صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Far Cry Primal
ads

نقد و بررسی بازی Far Cry Primal

نقد | برسی بازی Far Cry Primal

نقد بازی Far Cry Primal : تصور کنید اگر صبح شما درگیر مبارزه با گروههای وحشی دیوانه و عصا و عصا و یا در کمین کرگدن و ببرهای خرابکار باشد؟ این نوع موضوعی است که تککار ، شخصیتی که شما در بازی Far Cry Primal بازی می کنید ، باید در طول زندگی روزمره خود با آن درگیر شود.

پیروان Far Cry متذکر می شوند که بازی Far Cry Primal روش بسیار متفاوتی نسبت به نسخه های قبلی خود دارد. در واقع ، این یک راه اندازی مجدد شجاعانه از حق رای دادن است ، احتمالاً با این مفهوم که Far Cry 4 بیش از حد به Far Cry 3 شباهت دارد ، تقویت می شود.

با بازی Far Cry Primal ، ناشر Ubisoft آنچه را که قبلا به عنوان عناصر اساسی حق رای دادن مشاهده می شد ، بیرون کشید: زیرا در 10 هزار سال قبل از میلاد مسیح ، در عصر حجر ، هیچ اسلحه و وسیله نقلیه ای تنظیم نشده است.

نقد | برسی بازی Far Cry Primal

اگرچه واقعاً نمی توانید آن را به عنوان یک تیرانداز اول شخص جهان آزاد توصیف کنید ، اما هنوز هم بسیار یک بازی جهان باز است و با مکان هایی برای کاوش ، رویدادهای تصادفی ، منابع و مأموریت های جانبی همراه است. داستان با از دست دادن بقیه افراد مهمانی شکار خود به علت حمله ببر ساربوتوت آغاز می شود.

او به زودی به یک غار برخورد می کند و Sayla ، یک عضو زن قبیله خود ، Wenja را از حمله نجات می دهد. دهانه غار موقعیت ایده آل یک دهکده را ثابت می کند و تککار ، مجهز به اطلاعاتی از Sayla در مورد Wenjas محلی با مهارت های خاص ، قصد دارد آنها را به دهکده تازه تأسیس بازگرداند.

مرد اصلی تنسی ، شمن است. او به تککار نوشیدنی تغییر دهنده ذهن و بد چهره می دهد و از طریق چشم اندازهای کاملا روان گردان ، تککار می آموزد که می تواند حیوانات را اهلی کند تا در کنارش بجنگند. که به همین خوبی ، از آنجا که ونجا به زودی توسط قبیله وحشی اودام مستقر می شود ، در شمال کوهستانی و یخبندان مستقر است.

نقد و بررسی بازی Little Nightmares 2
بیشتر بخوانید

وی که مشغول حرکت در جنوب است ، با قبیله ایزیلا روبرو می شود که کاملاً پیشرفته تر از اودام هستند: آنها خود را به رنگ آبی درآورده و از استفاده از آتش به عنوان سلاح تبحر پیدا کرده اند. اما آنها هنوز وحشی و خصمانه با ونجا هستند.

بازی Far Cry Primal

نقد | برسی بازی Far Cry Primal

اگر مجبور بودید یکی از جنبه های بازی Far Cry Primal  را نقد کنید ، این امر این است که مانند تکرارهای قبلی بازی دارای یک شخصیت شرور نیست. باتاری ، ملکه ایزیلا ، بد نیست ، اما او با قوام کافی ظاهر نمی شود و داستان گاهی اوقات از هم گسیخته می شود. اما پس از آن ، داستان به سادگی مهمترین جنبه Far Cry Primal نیست.

لذت محض کشف آنچه Oros – سرزمینی که بازی Far Cry Primal در آن واقع شده است – بسیار زیاد است. این مکان با شکوهی برای غوطه ور شدن در آن است تا مدتی از فرار از زندگی قرن بیست و یکم فرار کند.

سیستم های مختلف متقابل Far Cry Primal مثال زدنی است. تککار با کسب XP ، مهارتهای گسترده ای از جمله توانایی سوار شدن بر ماموتهای پشمالو و حتی ببرها و خرس های خرابکار را کسب می کند. تمام اسلحه ها – چوب ، نیزه و کمان مهم هستند – قابل ارتقا هستند ، و تککار همچنین نارنجک های بدوی به دست می آورد – کیسه های زنبور عسل که دشمنان را به خود مشغول می کند و به شما امکان می دهد برای یک برخورد نزدیک از نزدیک اقدام کنید.

دید شکارچی Takkar به او اجازه می دهد تا بعضاً به عنوان یک کارآگاه عمل کند و Wenja و موارد مشابه را از دست بدهد. او همچنین یک جغد از طریق چشم او می تواند ببیند ، که باعث می شود یک پیشاهنگی مفید و هنگام ارتقا ، می تواند دشمنان را برچسب زده و به آنها حمله کند. اگرچه شما قصد حمله به قلعه دشمن را دارید ، او فقط واقعاً به کارتان می آید. تککار مجاز است یک گجت داشته باشد: یک گراپل ، که هنگام مذاکره در مورد قلمرو کوهستانی بسیار ارزشمند است.

نقد و بررسی بازی Vampyr
بیشتر بخوانید

نقد بازی Far Cry Primal

نقد | برسی بازی Far Cry Primal

اگر احساس می کنید در بازی Far Cry بدون اسلحه و اتومبیل کاملاً نمی توانید کار کنید ، پس باید از بازی Far Cry Primal اجتناب کنید زیرا این کار برای شما مناسب نیست. اما این ضرر شما خواهد بود: این یک بازی فوق العاده غوطه وری است – و علی رغم تنظیمات ناخوشایند – بازی کاملاً باورپذیر و با وجود راه اندازی مجدد ، ماهیت اساسی تجربه Far Cry را حفظ کرده است.

اگر تا به حال ساعتها در یک بازی Far Cry خودتان را گم کرده اید ، بی هدف و با رضایت به شکار حیوانات یا گشت و گذار در زمین می پردازید ، Primal به سرعت شما را در یک چسبندگی محکم و وسواس انگیز تسخیر می کند. یک درس شی object در مورد چگونگی احیای مجدد حق رای دادن قبل از شروع به پرچم گذاری.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید

نقد فیلم رنگ خدا | سفر مرگ | روشهای جدید دانشمندان برای نابود کردن استرس – بخش دوم | نقد فیلم بهشت بر فراز برلین | فیلم یک مکان ساکت ۲ |فیلم خاکستر سبز | آموزش عکاسی بوکه | بوکه در عکاسی و بوکه چیست؟ | اسپین اف گیم اف ترونز : دو انیمیشن دیگر در حال توسعه است | بهترین فیلمهای استنلی کوبریک | نقاشی شب در کافه | مینی سریال The White Lotus | مینی سریال نیلوفر سفید

دیدگاهتان را بنویسید

10 − هشت =