صفحه اصلی > موسیقی : موسیقی تلفیقی چیست؟
ads

موسیقی تلفیقی چیست؟

موسیقی تلفیقی

در موسیقی تلفیقی ، دی جی های ما موسیقی متنوعی را برای بسیاری از رقص ها و زمینه های مختلف پخش می کنند. در طول این رویداد ، موسیقی از الکترونیک تا بلوز پیدا خواهید کرد. از پاپ فعلی تا تریپ هاپ و هیپ هاپ ؛ از جاز گرفته تا تانگو آرژانتین ؛ از آهنگسازان اصلی گرفته تا شگفتی های یک ضربه و همه چیز در این بین.

ما بسیار فکر کرده ایم ” موسیقی تلفیقی چیست؟” و یک توضیح عمیق از منظر تئوری موسیقی (نوشته شده برای رقصندگان) را می توان در اینجا یافت. برای شما که می خواهید بدانید در مبادله تلفیقی چه می شنوید ، لطفاً ادامه مطلب را بخوانید!

موسیقی تلفیقی چیست

موسیقی تلفیقی

در حالی که تعریف فنی تلفیقی (موسیقی تلفیقی دو یا چند ژانر) از نظر موسیقی و تاریخ دقیق است ، اما با گذشت زمان ، موسیقی تلفیقی توسط جامعه رقصندگان تلفیقی دوباره تعریف شد. اکنون نیز تمایزی بین موسیقی تلفیقی و نیلی وجود دارد که گاهی اوقات موسیقی جایگزین بلوز یا “alt blues” نامیده می شود. برای نمونه ای از موسیقی که به نظر ما Fusion ، Indigo یا fusion-friendly است ، لطفا اینجا کلیک کنید.

موسیقی تلفیقی بیشتر ماهیت ترکیبی یا الکترونیکی دارد و این فرصت را برای بسیاری از سبک های رقص مختلف فراهم می کند تا بتوانند در طول هر مجموعه ، یا حتی در طول یک آهنگ واحد استفاده شوند. مجموعه های تلفیقی دارای تنوع گسترده ای از موسیقی های جایگزین شامل تانگو ، بلوز ، سول ، دیسکو ، جاز ، پاپ ، الکترونیک شعر یا ریتمیک یا هر ژانر موسیقی دیگری هستند که در آن می توان رقص قطعی را احساس کرد و رقصید.

موسیقی تلفیقی

این به رقصندگان اجازه می دهد تا موسیقی را تفسیر کرده و از مهارت های طیف گسترده ای از رقص ها استفاده کنند. دی جی های اختصاص داده شده به یک مجموعه تلفیقی فرصتی باز دارند تا مطابق سبک خود بازی کنند.

موسیقی نیلی (که گاهی اوقات “alt blues” نامیده می شود) موسیقی است که به طور مشابه موسیقی بلوز ساخته می شود ، اما توسط هنرمندان غیر سنتی ، با سازهای غیر سنتی و یک عنصر غیر سنتی ساخته می شود ، اما هنوز هم بیشتر برای بلوز مناسب است در درجه اول رقصیدن دی جی های تعیین شده برای اجرای یک مجموعه بلوز بلوتوث می توانند در مجموعه خود بلوز سنتی یا ” موسیقی تلفیقی  ” بنوازند ، اما این ساعت عمدتا به آهنگ هایی اختصاص می یابد که ممکن است بدون اینکه آهنگ های بلوز باشند ، از ضربه بلوز برخوردار باشند.

فرم سمفونی در موسیقی | تاریخچه سمفونی
بیشتر بخوانید

موسیقی تلفیقی

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم لورنس عربستان|بهترین رمان های جهان|کسب درآمد از سایت خبری|بهترین فیلم های جولیا رابرتز|فیلم سردار نوه|بهترین داستان های کوتاه جهان|بهترین فیلم های برگمان|فیلم جهان گمشده: پارک ژوراسیک

دیدگاهتان را بنویسید

سه + ده =