امروز برابر است با :12 خرداد 1402
فیلم جزر و مد

نقد فیلم جزر و مد | Tides 2021

نقد فیلم جزر و مد : دومین ویژگی جذاب و جوی از تیم فهلباوم که یک تریلر علمی-تخیلی پیشرانانه روی زمین است که مدتها پیش توسط “نخبگان” بشریت تخلیه شده است ، امید به آینده بشر را در برابر واقعیت های ناخوشایند یک نئو استعمار متعادل می کند. نورا آرنازر در نقش فضانورد لوئیز بلیک ، تنها بازمانده از مأموریتی برای ارزیابی اینکه آیا زمین اکنون قابل زندگی برای نژاد بشر تبعیدی است ، به طور موقت در یک سیاره دور ، کپلر 209 اسکان داده شده و به تدریج از بین می رود ، بازی می کند.

با مقاله نقد فیلم جزر و مد با بامدادی ها همراه باشید.

او در لجن مهمانپذیر ملاقات می کند مسطح که تنها آنچه در زمینهای بیکران متنوع و حاصلخیز زمین باقی مانده است توسط دو جامعه رقیب است: کسانی که در این سیاره باقی مانده اند و در کلبه های شناور زندگی کرده اند و دانشمندان کپلر از مأموریت قبل از او هستند. اگرچه فیلم جزر و مد از قسمت میانی به بعد از چند مساله گام برداشتن و دو فلاش بک ناشیانه رنج می برد ، اما به استعداد فهلباوم برای صحنه های قابل توجه سلطنت آزاد داده می شود.

نقد فیلم جزر و مد

فیلم جزر و مد

در داستان فیلم جزر و مد تبعید یک حساسیت اروپایی وجود دارد: یک خویشاوندی (هرچند شاید کاملاً از همان درجه بدبینی بی دریغ نیست) با پل کاگرمن و Hugo Lilja’s Aniara وجود دارد. با این وجود حضور رولند امریخ به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه سیر شغلی را برای فهلباوم پیشنهاد می کند که ممکن است هدایت هالیوود باشد. Saban Films از حقوق آمریکای شمالی و انگلیس برای فیلمی برخوردار است که مطمئناً شایسته تجربه کامل نمایش بزرگ است ، اما می تواند به عنوان یک اکران پخش شده خودش را داشته باشد.

حتی قبل از اینکه مأموریت اولیس 2 سطح زمین را لمس کند ، مشخص است که سکوی فرود مشکل دارد. دوربین مانند ترکش در اطراف کپسول به صدا در می آید. از سه خدمه موجود ، یک نفر کاملاً کشته می شود ، یک نفر زخمی می شود و تنها لوئیز بدون آسیب نجات می یابد.

نقد فیلم حرص
بیشتر بخوانید

افسر فرمانده او که خارج از کمیسیون است ، لوئیز به تنهایی شروع به کار می کند و هدفمندانه از وسعت خاکستری پوسته پوسته ای از گل و لای غرق در مه می رود. او به دنبال نشانه های زندگی است. به طور خاص ، او امیدوار است که نشانه هایی وجود داشته باشد که تولید مثل در اینجا در سیاره ای که توسط همه گیر و آلودگی آلوده است امکان پذیر است. اما کمبود شوق دید ، خطرات فوری را پنهان می کند تا اینکه خیلی دیر است.

نقد فیلم جزر و مد

فیلم جزر و مد

لوئیز و همكار مصدومش تاكر (سوپ دیریسو) زندانی می شوند و در گودالی پر از آب ریخته می شوند. خطر قریب الوقوع غرق شدن یک نگرانی فوری است ، اما این واقعیت که کودکان و نوزادان در میان اسیرکنندگان آنها وجود دارد ، لوییز را تحت تأثیر قرار می دهد. جو کپلر جامعه تبعید را عقیم کرده است.

لوئیز با شیفتگی به کودکان خیره می شود. آنها خنده می کنند و گل سرش را پرتاب می کنند. اما کودکان هدف حمله غارتگرانه ای به خانه و خانه شناور بی نظیر هستند. و لوئیز خود را یک بار دیگر زندانی می کند ، تا جایی که به جای “لجن” به عنوان کپلر شناخته شود (نام رذیله ای که توسط بازماندگان مأموریتی که قبل از او بود ، ساخته شد). محل سکونت کپلر توسط گیبسون (آئین گلن) ، همکار پدر لوئیز ، که رویای دوباره استعمار کره زمین را در پیش دارد ، دارد.

بخش طراحی در ایجاد یک محیط متمایز برای هر دو جامعه بسیار عالی است ، در حالی که هر دو را با ثبات یک خاکی مشترک از پالت رنگ و آسمان های درخشان و گل آلود مرتبط می کند. مردم ” فیلم جزر و مد ” در دهکده ای شناور ساکن می شوند که به مصلحت اندیشی موقت سبک Mad Max اشاره می کنند ، اما همچنین از سادگی دهقانان از روش های سنتی ماهیگیری استفاده می کنند.

نقد فیلم جزر و مد

فیلم جزر و مد

پایگاه کپلر که در بدنه یک کشتی خرابکار قرار دارد ، سخت تر ، نظامیانه و مستحکم تر است و نظم و ترتیب آن در هرج و مرج اعمال می شود. این نمره نیز با وجود یک الگوی الکترونیکی غیرطبیعی که بر صحنه های کپلر و صداهای ارگانیک نرم و ملایم تر با خانه “Mud” حاکم است ، تفاوت ها را نشان می دهد. و گرچه توطئه – بخصوص استفاده از پدر لوئیز ، که وسیله ای بیش از یک شخصیت است – می تواند کمی شماتیک باشد ، اما این پیام که بعید به نظر می رسد بشریت از اشتباهات خود بیاموزد ، همان حسی است که به خانه می خورد.

نقد فیلم محافظ همسر هیتمن
بیشتر بخوانید

پایان مقاله نقد فیلم جزر و مد

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم مارپیچ|کسب درآمد از فروش دوره آموزشی آنلاین|نقد فیلم سوپ اردک|بهترین فیلم های کاپولا|نقد فیلم فروشنده|بهترین فیلم های بردلی کوپر|نقد انیمیشن روح|نقد انیمیشن بچه رئیس ۲ : کسب و کار خانوادگی|بهترین فیلم های اسپایک لی|بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون|سریال مداخله سگ|سریال داستان لیسی|بهترین فیلم های دنزل واشنگتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سیزده =