صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی FIFA 22
ads

نقد و بررسی بازی FIFA 22

بازی FIFA 22

نقد و بررسی بازی FIFA 22 : 

بدون هشدار و بدون شگفتی ، EA Sports یک به روزرسانی افزایشی دیگر برای سری شبیه سازی فوتبال خود ارائه کرده است. ارتقاء های گرافیکی بازی FIFA 22 و فناوری جدید انیمیشن باعث می شود بازی زیبا احساس بهتری داشته باشد و هدف ها نیازمند یک سبک بازی عمدی و با ارزش تر است.

این تغییرات کوچک همچنین حالت حرفه ای بازی FIFA 22 و Volta Football را پیش از اصلاح مجدد مناسب بهبود می بخشد. با این حال ، به غیر از تغییرات جزئی اما تا حد زیادی مثبت ، این همان بازی در یک شلوار جدید است – این بدان معناست که معاملات خرد آن به همان اندازه مشتاق است که شما را مجبور کند جیب های خود را به سمت بیرون بچرخانید.

دیوید بکهام در بالکن پاریس پنکیک سفارش داده است. همانطور که سرور صفحه را جلوی او می کوبد ، می توانید جوجه بلوبری فردی را ببینید. سپس دوربین از طبقه پایین می افتد و از کنار پرچم های موج دار و تخت گل ها عبور می کند تا شما ، قهرمان بازی بازی FIFA 22 ، را دراز بکشید.

نگران نباشید ؛ EA Sports سری فوتبال محبوب خود را به JRPG (که بسیار جالب خواهد بود) تبدیل نکرده است ، اما فقط یک گشایش بی معنی و عجیب را کنار هم گذاشته است تا همه ما را متقاعد کند که این نسل بعدی فوتبال مجازی است. برخی از پول نقد تیم نهایی باید به جایی برسد ، درست است؟ با پیشرفت سریع در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس برای بازی امسال ، به سرعت متوجه زیبایی ظاهری آن شدم.

بیشتر چیزهای کوچکی ظاهر می شوند ، مانند نحوه برخورد پیراهن فوتبال با پوست بازیکن و یا پیشانی یک وینگر شلوغ. در عین حال ، هنوز یک خلأ آشکار در سازگاری بین مدل های شخصیت وجود دارد. محبوب ترین فوتبالیست های جهان با جزئیات قابل توجه ،

بازی FIFA 22

بازی FIFA 22

موهای نازک ورزشی و ویژگی های رسا ظاهر می شوند در حالی که مدیران ، از طرف دیگر ، به نظر می رسد که همه آنها پیوند سر مبهمی را روی بدنه یکسانی انجام داده اند. بازی FIFA 22 با عملکردی که در داخل و خارج از زمین بهتر از همیشه به نظر می رسد ، می تواند فضایی مست کننده برای بازی در آن زمان باشد ، اما همه اینها بهبودهای سطح است.

HyperMotion ممکن است مانند اصطلاحات بازاریابی بی حس کننده به نظر برسد ، اما در واقع به پیشرفت های ملموسی در زمین منجر می شود

اگر یک بازیکن چند ساله فیفا هستید ، می دانید که ضربات گرافیکی بسیار خوب هستند ، اما گیم پلی بازی اصلی است. اینجاست که بازی FIFA 22 پیشرفت های معناداری داشته است. بیشتر پیشرفت های امسال را می توان به “HyperMotion” نسبت داد ،

یک فناوری جدید ضبط حرکتی که EA از آن استفاده می کند تا بازی FIFA 22 را با افزودن بیش از 4000 انیمیشن جدید که از مسابقات واقعی جمع آوری شده اند ، روی کنسول های نسل جدید احساس شادابی کند. این ممکن است به عنوان اصطلاحات بازاریابی بی حس کننده به نظر برسد ، اما در واقع منجر به پیشرفت های ملموسی در زمین می شود.

پاهای مهاجم بعد از اینکه ضربه ای را در گوشه بالا از بیرون محوطه جریمه انجام می دهند ، از حرکت باز می شوند. هافبک ها به طور طبیعی به ضربات برگشتی یک پاس قوی واکنش نشان می دهند و وینگرها با آمار دریبلینگ بالا در زمان استراحت احساس انعطاف پذیری بیشتری می کنند.

نقد و بررسی بازی sifu
بیشتر بخوانید

بازیکنان هنوز هم با یکدیگر درگیر می شوند و با هیولاهای پردرآمد کروننبرگ ترکیب می شوند و مسیر حرکت توپ را حدس می زنند ، اما این بار این مورد نادر است. به نظر می رسد که برخوردها بهبود یافته و هوش مصنوعی مخالف در کنار هم کشیده شده است.

بازی FIFA 22 در نتیجه یک بازی کندتر از FIFA 21 است ، اما این بدان معنا نیست که همه چیز در دفاع است. هیچ کمبودی در اهداف وجود ندارد ؛ شما فقط باید آنها را با بازی پاس دقیق و دوز سالم بینایی به دست آورید. به نظر می رسد که شکیبایی اغلب بر سرعت غلبه می کند ، که بسیار شاداب کننده است.

من امسال “بیشتر از توپ” زمزمه کرده ام ، بیشتر اوقات پس از اینکه یکی از بالهای خود را در فضا دیدم و آن را با یک نوار دیرین رویایی در زمین تغییر دادم که منجر به گل تساوی خیره کننده می شود.

بازی FIFA 22

بازی FIFA 22

بازی FIFA 22 در نتیجه یک بازی کندتر از FIFA 21 است ، اما این بدان معنا نیست که همه چیز در دفاع است

من همیشه طرفدار بزرگی برای استفاده از هر دو محرک برای جوکی ، رهگیری پاس و ضربه هنگام دفاع در فیفا بوده ام و بازی عمدی و استفاده از این فرصت ها در بازی FIFA 22 بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. بازیکنانی مانند جک گرالیش و ردیابی Jadon Sancho یک چالش واقعی است ، زیرا مکانیک جدید سرعت بالا به شما این امکان را می دهد تا در صورت عدم خواندن و خواندن آنها ، شما را در گرد و غبار با یک ضربه ناگهانی رها کند.

با نزدیک شدن حریف به دروازه می تواند شلوغ تر شود ، و در اینجاست که تعویض بازیکن کمی بیش از حد دیوانه کننده می شود زیرا سعی می کنید تمام شکاف های زره ​​خود را پر کرده و از هجوم تیکی تاکا جان سالم به در ببرید.

مکانیک جدید Icon Switch سعی می کند با کلیک بر روی چوب سمت راست و ضربه زدن به پخش کننده مورد نیاز خود این مشکل را برطرف کند ، اما هنوز به سرعت چکش سپر نیست ، بنابراین توجیه آن دشوار است و در موعد مقرر احساس می کنید کار اضافی است. تنگ.

به دلیل این تغییرات ، من به ندرت در بازی بازی FIFA 22 به تساوی بدون گل می رسم ، هرچند که زوزه کش های مطلق را نیز وارد کرده ام. انگشتان دروازه بانان مانند سال گذشته شیرین نیستند ، اما حتی سگهای برجسته ای مانند آلیسون نیز می توانند تحت فشار دست و پا بزنند و باعث شوند سر خود را بکشید.

به سختی می توان از آنها عبور کرد ، اما یک ضربه تقلبی سریع یا یک ضربات طولانی از کنار جعبه به آنها بحران وجودی می دهد. عکس های دقیق از راه دور نیز بسیار کشنده به نظر می رسند ، و همه جانبه آماری آنها را به گونه ای حلقه می زنند که انگار هیچ چیز نیست.

نقد و بررسی بازی Blasphemous 2 | زیارت نامقدس
بیشتر بخوانید

انگشتان دروازه بانان مانند سال گذشته شیرین نیستند ، اما حتی سگهای برجسته ای مانند آلیسون نیز می توانند تحت فشار بیفتند

اضافه بازی مورد علاقه من به بازی FIFA 22 صفحه نمایش آمار و ارقام است که می توانید در طول و بعد از هر مسابقه مشاهده کنید. در یک نگاه ، می توانید میزان موفقیت دریبل و دقت پاس خود را مشاهده کنید ، اما کمی عمیق تر شوید و نمودارهایی را پیدا خواهید کرد که نشان می دهد کجا و چگونه مالکیت خود را از دست داده اید ،

زوایای مسدود شدن ضربات شما و توزیع شما چگونه است. این اطلاعات ارزشمندی برای تقویت مهارت های شما با بازیکنان و تیم های خاص است ، حتی اگر آمار اهداف مورد انتظار شما بتواند در مسابقه ای که از شما دور می شود ، افسرده کننده باشد.

همه اینها با وصله های بعد از راه اندازی تغییر می کند ، اما در حال حاضر ، بازی FIFA 22 ترکیبی محکم از حمله و دفاع با مقدار شگفت انگیز بازی فوق العاده است.

بازی FIFA 22

بازی FIFA 22

این یک دنیای شجاع جدید است که در آن شیاطین عرق کرده نمی توانند فقط به شورش بپردازند ، و مهاجمان قوی زنده هستند. هنوز روزهای ابتدایی است ، اما من قبلاً مجموعه ای را ایجاد کرده ام که در صورت مشاهده روملو لوکاکو یا ارلینگ هالند در مسابقات Division Rivals ، دستانم سست می شود.

فوتبال ولتا ، حالت حرفه ای و تیم نهایی

امسال خارج از گیم پلی نان و کره ، چندین تغییر در حالتهای اصلی فیفا اعمال شده است. هیچ چیز انقلابی برای ذکر وجود ندارد ، اما تغییرات دقیق اینجا و آنجا باعث شده است که FIFA 22 در همه جا لذت بخش باشد ، زیرا زمان بارگذاری کنسول نسل جدید افزایش یافته و ارتقاء گرافیکی وزن زیادی را به دنبال دارد.

این یکی از بهترین موسیقی متن های دارای مجوز در حافظه اخیر است

من روی پلی استیشن 5 بازی می کردم و صدای کم صدای haptics DualSense یک لمس خوب است که من را با عمق ضربه زدن به یک توپ خوب یا ضربه تند و زننده ای که به کف دستم وارد می شود عمیق تر می کند. هر حالت در FIFA 22 با یکی از بهترین موسیقی متن های دارای مجوز در حافظه اخیر تکمیل می شود ، که شامل کرم های گوش از ترکیبی متفاوت از هنرمندان ، از جمله بروکامپتون ، سام فندر و Kero Kero Bonito است.

حالت شغلی بسیار شبیه به نسخه FIFA 21 است اما با چند مورد جدید مانند توانایی ایجاد باشگاه. در این حالت جداگانه ، شما یک تیم موجود را جایگزین کرده و تاج ، لباس و استادیوم خود را می سازید و انتظارات هیئت مدیره را مطابق میل خود تغییر می دهید. این یک ایده خوب است ، اما در عمل من ترجیح می دهم یک باشگاه واقعی را در یک مسیر هیجان انگیز سوق دهم تا اینکه تیمی از اندروئیدهای تصادفی تولید کنم ، بنابراین سریع آن را کنار گذاشتم.

حالت حرفه ای بازیکن در حال حاضر اهداف سبک RPG را در هر مسابقه ارائه می دهد که برای ایجاد رابطه با مدیر خود باید آنها را تکمیل کنید. آن را به عنوان یک رمان تصویری در نظر بگیرید ، مگر اینکه سعی کنید با استیو بروس عاشق شوید تا شما را در ترکیب اصلی نیوکاسل یونایتد قرار دهد. اگر بازیکن خود را بسازید بسیار سرگرم کننده است زیرا دارای یک مهارت مهارت عظیم ، ویژگی هایی برای ارتقاء و مزایایی برای باز کردن قفل است که به کل تیم کمک می کند.

نقد بازی مافیا 3 | بررسی بازی Mafia III
بیشتر بخوانید

شما احساس می کنید که در حال ساختن حرفه ای یک فوتبالیست در یک باشگاه ثابت هستید و وقتی از پتانسیل خود استفاده نکنید ، می تواند صدمه ببیند. ساخت شخصیت همچنین به جبران لحظات کسل کننده ای که هیچ کنترل و هدایت تیمی در اختیار ندارید ، کمک می کند.

به عنوان یک رمان تصویری در نظر بگیرید ، مگر اینکه سعی کنید عاشق استیو بروس باشید

با این حال ، ارتقاء حالت شغلی که من بیشتر از آن قدردانی کردم ، یک تغییر ساده در کیفیت زندگی بود که به شما امکان می دهد روزهای آموزشی را دور زده و آنها را در بالاترین رتبه ای که قبلاً به دست آورده اید شبیه سازی کنید ، که بسیاری از یکنواختی منو را حذف می کند.

همچنین شنیدن صدای الکس اسکات برای صحبت در مورد گلها در زمینهای بازی در مسابقات لیگ برتر بسیار عالی بود. طبق استانداردهای فیفا ، بسته Career Mode محکم است ، اما دلیلی وجود دارد که بسیاری از افراد هنوز Football Manager را ترجیح می دهند.

در همین حال ، Volta Football نزدیکتر می شود اما کاملاً متعهد نیست که بازی جدید FIFA Street باشد که همه ما به آن امیدوار هستیم. این بار حالت داستانی وجود ندارد ، اما با توانایی هایی که به شما قدرت های فوق طبیعی در زمین می دهد ، مانند سرعت صاعقه و ضربات مرگبار ، بیشتر به پوچی می پردازد. فوتبال متمرکزتر به شما امکان می دهد از انیمیشن های اضافی و پیشرفت های بصری قدردانی کنید. مثل همیشه ، ولتا یک زمین تمرین مفید برای تشخیص حرکت های ماهرانه بدون فشار زمین با اندازه کامل است.

به طرز عجیب و غریبی ، جالب ترین افزودنی جدید ولتا به طرز آزاردهنده ای فقط در آخر هفته در دسترس است. Volta Arcade شما را به صورت آنلاین در مینی بازی های مهمانی به سبک Fuzion Frenzy رقابت می کند که در آن می توانید مهارت های مهمی را تقویت کنید.

بازی های فشرده تنیس روی پا به عبور کمک می کند ، در حالی که دیسکو لاوا به شما دریبل می زند تا مربع را از حریفان خود بدزدید. این کار از تکرار بازی های مهارتی ارزشمندتر است و پس از بطری کردن آن در یک شب سرد و بارانی در استوک ، تعقیب کننده عالی است. فقط گیج کننده است که من نمی توانم هر زمان که بخواهم اینها را بازی کنم.

چندنفره آنلاین همان چیزی است که من به دنبال آن هستم

در Ultimate Team ، این یک سال دیگر از تجدید نظرهای جزئی در فرمول است که به وضوح برای EA بسیار خوب عمل می کند ، حتی اگر موج سندروم استکهلم را به بسیاری از بازیکنان منتقل کند. برخی از گزینه های اضافی سفارشی سازی استادیوم باعث می شود باشگاه شما بیشتر شبیه به خانه باشد و چارچوب Division Rivals با ایست بازرسی و پاداش های فصلی بخشنده تر شده است.

در صورت عدم وجود هیچ چیز جدید ، من به دنبال یک حالت تمرینی هستم که به شما امکان می دهد با تیم Ultimate خود بازی های مهارتی انجام دهید تا به نحوه بازی آنها قبل از مسابقات عادت کنید.

نقد و بررسی بازی Just Cause 3
بیشتر بخوانید

هر چند که چند نفره آنلاین به آن علاقه دارم. خیس شدن کف دست و پا سوزن شدن مثل همیشه ، در حالی که بازیکنان FIFA 21 از خود ارضایی که کارت های پایان سال با 99 امتیاز ارائه می دهند ، خودداری می کنند ، متا همچنان در حال تغییر است. دیگر آن روزهایی که شما از ترس از تیم حریف خود می ترسیدید ،

بازی FIFA 22

بازی FIFA 22

گذشته است ، زیرا SSD پلی استیشن 5 و اتصال اینترنتی محکم روند بارگیری را تا حد زیادی پاک می کند ، بنابراین اگر پلک بزنید ، صفحه نمایش آنها را از دست خواهید داد.

من با تیم J1 League خود با محوریت “King” Kazuyoshi Miura (یک مهاجم برنز 59 دارای امتیاز 54 که 54 سال سن دارد) چند بار خشم خود را کنار گذاشتم ، بنابراین منصفانه است که بگویم هنوز هم می توانید کمی سرگرم کننده باشید. تیم بدون تغذیه غاز طلایی EA. با این حال ، من توصیه نمی کنم به خاطر چند کارت خوب به گرداب پول میلیاردی کشیده شوید و با توجه به سابقه ای که در سالهای گذشته داشته ام ، احتمالاً چند ماه آن را بازی می کنم و سپس به دلیل وسوسه فزاینده برای کاوش در جیب های من

هنوز هم می توانید بدون تغذیه غاز طلایی EA کمی سرگرم کننده در Ultimate Team باشید

برای بازی FIFA 22 ، EA بسته های پیش نمایش را به طور کامل پیاده سازی کرده است که به شما امکان می دهد هر روز قبل از خرید به داخل یک جعبه غنیمت نگاه کنید ، اما ، با این وجود ، تراکنش های خرد هنوز در اینجا بسیار اصلی و مرکزی هستند. EA هنوز آنقدر شجاع نیست که بتواند فیل نژاد را در اتاق رام کند ، و بازی FIFA 22 برای آن آسیب می بیند.

حکم

بازی FIFA 22 خبر از نسل بعدی فوتبال مجازی می دهد ، و در حالی که توپ را دوباره اختراع نمی کند ، گیم پلی تهاجمی و مدافع لحظه به لحظه سیالیت پیدا می کند. اشتباهات دروازه بان و ناسازگاری های بصری را کنار بگذاریم ، امسال FIFA هنوز یکی از جذاب ترین و لذت بخش ترین بازی های ورزشی چندنفره در بازار است ،

و افزودن های جدید در حالت حرفه ای و بازی Volta Football حالت های اصلی فیفا را سرگرم کننده تر کرده است. تراکنش های خرد همچنان بزرگ است ، اما تغییرات تکراری کوچک و قدرت اسب بخار کنسول های نسل جدید با هم ترکیب شده و باعث می شود بازی FIFA 22 بدون نیاز به هیچ چیز انقلابی یا وحشتناک از طرف EA یک ارتقاء ارزشمند را احساس کند.

بازی FIFA 22

بازی FIFA 22

پایان مقاله نقد و بررسی بازی FIFA 22

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

۵سایت کاربردی که نباید از دست دهید | کسب درآمد از وبلاگ | چگونه می توان تداوم را در فیلم حفظ کرد: ۱۰ تکنیک تدوین پیوستگی | نقاشی شب در کافه | ۳۰ نکته برای تقویت بازی پوکر | نکات استراتژی | ۶ نوع مجسمه سازی : راهنمای سبک های مجسمه سازی اروپا | راهنمای تکنیک ویبراتو : ۷ نوع ویبراتو | بررسی آمازون کیندل | آموزش تصویری ساخت شومینه در فضای باز | نقد سریال هانیبال |

دیدگاهتان را بنویسید

پانزده − 3 =