صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های کیت وینسلت
ads

بهترین فیلم های کیت وینسلت

فیلم های کیت وینسلت

بهترین فیلم های کیت وینسلت

فیلم های کیت وینسلت : کیت وینسلت بازیگری است که بازی هایش را نه با تکنیک سخت ، بلکه با نحوه حضور تعریف می کنند. دقیقاً مانند کار یک ستاره سینمای کلاسیک هالیوود ، قدرت کیت وینسلت بیشتر در تحویل بی عیب و نقص یک خط برش یا یک نگاه سوراخ دار است. برای بیرون آمدن از زیر خونسردی دروغین شخصیتهای او ، که تقریباً همیشه با سرکشی و ذکاوت خاردارانه آنها مشخص می شود ، احساس سستی می شود.

با مقاله بهترین ( فیلم های کیت وینسلت ) همراه بامدادی ها باشید.

چه در داخل یک کرست ، و چه به آداب معاشرت اجتماعی و جنسیتی یک دوره (که او اغلب در آن نوع می نویسد) ، جذابیت وحشیانه ای در رویکرد او دارد. در یک فیلم مانند “تایتانیک” ، Rose Dewitt Bukater از وینسلت کاملاً در دنیای خفقان آور طبقه بالای اوایل قرن 20 قرار نمی گیرد.

این ایده در فیلمی مانند “جاده انقلابی” به عنوان آوریل ویلر ، یک زن خانه دار بدبخت که در 1950s حومه کنتیکت واقع شد و در حال مرگ بود ، به اوضاع و احوال معاصرتر منتهی شد. وینسلت می تواند به طرز ماهرانه ای زنانه را خارج از مکان و زمان مجسم کند ، کسی که با خنده تمسخرآمیز و (گاهی) یک سیگار دکور را مسخره می کند ، اما با این وجود در “پرتگاه” گیر افتاده است ، یک مهمانی شام غم انگیز و یک ازدواج ترتیب داده شده.( فیلم های کیت وینسلت )

فیلم های کیت وینسلت

فیلم های کیت وینسلت

در حالی که وینسلت به خاطر نقش های دوران تاریخی خود شناخته شده است ، اما همچنین نوبت معاصر اوست که بازیگر برنده اسکار (و هفت بار نامزد کل) گاهی اوقات بیشترین لذت را می برد ، چه به عنوان یک ستون نویس محبوب لندنی در “The Holiday ، “یک روحیه آزاد موی نئون در” آفتاب ابدی ذهن لکه دار “، یا حتی به عنوان یک مادر زناکار در” بچه های کوچک “، که آتش زدن زندگی خود را هیجان مضحکی پیدا می کند.

بیشتر بخوانید: 100 فیلم برتر تاریخ

این آخر هفته ، وینسلت پس از چرخش برنده جایزه امی در “Mildred Pierce” ، بهترین عملکرد شغلی دیگر را در تلویزیون بازی می کند ، دوباره در HBO به عنوان یک کارآگاه پلیس سخت با اسرار در یک شهر کوچک. در آستانه نمایش “Mare of Easttown” این یکشنبه ، بهترین بازی های کیت وینسلت را که در زیر رتبه بندی شده است ، ببینید.

ما می توانیم از ذکر چند عنوان شریف ، از جمله چرخش وینسلت به عنوان یک خیاط زنانه-زنانه در کمپین ، در “The Dressmaker” ، همدست Marquis de Sade در “Quills” ، اپیدمیولوژیست در “Contagion” ، یا به عنوان نویسنده جستجوگر آیریس مرداک در “زنبق” ، که برای آن نامزد اسکار شده بود.( فیلم های کیت وینسلت )

15. “فیلم استیو جابز”
برخی از نگرانی ها در مورد لهجه وینسلت به عنوان جوانی هافمن متولد لهستان ، محرمانه و بازاریابی پیشگام اپل ، اما چه کسی به این اهمیت می دهد که وقتی یک اجرای نمایش اینقدر حضور دارد؟ وینسلت نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم “استیو جابز” به عنوان یکی از (بسیاری) زن پشت مرد پشت دستگاه شد و او گزینه مناسبی برای ارائه مونولوگ های سریع برش آرون سورکین و همگام با دنی است دوربین بویل که دائماً در حال گردش است.( فیلم های کیت وینسلت )

بیوگرافی پریسیلا پریسلی
بیشتر بخوانید

14. “فیلم قتل عام”
کیت وینسلت در این اقتباس از نمایش برنده جایزه تونی یاسمینا رضا “خدای قتل عام” از کار با فیلمساز فراری متهم به رسوایی ، رومان پولانسکی فاصله گرفته است. خوب حالا چه چیزی از آن ساخته شود؟ این اجرا به خودی خود صحبت می کند ، با وینسلت که خودش را با مضحکی (و بسیار مست) رها می کند و در نقش یک مامان نوع A رها می شود که با شوهرش ، با بازی کریستوفر والتز ، و زن و شوهر جودی فاستر و جان سی ریلی دیدار می کند ، تنش زدایی بر سر درگیری در حیاط مدرسه بین بچه هایشان. او نفرین می کند ، استفراغ می کند و ودکا را پرت می کند ، و باعث می شود یکی از کمدی ترین چرخش های فیزیکی خود را داشته باشد.( فیلم های کیت وینسلت )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های تاریخی

13. “فیلم تعطیلات”
کیت وینسلت به نظر می رسد یک جفت شدن برای یک رام-کام نانسی میرز در حال حاضر حدود 30 حرفه ای است که به دنبال عشق هستند ، اما او برای تماشای آیریس سیمپکینز ، ستون نویس روزنامه دیلی تلگراف که تصمیم می گیرد با شخصیت کامرون دیاز و به طور موقت تصمیم به شوت زدن در خانه بگیرد ، جلب توجه می کند. دوباره به لس آنجلس نقل مکان کنید. مایرز ظاهراً فیلمنامه را مخصوص وینسلت نوشته است ، كه وی در نقشی كه خانم بازیگر اذعان داشت از منطقه راحتی خود خارج شده است ، كلیك می كند ، اما به نظر می رسد كه برنده ای است.( فیلم های کیت وینسلت )

12. “فیلم هملت”
Shakespeare’s Ophelia یک وعده غذایی کامل برای هر بازیگری است ، اما در “هملت” ساخته کنت برانا ، یک وینسلت که در آن زمان در حال ظهور است ، مهارت باورنکردنی یک سال قبل از “تایتانیک” را در یک فیلم نشان داد که به همان اندازه از احساسات آتشفشانی برآمده است. وینسلت کاملاً به جنون قریب الوقوع اوفیلیا متمایل است که نمی توانید فکر کنید که او در حال گذراندن زندگی خود بود و در این نقش خود را بی ارزش می کرد.( فیلم های کیت وینسلت )

11. “فیلم موجودات آسمانی”
“موجودات آسمانی” ساخته پیتر جکسون با جیغ کشیدن کیت وینسلت ، شارژ شدن روی دوربین ، چهره اش را در خون گرفته باز می کند. این یک ورودی برای یک بازیگر است که به سختی از سالهای نوجوانی خارج می شود و باعث می شود او صفحه نمایش خود را شکست دهد. وینسلت به عنوان ژولیت ، نوجوان شیک پوش انگلیسی که با وسواس وسواسی با طبقه کارگر پائولین (ملانی لینکی) رابطه ای آشکار پیدا می کند ، آشکاری کامل بود که گرسنگی او برای جویدن یک صحنه هرگز به خواسته های درونی شخصیت و فیلمنامه منحرفش خیانت نمی کرد.( فیلم های کیت وینسلت )

بیشتر بخوانید: بهترین مینی سریال های نتفلیکس

فیلم های کیت وینسلت

زندگینامه نیکلاس کیج
بیشتر بخوانید

فیلم های کیت وینسلت

10. “فیلم شوخی خفن”
کیت وینسلت به ستاره “تایتانیک” اجازه نداد که او را به سمت فروش فیلمهای پرفروش سوق دهد ، اما در عوض به دنبال این اقتباس از رمان استر فروید در سال 1992 از فیلمساز اسکاتلندی ، جیلیز مک کینون بود. او در اولین نقش اصلی انفرادی خود نقش جولیا را بازی می کند ، مادری 20 ساله انگلیسی که از زندگی متعارف ناامید شده و بچه هایش را به مراکش می برد. وینسلت پرتلاش و خودخواهی شخصیت خود را در جستجوی تحقق معنوی دور از ذهن متصاعد می کند.( فیلم های کیت وینسلت )

9. “فیلم خواننده”
لرزش اسکار درام “خواننده” اثر استیون دالدری در سال 2008 پس از هولوکاست بسیار واقعی است و گرچه برنده شدن اسکار بهترین بازیگر زن وینسلت برای بازی در نقش هانا اشمیتز احتمالاً یک عمل کلاهبرداری در گروه های جدی است ، اما این هنوز هم یک عملکرد عالی است. وینسلت حداقل در دو نقش در اینجا ایفای نقش می کند ، هم اغواگر سرد و بی سواد یک پسر 15 ساله و هم بعنوان یک جنایتکار جنگی که در نهایت زندانی شد و به دلیل همدستی در مرگ یهودیان به دلیل گناهکاری شکنجه شد.( فیلم های کیت وینسلت )

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های خارجی

8. “آمونیت”
به عنوان مریم دیرین شناس ماری آنینگ در درام عاشقانه ساحلی فرانسیس لی “آمونیت” ، کیت وینسلت مجبور است برخی از درونی ترین کارهای زندگی حرفه ای خود را انجام دهد ، جمع کننده فسیل خود را با دکمه های احساسی به عنوان یک ارتباط غیر منتظره با یک زن جوان تبدیل کند (Saoirse Ronan ) جهان ریز و کوچک او را به طرز ترسناکی از مدار خارج می کند. وینسلت بسیاری از زیرمجموعه های فیلم را شامل می شود ، از جمله رابطه ای مبهم با یک شخصیت مربی با بازی فیونا شاو ، از طریق بیان چهره و بدن. او مهره ای سخت برای شکستن است ، و این واقعیت که او تا آخرین عکس فیلم همچنان باقی مانده است ادای احترامی به مهارت وینسلت است.( فیلم های کیت وینسلت )

7. “حس و حساسیت”
ویژگی های چینی کیت وینسلت همراه با بی اعتنایی احساسی او ، او را به یک ماریان داشوود کامل در این اقتباس از جین آستین از آنگ لی تبدیل کرده است. وی بدون شک در نقش های دوره انگلیسی از این اجرا ناشی می شود ، جایی که وینسلت ایده آل گرایی و آشفتگی عاشقانه شخصیت خود را با یک پیروزی برگرفته است. این دردناک نیست که همه در این فیلم ، از اما تامپسون گرفته تا آلن ریکمن و هیو گرانت ، در بالای بازی خود کار می کنند.( فیلم های کیت وینسلت )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های درام تاریخ سینما

6. “فیلم تایتانیک”
“تایتانیک” همچنان یکی از سرگرم کننده ترین و سرگرم کننده ترین فیلم هایی است که تاکنون ساخته شده است ، و این بیشتر به لطف چرخش کیت وینسلت است که شایسته نامزدی اسکار در نقش رز دیویت بوکاتر است. در طی سه ساعت ، وینسلت به آرامی این اجتماع دکمه دار را از هم گسیخته و نوعی حساسیت عصیانگرانه را نشان می دهد که بسیاری از نقش های بعدی او را نشان می دهد ، به ویژه در فیلم های دورهمی. حتی عناصر دلپذیر فیلم نیز در دستان وینسلت زمین پیدا می کنند و این داستان عاشقانه نمادین را کاملاً بی انتها می کند.( فیلم های کیت وینسلت )

بیوگرافی کریس همسورث
بیشتر بخوانید

5. “جاده انقلابی”
هر کسی که رمان پرچم «جاده انقلابی» سال 1961 ریچارد ییتس را بخواند (که توسط هیجان انگیز کارگردانی سام مندز به طرز شگفت انگیزی در کانون ادبیات ثبت شده است) می داند که شخصیت و شخصیت غم انگیز آوریل ویلر چیست. وینسلت در یک بازی کاملاً متاخرانه از او بازی می کند که یک ستاره قدیمی و قدیمی سینمای هالیوود است. شما تقریباً انتظار دارید که این بازیگر به لهجه میانی آتلانتیک تبدیل شود. اما در همان زمان ، وینسلت باعث می شود که آوریل کاملاً مدرن باشد ، و در دهه 1950 در کانکتیکات جای خود را ندارد ، که به زوج یک شوهر تبار (لئوناردو دی کاپریو) متصل شده است. “اگر با TALKING می توان رنگ سیاه را سفید کرد ، شما می توانید مرد مورد نظر خود باشید!” او با خنده شکسته به فرانک زوزه می کشد. وینسلت به سادگی سوزاندن می کند ، و هنگامی که متوجه می شوید این فیلم در مورد انفجار یک ازدواج توسط شوهرش کارگردانی شده است ، که به زودی پس از طلاق او را کارگردانی می کند ، نوبت او هاله ای فرامرسان می گیرد.( فیلم های کیت وینسلت )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های جنگی

4. “دود مقدس!”
وینسلت می توانست پس از اینکه “تایتانیک” او را به سمت موفقیت سوق داده و به شهرت جهانی رساند ، به جریان اصلی جریان پیدا کند ، اما در عوض او پروژه های بی نظیر و بی نظیری را انتخاب کرد که او را به چالش کشید و او را با کارگردانانی مانند ژین کمپیون با “دود مقدس!” در فیلمی که با ظرافت بین کمدی و درام روانشناختی فاصله دارد ، وینسلت نقش زنی استرالیایی را بازی می کند که هنگام سفر به هند از خواب بیدار می شود و در یک فرقه شسته می شود. وینسلت در اینجا در شرایط خام و وحشیانه خود به سر می برد ، و خودش را به نوعی وابستگی متقابل روان-جنسی بیندازد که فقط کمپیون می تواند با مشاور (هاروی کایتل) فرستاده شود تا او را از برنامه برنامه ریزی کند. و در حاشیه یادداشت ، صحنه ای از حضور وینسلت در حالی که به سرود بوسه آلانیس موریست “You Oughta Know” یکی از بهترین لحظات الگوی رفتاری این بازیگر است.( فیلم های کیت وینسلت )

بهترین فیلم های جیمز کامرون
بیشتر بخوانید

3. “میلدرد پیرس”
تاد هینز یک مسابقه آسمانی است که برای هر بازیگر برجسته نمایشگر ساخته شده است (همچنین به کیت بلانشت در “کارول” و “من آنجا نیستم” و جولیان مور در “امن” و “دور از بهشت” را ببینید). اما هاینز ، کیت وینسلت ، جیمز ام. کاین و HBO؟ چیزهای جادوی صفحه نمایش کوچک. در طول پنج قسمت ، وینسلت برنده Emmy ، وحشیگری صبور خود ساخته Mildred Pierce را تجسم می بخشد ، و با شروع هر مشاغلی عمیق تر می شود ، زیرا او مشاغل خود را پیدا می کند ، عشق را به دردسر می اندازد و تلاش می کند تا دختر برادش (Evan Rachel Wood) خراب شده خود را مهار کند. این طور نیست که خطوط سرکش میلدرد در آمریکای دهه 1930 نمی گنجد – بلکه این جهان نمی تواند او را مهار کند. بن تراورس از IndieWire به طور خلاصه می گوید: “” Mildred Pierce “وینسلت را در اوج شکل می بیند ، و تسلط بر یک روش براق ، وضعیت بدن و کمد لباس مناسب دوران خود را دارد ، در حالی که اقدامات روزمره او کاملاً انتظارات را از بین می برد.”( فیلم های کیت وینسلت )

بیشتر بخوانید: ۱۰۰ فیلم برتر مجله هالیوود ریپورتر

2. “بچه های کوچک”
کیت وینسلت برای “بچه های کوچک” به عنوان سارا پیرس ، یک همسر و مادر در زندگی خانوادگی دوسویه داشت ، عمیقاً حفاری کرد. اقتباس ادبی فیلدورانه تاد فیلد از رمان تام پروتا در مورد حومه حومه ویترین برای پیچیده ترین عملکرد وینسلت است. تماشای افتادن او در سوراخ خرگوش با معشوق غیرقانونی اش برد (پاتریک ویلسون) ، که توسط سایر همسران در زمین بازی به عنوان “پادشاه عروس” شناخته می شود ، هیجان انگیز است و در حالی که یک قصه داستانی حول بحث باشگاه کتاب “Madame Bovary” وینسلت برای فیلمی درباره عواقب زنای زنا به گوش می رسد ، شورش آرام شخصیتش در برابر یک زندگی ناخوشایند برای تماشای آن را حیرت انگیز می کند.( فیلم های کیت وینسلت )

بیشتر بخوانید: فیلم خوشه ‌های خشم

1. “آفتاب ابدی ذهن لکه دار”
“من فقط یک دختر گنگ هستم که به دنبال آرامش خاطر خودم هستم. مال خودت را به من اختصاص نده. ” کیت وینسلت به راحتی و لذت بخشترین عملکرد خود را مانند کلمنتاین ، نیمه زن زوج عاشقانه روشن و خاموش در میشل گوندری و “Eternal Sunshine of the Spotless Mind” ساخته چارلی کافمن ارائه می دهد. کلمات به سختی می توانند عدالت را نشان دهند که این شخصیت در فرهنگ پاپ چگونه نمادین است ، اما کلمنتین افراد عاقل زیادی دارد که می تواند این خلا را پر کند ، وینسلت فیلم کافمن را به زندگی مالیخولیایی وارد می کند. دقیقاً مانند Joel Barrish جیم کری ، شما بارها و بارها عاشق Clementine (و Winslet) می شوید. این عملکردی است که بارها مشاهده می شود.( فیلم های کیت وینسلت )

پایان مقاله ( فیلم های کیت وینسلت )

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

هفت + 19 =