صفحه اصلی > موسیقی : بهترین آثار موتزارت
ads

بهترین آثار موتزارت

بهترین آثار موتزارت

بهترین آثار موتزارت : شما از قبل کاملاً موسیقی موتزارت را می شناسید ، حتی گاهی مواقع نمیدانید که موسیقی او را می شناسید چون خیلی از موسیقی های آن را در جا های مختلف مثل کافه و مکان های عمومی شنیده اید.

موسیقی او در فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و حتی آسانسور نشان داده می شود. او به معنای واقعی کلمه صدها قطعه نوشت – فهرست او 626 اثر دارد که منتشر کرده است.

با این وجود بهترین موسیقی او چیست؟ این موضوع ممکن است سلیقه ای باشد ولی ما تصمیم گرفتیم چند آثار برتر او را به شما عزیزان معرفی کنیم پس با مجله بامدادی ها همراه باشید.

بیشتر بخوانید : معرفی فیلم بلعیدن

سرناد شماره 13 “Eine kleine Nachtmusik”

شما به ما بگویید لحن گیرا ، یا گیرنده ترین آهنگ چیست چه جوابی دارید؟ به هر حال ، شما این قطعه را می دانید و احتمال آن کم است که آن را نشنیده باشید.

دلیلی وجود دارد که تقریباً برای هر ترکیبی از سازهایی که فکر می کنید ترتیب داده شده است ، از جمله این یکی نکته جالب این است که ، هیچ شواهدی وجود ندارد که موتزارت اینقدر به این قطعه اهمیت داده باشد.

او در حالی که مشغول نوشتن کتاب Don Giovanni بود ، آن را خیلی سریع ترسیم کرد ، ولی تا 40 سال بعد ، مدتها پس از مرگ او ، کسی آن را انتشار نداده بود.

بیشتر بخوانید : معرفی فیلم مهره هفتم

سمفونی شماره 41 (Jupiter)

در طول 41 سمفونی خود ، موتزارت سبکی را از ریشه های آن که بیشتر اوقات بسیار خونسرد است به بیانی هنری بسیار عمیق تر تبدیل کرد و زمینه را برای انقلاب سمفونیک بتهوون فراهم کرد.

و موتزارت بهترین ها را برای آخر جا گذاشت. “مشتری یا jupiter ” طولانی ترین و شدیدترین سمفونی وی است. ما می توانیم در مورد سه حرکت اول صحبت کنیم ، اما در آخرین مرحله است که موتزارت واقعاً شل می شود و روشن می کند که او مسئول آن است.

بهترین آثار موتزارت

بهترین آثار موتزارت

در این حرکت ، او فقط یک فوگای پنج صدا ایجاد نمی کند ، بلکه آن را در محدودیت های فرم سونات جا می دهد ، هرگز ضرب و شتم را از دست نمی دهد و اجازه نمی دهد تاخیر انرژی داشته باشد.

معرفی سبک موسیقی بلوز
بیشتر بخوانید

این مطلب ادامه دارد پس با مجله بامدادی ها همراه باشید.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

5 × یک =