیسونینگ می گذرد و در این مرحله ، حضور خشن و تحمیل کننده او فقط می تواند کارهای زیادی را برای تماشای یک فیلم انجام دهد. ” فیلم جاده یخی ” با وجود خطرات فراوان ، چه طبیعی و چه انسانی ، به طرز شگفت انگیزی کسل کننده است.

با توجه به موقعیت و خطر ، قطعاً آنطور که باید دیوانه نبوده است. و در حالی که Jonathan Hensleigh نویسنده / کارگردان با چشم اندازهای گسترده و گسترده از بخشهای برفگیر و بخشنده ، لحنی پیشگویی را ایجاد می کند ، سکانسهای اکشن او غیرمعمول باقی می مانند.

فیلم جاده یخی

فیلم جاده یخی

هنسلی با انفجار در معدن الماس دورافتاده در انتهای شمال مانیتوبا ، کانادا ، که حدود دوازده مرد را به دام می اندازد ، آغاز می شود. در حالی که آنها در مورد سطح متان اختلاف نظر دارند و پیامهای موجود در لوله ها را به جهان خارج می زنند ، تجهیزات برای آزاد کردن آنها به آرامی در مسیر آنها قرار می گیرد.

مایک مک کان نیسان بخشی از کاروان سه کامیونی است که باید به جاده های یخی خیانت آمیز – مسیرهای شخم زده شده در دریاچه های منجمد منجمد – برود تا به مقصد نهایی خود برسد. در صندلی مسافر برادر کوچکتر مایک ، گورتی (مارکوس توماس) ، مکانیک و جانباز جنگ عراق که از PTSD و آفازی رنج می برد ، قرار دارد. همچنین جیم گلدنرود ، لورنس فیشبرن ، راننده کامیون باسابقه ای که این مأموریت را سازماندهی کرده است ، و Amber Midthunder’s Tantoo ، یک زن بومی دردسرساز که راننده جسارت نیز است ، در این سفر همراه هستند.

نقد فیلم Raise the Red Lantern | فیلم فانوس قرمز را بالا ببر
بیشتر بخوانید

(به طور تصادفی ، برادرش در میان مردانی است که در معدن گرفتار شده است ، بنابراین این بار ، شخصی است.) برچسب زدن در کنار یک مجری شرکت خنده دار شهر است که ممکن است قصد شیطانی داشته باشد (بنجامین واکر ، تنها کسی که این مواد فیلم B را برای آن چیست)

Tantoo با کمال میل عمل متعادلانه ای را که کامیون داران باید در تلاش برای عبور از این بخش خطرناک – در آوریل ، همه ماه ها ، انجام دهند ، ارائه می دهد. آنها با حمل دنده های سنگین خود نمی توانند خیلی کند و خیلی سریع پیش بروند. آنها باید مواظب امواج فشار پیش روی خود باشند و پشت سر خود شکاف بگیرند ، موانعی که چند لحظه از نظر قانونی را در اینجا ایجاد می کنند.

اما گرچه این نمایشگاه بسیار مهم است ، اما اغلب شخصیت ها در “جاده یخ” توضیح می دهند که چیزها را برای یکدیگر توضیح می دهند. و با این حال ، آنها به سختی توسعه یافته و بدون هیچ مشکلی باقی می مانند. مایک فریاد می زند “الاغ ایرلندی مرا ببوس!” برای پزشکی که می خواهد مواد مخدر برای برادرش تجویز کند امری مسلم است ، وحی نیست.

هنسلی بین رانندگان و معدنچیان عقب و جلو می رود ، اما افرادی که قرار است از نفس نفس می کشند ما باید به آنها اهمیت دهیم اساساً قابل تعویض هستند و نمی توان تشخیص داد که چه کسی از آنجا که آنجا هوا بسیار تاریک است.

نقد فیلم جاده یخی

فیلم جاده یخی

در این ماجراجویی دشوار هرچه سر راهشان قرار بگیرد ، نیسون همچنان یک مرد مستقیم فرخنده است. او فرصت های کمی برای ایجاد هر نوع کاریزما یا تهدید فراهم کرده است ، اگرچه در پایان مجبور است چند مشت ایجاد کند. و گرچه ما می فهمیم کار برای شخصیت او کم است زیرا او درگیر چالش های مراقبت از برادرش است ، دشوار است تصور کنیم که چگونه او در وهله اول در این کار بالقوه کشنده و دردناک اذیت شود.

و در جایی ، در میان ترکیدن گلوله ها و نمره پافشاری عمومی ، پیامی در مورد طمع شرکت ها و بهره برداری از سرزمین بومی وجود دارد. اما احتمالاً شما می خواهید که از truckin استفاده کنید ‘.

نقد فیلم سانسور
بیشتر بخوانید

پایان مقاله نقد فیلم جاده یخی

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم سفر به جزابه|سریال من در تاریکی میروم|فیلم رزم ناو پوتمکین|نقد فیلم پنجه طلا|۱۰ مبارزه برتر فیلم مورتال کمبت|۱۰ سریال برتر تاریخی و پربازدید|فیلم بالاتر از سوظن|فیلم خوشه ‌های خشم|بهترین فیلمهای رومن پولانسکی

دیدگاهتان را بنویسید

5 + 13 =