صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Madden NFL 22
ads

نقد و بررسی بازی Madden NFL 22

بازی Madden NFL 22

نقد و بررسی بازی Madden NFL 22  : 

اگر قدیس حامی بازی های ویدیویی ورزشی سالانه وجود داشته باشد ، مطمئناً Madden NFL است. این مجموعه بیش از سه دهه پایه اصلی کنسول های خانگی بوده است ، و صادقانه هر سال نسخه جدیدی را تولید می کند.

بازی Madden NFL 22 با فشارهای مطبوعاتی همراه با وعده های بهبود در سراسر جهان ، داغ می شود. در حالی که مطمئناً در مورد گیم پلی و ارائه اصلی صادق است ، حالت های بازی ناامید کننده است ، در حالی که مشکلات فنی ناامید کننده است.

بازی Madden NFL 22

بازی Madden NFL 22

سر اصل مطلب

آن چیست؟ جدیدترین مجموعه بازیهای فوتبال آمریکایی در سری Madden NFL

کی می توانم آن را بازی کنم؟ 20 آگوست 2021 ، با سه روز دسترسی زودهنگام برای پیش خریدهای Dynasty یا MVP edition

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X | S ، PC ، Nintendo Switch ، Google Stadia

رونق را به ارمغان می آورد

گرافیک زرق و برق دار نسل فعلی
به روز رسانی گیم پلی به خوبی اجرا شده است
سیستم جدید حرکت نیاز به تنظیم دقیق دارد

Madden 22 دومین تلاش EA برای نسل جدید کنسول ها است و تصاویر بصورت مناسب خیره کننده هستند. ارائه معتبر بازی واقعی دارای واقعی ترین بازیکنان ظاهر شده است. لکه های گل و چمن در طول بازی ها جمع می شوند و مدل های بهبودیافته جمعیت ارتقاء سپاسگزار نسبت به نسخه های قدیمی قدیمی چند ضلعی قبلی است.

اثرات آب و هوا رضایت بخش است. یک بازی برفی که اواخر شب انجام می شود حسی سینمایی دارد و همین باعث ایجاد تنش در یک بازی مقدماتی بین دو تیم بزرگ می شود. نورپردازی از Madden 21 جهش قابل توجهی در کیفیت داشته است. استادیوم های فضای باز سایه های واقع گرایانه ای از ساختار خود ایجاد می کنند ، با برخی از زمینه های خوشایند در بازی.

گیم پلی به خودی خود تعدیل کاملی از خود نشان داده است. تمام حرکات کمی کندتر و عمدی تر به نظر می رسند. این به شدت برای بهتر است. بازیکنان حرکت می کنند و با حس جرم زیادی برخورد می کنند. دویدن با توپ حس فوق العاده ای دارد ، مخصوصاً بین تکل ها ، جایی که سرعت بیشتر اندازه گیری شده به دوندگان بزرگ اجازه می دهد تا دقیقاً از طریق توده بدنها مانور دهند و چین هایی پیدا کنند که چند یارد اضافی را بدست آورند.

نقد و بررسی بازی Tell Me Why
بیشتر بخوانید
بازی Madden NFL 22

بازی Madden NFL 22

بازی دفاعی بیشترین بازسازی را داشته است. برخورد با انیمیشن ها بسیار واقعی تر است. مدافعان دونده ها را جمع کرده و سعی می کنند آنها را به عقب بکشانند و مانع رسیدن آنها به اولین صعودها یا منطقه پایانی شوند. مقابله با ضعف کم اغلب منجر به “گاتور رول” می شود ، جایی که مدافع مچ پای دونده را می پیچد و به منظور پایین آوردن آنها می چرخد. این لایه اضافی اصالت واقعاً به تجربه می افزاید.

توانایی های Superstar و X-Factor بازگشته اند و بازیکنان ستاره بار دیگر این توانایی را دارند که بازی را تغییر دهند. مادن همچنین یک سیستم جدید حرکت و مزیت میدان خانگی اضافه کرده است. این روی کاغذ به منظور تقلید از برخی جنبه های ناملموس یک بازی فوتبال است.

در عمل ، بیشتر ناخوشایند است. کنترلر غرش و صفحه لرزان آزاردهنده است ، اما کار چندانی برای تغییر نحوه بازی انجام نمی دهد. برخی از جلوه ها ، مانند تحریف یا پاک کردن هنر پیش نمایش بازی ، فقط زمانی که شما پایین هستید به شما ضربه می زند. وقتی نمی توانید ببینید که کدام یک از مسیرهای شما در حال اجرا است ، تلاش برای بازگشت مجدد بسیار دردناک است.

بازی Madden NFL 22

بازی Madden NFL 22

بازی های درون بازی

حالت حق رای دادن بازسازی اساسی شده است
اشکالات تقریباً تجربه را خراب می کنند
حالت های دیگر تا حد زیادی نادیده گرفته شده است

حالت حق رای دادن در Madden 22 یک تغییر اساسی داشته است. شما هنوز بازیکنی را انتخاب می کنید ، بر حرفه خود متمرکز هستید ، مربی ، بر موفقیت در زمین تمرکز می کنید ، یا صاحبی که بر توانایی پرداخت مالی تمرکز می کند. تمرین با برنامه ریزی استراتژی هفتگی جایگزین شده است. این به شما این امکان را می دهد که تمرکز خود را بر روی توقف انواع خاصی از بازی ها در دفاع و افزایش موفقیت با بازی های تهاجمی خاص تنظیم کنید.

می توانید نحوه تمرین سخت بازیکنان و نحوه تقسیم تکرارها را انتخاب کنید. این سیستم خستگی جدید را تغذیه می کند. تمرین سخت تر نتایج بیشتری به همراه دارد ، اما افزایش خستگی می تواند منجر به آسیب های بیشتر شود. این یک عمل متعادل کننده لذت بخش و کم عمق است.

نقد و بررسی فیلم جاذبه ( Gravity )
بیشتر بخوانید
بازی Madden NFL 22

بازی Madden NFL 22

نکته مهم دیگر در حالت حق رای دادن ، افزودن درختان مربیگری است. تیم ها در حال حاضر دارای هماهنگ کننده تهاجمی و دفاعی هستند. آنها ، همراه با سرمربی ، دارای درختان مهارتی هستند و امتیازاتی را که از تکمیل چالش های بازی کسب می کنند ، خرج می کنند. درختان مهارت اغلب منشعب می شوند و انتخاب یک مسیر ، مسیر دیگری را قفل می کند.

نتیجه یک سرمربی دفاعی یا تهاجمی است ، یا جرمی که بر روی گیرنده های پاس در مقابل بازیکنان مدافع تمرکز می کند ، درست مانند مربیان واقعی NFL. کار کردن با آنها سرگرم کننده است ، اما درختان به سرعت پر می شوند و انگیزه کمی برای استخدام یا اخراج هماهنگ کننده وجود دارد.

متأسفانه ، حالت Franchise ثابت کرده است که یک مشکل است. ما همه چیز را از یخ زدگی و خرابی ، آمارهای اشتباه و بدتر از آن دیدیم. تصور کنید که در یک بازی 28-17 برنده شده اید و عملکرد کافی خوبی برای ارتقاء بازیکن به یک ستاره فوق العاده دارید ، فقط برای بازی صفر داده برای تیم شما.

این برد با نتیجه 17 بر 0 ثبت شده است و فوق ستاره احتمالی شما پس از عملکرد ناموفق خود ناامید شده است. این اتفاق کمتر از سه بار در دو فصل رخ داد.

لحظات کلیدی در طول فصل از طریق صحنه های بریده ای گفته می شود که در دوران PS2/Xbox E مسخره می شد. دو مدل شخصیت به یکدیگر خیره می شوند ، زیرا متن یکی از آنها روی صفحه ظاهر می شود.

سپس ، یک مکث ناخوشایند ، دوربین عوض می شود و طرف مقابل متن خود را تف می کند. شگفت آور است که کیفیت پایین چقدر ضعیف است ، به ویژه در کنار ارائه زیبا و دقیق بقیه بازی.

Face of the Franchise ، یک داستان تک نفره که سفر بازیکنان خلق شده شما را از دانشگاه تا ستاره NFL دنبال می کند ، ناامید کننده است. آنها ساختار روایی ملودراماتیک را که ممکن است برای بهتر باشد حذف کرده و جایگزین آن کرده اند و فقط شما را به عنوان بازیکن به حالت Franchise رها کرده اند ، با چند صحنه برش در ابتدا. شما با مجموعه ای متنوع و فراگیر از شخصیت ها آشنا می شوید ، اما در واقع هیچ اتفاقی برای آنها نمی افتد. هنگامی که به NFL می رسید ، که بسیار زود است ، تفاوت چندانی بین این حالت و بازی فرنچایز وجود ندارد.

نقد و بررسی بازی Quantum Break
بیشتر بخوانید

حالتهای Madden Ultimate Team و The Yard باز می گردند و تا حد زیادی یکسان هستند. جمع آوری بسته های کارت برای تشکیل بهترین تیم بازیکنان سرگرم کننده و جذاب است. به نظر می رسد که میزان جمع آوری کارت ها تغییر چندانی نکرده است ، بنابراین کاربران معمولی برای افرادی که پول واقعی جهان را برای خرید بسته های بازیکنان سطح بالا خرج می کنند ، سخت خواهند بود. فوتبال به سبک حیاط خلوت The Yard زیبا است ، اما واقعاً هیچ چیز فراتر از یک حالت تبلیغاتی ساده وجود ندارد.

با توجه به قوی بودن گیم پلی اصلی ، حالت های ضعیف و اشکالات وحشتناک شرم آور است. عملکرد میدان مثال زدنی است. همه چیز دیگر از خوب تا بد کاملاً متغیر است. اینها مسائل جدیدی نیستند ، اما ممکن است در جدیدترین تکرار بدتر از همیشه باشند.

بازی Madden NFL 22

بازی Madden NFL 22

EA وعده پشتیبانی مداوم ، از جمله رفع ، به روز رسانی فهرست ، و تجدید نظر در پیش بینی را داده است. این ممکن است در نهایت یک بازی عالی باشد ، اما تا آن زمان توصیه نمی شود Madden NFL 22 را به غیر از معتقدین Madden وفادار به هر کسی توصیه کنید.

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Madden NFL 22 

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

معرفی فیلم رستگاری در شاوشنک | بهترین فیلم های ژان لوک گدار | فیلم احمد جوان | فیلم چری | حقایق سه گانه فیلم پدرخوانده | زندگینامه تد باندی | آکورد چیست ؟ تفاوت بین آکوردهای مهم در مقابل آکوردهای کوچک را بیاموزید | بهترین فیلمهای وس اندرسون | ۱۰۰ فیلم برتر مجله هالیوود ریپورتر | بیوگرافی چارلز دیکنز |

دیدگاهتان را بنویسید

5 − یک =