صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و برسی بازی Mass Effect Legendary Edition
ads

نقد و برسی بازی Mass Effect Legendary Edition

بازی Mass Effect Legendary Edition

یک بازی ضروری برای هر دو کهکشانی فصلی و افرادی که هنوز نماد N7 را بر تن ندارند.

نقد و برسی بازی Mass Effect Legendary Edition : نسخه های بازسازی شده بازی های کلاسیک این روزها تقریباً به اندازه تجربه های کاملاً اصلی رایج است. و گرچه روند محبوب بازدید مجدد از موارد مورد علاقه قدیمی تعداد اندکی از مطالب شایسته را ایجاد کرده است ، اما بسیاری از این بازسازی ها چیزی بیشتر از گرفتن پول نقد پیشگویی نوستالژی نیستند.

خوشبختانه ، بازی Mass Effect به طور کامل در گروه قبلی قرار می گیرد ، بسته ای دوست داشتنی را ارائه می دهد که بسیار بیشتر از یک کار رنگ آمیزی کمی زیباتر به یک بازی تقریبا 15 ساله است. بله ، اولین نمایش 2007 که سه گانه علمی-تخیلی رقیب سینماگر فرمانده شپرد را به راه انداخت بسیار ساده تر از چشم است ، اما نمایش منشعب شده فقط باعث پیشرفت بسیاری از آن می شود.

البته ارتقا quality کیفیت زندگی – مانند بار قابل توجهی کاهش یافته در طول آن سوار شدن بدنام به آسانسور – البته تجربه نرم تری را ایجاد می کند. اما این ترفندهای متعدد و تقویت کننده گیم پلی است که بازگشت شما به نورماندی را غوطه ورتر می کند. سنگین و مخزن مانند ماکو دیگر کابوسی برای رانندگی نیست ، جنگ بسیار شهودی و رضایت بخشی است و رابط کاربری آن تمیز شده است تا ظاهر و احساس مدرن تری داشته باشد.

Mass Effect

بازی Mass Effect Legendary Edition

در حالی که این موارد برخی از به روزرسانی های چشمگیر را به خود اختصاص می دهند ، اما به سختی تغییراتی را که اعمال شده اند ، تحت فشار قرار می دهند. این یک تجربه کاملاً بیشتر از مجموع قطعات آن است ، جایی که پیشرفت های بی شمار ، ظریف و قابل توجه ، به صورت ارگانیکی با هم ترکیب می شوند تا یک بازی Mass Effect ایجاد کنند که احساس مدرنیته بسیار بیشتری دارد.

به عناصر تعیین کننده ای که در وهله اول آن را کلاسیک تبدیل کرده اند بپردازید – از شخصیت های داستان سرشار غنی ، انتخاب و نتیجه اش ، شخصیت های پیچیده گرفته تا ترکیب بلند پروازانه اکشن و RPG – و این یک ضرورت است -بازی برای هر دو کهکشان محافظ فصلی و کسانی که هنوز نماد N7 را بر تن ندارند ، بازی کنید. و این توصیه بدون در نظر گرفتن بقیه این نسخه کافی ارائه می شود. Mass Effect 2 و 3 بسته بندی را پر می کند ، مانند بسیاری از DLC های سه گانه. دو مدخل اخیر شامل تغییرات گسترده قبلی نیست ، اما هنوز هم از نظر بصری جذاب است.

نقد و بررسی بازی Amnesia: The Bunker
بیشتر بخوانید
Mass Effect

بازی Mass Effect Legendary Edition

اشتباه نکنید ، هیچ یک از فصل ها به طرز جادویی تغییر شکل داده اند و به اندازه نیروگاه های چند ضلعی امروزی خیره کننده به نظر می رسند. اگر انتظار دارید که خدمه نرماندی از وفاداری عکس واقع گرایانه بازماندگان پس از آخرالزمان The Last of Us Part II برخوردار باشند ، خود را برای ناامیدی آماده می کنید.

به همین ترتیب ، اگر شما در سال 2007 با سفر فرمانده شپارد ارتباط برقرار نکرده باشید ، این نسخه به طور ناگهانی شما را در نقش Wrex بازی نخواهد کرد. اما اگر اشتیاق به تصاحب نهایی یکی از محبوب ترین سریال های ژانر علمی تخیلی دارید – یا استخدام جدیدی هستید که می پرسید این همه هیاهو چیست – بازی Mass Effect به راحتی نام خود را به دست می آورد.

Mass Effect

بازی Mass Effect Legendary Edition

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های درام تاریخ سینما | فیلم ونوم ۲ | بیوگرافی فریدریش نیچه | نقد فیلم اورفه | فیلم ای. تی. موجود فرازمینی | سبک موسیقی لاتین | فیلم بدنام | موسیقی تلفیقی چیست؟ | بهترین فیلم های جولیا رابرتز | نحوه طراحی شخصیت : ۶ نکته |  برای طراحی شخصیت |

دیدگاهتان را بنویسید

نوزده − یک =