امروز برابر است با :12 آذر 1401
سریال های پرطرفدار سال 2021

سریال های پرطرفدار سال 2021

سریال های پرطرفدار سال 2021 : جهان دوباره بازگشایی شده است و پانتئون تلویزیون لعنتی خوب نیز چنین کرده است. همه سال گذشته آنقدر وقت خود را در داخل گذراندند که کسی به خصوص برای ماندن در سریال های بیشتر و بیش از حد دلهره ندارد. ما آن را دریافت کردیم این چیزی است که این لیست را نخبه می کند زیرا تنها راه ثبت آن در این لیست آزمایش و تأیید است.

سریال های پرطرفدار سال 2021

سریال های پرطرفدار سال 2021

با مقاله ( سریال های پرطرفدار سال 2021 ) با بامدادی ها همراه باشید.

روزهای سال 2020 گذشته است – یک سال برنامه های مرتبط با COVID ، قرنطینه ها و انفجارها از طریق مجموعه های تلویزیونی ، زیرا همه آنچه که باید انجام دهیم انجام می شود. اکنون ، سال 2021 است و ما … خوب ، ما در حال انفجار از طریق مجموعه های تلویزیونی هستیم زیرا منتظر هستیم تا شماره ما در خط واکسن فراخوانده شود.

اوه ، و هوا سرد است. هر چند داریم می رسیم! و در حالی که منتظر می مانیم ، مجموعه کاملاً جدیدی از مجموعه وجود دارد که برای سال آینده برنامه ریزی شده است (یا شایعه شده است). اگر شما یا کسی که می دانید کوچکترین طرفدار دیزنی هستید ، احتمالاً نام جنبش دیوانه کننده سریال جنگ ستارگان و مارول را برای سال آینده شنیده اید.

همچنین این امید وجود دارد که اگر بتوانیم دوباره به روند تولید خود برگردیم ، ضربه های سنگینی مانند آتلانتا و جانشینی می توانند برای سومین فصل آینده خود بازگردند.

پس بیایید ساکن شویم ، اینطور است؟ از برنامه تلویزیونی ماههای آینده حسابداری کنید. در اینجا لیستی از آنچه شما می توانید به طور قطع انتظار داشته باشید ، آنچه به طور آزمایشی در حال آماده سازی است ، و آنچه که می تواند تا سال 2022 ظاهر شود ، اگر قدرت تولیدی که در نهایت به نفع ما باشد ، در اینجا قرار دارد.

سریال بالا در هاگ
چهار مقاله از Netflix بهترین مواد غذایی ، به طور کلی ، محتوای تلویزیونی است که طی سالها منتشر شده است. استفان ساترفیلد ، نویسنده و مجری غذا ، سریال را کاملاً آهنگ می کند ، در حالی که وی نسب غذای آمریکایی را از غرب آفریقا تا ایالات متحده ترسیم می کند. زیباترین قسمت این است که او به افرادی که بهتر از او می دانند اجازه می دهد داستان های خود را تعریف کنند ، و یک تاریخ جهانی را از طریق لنزهای غذایی باز می کند.( سریال های پرطرفدار سال 2021 )

نقد و معرفی انیمه Kaguya-sama: Love is War
بیشتر بخوانید

سریال راه آهن زیرزمینی
یک سریال درام باری جنکینز درباره راه آهن زیرزمینی؟ اگر این کار را بکنیم مهم نیست. سریال آمازون در اواسط ماه مه آغاز به کار کرد و بلافاصله مورد ستایش منتقدان و بینندگان قرار گرفت. بنابراین مبدو در نقش كورا ، یك گرجی كه از برده داری فرار می كند و قطاری برای رفتن به زندگی بهتر ترك می كند ، بازی می كند … به شرطی كه بتواند از چنگال یك اسیر كننده بدنام فرار كند.( سریال های پرطرفدار سال 2021 )

سریال هالستون
اولین پخش نتفلیکس در بهار برخی از نام های بسیار چشمگیر را به زبان می آورد: یوان مک گرگور ، بیل پولمن ، برای نامگذاری یک زوج. اما آنچه هالستون را بسیار خوشمزه می کند غوطه وری عمیق در زندگی عظیم و عجیب و غریبی است که این طراح لباس مشهور انجام داد. مطمئناً ، این مینی سریال با لمس بیش از حد تهیه کننده رایان مورفی چکه می کند ، اما در عین حال ذات استودیو 54 روز و دوران سوپراستارمی مد را به تصویر می کشد که به اندازه یک داستان احتیاطی همانند یک روایت زندگی به صفحه نمایش است.( سریال های پرطرفدار سال 2021 )

سریال وانداویژن WandaVision
به صراحت می گویم: هیچ نمایش دیگری وجود ندارد که از نظر روایتی به اندازه WandaVision جالب و محبوب باشد. در این نمایش مردم فقط برای جلوگیری از اسپویلر ، جمعه صبح در ساعات غیر خدائی بیدار می شدند. به دنبال الیزابت اولسن و پاول بتانی در نقش هایشان به عنوان واندا و ویژن ، آنچه که از اولین سفر تلویزیونی مارول آغاز شد در نهایت یک مراقبه زیبا در مورد غم و اندوه بود. و یک جهنم برای تاریخ تلویزیون.( سریال های پرطرفدار سال 2021 )

سریال های پرطرفدار سال 2021

سریال های پرطرفدار سال 2021

سریال مادی از Easttown
Mare of Easttown در اواسط ماه آوریل سرانجام لهجه اصیل پنسیلوانیا را که شایسته ماست ، به ما می دهد. کیت وینسلت هدایت سریالی را به عهده دارد که ده ها لیست منتقد را به خود اختصاص داده است. تمرکز بر روی یک شهر کوچک است که با یک قتل بی رحمانه حساب می کند. به خاطر داشته باشید ، در حالی که شخصیت وینسلت با این مسئله سر و کار دارد ، او همچنین بهترین تلاش را برای حفظ زندگی خود در کنار هم انجام می دهد.( سریال های پرطرفدار سال 2021 )

مینی سریال The White Lotus | مینی سریال نیلوفر سفید
بیشتر بخوانید

سریال آن گناه است
مطمئناً این یک ساعت سنگین است اما HBO’s It’s a Sin یک داستان نویسی خیالی از بیماری است که دنیا را لرزاند. با تمرکز بر سالهای ابتدایی بحران ایدز ، مدتها قبل از آنکه این نام را به خود اختصاص دهد ، مجموعه مجموعه فیلم های لندن از راسل دی. دیویس در یکپارچگی هنری و جاذبه های احساسی خود ناامید کننده نیست.

مستند قاب بندی بریتنی اسپیرز
این یکی از موذی ترین مستندهای موسیقی است که ما مدتی دیده ایم ، اما برخلاف بسیاری از آنها که روایت های آنها مدتها پس از رفتن این هنرمند فاش می شود. با حضور پدر اسپیرز در مرکز محافظه کاری مشکوک ، این مستند قصد دارد حقیقت را کشف کند – البته هیچ یک از بازیگران اصلی درگیر آن نیستند.( سریال های پرطرفدار سال 2021 )

سریال  وانمود کنید این یک شهر است
چه کسی فکر کرده است که مارتین اسکورسیزی در یک زمان سی دقیقه می خندد دقیقاً همان چیزی است که برای شروع سال به عنوان پادزهر به آن نیاز داریم؟ در فیلم وانمود این یک شهر است ، فران لوبوویتز برای یک سری مکالمات که به نوعی احساس به موقع و بی وقت می کند ، به اسکورسیزی می پیوندد. فران با عصبانیت بن بست می زند. مارتی الاغش را می خندد. شستشو تکرار. این یک لذت است.( سریال های پرطرفدار سال 2021 )

سریال کبرا کای
اگر در طول یک سال گذشته یک چیز را یاد گرفتیم ، این است که جهان می تواند منفجر شود و نتفلیکس دزدکی حرکت می کند و می گوید: “هی ، ما یک سریال دیگر برای شما داریم!” با افت در 1 ژانویه ، کبرا کای در کلاس اول مجموعه های تلویزیونی است که امسال اکران می شود. جشن نوستالژی ثابت شده است که برای Netflix بسیار موفق است ، بنابراین انتظار نداشته باشید که بیش از حد انتظار برای فصل چهار که انتظار می رود ، منتظر بمانید.( سریال های پرطرفدار سال 2021 )

 

سریال های پرطرفدار سال 2021

سریال های پرطرفدار سال 2021منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم های امیلیا کلارک|پرفروش ترین کتاب های روانشناسی|نقد فیلم آشوب|نقد فیلم بری لیندون|تاریخچه پیانو|بهترین خواننده های سبک اپرا|نقد فیلم جولیتای ارواح|بهترین فیلمهای جنیفر انیستون|فیلم نوبت عاشقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 10 =