صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های الیزابت اولسن
ads

بهترین فیلم های الیزابت اولسن

فیلم های الیزابت اولسن

فیلم های الیزابت اولسن : مدتی مشهورترین اعتبار الیزابت اولسن “خواهر کوچک مری-کیت و اشلی اولسن” بود. او حتی در یکی از بسیاری از فیلم های آنها ، “چگونه غرب سرگرم کننده بود” نقش کوچکی داشت. آن روزها گذشته است. در سالهای گذشته – اولسن منفجر شده و به حق نیز چنین است. او یک بازیگر با استعداد است که می تواند طیف گسترده ای از نقش ها را پر کند.

با بلاک باسترهایی مانند گودزیلا و آخرین فیلم های مارول (انتقام جویان: عصر اولترون ، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و انتقام جویان: جنگ بی نهایت ، و همچنین انتقام جویان آینده 4 و یک نمایش تلویزیونی اعلام شده با بازی شخصیت او) که وی در آن نقش واندا ماکسیموف را بازی می کند – همچنین به عنوان جادوگر اسکارلت شناخته می شود – او جذابیت بازار انبوه غیر قابل انکاری را دارد.

بیشتر بخوانید : 100 فیلم برتر تاریخ

بهترین فیلم های الیزابت اولسن

فیلم های الیزابت اولسن

او همچنین دارای عمق کمدی است ، که در Ingrid Goes West مشهود است. او همچنین توانایی مقابله با موضوعات تیره تری را دارد که در فیلم هایی مانند Wind River و Martha Marcy May Marlene نقش بسته است. ستاره اولسن امیدوار است و احتمالاً به رشد خود ادامه خواهد داد ، اما در حال حاضر ، پنج فیلم برتر در کارنامه او تاکنون آورده شده است.

با مقاله بهترین فیلم های الیزابت اولسن با بامدادی ها همراه شوید.

Wind River (2017)
رودخانه باد توسط تیلور شریدان نوشته و کارگردانی شده است – در غیر این صورت بیشتر به خاطر نوشتن فیلمنامه های سیکاریو و جهنم یا آب زیاد شناخته می شود. در این فیلم ، یک مأمور FBI (اولسن) با یک مأمور اداره ماهی و حیات وحش ایالات متحده همکاری می کند تا تلاش کند قتل یک زن جوان را در یکی از رزروهای بومی آمریکا حل کند. به سبک معمول شریدان ، این یک فیلم بزرگ نئو غربی است اما سنگین است.

بیشتر بخوانید: ویلیام شکسپیر

مارتا مارسی می مارلین (2011)
در مارتا مارسی می مارلن ، اولسن نقش تیتراژ مارتا را بازی می کند – زنی که پس از چند سال حضور در آنجا از فرقه فرار کرده است. همانطور که او خود را به زندگی در دنیای خارج می رساند ، خاطرات این فرقه همچنان او را آزار می دهد. اولسن در اولین کارگردانی فیلم سینمایی ، نویسنده / کارگردان شان دورکین ، بازی قدرتمندی در این فیلم ارائه می دهد.

بهترین فیلم های جورج لوکاس
بیشتر بخوانید

Godzilla (2014)
گرت ادواردز ، کارگردان که اکنون به دلیل کار در پشت دوربین در Rogue One: A Star Wars Story شناخته می شود ، ابتدا در راه اندازی مجدد امتیاز گودزیلا شکست خورد. او این کار را انجام داد تا مورد تحسین قابل توجه قرار گیرد. با تمام این اوصاف و باکس آفیس 529 میلیون دلاری ، به راحتی می توان گفت که او حیوان بزرگ پیر را با موفقیت به قرن 21 کشاند. اولسن در نقش یک پرستار و همسر یک سرباز (آرون تیلور-جانسون) که به چشمان ماجرای گودزیلا فرو رفته است ، بازی می کند.

بهترین فیلم های الیزابت اولسن

فیلم های الیزابت اولسن

Ingrid Goes West (2017)
اولسن در هجو اینگرید می رود وست ، نقش تیلور اسلون را تحت تأثیر شبکه های اجتماعی بازی می کند. یک پیرو ناپایدار ذهنی از Taylor’s (اوبری پلازا) به سراسر کشور سفر می کند تا به حلقه داخلی خود راه یابد و کارهای دیوانه وار به وجود می آید زیرا او در هیچ کاری برای دوستش متوقف نمی شود. این یک کمدی تاریک محکم است.

بیشتر بخوانید: تحلیل نمایشنامه باغ وحش شیشه ای

Oldboy (2013)
در بازسازی فیلم Spike Lee در سریال Old Chan، از جانب Park Chan-wook، مردی (جوش برولین) 20 سال بدون دلیل زندانی است. پس از آزادی ، او مایل است دلیل زندانی شدن خود را بداند. در طول سفر خود به سمت پاسخ ها و انتقام ، با پرستاری (الیزابت اولسن) روبرو می شود که به او کمک می کند. این فیلم در گیشه بسیار ضعیف عمل کرد – اما در نوع خود یک فیلم مستحکم است.

پایان مقاله بهترین فیلم های الیزابت اولسن

منبع سایت مداد

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

6 + یک =