صفحه اصلی > سینما : نقد انیمیشن بچه رئیس 2 : کسب و کار خانوادگی
ads

نقد انیمیشن بچه رئیس 2 : کسب و کار خانوادگی

انیمیشن بچه رئیس 2

نقد انیمیشن بچه رئیس 2 : کسب و کار خانوادگی : بیش از نیم میلیارد دلار در گیشه نمی تواند اشتباه باشد – می تواند؟ وقتی در بهار سال 2017 موفق به کسب موفقیت شگفت انگیز تام مک گراث “The Boss Baby” 528 میلیون دلار در سراسر جهان شد ، پاسخ طبیعی این بود ، چه زمانی می توانیم درآمد بیشتری کسب کنیم؟

جای نگرانی نیست که فیلم McGrath قبلاً کتاب تصویری نویسنده برنده جایزه Marla Frazee را به طول فیلم کشانده است یا اینکه با یک نتیجه گیری کاملاً مرتب به پایان رسید که در آن کودک رئیس نامدار ، با صدای آلک بالدوین ، تصمیم می گیرد یک کودک عادی و غیر رئیس شود. دنیا رئیس عزیزتر می خواهد؛ چرا منطق باید آنها را انکار کند؟

انیمیشن بچه رئیس 2

انیمیشن بچه رئیس 2

تا سال 2018 ، نتفلیکس جواب خود را ارائه داده بود: مجموعه تلویزیونی ” انیمیشن بچه رئیس 2 ” ، که فقط یک کتاب تصویری را مانند نسخه قبلی خود در مدت زمان تقریباً دو ساعت گسترش نداد ، اما به طریقی موفق به ساخت یک فریبنده چهار فصل شد از مطالبی که اساساً فیلمنامه پسین آن فیلم بود. اکنون ، فیلم جهانی مک گراث با نام ” انیمیشن بچه رئیس 2 ” مشکل دنباله ای به ظاهر مشکل را حل می کند با یک راه حل ساده: “سلام ، اگر رئیس بچه دوباره رئیس می شد ، چه؟”

خوب ، سلام ، اگر رئیس بچه دوباره رئیس شود چه؟ ماشینکاری برای رسیدن به آن نقطه واضح و آشکار واقعاً پیچیده است. در حالی که ” انیمیشن بچه رئیس 2 ” با ترک Boss Baby (معروف به تد) و برادر بزرگش تیم ، دنیای BabyCorp را پشت سر گذاشت ، و “بازگشت به کار” دید که آنها دوباره وارد آن می شوند (فقط یک بار دیگر ، همه چیز را پشت سر بگذارند! ) ، ” انیمیشن بچه رئیس 2 ” تا بزرگسالی خود زیپ می کند (خسته کننده! هیچ کس به کارفرمایان بزرگسال اهمیت نمی دهد!) ، سپس یک معجون جادویی را فرا می خواند تا بله ، آنها را به اندازه کودک کوچک کند! بچه ها ، هنوز رئیس.

اگر هیچ چیز دیگری نیست ، نقشه نابجای این بدحجم ترین فصل باید حسی دلهره آور نسبت به آنچه کودکان مایل به مصرف آن هستند ، القا کند. شاید بچه ها واقعاً باید رئیس باشند ، حداقل اگر این سرگرمی باشد كه آنها آرزو می كنند و حاضرند برای بچه های بزرگ پول بپردازند. این نویسنده ، نه یک کودک یا نزدیک به آن ، به سختی می توانست بیست دقیقه اول فیلم را سر و دم کند. پیری واقعاً بزرگترین دشمن است و کودکان واقعاً آینده هستند.

فیلم چری
بیشتر بخوانید

نکته اصلی اینجاست: تیم (با صداپیشگی جیمز مارسدن ، جایگزین توبی مگوایر و مایلز باکشی از فیلم اول) اکنون یک فرد بزرگسال است و گرچه سن تخیل او را تعدیل نکرده است ، اما با زندگی او به عنوان یک زندگی کاملا سازگار نیست – پدر در خانه. همسر کارول (با صداپیشگی اوا لونگوریا) نان آور خانواده است ، تابیتای مغز (با صدای آریانا گرینبلات) با چیزهای خلاقانه پدرش روبرو نیست و کودک تینا (با صدای عالی امی سداریس) به اندازه ای انگشت شمار است که او حتی تیم ظریف را می پوشد.

نقد انیمیشن بچه رئیس 2

انیمیشن بچه رئیس 2

بزرگسالان تد (با صدای دوباره الک بالدوین) دیگر کودک نیست ، اما هنوز رئیس بزرگ است. او سعی می کند کمبود صمیمیت با خانواده اش را از طریق هدایای دیوانه وار برطرف کند (مانند تسویه حساب دیوانه وار Tabitha ، که با صدای بلند به دنبال نسخه مخلوط ASAP است).

عشق تابیتا به عمو تد بسیار زیاد است. او همچنین ایده موفقیت او را مجسم می کند ، اما جاه طلبی او ممکن است کاملاً ساخته خود نباشد. او کمتر از جف گلدبلوم ، که صدای جنجالی شیطانی آپارتمان دات کام خود و هر سینمای دانشمند دیوانه ای را ایجاد کرده است ، به سوی بزرگی سوق داده می شود. (این شخصیت بیش از هر شخصیت دیگری در فیلم کار می کند.)

این کار را به Goldblum و Sedaris بسپارید تا به شوخی فیلم از راههایی که هیچ کس دیگری اراده نمی کند متکی شوند. پس از دقیقه و چندین دقیقه تنظیم و بازآرایی ، به داستان می رسیم: دکتر اروین آرمسترانگ از گلدبلوم از مجموعه آب نبات رنگی از مدارس خصوصی شیک (از جمله مدرسه ای که Tabitha در آن حضور دارد) برای ساخت یک ارتش از بچه های فوق العاده قوی استفاده می کند که سرانجام همه والدین را در همه جا از بین خواهد برد.

تینا انیمیشن بچه رئیس 2 ، برای متوقف کردن او فرستاده شده است ، که به ناچار شامل پیوند تیم و تد برای یک ماجراجویی برادرانه دیگر است. یک سرم وجود دارد که آنها را به اندازه کودک و نوزاد کوچک کند. زن و شوهرها و سواستفاده ها و یک زیرمجموعه کامل شامل زنگ های انیا وجود خواهد داشت.

بهترین فیلم های 2021
بیشتر بخوانید

ماهیت ذاتی انیمیشن بچه رئیس 2 چیزهای بسیار سرگرم کننده ای دارد ، از جمله دنباله ای بدرقه در شهر کوچک تیم و فام و مجموعه ای از لحظات که به تد بستگی دارد و تلاش می کند کادر بسیار عجیب و غریب همکلاسی های خود را به یک ظاهر طبیعی تبدیل کند. حتی احساسات وجود دارد ، به ویژه هنگامی که تابیتا مجاز است آنچه را که واقعاً با او اتفاق می افتد ، به اشتراک بگذارد (البته به نسخه مخفی تر پدر پدرش) و تیم و تد سرانجام تسلیم پیوند اجتناب ناپذیر خود می شوند.

نقد انیمیشن بچه رئیس 2

انیمیشن بچه رئیس 2

چیزهای فلاش تر ، از طراحی شخصیت های ناجور (بزرگسالان ، بیایید فقط بگوییم ، با دقت کمتری نسبت به kiddos ساخته شده اند) گرفته تا تماس های تاج دار و اعتماد بیش از حد به نمایشگاه برای فشار دادن نقاط داستان که می توانند هنرمندانه تر باشند رویکرد. ذهنی بودن این مجموعه به مسائل کمک نمی کند. (بنابراین ، آیا این نوزادان می خواهند رئیس شوند یا نه؟) در دنیای ” انیمیشن بچه رئیس 2 ” ، حس خوب هرگز فرصتی برای مسئولیت ندارد. هرج و مرج پولساز حاکم است.

پایان مقاله نقد انیمیشن بچه رئیس 2

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های الیزابت اولسن|آلفرد هیچکاک|بزرگان موسیقی سنتی ایران|بهترین فیلم های مارلون براندو|نقد فیلم سگ اندلسی|فیلم سکوت، عروس آتش و عشق طاهر|فیلم جریان اصلی|بیوگرافی برتولت برشت

دیدگاهتان را بنویسید

15 + چهار =