صفحه اصلی > شیوه زندگی : نحوه رنگ آمیزی : آموزش نقاشی در 8 مرحله ای
ads

نحوه رنگ آمیزی : آموزش نقاشی در 8 مرحله ای

رنگ آمیزی
تزئینات رنگ آمیزی یک روش عالی برای ایجاد زیبایی در هر اتاق است. برای رنگ آمیزی و تزئینات منزل خود نیازی به استخدام یک نقاش حرفه ای ندارید – تمام آنچه شما نیاز دارید ابزار مناسب ، کار آماده سازی و کمی حوصله است.
به چه موادی برای رنگ آمیزی نیاز دارید؟
برای رنگ آمیزی و تزئینات خود به مواد زیر احتیاج دارید:
مسواک ابزاری اساسی برای رنگ آمیزی تریم است. یک برس کوتاه و زاویه دار برای تزئینات نقاشی ایده آل است. موهای زاویه دار به راحتی می توانند گوشه ها و خطوط ظریف را نقاشی کنند.
سینی نقاشی برای ریختن رنگ به یک سینی رنگ تمیز نیاز دارید. اطمینان حاصل کنید که سینی فاقد گرد و غبار و باقی مانده رنگ خشک است تا از تغییر رنگ رنگ جدید جلوگیری کنید.
رنگ آمیزی
نوار نقاش نوار نقاش به شما کمک می کند خطوط و لبه های واضحی ایجاد کنید و از خونریزی رنگ در فضاهای ناخواسته جلوگیری می کند. این نوار مخصوص دارای چسب ضعیف تری نسبت به نوار روکش کننده معمولی است ، به این معنی که پس مانده ای از نوار را از بین نمی برد و رنگی را که می پوشاند جدا نمی کند.
سمباده.
اگر تر و تمیز شما فرسوده شده باشد ، به یک کاغذ سنباده 80 سنگ و یک بلوک سنباده نیاز دارید تا سطح آن یکدست شود.
تفنگ دریچه ای یک تفنگ دریچه ای شکاف های بین تر و دیوار را مهر و موم می کند.
رنگ کردن
نوع رنگی که انتخاب می کنید می تواند روی پایان تر و تمیز شما تأثیر بگذارد. هنگام کار با رنگ روغن یا لاتکس ، باید بدانید که هنگام مرطوب بودن چگونه اعمال می شود و در حالت خشک چگونه به نظر می رسد. رنگ نیمه براق یک انتخاب محبوب برای اصلاح نقاشی است زیرا دوام و تمیز کردن آن آسان است.
آغازگر. پرایمر می تواند به شما کمک کند تا یک نرم و صاف و لطیف برای کار شما ایجاد شود. یک آغازگر اختصاصی را انتخاب کنید که با رنگ آب یا روغن شما کار کند.
آموزش رنگ آمیزی
رنگ آمیزی

نحوه رنگ آمیزی

هنگامی که همه مواد لازم را دارید ، وقت آن است که پروژه نقاشی های کوچک خود را شروع کنید:
منطقه نقاشی را آماده کنید. با پاکسازی وسایل یا موانع ، منطقه نقاشی را آماده کنید. کف های خود را با پارچه های قطره ای یا تارپوش بچرخانید تا از پاشیدن رنگ و حوادث محافظت کند.
از نوار خود استفاده کنید. با استفاده از نوار نقاش ، لبه های مجاور منطقه ای را که نقاشی می کنید بچسبانید. برای رنگ آمیزی تخته های فرش با کف های فرش شده ، از یک چاقوی بتونی برای ایجاد گوه نوار در زیر تریم استفاده کنید ، بنابراین یک جداسازی واضح از مناطق وجود دارد.
خلاها را پر کنید. برای پر کردن هرگونه سوراخ یا شکاف از یک ترکیب بخور استفاده کنید. در صورت لزوم ، با استفاده از یک تفنگ درزدار شکاف ها را در محلی که تر و تمیز با دیوار است ، ببندید. برای اطمینان از یکنواخت بودن سطح رنگ آمیزی ، بعد از پر کردن سوراخ ها روی آن را سنباده بزنید.
تمیز. ناحیه نقاشی را با پارچه گیره یا پارچه مرطوب پاک کنید تا گرد و غبار یا باقی مانده از بین برود. می توانید از صابون ظرف و آب گرم برای پاکسازی مناطق بسیار آلوده استفاده کنید.
نخست به دنبال طول تر و تمیز ، یک لایه آستر را در خطوط مستقیم و طولانی قرار دهید. بعد از هر بار ضربه به آرامی برس خود را بلند کنید تا از تشکیل لکه ها جلوگیری شود.
دوباره شن بزن. پس از خشک شدن پرایمر ، آن را به آرامی سنباده بزنید تا ضربات قلم مو باقی مانده برداشته شود. تر و تمیز را با یک پارچه مرطوب پاک کنید.
آموزش رنگ آمیزی
رنگ آمیزی
رنگ کردن رنگ خود را در سینی رنگ ریخته و حدود یک اینچ از برس خود را به رنگ آغشته کنید. رنگ اضافی لبه سینی را پاک کنید و اولین کت خود را با چند حرکت کوتاه روی تر و تمیز بزنید. بعد از اینکه یک طرف تر و تمیز را پوشاندید ، از یک ضربه قلم موی طولانی استفاده کنید تا آثار کوچکتر برس خود را از بین ببرید. بعد از خشک شدن ، لایه دوم رنگ اضافه کنید. مراحل کار را برای هر قسمت از تریم هایی که نقاشی می کنید تکرار کنید.
نمره. پس از خشک شدن کامل رنگ ، نوار نقاش را با زاویه 45 درجه جدا کنید. شما همچنین می توانید از چاقوی بتونه برای ایجاد گل در امتداد دیوار استفاده کنید و برای سهولت لایه برداری ، نوار را به آرامی برش دهید. هنگام برداشتن نوار ، ملایم باشید تا از کشیدن رنگ جدید جلوگیری کنید.

منبع سایت مداد

8 دستور غذای باقیمانده برنج : با برنج پخته چه چیزی درست کنیم؟
بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید:

آموزش ساخت تاب برای خانه خود | فیلم روح هیچکاک | نقاشی دوشیزگان آوینیون | داستان ابزوردیست: ۵ ویژگی ادبیات پوچ گرایی | سریال نگهبانان | هانا آرنت و کتاب توتالیتاریسم | بیوگرافی استنلی کوبریک | بهترین فیلم های آنجلینا جولی | نقد فیلم دیو و دلبر

دیدگاهتان را بنویسید

یازده − 3 =