صفحه اصلی > ورزش و بازی : پیش خرید FIFA 22 ، تاریخ انتشار ، حالت حرفه ای و Ultimate Edition
ads

پیش خرید FIFA 22 ، تاریخ انتشار ، حالت حرفه ای و Ultimate Edition

FIFA 22

پیش خرید FIFA 22 ، تاریخ انتشار ، حالت حرفه ای و Ultimate Edition : 

FIFA 22 وعده داده است که برخی از ویژگی های تغییر بازی را ارائه می دهد

FIFA 22 امسال در راه است – اما احتمالاً نیازی به ما نداشتید که این را به شما بگوییم. انتشار سالانه فیفا به اندازه طلوع خورشید در صبح و غروب اجتناب ناپذیر است ، اما این مانع از آن نمی شود که هر ساله یکی از پرفروش ترین بازی ها باشد.

جشنواره شماره یک فوتبال برای EA یک تلاش بسیار سودآور است ، به ویژه با تمرکز بر حالت های بازی Ultimate Team ، و FIFA 22 نیز تفاوتی نخواهد داشت. اما بزرگترین مانعی که بازی های ورزشی سالانه باید بر آن غلبه کنند این است: چه چیزی ارزش این نسخه را نسبت به نسخه قبلی دارد؟

FIFA 22

خوب ، امسال EA Sports از فناوری جدید HyperMotion خود استفاده می کند ، که در اصل یک مجموعه متحرک متحرک و انیمیشن جدید است که EA معتقد است تأثیر دگرگونی بر بازی زیبا خواهد داشت. با این حال ، این ویژگی یک کنسول نسل بعدی است که می تواند برخی از پرها را خراب کند.

با این حال ، به نظر می رسد EA سعی می کند از این نسل جدید برای تقویت بازی خود با FIFA 22 استفاده کند که بسیار خوش شانس است ، در حالی که FIFA 21 از برخی جهات ما را تحت تأثیر قرار داد ، اما بسیار عالی نبود. در زیر خلاصه ای از همه اخبار و شایعات اخیر پیرامون FIFA 22 ، از جمله تریلرها و مزایای پیش سفارش را مشاهده خواهید کرد.

FIFA 22: به تعقیب خود ادامه دهید

آن چیست؟ یک بازی شبیه سازی فوتبال با پشتوانه رسمی فیفا که سالانه منتشر می شود
کی می توانم آن را بازی کنم؟ 1 اکتبر 2021
روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Stadia و رایانه شخصی.

تاریخ انتشار FIFA 22

EA اعلام کرده است که FIFA 22 در 1 اکتبر 2021 منتشر می شود. این بازی برای PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Stadia و رایانه شخصی منتشر می شود.

پیش سفارش FIFA 22 – چه چیزی دریافت می کنید؟

این بازی در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است و کسانی که FIFA 22 Ultimate Edition را انتخاب می کنند ، می توانند چهار روز زودتر از 27 سپتامبر بازی کنند. همچنین موارد زیر را دریافت می کنید:

پیشنهاد مدت زمان محدود
مورد FUT Heroes Player
مورد مورد Watch Player
حق دوگانه –
ارتقاء رایگان Xbox Series X | S/ارتقاء PS5
4600 امتیاز FIFA
تیم بازیکن هفته 1 مورد بازیکن
مورد وام Kylian Mbappé
انتخاب بازیکن وام سفیر FUT
حالت شغلی استعداد خانگی

نسخه استاندارد FIFA 22 شامل موارد زیر است:

تیم بازیکن هفته 1 مورد بازیکن
مورد وام Kylian Mbappé
انتخاب بازیکن وام سفیر FUT
حالت شغلی استعداد خانگی
کسانی که در EA Play مشترک هستند می توانند از 22 سپتامبر به یک دوره آزمایشی 10 ساعته دسترسی داشته باشند ، 10٪ از پیش خرید خود صرفه جویی کرده و این پاداش های اعضا را مطالبه کنند:

Ultimate Team Season XP افزایش می یابد
پوشاک فصل VOLTA FOOTBALL
موارد سفارشی ماهانه FUT Stadium

پیش خرید همچنین کلید دسترسی به مزیت Dual Entitlement EA است که امکان ارتقا رایگان کنسول های نسل قبلی در همان خانواده کنسول ها را فراهم می کند ، بنابراین از PS4 به PS5 و از Xbox One به Xbox Series X/S.

نقد و بررسی بازی GTA V
بیشتر بخوانید

برنامه حقوق دوگانه FIFA 22 فقط برای کسانی است که امسال نسخه نهایی را پیش خرید می کنند زیرا نسخه استاندارد واجد شرایط نیست.

FIFA 22 COVER STAR

EA تأیید کرد که کیلیان امباپه ستاره فرانسوی فوتبال پس از حضور در جلد FIFA 21 در سال گذشته به عنوان ستاره جلد FIFA 22 باز خواهد گشت.

امباپه توسط حساب رسمی توییتر EA Sports FIFA به عنوان ستاره جلد FIFA 22 ، که تصویری از جلد FIFA 22 Ultimate Edition را منتشر کرد ، تایید شد. روی جلد امباپه در مرکز و پشت به دوربین قرار دارد و پشت لباس پاری سن ژرمن با نام خود اشاره می کند.

FIFA 22

فن آوری هایپرموتسیون در FIFA 22 چیست؟

HyperMotion یک فناوری جدید گیم پلی است که نوید ایجاد تحول در FIFA 22 را می دهد. از ترکیبی از ضبط حرکتی در زمان واقعی استفاده می کند ، زیرا 22 فوتبالیست حرفه ای با کت و شلوار Xsens به زمین آمدند که به EA اجازه داد تا “حجم بی سابقه ای از کیفیت واقعی واقعی” را ثبت کند. داده های حرکت انسان “، که به نحوه حرکت هر دو بازیکن و تیم ها در سراسر FIFA 22 قدرت می دهد.

FIFA 22 سپس از “الگوریتم پیشرفته یادگیری ماشین” استفاده می کند که از بیش از 8.7 میلیون فریم فیلم برداری یاد می گیرد و انیمیشن های جدیدی را در زمان واقعی برای ایجاد “رئالیسم فوتبال ارگانیک” ایجاد می کند. این بدان معناست که FIFA 22 دارای بیش از 4000 انیمیشن جدید است. EA در بخش جدیدی از EA Play Spotlight وارد این فناوری شد و گیم پلی ای را نشان داد که می توانید در بالا مشاهده کنید.

نکته قابل توجه این است که این ویژگی فقط در PS5 ، Xbox Series X ، Xbox Series S و Stadia موجود است ، به این معنی که کاربران کنسول آخرین نسل و بازیکنان رایانه های شخصی مزایایی را که فناوری HyperMotion وعده داده است برای بازی از دست خواهند داد.

FIFA 22 اخبار و شایعات

باشگاه های سفارشی به حالت حرفه ای می آیند

یک خبر عالی برای شما که عاشق سفارشی کردن تیم خود با جزئی ترین جزئیات هستید. تیم های سفارشی به حالت حرفه ای FIFA 22 می آیند و شما می توانید واقعاً در علف های هرز گم شوید و تیمی را که برای شما عالی است ایجاد کنید.

البته شما می توانید تمام جنبه های آرایشی تیم خود ، از جمله نام ، بازیکنان ، لباس ، تاج و ورزشگاه را تغییر دهید. اما شما همچنین می توانید رتبه کلی ستاره خود را تغییر دهید ، بودجه را انتقال دهید و بر جنبه هایی مانند توسعه جوانان و پیشاهنگی تمرکز کنید.

تیم سفارشی شما در لیگ مورد نظر شما قرار می گیرد و موقعیت تیم دیگری را که در رده “بقیه جهان” قرار می گیرد بازنویسی می کند.

افشاگری های بیشتری در راه است

اکنون که گیم پلی بازی در سری EA Spotlight فاش شده است ، EA وب سایت FIFA 22 را به روز کرده است و می گوید که افشاگری های کامل برای Career Mode ، Volta ، Ultimate Team و Pro Clubs “به زودی” می آیند ، هرچند تاریخ دقیقی در این مورد داده نشده است.

EA توضیح می دهد که چرا نسخه رایانه شخصی دارای ویژگی های نسل بعدی نخواهد بود

بازیکنان رایانه از تصمیم EA برای حفظ فناوری نسل بعدی Hypermotion منحصراً برای PS5 و Xbox Series X خوشحال نیستند ، در حالی که به بازیکنان PC نسخه مشابه بازی PS4 و Xbox One را می دهند. با این حال ، EA سعی کرده است دلیلی برای این تصمیم ارائه دهد.

نقد و بررسی بازی Battlefield 1
بیشتر بخوانید

در بیانیه ای برای PCGamer ، EA گفت: “آوردن فناوری HyperMotion و ویژگی های Immersive Match Day به رایانه شخصی حداقل شرایط مورد نیاز را افزایش می دهد و باعث می شود که تعداد زیادی از بازیکنان نتوانند بازی را اجرا کنند. این امر به طور قابل توجهی بر جامعه رایانه های شخصی ما که از FIFA لذت می برند تأثیر می گذارد ، زیرا بسیاری از بازیکنان حذف می شوند یا مجبور می شوند ماشین های خود را برای انجام بازی ارتقا دهند. ما بی صبرانه منتظریم که تمام بازیکنان رایانه شخصی ما پیشرفت بازی و فصل جدید نوآوری را در FIFA 22 تجربه کنند. ”

FIFA 22 در EA Play Spotlight
EA در رویداد EA Play Spotlight نگاه بیشتری به FIFA 22 ارائه کرد. سه نفر از اعضای تیم توسعه بینش هایی را در مورد نحوه تأثیر فناوری HyperMotion بر بازی و همچنین نحوه وعده FIFA 22 به عنوان معتبرترین نماینده فوتبال به اشتراک گذاشتند.

در طول ارائه سی دقیقه ای ، تیم توسعه بازی همچنین درباره هوش مصنوعی تاکتیکی در FIFA 22 ، که “با قدرت” کنسول های نسل جدید “هدایت می شود” بحث کردند. هوش مصنوعی بهبودیافته باعث می شود تا بازیکنان داخل زمین تا 6 برابر بیشتر در ثانیه تصمیم بگیرند ، هم در حمله و هم در دفاع. طبق گفته EA ، یک سیستم دروازه بان جدید نیز این خط دفاعی را بهبود می بخشد و “بازکردن ضربات قابل اطمینان تر و تصمیم گیری دقیق بین پست ها” را باز می کند.

می توانید Spotlight کامل را در بالا مشاهده کنید.

الکس اسکات مفسر خواهد بود
الکس اسکات ، فوتبالیست حرفه ای سابق ، که برای آرسنال در سوپرلیگ زنان بازی کرده و بیش از 100 بازی ملی برای انگلستان انجام داده است ، اولین مفسر زن در سری FIFA خواهد بود.

اسکات گزارشات گل را در بازی ارائه می دهد ، تیم تفسیر اصلی آن درک Rae و Stewart Robson است.

نسخه رایانه شخصی ویژگی های نسل بعدی را از دست می دهد
EA تأیید کرده است که FIFA 22 در رایانه شخصی از فناوری جدید HyperMotion غول بازی برخوردار نخواهد بود ، که از ضبط حرکت پیشرفته و یادگیری ماشینی برای بازسازی سیستم انیمیشن بازی استفاده می کند.

این شرکت تأیید کرده است که فناوری HyperMotion فقط در کنسول های نسل بعدی (PS5 و Xbox Series X/S) و Google Stadia در دسترس خواهد بود.

بازیکنان احساس انسانیت بیشتری کنند
به نظر می رسد FIFA 22 بیش از هر زمان دیگری به شخصیت های داخل زمین متمایل است ، زیرا بازیکنان بر اساس رویدادهای رخ داده در یک مسابقه با یکدیگر تعامل دارند. بازیکنان یک تیم از یکدیگر استقبال و تشویق بیشتری خواهند داشت ، در حالی که بازیکنان حریف می توانند بیشتر جسور یا بحث برانگیز باشند.

عبارات بازیکنان نیز بر اساس امتیاز بازی فعلی تغییر می کند ، بنابراین اگر 4-0 عقب افتاده اید ، انتظار داشته باشید بچه ها کاملاً تلخ به نظر برسند.

پیشرفت های گیم پلی عظیم
دفاع و دروازه بانی هوش مصنوعی در FIFA 22 بسیار بهبود یافته است. مدافعان اکنون با شیوه معقول تری عمل می کنند و سعی می کنند با پیشروی در زمین ، ترکیب خود را حفظ کنند.

دروازه بانان نیز بسیار متنوع تر می شوند. شکستن دیوارهای آجری مانند مانوئل نویر واقعاً دشوار خواهد بود و دروازه بانان به طور کلی تزریق شخصیت مشابهی با بقیه بازیکنان تیم شما خواهند داشت.

سرانجام ، بازیکنان همچنین می توانند از یک گزینه دو سرعته انفجاری جدید استفاده کنند. این بدان معناست که بازیکنان با سرعت بالا حتی بیشتر در زمین تهدید خواهند شد و سرعتی خواهند داشت که بازیکنان کندتر نمی توانند انجام دهند. با این اوصاف ، تسلط بر این مهارت بسیار دشوارتر است و کنترل آن بسیار سخت تر از یک دو سرعت معمولی است ، اما وقتی تراشه ها خراب شوند می تواند همه تفاوت را ایجاد کند.

نقد و بررسی بازی FIFA 22
بیشتر بخوانید

FIFA 22

حالت حرفه ای آنلاین؟
اگر توضیحات فهرست مشاغل مهندس نرم افزار آنلاین EA به صورت واقعی در نظر گرفته شود ، ارتقاء عظیمی از حالت اصلی حرفه ای FIFA وجود دارد.

در شرح شغل خط زیر آمده است: “به عنوان یک مهندس نرم افزار آنلاین ، شما به ایجاد تیم توسعه بازی شبکه ای ما کمک خواهید کرد – خواه در حالت حرفه ای آنلاین ما ، تیم نهایی ، یا سیستم ها و پروتکل های اصلی آنلاین.”

در حالی که مشخص نیست این جمله بندی در نهایت به چه چیزی منجر می شود ، اما عالی است که در نهایت شاهد تغییر اساسی در وضعیت حرفه ای فیفا باشیم. این می تواند به صورت ادغام آنلاین با قالب حالت حرفه ای موجود ، یا شاید حتی یک حالت آنلاین جداگانه به طور کامل باشد.

انتظار نوآوری داشته باشید
EA در انتظار “سال عظیم نوآوری” در سرتاسر خط عناوین ورزشی خود است (که حق امتیاز FIFA بخشی از آن است).

در یک کنفرانس مه 2021 (از طریق GamesRadar) ، اندرو ویلسون ، مدیرعامل EA وعده های بزرگی برای عناوین EA Sports داد و به طور همزمان تأیید کرد که FIFA 22 در راه است ،

و گفت: “همه بازی های جدید EA Sports ما برای پلتفرم های کنسول نسل بعدی طراحی شده اند از جمله FIFA ، Madden ، NHL و EA Sports PGA Tour. ما از فرصتی که می توانیم برای طرفداران بیس بال در سراسر جهان با اضافه کردن Super Mega بیس بال از نرم افزار Metalhead و MLB Tap Sports Baseball در تلفن همراه ارائه دهیم بسیار هیجان زده هستیم. EA Sports همچنین دارای بالاترین امتیاز فرنچایز ورزشی در جهان با F1 2021 است ، اولین عنوان ما از خرید اخیر Codemasters ما. ”

تعجبی ندارد که EA بخواهد FIFA دیگری بسازد ، با توجه به اینکه ویلسون خاطرنشان کرد که “تجربیات EA از FIFA همچنان بیش از 100 میلیون بازیکن در سراسر جهان را درگیر خود می کند. بیش از 20 میلیون بازیکن در سال گذشته در FIFA Ultimate Team بازی کردند و مسابقات FIFA Ultimate Team با افزایش باورنکردنی 180٪ همراه بود.

بلیک یورگنسن ، EA COO ، از نظر تیم Ultimate Team ، اشاره کرد که رشد در این حالت سالانه 30 up افزایش یافته است و گفت: “ما در طول عمر محصول بهتر و بهتر شده ایم و به کار خود ادامه می دهیم. ما خوش بین هستیم برای سال آینده و سالهای آینده. ”

آنچه که ما دوست داریم از FIFA 22 ببینیم

در چند سال گذشته ، EA اغلب روی یک روش “به اندازه کافی خوب” در مورد FIFA تصمیم گرفته است. بررسی FIFA 21 ما گواه این امر است. البته این برای عناوین ورزشی سالانه غیر عادی نیست. با این حال ، مطمئناً طرفداران به دنبال چیزی هستند که برای نسل جدید کنسول بسیار مهمتر باشد.

دفاع بهتر شده

در FIFA 21 ، حمله و ضربه فوق العاده به نظر می رسید ، شاید برخی از فشرده ترین گیم پلی ای را که تا به حال در آن منطقه دیده بودیم ، ارائه دهد. متأسفانه ، گزینه های دفاعی بازی چیزهای زیادی را برای خود باقی گذاشت. سیستم در حال حاضر بیش از نشان دادن سن خود است ، و شاید یک بازسازی کامل دفاعی باید روی کارت FIFA 22 قرار گیرد.

نقد و بررسی بازی DEAD ISLAND
بیشتر بخوانید

همانطور که در بررسی ما ذکر شد ، محرومیت مهاجمان بسیار سخت تر از آن چیزی بود که لازم بود ، زیرا گروه های مدافع برای مدیریت یک بازیکن تهاجمی تلاش می کردند. در نتیجه ، پیشرفت در حمله تا حد زیادی مکانیک های مدافع قدیمی را تحت الشعاع قرار داد ، که اغلب منجر به مسابقات نامتعادل می شد.

یک موتور کاملا جدید

FIFA 17 اولین بازی در این سری بود که از موتور سرمازدگی داخلی EA استفاده کرد. در این مرحله ، این کار کمی طولانی می شود و نارضایتی بازیکنان از بازی و موتور آن سالها پیش هنوز هم رایج است. با این حال ، یک نسل جدید کنسول می تواند با موتور تازه ای برای فعالیت های ورزشی EA عرضه شود.

به گفته Gfinity ، EA به دلیل شیوع COVID-19 ، برای FIFA 21 و همچنین سایر بازیهای اخیر مانند Need for Speed ​​Heat به موتور Frostbite Engine پایبند بود. این می تواند نشان دهد که موتور جدیدی در انتظار است یا حداقل برای نسل جدید کنسول آماده می شود. در اینجا امیدواریم که یک موتور جدید به EA اجازه دهد تا FIFA را تا حد بی سابقه ای بهبود بخشد.

تغییرات تیم نهایی

همانطور که از زمان معرفی حالت تا کنون اتفاق افتاده است ، Ultimate Team تمرکز اصلی FIFA 21 بود. ویژگی بحث برانگیز و سنگین تراکنش ها بازیکنان را با سیستم باز کردن بسته های جذاب خود جذب می کند. EA با پدیده لوت باکس غریبه نیست و واضح است که این موضوع در FIFA 22 تغییر نمی کند.

تیم FIFA Ultimate از سوی طرفداران به دلیل تمرکز بیش از حد روی بخش EA مورد انتقاد شدید قرار گرفته است و از سایر حالتهایی که می توانند احیا شوند مانند حالت Career و Pro Clubs غفلت کرده است.

یکی دیگر از جنبه های بحث برانگیز ، مزیتی است که بازیکنانی که مایلند کیف پول خود را روی بسته های جدید و براق بازیکنان جدید باز کنند. اگر به اندازه کافی در بازی مهارت داشته باشید ، می توانید به عنوان یک بازیکن بدون پرداخت موفقیت کسب کنید ، اما برای بازیکنان معمولی فیفا ، تفاوت فاحشی در کیفیت بین تیم هایی وجود دارد که با پول واقعی خریداری می شوند و تیم هایی که پول ندارند.

FIFA 22

فیفا 21 در مورد Ultimate Team گام های مثبتی برداشت. در آن بازی قابلیت Co-op به Ultimate Team اضافه شد. با این حال ، این بازی با تجربه تک بازیکنان ، که راه دیگری برای عدم تعادل ایجاد می کرد ، گره خورد ، زیرا بازیکنان انفرادی به راحتی می توانند با بیش از یک بازیکن به عنوان حریف خود هماهنگ شوند.

یک حالت تعاونی کاملاً اختصاصی در اینجا معجزه می کند. FIFA 21 اجازه استفاده از Co-op در FUT Champions را نداد ، که بررسی ما بیان کرد که این یک فرصت از دست رفته برای بازی است. امیدواریم FIFA 22 این ویژگی مورد درخواست را اضافه کند.

پایان مقاله پیش خرید FIFA 22 ، تاریخ انتشار ، حالت حرفه ای و Ultimate Edition

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

مکتب اگزیستانسیالیسم | نحوه نوشتن بیانیه مطبوعاتی : ۵ نوع بیانیه مطبوعاتی | بیوگرافی زیگموند فروید | فیلم زنی پشت پنجره | نقد فیلم میلک شیک باروتی | جوخه قاتلان زن | فیلم خواب بزرگ | کسب درآمد از اسپاتیفای | باب فاسی | بیوگرافی کارل مارکس | هنر ما قبل تاریخ |

دیدگاهتان را بنویسید

ده + 5 =