صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Resident Evil Village
ads

نقد و بررسی بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village ممکن است برای بازیکنان طولانی مدت حق رای دادن ، بیشتر شبیه یک آلبوم Best Of باشد

سیستم عامل ها: PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X | S ، PC

نقد بازی Resident Evil Village : همانطور که بارت سیمپسون یک بار فریاد زد ، “Rocky V به علاوه Rocky II برابر است … Rocky VII!” به نظر می رسد کپکام از همان فرمول دنباله همان پسر مورد علاقه Springfield پیروی کرده است ، زیرا Resident Evil 4 plus Resident Evil 7 برابر است – بر خلاف ریاضیات – بازی Resident Evil Village دهکده ایول ، هشتمین قسمت اصلی در داستان محبوب ترسناک. یا دهم ، با شمارش صفر و کد: ورونیکا. خوب ، شاید ریاضیات لازمه درک جذابیت های دهکده نباشد ، اما بازی در آن قطعاً مانند یک لهو و لعاب احساس می شود. از دیدگاه اول شخص RE7 ، هدیه دادن یک بازی جذاب و وحشتناک به بازی ، به محیط وحشتناک دهکده RE4 در اروپا و رویکرد آن در مدیریت موجودی ، فرار از این مفهوم که کپکام می خواست نکات برجسته دو مورد از بهترین های خود را ترکیب کند ، دشوار است. ورودی های سریال.

بازی Resident Evil Village

سه سال پس از Resident Evil 7 ، Village قهرمان اصلی خود را بازگرداند ، Ethan Winters ، که اکنون در دهکده ای رومانیایی دور از جهنم لوئیزیانا زندگی می کند و همسرش میا را از آنجا نجات داده است. زندگی ایده آل ، با این زن و شوهر که اخیراً از دختر رز در جهان استقبال کرده اند ، فراخوانی می شود – تا اینکه کریس ردفیلد سرسخت سریال به خانه جدید آنها هجوم برد ، میا را اسلحه کرد و رز و ایتان را گرفت. در برخی از مواقع پس از بی هوشی شدن انتهای دوستانه تفنگ حمله و کشیده شدن به داخل کاروان ، ایتان در برف آغشته به خون بیدار می شود ، تنها بازمانده حمله یک چیز در تاریکی.

ایتان که به دهکده ای مشهور کشیده می شود ، خود را درگیر یک کابوس دیگر می کند ، وضعیتی که هم پژواک می گیرد و هم از آخرین وضعیت دور می شود. موضوع خانواده به عنوان ترسناک بازمی گردد ، و قبیله وحشتناک بیکر را برای بانوی دیمیترسکو فوراً نمادین – معروف به بانوی خون آشام بزرگ ، که به نظر می رسد تمام اینترنت برای او شاخدار است – و دختران ناراحت کننده اش ، بلا ، کاساندرا و دانیلا. با این حال ، جایی که RE7 به وحشت سبک کشتار اره برقی تگزاس دست زد ، بازی Resident Evil Village در جایی بین “کلاسیک” و “اردوگاه” قرار می گیرد ، با هیولا و یک اسطوره درونی بیشتر الهام گرفته از گرگینه های سنتی ، خون آشام ها ، حیوانات باتلاق و سایر فرهنگ های عامیانه است.

نقد و بررسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
بیشتر بخوانید

خود دیمیترسكو به اندازه اعتقاد شما در بازاریابی پیش از عرضه ، ویترین زیادی ندارد ، اما زمان هایی كه با او روبرو می شوید – به ویژه یك بخش طولانی در قلعه مناسب پیش بینی اش ، كه در دهكده فرسوده قرار دارد – قدرت بزرگی را به جا می گذارد احساس؛ عقیده؛ گمان. با دیدن و استهزاn کردن شما از طریق راهروهای تزئین شده ، جامه ای طراح را با مجوز طراحی ناخن از مانیکور ، لیدی دث استرایک جفت کنید ، او بلافاصله یکی از خبیث های برجسته Resident Evil است.

نقد بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village

هرچند در جای دیگر ، بازی Resident Evil Village با یک قدم از وحشت دوباره زنده شدن RE7 عقب نشینی می کند و به سمت تأکید RE4 بر عمل عقب نشینی می کند. این شهر پرجمعیت از دشمنان خود نسبت به نمونه قبلی خود تنوع بیشتری دارد ، اما با وجود توانایی محاصره درب ها و در غیر این صورت پنهان کردن ، ساقط کردن غرغره ها گزینه ای راحت تر و راحت تر از فرار از آنها است. همراه با زرادخانه سلاح های قابل استحصال و یک مهمات نسبتاً پایدار ، و شما معمولاً برای مقابله با وحشتهای دهکده احساس آرامش خواهید کرد.

در میان اکشن و ترسناک قرار دارد ، مجموعه ای از معماهای مجموعه است. در هزارتوی بزرگتر روستا ، اینها به راحتی می توانند در دام پیاده رویهای بی هدف عقب و جلو بیفتند ، اما درعوض موفق به ایجاد احساس رضایت بی نظیری می شوند. درک ماگفینی که به تازگی پیدا کرده اید دروازه ای را پیدا می کند که نیم ساعت پیش پیدا کرده اید ، قفل یک منطقه جدید از روستا را برای کاوش ، هیجان انگیز است.

شاید “mash-up” ناعادلانه باشد – ممکن است بازی Resident Evil Village ، برای بازیکنان طولانی مدت حق رای دادن ، بیشتر شبیه یک آلبوم Best Of باشد ، که بزرگترین بازدیدهای این مجموعه را در یک لیست پیگیری جدید اما جالب و آشنا ترکیب می کند. این هرگز کاملاً موفق به خلق وحشت جالب توجه RE7 نمی شود ، اما مسیر بازی آخر را ادامه می دهد ، در حالی که با کانال گذاری یکی دیگر از نکات مهم این سری ، گیم پلی کمی سریعتر و قدرتمندتر ارائه می دهد. ریاضیات هرچه باشد ، Village حداقل مجموع قطعات آن است ، اگر کمی بزرگتر نباشد.

نقد و بررسی بازی sifu
بیشتر بخوانید

بازی Resident Evil Village

منبع سایت مداد 

بیشتر بخوانید:

معرفی فیلم رستگاری در شاوشنک | نقد فیلم بهشت بر فراز برلین | زندگینامه چارلز دیکنز بیاموزید : ۱۶ رمان از چارلز دیکنز | نقد فیلم ده عباس کیارستمی | فیلم هر نفسی که می‌کشی | فیلم مهره هفتم | بهترین خواننده های سبک اپرا | بهترین فیلم های هانکه | نقد انیمیشن روح | فیلم زیبایی ربوده‌ شده |

دیدگاهتان را بنویسید

18 − 7 =