صفحه اصلی > اخبار فناوری : نقد و بررسی دوربین Polaroid Now
ads

نقد و بررسی دوربین Polaroid Now

نقد و بررسی دوربین Polaroid Now+ : 

Polaroid Now+ نمایانگر کامل ترین دوربین فوری از شرکت Polaroid است که به تازگی اصلاح شده است و بهترین دوربین های فوری Polaroid I-Type را با بهترین ها ترکیب می کند. Polaroid Now و Polaroid OneStep+. این دستگاه با همان شکل ، لنز و کیفیت تصویر بالقوه Polaroid Now عرضه می شود ، اما دارای اتصال بلوتوث مانند OneStep+ برای کنترل از طریق برنامه Polaroid Originals است.

بنابراین در حالی که Polaroid Now+ شبیه یک Polaroid Now معمولی به نظر می رسد ، برنامه بازسازی شده حوزه جدیدی از حالت های عکاسی خلاقانه را باز می کند. منوی برنامه Now+ اکنون دارای تایمر خودکار تا 12 ثانیه ، نوردهی مضاعف ، اولویت دیافراگم با جبران نوردهی EV 2EV ، سه پایه ، پرتره ، نقاشی با نور و حتی حالت های نوردهی دستی است. عمق کنترل میدان ، نوردهی طولانی مدت ، همه از طریق ماشه راه دور-سرگرمی های زیادی وجود دارد.

علاوه بر این ، این دوربین دارای پنج بسته فیلتر لنز کلیپ دار است که در یک کیسه زیپ قرار گرفته است. ستاره دار ، رنگ قرمز ، نارنجی ، آبی و زرد.

با استفاده از برنامه و فیلترها ، این موارد زیادی است که می توانید آن را برای یک دوربین فوری نقطه ای و عکاسی فوق العاده مستقیم آزمایش کنید. درست مانند Polaroid Now از آن مستقیماً استفاده کنید ، با برنامه و فیلترهای لنز آزمایش کنید ، انتخاب با شماست.

از نظر هزینه ، Polaroid Now+ کمی گرانتر از Polaroid Now است و در رنگهای مشکی ، سفید یا خاکستری آبی موجود است-دومی مدلی است که ما داشتیم. برای هزینه اضافی ، پنج بسته فیلتر لنز کلیپ دار ،

اتصال بلوتوث داخلی (برای برنامه رایگان) و پایه سه پایه دریافت می کنید. این مبلغ 149 دلار / 139 پوند فقط برای دوربین و فیلترهای لنز به شما پس می دهد ، در حالی که “مجموعه استارت” شامل یک بسته سه گانه فیلم (دو رنگ ، یکی سیاه و سفید) و هزینه 194.99 دلار / 179.99 پوند است.

بله ، پولاروید (که قبلاً به عنوان پروژه غیرممکن و Polaroid Originals شناخته می شد) فیلم I-Type مطمئناً ارزان نیست ، به ویژه اگر با قالب محبوب Instax فوجی فیلم مقایسه شود. یک بسته فیلم I-Type شامل هشت ورق است و هزینه آن 16.99 دلار / 14.99 پوند است ، در غیر این صورت با سه برابر شدن در هر بسته حدود 1 دلار / 1 پوند صرفه جویی می کنید. این مبلغ به ازای هر عکس به 2 دلار / 2 پوند نزدیک می شود.

نقد و بررسی Nokia T20
بیشتر بخوانید
دوربین Polaroid Now

دوربین Polaroid Now

با این حال ، چاپ Polaroid نحوه عکس های فوری است. یک چاپ مربع خوشمزه به سبک قدیمی در اندازه دلخواه 4.2×3.4in (با ناحیه تصویر 3.1in) ، بسیار بزرگتر از Instax. علاوه بر این ، به خودی خود جذابیت روش شیمیایی پیچیده ای است که چاپ را در عرض 10-15 دقیقه به طول می انجامد (برای چاپهای رنگی و حدود نیمی از آن برای سیاه و سفید).

در دست ، Polaroid Now+ دقیقاً مانند Polaroid Now است – برای یک دوربین فوری حجیم است ، هرچند که چاپهای بزرگ را برجسته می کند. به احتمال زیاد آن را در کیف نگه می دارید تا با دستان خود و با هر دو دست کار می کنید. در حال حاضر دارنده های فیلم از طریق یک دکمه باز می شوند و اسلات فیلم بسته به راحتی آماده می شوند.

شما یک دکمه روشن / خاموش و دکمه فلاش در قسمت پشتی خود دارید ، روی دکمه فشرده می شود تا فلاش غیرفعال شود ، در غیر این صورت فلاش اتوماتیک است. این رویکرد معکوس برای یک دوربین فوری که از فلاش در سناریوهای بیشتری نسبت به فایده آن سود می برد کاملاً منطقی است.

این دوربین از باتری داخلی قابل شارژ از طریق USB تغذیه می کند – این یک امتیاز مثبت نسبت به بسیاری از دوربین های فوری دیگر است. همچنین به این معنی است که بسته های فیلم به قدرت خود نیاز ندارند ، اگرچه Now+ فیلم کلاسیک 600 را می پذیرد.

در بالا سمت چپ یک منظره یاب برای نوشتن عکس ها وجود دارد ، اگرچه مانند همه دوربین های فوری به طور مستقیم به لنز متصل نمی شود ، بنابراین انتظار نداشته باشید که ترکیب آنطور که می بینید روی کاغذ به وقوع بپیوندد. به طور کلی ، مرکزی قرار دادن سوژه ها برای گرفتن عکس کافی است ، اما برای موضوعات نمای نزدیک که ترکیب آنها کمتر می بخشد ، قرار دادن سوژه ها در سمت راست وسط تصویر چاپ شده را بهتر تراز می کند. (راهنمای تیراندازی برای مبتدیان در جعبه خوش آمدید.)

دکمه شاتر قرمز پررنگ و دکمه بلوتوث در جلوی Now+وجود دارد. اتصال بلوتوث مستقیماً شاد است-برنامه را بارگذاری کنید ، دکمه بلوتوث دوربین را فشار دهید و متصل می شوید. ساده. چراغهای سبز و نارنجی زیر منظره یاب نشان دهنده ارتباط موفقیت آمیز با حالت های عکسبرداری برنامه است.

نقد و بررسی بازی Metro 2033
بیشتر بخوانید
دوربین Polaroid Now

دوربین Polaroid Now

لنز فوکوس خودکار “دوقلو” دارای لنز 35 میلی متری “فاصله نزدیک” با حداقل فاصله فوکوس 0.4 متر و لنز 40 میلی متری “استاندارد” با حداقل فاصله فوکوس 1.2 متر است. در مقایسه با سایر دوربین های فوری ، Now+ کمتر برای عکس های سلفی مناسب است ، اگرچه می توانید به جای آن از طریق تایمر خودکار ماشه راه دور برنامه از دوربین فاصله بگیرید و عکس بگیرید ، در حال حاضر یک رویداد راحت تر شامل پایه سه پایه می شود.

این لنزها به طور ایمن در اطراف لنز که مجهز به سنسور فیلتر است بسته می شوند تا نوردهی را مطابق با فیلتر مورد استفاده تنظیم کنند-آزمایشات فیلتر موفقیت آمیزتر می شود.

وارد برنامه شوید و واقعاً چیزهای زیادی برای بازی وجود دارد. کنترل دستی دیافراگم با محدوده 5 توقف ، محدوده سرعت شاتر 1/200 ثانیه تا لامپ ، جبران نوردهی ± 2EV ، ماشه راه دور-همه اینها ابزارهای عکاسی جدی هستند. بیش از حد؟ شاید.

بنابراین کیفیت تصویر چاپ شده چگونه است؟ در روزهای اولیه ، فیلم پروژه غیرممکن متأسفانه نام خود را برآورده کرد – گذراندن یک بسته فیلم و ایجاد چاپ با مقادیر روشنایی سازگار و قابل استفاده تقریباً غیرممکن بود. خوشبختانه همه چیز پیش رفته است ، اگرچه شما باید نحوه رفتار هر بسته فیلم I-Type را بیاموزید.

کیفیت رنگ از نظر شکل واقعی است ، فیلم Polaroid I-Type باعث چاپ های غیر اشباع به سبک “وینتیج” می شود که ما بسیار دوست داریم. قالب چاپ نیز بی چون و چرا است. با فشار ، ما رنگ های فیلم Fujfilm Instax را ترجیح می دهیم ، اما این موضوع ذهنی است.

با فعال شدن فلاش در عملکرد خودکار نقطه و عکاسی ، چاپهایی با سایه های غنی و فراوان و بدون از دست دادن جزئیات برجسته دریافت خواهید کرد. از نظر IG ، نوعی فیلتر Lo-Fi محو و اشباع نشده است. اگر ظاهر روشن تری را ترجیح می دهید ، عکاسی از طریق برنامه ای که امکان جبران نوردهی وجود دارد می تواند رویکرد بهتری را ثابت کند – هرچند نتایج بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و از دست می رود.

نقد و بررسی بازی Mad Max
بیشتر بخوانید
دوربین Polaroid Now

دوربین Polaroid Now

میزان مایل به آزمایش در گرفتن عکس مناسب بستگی به عمق جیب شما دارد. فیلترها ، نوردهی مضاعف ، جبران نوردهی – شما می توانید در نهایت از یک بسته کامل فیلم استفاده کنید تا جلوه مورد نظر خود را بدست آورید و این قبل از بررسی بسته های مختلف فیلم موجود است.

با کنار گذاشتن بسیاری از حالت های عکاسی (یک “سردرد” خوب) ، مهم است بدانید که رفتار نوردهی خودکار-به ویژه با فلاش-و عملکرد فوکوس خودکار در بیشتر موارد قابل اعتماد است ، بنابراین تعداد چاپ دور انداختن به طرز دلپذیری تعداد کمی.

از Polaroid Now و Polaroid OneStep+ عبور کنید ، Polaroid Now+ بهترین دوربین Polaroid ما از محصول فعلی است و قطعاً ارزش هزینه اضافی را دارد.

با این وجود ، شما هزینه حمل و نقل را پرداخت می کنید. Polaroid Now بزرگتر هزینه مشابهی دارد و Fujifilm Instax Mini 11 سطح ابتدایی بسیار ارزان تر است. شما می توانید خود دوربین و پنج بسته فیلم را تنها به قیمت Polaroid Go بخرید.

اگر قابلیت حمل چیزی است که شما را از عکاسی فوری منع کرده است ، Polaroid Go به احتمال زیاد دوربینی است که نظر شما را تغییر می دهد.

آیا باید Polaroid Now+بخرم؟

بخرید اگر …

شما چاپ های با اندازه خوب می خواهید
بسته های فیلم گران هستند ، اما واقعاً هیچ چیز دیگری مانند چاپ پولاروید وجود ندارد. ناحیه تصویر با فرمت 3.1 اینچ با چاپ 4.2×3.4 اینچ ، بزرگتر از Fujifilm Instax ، رقابت اصلی آن ، قاب شده است.

دوربین Polaroid Now

دوربین Polaroid Now

شما تنوع زیادی در حالت های عکاسی می خواهید
Polaroid Now+ راحتی Polaroid Now را برای نقطه و شلیک ، اما همچنین انتخاب برای آزمایش فیلترهای لنز و برنامه همراه با طیف وسیعی از حالتهای عکاسی خلاقانه را ارائه می دهد. برخی از ابزارهای عکاسی جدی در برنامه موجود است.

کیفیت تصویر چشمگیری می خواهید
به لطف دو لنز فوکوس خودکار ، Polaroid Now+ می تواند جزئیات تحسین برانگیزی را تا آنجا که به دوربین های لحظه ای می رسد ارائه دهد. با دقت نگاه کنید و جزئیات آنجا آمده است.

نخرید اگر …

پول تنگ است
خود دوربین با توجه به آنچه ارائه می دهد قیمت مناسبی دارد ، اما هزینه اجرا را در نظر بگیرید. تقریباً 2 دلار / 2 پوند در ثانیه ، ارزان نیست و در مقایسه با رقبایی مانند سری Instax فوجی ، بسیار گرانتر است.

نقد و بررسی بازی Just Cause 4
بیشتر بخوانید

شما به یک همراه فوق العاده قابل حمل نیاز دارید
Polaroid Now+ ظاهر کلاسیک را که از یک دوربین Polaroid انتظار داریم حفظ کرده است ، به این معنی که یک کیت نسبتاً حجیم است. هر روز خانه ای در کیف شما پیدا می کند تا در دست یا دور گردن شما. برای چیزهای کوچکتر و مناسب کودکان ، Polaroid Go را ببینید.

شما آزمایش های گران قیمت را دوست ندارید
اگر واقعاً می خواهید آنچه را که به طور خلاقانه از طریق برنامه و فیلترهای لنز امکان پذیر است کشف کنید ، آماده باشید تا قبل از رسیدن به نتیجه ای که واقعاً از آن راضی هستید ، یک فیلم کامل را مرور کنید.

دوربین Polaroid Now

دوربین Polaroid Now

پایان مقاله نقد و بررسی دوربین Polaroid Now

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی بازی Dishonored 2 | بهترین فیلم های پیتر جکسون | نقد فیلم He’s All That | فیلم او همه آن است | بررسی لپتاپ Apple MacBook Pro 13 اینچی (M1 ، 2020) | فیلم ماجرا | نقد و بررسی کنسول PS5 | معرفی و توضیح کامل ژانرهای انیمه | نقد فیلم رقصنده با گرگ ها | نقد فیلم No Man of God | فیلم مردی بدون خدا | نقد فیلم گذشته |

دیدگاهتان را بنویسید

13 − 12 =