صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی scarlet nexus
ads

نقد و بررسی بازی scarlet nexus

 بازی scarlet nexus

نقد و بررسی بازی scarlet nexus : 

ژانر “Action-RPG” یک چتر بزرگ است که همه چیز را از شباهت های جانبی گرفته تا بازی های مخفی کاری اول شخص مانند Deus Ex تا RPG های ایزومتریک مانند Diablo و بسیاری دیگر را در بر می گیرد. اما حتی در آن طیف گسترده ،

هیچ چیز شبیه  بازی scarlet nexus نیست-بازی ای که از الهامات بازی های سریع شخصیتی و اکشن مدرسه Devil May Cry و Bayonetta با JRPG های حماسی مانند سری Persona و “Tales of” ترکیب شده است. این یک کار جاه طلبانه شگفت آور است و شاید حتی شگفت انگیزتر این باشد که Scarlet Nexus بسیار بیشتر از آنچه که از دست می دهد ضربه می زند.

بنابراین وقتی می گویم  بازی scarlet nexus یک RPG اکشن است ، به آن می گویم که واقعاً تصویر کاملی از موضوع را نشان نمی دهد. گیم پلی لحظه به لحظه آن یک بازی اکشن مستقیم است ، در تمام مراحل ، مانند چیزی که از Platinum Games انتظار دارید-سطوح کاملاً خطی آن طوری طراحی شده است که اساساً فقط از یک نبرد بسته حرکت می کنید. در حالی که مبارزه سریع ، چشمک زن و رفلکس محور است.

اما تفاوت اصلی بین این سبک و سبک پلاتین این است که  بازی scarlet nexus به همان اندازه که بر روی مبارزه ، بر داستان ، جهان سازی و توسعه شخصیت خود تمرکز کرده است. شاید حتی بیشتر در برخی موارد در ابتدا ، آن را به دو کمپین جداگانه 20 ساعته تقسیم می کنید که هر کدام داستان یکی از دو شخصیت اصلی را دنبال می کنند: یویتو و کاسان.

 بازی scarlet nexus

 بازی scarlet nexus

در حالی که سفرهای آنها گاه به گاه با هم تداخل دارند ، اینها برای همه مقاصد و اهداف ، دو کمپین متمایز و به همان اندازه ضروری هستند که می توانید به ترتیب انجام دهید ، و تکمیل هر دو آنها برای درک کامل داستان اسکارلت نکسوس مورد نیاز است.

 بازی scarlet nexus به همان اندازه که بر روی مبارزه متمرکز است ، بر داستان ، جهان سازی و توسعه شخصیت خود تمرکز دارد

و این داستانی است که ارزش تجربه آن را دارد – روایتی که در دنیایی جذاب اتفاق می افتد که در آن اکثریت قریب به اتفاق مردم دارای قدرت ذهن هستند. خیابان های شهر با تبلیغات واقعیت افزوده رنگ آمیزی شده است ،

مردم می توانند پیام ها را مستقیماً به مغز یکدیگر ارسال کنند ، و کسانی که دارای توانایی های استثنایی جنگی هستند به سازمانی شبیه نیروهای ویژه موسوم به OSF (نیروی سرکوب دیگران) دعوت می شوند تا با آنها مبارزه کنند. هیولاهای دیگری که به “دیگران” معروف هستند.

Yuito و Kasane هر دو به عنوان اعضای تازه تأسیس OSF شروع می شوند و بر روی دو گروهان مختلف قرار می گیرند ، هر کدام دارای گروهان و رهبران خود هستند. از همان نقطه شروع ، سفرهای آنها به گونه ای شکل می گیرد که هر شخصیت یک طرف یک طرح متراکم و پیچیده را مملو از توطئه ،

نقد و بررسی بازی No Man's Sky
بیشتر بخوانید

انگیزه های پنهان و پیچیدگی های شگفت انگیز تجربه می کند. بندای نامکو کار فوق العاده ای را انجام می دهد که در بازی یک شخصیت سوالات را مطرح می کند و سپس در زمینه دیگر به آنها پاسخ می دهد و زمینه های بیشتری را ارائه می دهد که بهتر توضیح می دهد چه چیزی منجر به برخی رویدادها شده است.

چیزی که واقعاً  بازی scarlet nexus را خاص می کند میزان مراقبت هایی است که برای توسعه بازیگران بزرگ پشتیبان آن انجام می شود

در حالی که داستان فراگیر عالی است ، اما آنچه واقعاً  بازی scarlet nexus را خاص می کند این است که دقت لازم برای توسعه بازیگران بزرگ فرعی آن از هشت شخصیت که به مهمانی های Yuito و Kasane ملحق می شوند ، صورت گرفته است. پس از اکثر مأموریت های بزرگ ،

 بازی scarlet nexus

 بازی scarlet nexus

برای یک مرحله آماده به کار به مخفیگاه خود بازگردانده می شوید که به شما این فرصت را می دهد تا با هم تیمی های خود صحبت کنید ، به آنها هدیه دهید (که گاه گاه سرگرم کننده با آنها بازی می کنند) و “قسمت های پیوند” را آغاز کنید. که به شما امکان می دهد سطح اوراق قرضه خود را با هر یک افزایش دهید. این برای طرفداران مجموعه Mass Effect یا Persona چیز جدیدی نیست ،

اما نکته جالب در مورد نحوه کار در اینجا در  بازی scarlet nexus این است که قسمت های پیوند اغلب با آنچه در داستان اصلی اتفاق می افتد گره خورده است ، بسته به نوع آنها کاملاً متفاوت است. کمپینی که بازی می کنید و همیشه در مورد بهبود رابطه نیست. گاهی اوقات تعاملات در این قسمت ها کاملاً خصمانه است ، اما نکته مهم این است که شما همیشه چیزی در مورد شخصیت و چگونگی عملکرد آنها در کار می آموزید ، یا چیزی که اقدامات آنها را در داستان اصلی بهتر توضیح می دهد.

حتی اگر اکثر شخصیت های  بازی scarlet nexus در آرکی تیپ های انیمه ای بسیار متداول قرار بگیرند (دوست دوران کودکی/علاقه رمانتیک ، برهنه نخبه نخبه ، دختر خجالتی و نرم زبان ، و غیره) این قسمت های پیوندی کار فوق العاده ای برای توسعه انجام می دهند. آنها تا حدی که تبدیل به چیزی بیشتر از حومه خود می شوند.

در پایان ، حتی آنهایی که در ابتدا چشم روی آنها چرخاندم – مانند شیدن ، نخبه نخبه و نخبه فوق الذکر ، – شخصیت هایی شدند که من واقعاً به آنها اهمیت می دادم.

در حالی که این صحنه ها برای خودشان پاداش است ، افزایش پیوند شما با یکی از اعضای حزب ، قدرت ویژه آنها را نیز بهبود می بخشد و فرصت های بیشتری را برای کمک به شما در جنگ باز می کند. این یک انگیزه اضافی خوب است که همچنین به این عقیده است که روابط شما با این شخصیت ها قوی تر می شود.

نقد و بررسی بازی Anthem
بیشتر بخوانید
 بازی scarlet nexus

 بازی scarlet nexus

داستان توسط اجراهای فوق العاده به دو زبان انگلیسی و ژاپنی کمک می کند

این داستان همچنین توسط اجراهای فوق العاده به دو زبان انگلیسی و ژاپنی کمک می کند ، با توانایی انتخاب هر کدام که از منوی اصلی مورد علاقه شما است. در حالی که بسیار خوب بود که بر خلاف انیمیشن های ایستا استوری بورد ، کات های متحرک بیشتری وجود داشته باشد ، اما با توجه به کوه دیالوگ که در  بازی scarlet nexus وجود دارد ، یک سازش قابل درک است.

بزرگترین مانع  بازی scarlet nexus که می تواند به عنوان یک بازی اکشن مستقیم با یک داستان 40 ساعته و شبیه به RPG بر آن غلبه کند ،

مبارزات خود را در تمام این مدت حماسی جذاب می کند. به یاد داشته باشید ، اکثر بازی های اکشن فقط باید 10-12 ساعت برای پیشرفت رضایت بخش برنامه ریزی کنند ، بنابراین این امری نادر است. و در حالی که  بازی scarlet nexus این مانع را برطرف می کند ، قطعاً آن را در راه می بندد.

اکثر بازی های اکشن فقط باید 10-12 ساعت برای پیشرفت رضایت بخش برنامه ریزی کنند

در سطح ابتدایی ، مبارزه بسیار سرگرم کننده است. هر دو Yuito و Kasane دارای قدرت روانکینز مانند جدایی هستند که به آنها اجازه می دهد تا از طریق تله کینتیک اجسام را گرفته و آنها را به سمت دشمنان پرتاب کنند ، اما آنها از سلاح های مختلف استفاده می کنند و این کافی است تا طعم منحصر به فرد خود را در یک مبارزه به آنها بدهد.

یویتو از شمشیر با حملات سریعتر و مجموعه مهارتهای پشتیبان استفاده می کند که او را برای مبارزه در فاصله نزدیک مناسب تر می کند ، در حالی که کاسان از مشتی چاقو استفاده می کند که از راه دور از راه دور کنترل می کند. او کمی کندتر است اما برای نبردهای میان برد مناسب است و مهارت های حمایتی او باعث می شود که او کمی پیچیده تر از Yuito کار کند ، اما به همان اندازه لذت بخش است.

آنچه واقعاً جنگ اسکارلت نکسوس را متمایز می کند این است که چگونه حرکتهای تله کینتیک با حملات مبتنی بر سلاح جریان می یابد. در هر نقطه از ترکیب اسلحه ، می توانید ماشه سمت راست را فشار دهید تا بلافاصله به عقب پرش کرده و یک شی را پرتاب کنید ، سپس با حمله اسلحه ای که شما را مستقیماً به محدوده غوغا باز می گرداند ،

آن را دنبال کنید. نتیجه سهولت انتقال بین این دو ، ترکیبی واقعاً هیجان انگیز و روان از نبردهای دور برد و نزدیک است. و پس از آن تعاملات محیطی دیوانه کننده ای وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، مانند گرفتن یک قطار با ذهن خود و ایجاد تصادف در میان انبوه دشمنان و بیرون کشیدن همه آنها در یک حرکت.

نقد و بررسی بازی Terminator: Resistance
بیشتر بخوانید

علاوه بر این ، شما می توانید توانایی های هم تیمی های خود را از طریق سیستم Struggle Arms System (SAS) وام بگیرید ، که به شما امکان می دهد نقاط ضعف اصلی دشمنان خاص را مورد هدف قرار دهید یا از بیماری های خاص موقعیتی استفاده کنید ، مانند زمانی که از پیروکینز حنابی استفاده می کنید.

گروهی از دشمنان را که با روغن آغشته شده اند مشتعل کنید. هنگام مقابله با دشمنان سخت تر ، واقعاً باید همه چیز را با مخلوط کردن حملات منظم ، حملات سایکوکینتیک و توانایی های SAS که ضعف های دشمن را هدف قرار می دهند ، ترکیب کنید ، که منجر به برخی دعواهای واقعا رضایت بخش می شود که احساس می کنید شلیک می کنید. روی همه استوانه ها

 بازی scarlet nexus

 بازی scarlet nexus

در حالی که مبارزه به خودی خود بسیار پویا است … دشمنانی که با آنها مبارزه می کنید ، نیستند

نقطه ای که اسکارلت نکسوس احساس می کند در اصول اولیه مبارزه نزول کرده است این است که هدف گذاری بزرگترین نیست. گاهی اوقات احساس می کردم با وجود اینکه احساس می کنم حمله ام باید متصل شود ، در حال چرخش در هوا هستم ، اما اغلب آنقدرها نیست که کمی ناامید کننده تر شوم.

مسئله بزرگتر این است که در حالی که مبارزه به خودی خود بسیار پویا است ، با توانایی ها و قدرت های مختلف که می توان هر کدام را به شیوه های معنی داری ارتقا داد و نحوه استفاده از آنها را در طول مبارزات انتخاباتی تغییر داد ، اما دشمنانی که با آنها مبارزه می کنید ، نیستند.

فقط تنوع کافی در بین آنها برای حفظ سلامت یک بازی به این طول وجود ندارد ، به ویژه اینکه بسیاری از آنها از نوع “قفل و کلید” هستند: هنگامی که توانایی صحیح استفاده از آنها را پیدا کردید ، هر دعوایی پس از آن همیشه به نتیجه می رسد همان

من آرزو می کنم تعداد بیشتری از آنها وجود داشته باشد ، اما من باید حداقل این واقعیت را فریاد بزنم که طراحی بصری دشمنانی که باید با آنها مبارزه کنیم فوق العاده است. سایرین ترکیبی خارق العاده از زیبایی و هیولا هستند که ترکیبات ارگانیک و معدنی را به طرزی عجیب و خلاقانه ترکیب می کنند که همیشه نگران کننده است.

نتیجه عدم وجود تنوع مکانیکی این است که در پایان مبارزات انتخاباتی Yuito ، که با چندین ساعت نبردهای مشابه در برابر دشمنان بسیار شبیه به هم مشخص شده است ، من از مبارزه اسکارلت نکسوس بسیار خسته شده بودم و بی صبرانه منتظر مبارزه فوری بودم. یکی دیگر با طول مشابه (صحبت دقیق از منظر رزمی). خوشبختانه شکست دادن یک کمپین به شما این امکان را می دهد که پیشرفت خود را به دیگر بازی ها منتقل کنید ، درست مانند New Game+. عدم نیاز به شروع از صفر به من این امکان را داد که در مبارزات کاسان بسیار سریعتر صحبت کنم و به داستان برسم ، چیزی که در آن زمان به آن علاقه داشتم.

نقد و بررسی بازی Crysis
بیشتر بخوانید

دژاوو

سطوح  بازی scarlet nexus برخلاف طراحی های مبتکرانه دشمن ، اغلب از نظر بصری مبهم هستند-ما مناطقی مانند حیاط عمدتا خالی از ساختمان ، مترو متروکه و بزرگراهی خراب را مشاهده می کنیم که هیچ کاری برای ایجاد احساس متمایز نکرده است. آنها با برخی از تعاملات محیطی فوق العاده سرگرم کننده ، مانند قطار فوق در مترو زیرزمینی ، جرثقیل در حیاط ساختمانی یا اتوبوس که می توانید در امتداد بزرگراه سوار شوید ، جبران می کنند و هنگام حرکت در گروه های دیگر تصادف می کنند. با این حال ، یک بار دیگر ، تنوع همچنان برای یک بازی به این طول باقی می ماند.

این امر با تشدید این واقعیت که شما به طور منظم انتظار می رود از طریق قسمت های دقیق یکسان و سطوح مشابه حرکت کنید ، با دشمنان یکسان یا مشابه مشابه مبارزه کنید. Yuito و Kasane حداقل از چند مکان منحصر به فرد دیدن می کنند که دیگری هرگز نمی تواند آنها را ببیند ، بنابراین تنوع بیشتری بین دو کمپین وجود دارد ، اما من هنوز خودم را در همان گروه های AR نوار زرد در حال قدم زدن دیدم. از همان گروه دیگران عبور می کنم یا خیلی وقت ها به همان پشت بام کار می کنم.

حکم

اینکه نگاهی به  بازی scarlet nexus  بیندازید و آن را “فقط یک بازی انیمه دیگر” بنویسید ، قابل درک است ، اما انجام این کار یک اشتباه بزرگ خواهد بود. این یک اقدام بلندپروازانه از Bandai Namco است ، تالشی که سعی می کند دو ژانر متفاوت بازی شخصیت-اکشن و JRPG در مقیاس بزرگ را با هم ترکیب کند و به سطح چشمگیری از موفقیت دست می یابد. تنوع جنگی و نازک دشمن آن تا پایان 40 ساعت کارزارهای دوگانه اش تا پایان راه ادامه نمی یابد ، اما داستان و شخصیت های آن کاملاً اینطور است و موفقیت ناگهانی در شکست 2021 را رقم می زند.

 بازی scarlet nexus

 بازی scarlet nexus

پایان مقاله نقد و بررسی بازی scarlet nexus

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم آخرین دوئل | نقد فیلم نشویل | بهترین فیلم های کاپولا | معرفی انواع سبک های موسیقی | فیلم هری پاتر و محفل ققنوس | فصل دوم سریال bonding | فیلم راندرز | نقاشی های امپرسیونیسم | سریال ۱۸۹۹ | معرفی مجله بامدادی ها |

دیدگاهتان را بنویسید

سیزده − 4 =