صفحه اصلی > اخبار فناوری : بررسی آمازون کیندل
ads

بررسی آمازون کیندل

آمازون کیندل

بررسی آمازون کیندل : 

کیندل اصلی آمازون دیگر چندان اساسی نیست

اگر در حال حاضر به دنبال خرید دستگاه ereader هستید ، تقریباً مطمئن هستید که به دنبال خرید چیزی از محدوده Kindle آمازون هستید.

با سه محصول ارائه شده ، خانواده Kindle چیزی برای همه ارائه می دهد ، با ویژگی های سطح بالا محدود به محصولاتی مانند Kindle Paperwhite یا حتی بیشتر ، Kindle Oasis.

با این وجود ، ارزان ترین و ابتدایی ترین گزینه Kindle – گزینه ای که ما در اینجا آن را مرور می کنیم – با گذشت هر نسل بهتر می شود. در واقع ، نسل دهم (که در اوایل سال 2019 منتشر شد) یکی از قوی ترین خوانندگان تاریخ است.

این که آیا به دنبال ارتقاء خواننده موجود خود هستید ، از خواندن کتابهای الکترونیکی در تلفن خود استفاده کنید ، یا اولین قدم را به سوی کتابخانه خود بردارید ، نسخه 2019 Kindle آمازون ممکن است دقیقاً برای شما مناسب باشد.

آمازون کیندل

آمازون کیندل

قیمت و تاریخ انتشار آمازون کیندل

جدیدترین Amazon Kindle در آوریل 2019 منتشر شد و می توانید آن را مستقیماً از وب سایت و همچنین انواع خرده فروشان شخص ثالث در سراسر جهان خریداری کنید.

در مورد قیمت ، از 69.99 پوند / 89.99 دلار / 139 دلار استرالیا برای مدل اصلی شروع می شود. همه نسخه های این Kindle با همان مقدار فضای ذخیره سازی عرضه می شوند ، اما تفاوت قیمت در آن وجود دارد زیرا با این نوع ارزان تر ، تبلیغات را روی صفحه قفل خواهید داشت.

اگر می خواهید از همه آن تبلیغات اجتناب کنید ، می توانید 79.99 پوند / 109.99 دلار (حدود 150 دلار استرالیا) برای مدلی که همراه آنها نیست سوار شوید. در استرالیا چنین نیست. در عوض این شرکت فقط یک نسخه بدون تبلیغات را ارائه می دهد.

شایان ذکر است که این مدل گرانتر از آخرین مدل Kindle است. این حدود 10 دلار یا 10 پوند بیشتر از قیمت اولیه برای مدل آخرین نسل است ، اما این تفاوت قیمت عمده ای نیست ، به ویژه با توجه به اینکه در اینجا شما برای اولین بار نسخه ای با نور پس زمینه دریافت می کنید.

طرح

طراحی در اینجا به طرز قابل توجهی شبیه به سایر مدلهای اصلی کیندل است ، زیرا آمازون به جای اصلاح قسمت های مختلف یا طراحی مجدد کل ظاهر ، به اسلحه های خود پایبند بوده و به طرحی ثابت برای محدوده ereader تبدیل شده است.

وقتی این دستگاه را بر می دارید ، فوراً به اندازه Kindle Paperwhite برتر به نظر نمی رسد و در مقایسه با Kindle Oasis کاملاً در لیگ متفاوت و کمتر قرار دارد.

به سختی می توان آن را در دست گرفت ، زیرا صفحه نمایش 6 اینچی آن باعث می شود که بتوانید یک دست خود را حتی در زمانی که سوار قطار شده اید و با دست دیگر خود را برای زندگی عزیز نگه دارید ، نگه دارید.

ابعاد دقیق 160 11 113 8. 8.7 میلی متر است که در حالی که ضخامت بیشتری نسبت به دستگاه های گران قیمت دارد ، تفاوت چندانی با هم ندارند. بدنه دستگاه ereader خود از جنس پلاستیک است و به همین دلیل است که نسبت به بدنه تمام فلزی Kindle Oasis از کیفیت کمی برخوردار است.

بررسی گوشی Moto G Stylus 5G
بیشتر بخوانید

همچنین حاشیه های بزرگی با لب وجود دارد که آنها را بالاتر از صفحه نگه می دارد. این باعث می شود که صفحه نمایش کمتر خراشیده شود ، اما اینها بزرگتر از آن چیزی است که بسیاری از مردم در چنین دستگاهی می خوانند.

با این حال هنگام خواندن انگشت خود را در جایی برای نشستن قرار می دهد و مکان مناسبی را برای نگه داشتن دستگاه از آنجا به شما می دهد.

برای روشن کردن صفحه نمایش ، یک دکمه در لبه پایینی دستگاه خوان در کنار درگاه میکرو USB وجود دارد که برای شارژ کردن آن استفاده می شود. هیچ دکمه دیگری در اطراف لبه بیرونی دستگاه خوان وجود ندارد که باعث می شود بدون ضربه تصادفی به آنها برسید.

این یک انتخاب عجیب است که این شرکت هنوز USB-C را در هیچ یک از مدل های Kindle خود استفاده نکرده است. USB-C امکان شارژ سریعتر را فراهم می کند و به این معنی است که شما به احتمال زیاد می توانید از شارژر همراه تلفن Android خود استفاده کنید ، اما این چیزی است که شرکت هنوز مناسب انجام آن را ندانسته است.

شما برای کیندل دو رنگ مشکی یا سفید انتخاب کرده اید و اگر این ظاهر را نمی پسندید ، انواع قاب های شخص ثالث – و همچنین برخی از طراحی های خود آمازون – برای محافظت از آن وجود دارد.

صحبت از حفاظت ، این امر باعث نمی شود که در تعطیلات خود در استخر غوطه ور شوید و هیچ چیز مانع از ورود شن به آن درگاه میکرو USB نمی شود.

آمازون در آخرین کیندل های درجه یک خود مقاومت در برابر آب را ارائه کرده است ، اما با این کیندل اولیه به آن نمی رسید ، بنابراین می خواهید آن را زیر نظر داشته باشید و مطمئن شوید که در صورت استفاده از آن آسیب نمی بیند. در تعطیلات یا حمام

آمازون کیندل

آمازون کیندل

نمایش دهنده

یک صفحه نمایش 6 اینچی بدون تابش خیره کننده در Kindle وجود دارد که اندازه آن مانند بسیاری دیگر از دستگاه های خواننده از جمله مدل محبوب Kindle Paperwhite است. ما متوجه شدیم که اندازه آن برای خواندن راحت است ، اگرچه وضوح تصویر بهترین نیست.

167 پیکسل در اینچ است ، در حالی که Paperwhite تقریباً دو برابر 300 پیکسل در اینچ است. هنگام خواندن بیشتر کتابها وضوح پایین خوب است ، اما اگر عناوین دیگری مانند کتابهای طنز یا مجلات را بر روی دستگاه خواننده می خوانید ، کمی مشکل است.

برجسته ترین نکته در اینجا این است که آمازون در حال حاضر نور پس زمینه را در اساسی ترین مدل Kindle قرار داده است. این یک ارتقاء بزرگ است و به این معنی است که اکنون می توانید در تاریکی آن را بخوانید.

این یک تجربه خوب نیست اگر بخواهید Paperwhite یا Oasis را تهیه کنید زیرا فقط 4 LED دارد (اولی 5 و دومی 12 دارد) ، اما وقتی سعی کردیم در تاریکی بخوانیم نور زیادی را دریافت کردیم به

بررسی لپتاپ Apple MacBook Pro 13 اینچی (M1 ، 2020)
بیشتر بخوانید

این سناریوی اصلی است که شما می خواهید این نور پس زمینه را بخاطر داشته باشید ، اما همچنین خواندن در زیر نور مستقیم خورشید را به تجربه ای راحت تر از مدلهای قبلی کیندل تبدیل می کند.

شما می توانید روشنایی نور پس زمینه Kindle را به صورت دستی کنترل کنید ، اما مانند کسانی که به Kindle Oasis عادت دارند حالت روشنایی خودکار ندارند.

به طور کلی ، استفاده از صفحه نمایش در اینجا بسیار بهتر از کیندل های قدیمی تر است. اگر تا به حال از ناتوانی در خواندن در تاریکی ناامید شده اید ، ممکن است بخواهید این مدل جدیدتر کیندل را ارتقا دهید.

عمر باتری

ما هنوز کیندل را با یک بار شارژ به 0 درصد کاهش نداده ایم ، زیرا در دوره بررسی خود به اندازه کافی از آن استفاده نکرده ایم ، اما می توانیم ثابت کنیم که دارای عمر باتری قوی مانند کیندل های قبلی است.

آمازون تخمین می زند که نیم ساعت مطالعه در روز به شما این امکان را می دهد که با یک بار شارژ ، حدود یک ماه هزینه داشته باشید.

ما دریافتیم که با حدود چهار ساعت مطالعه ، باتری از 100 to به 80 dropped کاهش یافته است. این همچنین شامل مرور ما در فروشگاه است ، بنابراین اگر این کار را نکنید ، در مصرف باتری صرفه جویی می کنید.

آمازون کیندل

آمازون کیندل

اگر فقط از این برای خواندن استفاده می کنید ، باید به راحتی بتوانید یک ساعت مطالعه در روز به مدت دو هفته با یک بار شارژ دریافت کنید. این مقدار زیادی از عمر باتری است و خبر خوب این است که وقتی از باتری استفاده نمی شود باید عمر بیشتری داشته باشد.

اگر این را در انتهای کیف خود بگذارید ، امیدوارم وقتی برای خواندن کتاب خود می آیید مقداری باتری باقی بماند ، حتی اگر هفته ها نباشد.

اگر گوش دادن به کتابهای صوتی را در دستگاه ereader شروع کنید ، مطمئناً عمر باتری کاهش می یابد ، و ما همچنان با استفاده از محصول آمازون این بررسی را با آمار بیشتر باتری به روز می کنیم.

فروشگاه آمازون کیندل

نمی توان انکار کرد که فروشگاه آمازون کیندل آمازون بهترین مکان کتاب الکترونیکی روی کره زمین است. اگر به دنبال کتاب الکترونیکی هستید ، مطمئناً می توانید آن را به راحتی در اینجا پیدا کنید.

ما بلافاصله مجموعه ای از کتابهایی را که به دنبال آن بودیم پیدا کردیم و اگر دقیقاً نمی دانید چه چیزی را می خواهید بخوانید ، اگر به مناطق مختلف فروشگاه نگاه کنید ، توصیه های متنوعی خواهید یافت.

می توانید کتابها را مستقیماً از فروشگاه خریداری و بارگیری کنید ، یا می توانید آنها را از طریق تلفن یا رایانه خود به حساب Kindle خود اضافه کنید و بعداً آنها را بارگیری کنید.

یکی از مزایای بزرگ این است که فروشگاه آمازون کیندل همچنین در سایر خدمات آمازون ادغام شده است. اگر از مشترکین اصلی هستید ، به سرویسی با نام Prime Reading دسترسی خواهید داشت که انواع کتاب ها و مجلات چرخشی را در اختیار شما قرار می دهد تا به صورت رایگان بخوانید.

استیبل کوین چیست؟ تمام آنچه نیاز است بدانید
بیشتر بخوانید

همچنین Kindle Unlimited وجود دارد که هزینه آن 7.99 پوند / 9.99 دلار / 13.99 دلار استرالیا در ماه است. این بسیار زیاد است ، اما اگر زیاد بخوانید ، عناوین مختلفی را به شما ارائه می دهد که نیازی به خرید کتابهای خاص ندارید.

شایان ذکر است که پس از پایان اشتراک شما نمی توانید به این کتاب ها دسترسی پیدا کنید ، بنابراین ممکن است مقرون به صرفه ترین راه برای شما برای دسترسی به عناوینی که می خواهید بخوانید نباشد.

نرم افزار

آمازون کیندل دارای نرم افزار اختصاصی این شرکت است که به شدت با فروشگاه کتاب آمازون آمازون ادغام شده است.

آمازون کیندل

آمازون کیندل

حتی در صفحه اصلی شما با توصیه هایی برای خرید کتابهای دیگر روبرو می شوید. اگر نمی خواهید این موارد را ببینید ، باید بیشتر وقت خود را در کتابخانه محتوایی که دارید صرف کنید.

بیشتر راه هایی که در اطراف نرم افزار حرکت می کنید بصری است. برای تغییر صفحه در کتابی که می خوانید ، دو طرف صفحه را فشار دهید. اگر به ویژگی های بیشتری نیاز دارید ، می توانید در بالای صفحه را فشار دهید تا به سایر ویژگی ها دسترسی پیدا کنید.

این شامل ویژگی هایی مانند صفحه تنظیمات دستگاه شما و پیوند مستقیم به Goodreads است تا بتوانید کتابی را که می خوانید مرور کنید.

همچنین گزینه ای برای تغییر تنظیمات نمایش صفحه وجود دارد ، بنابراین بسته به نوع فونت مورد نظر خود می توانید از بین فشرده ، استاندارد یا بزرگ انتخاب کنید. این امر به راحتی قابل تغییر است و گزینه های زیادی برای اطمینان حاصل کنید که متن برای مدت طولانی برای شما راحت است.

چیزهای دیگر که باید بدانید

4 گیگابایت فضای ذخیره سازی در Kindle دریافت خواهید کرد ، که نصف فضای ارائه شده توسط Paperwhite و Oasis است. در حقیقت ، این دو مدل حتی در صورت نیاز می توانند با 32 گیگابایت بزرگ عرضه شوند.

برای اکثر مردم ، داشتن بیش از 4 گیگابایت فضای ذخیره سازی ضروری نیست. فایل های کتاب الکترونیکی بسیار کوچک هستند ، به این معنی که می توانید هزاران کتاب را که در ereader خود بارگیری کرده اید در اینجا نگه دارید.

وقتی سعی می کنید کتاب های صوتی را بارگیری کنید ، ممکن است با آن مشکل داشته باشید ، زیرا فضای بیشتری را اشغال می کنند. شما می توانید کتابهای صوتی را در این آمازون کیندل بارگیری و ذخیره کنید ، و اگر هدفون بلوتوث را وصل کنید ، می توانید به آنها نیز گوش دهید.

ما در زمان خود با استفاده از آمازون کیندل جدید ارتباط محکمی پیدا کردیم و راه اندازی آن آسان است. همه این کتابها از طریق Audible بارگیری می شوند ، که یکی از بهترین خدمات کتاب صوتی در بازار است.

کیندل جدید بهترین دستگاه تصفیه کننده مقرون به صرفه ای است که اکنون می توان با پول خرید.

به لطف افزودن نور پس زمینه ، این وضعیت بهتر از همیشه شده است ، و اگر به طراحی ضد آب یا طراحی برتر اهمیت نمی دهید ، توجیه انتخاب محصولات گران تر در حال حاضر دشوار است.

آینده ربات ها
بیشتر بخوانید

مدل اولیه کیندل همیشه برای بسیاری از افراد مناسب بوده است ، اما در دهمین تکرار آن سخت است که مخالف باشیم که یکی از بهترین محصولات برای کسانی است که میخواهند دستگاه قفسه سنج داشته باشند.

این برای کیست؟

این برای همه کسانی که تازه در حال خواندن کتابهای الکترونیکی هستند ، یا قصد دارند کتاب الکترونیکی عجیب و غریب را در کنار جلد کاغذی بخوانند ، طراحی شده است.

اگر از قبل در دنیای کتابخوان ها عمیق هستید ، به احتمال زیاد از طراحی ، صفحه نمایش با وضوح پایین و عدم وجود ساختار ضد آب ناامید خواهید شد. اگر نه ، احتمالاً چیزهای زیادی را که آمازون با ارزان ترین دستگاه خود ارائه می دهد دوست خواهید داشت.

علاوه بر این ، اگر شما هنوز از مدل قدیمی آمازون کیندل استفاده می کنید ، این دستگاه خواندن عالی برای ارتقاء است. اگر نسخه 2016 را خریداری کرده اید دلیل واقعی به روزرسانی این مدل به دلیل نور پس زمینه آن است ، اما اگر صاحب چیزی قدیمی تر از آن هستید ، بسیاری از آنچه آمازون طی چند سال گذشته بهبود بخشیده است مطمئناً برای شما مفید خواهد بود.

باید بخریش؟

اگر به ereader با نور پس زمینه نیاز دارید ، باید این آمازون کیندل را خریداری کنید. اگر دنبال تجربه خواندن هستید که هزینه زیادی ندارد ، باید آن را نیز بخرید.

صفحه نمایش با بالاترین رزولوشن ممکن نیست و حتی یک قطره در حمام دوام نمی آورد ، اما در غیر این صورت بسیار سخت است که آنچه را که کمپانی در اینجا با آخرین نسخه آمازون کیندل به دست آورده است ، نادیده بگیرید.

با توجه به اینکه بسیار ارزان تر از Kindle Paperwhite و Oasis است ، اگر به دنبال این نیستید که مبلغ زیادی را برای خواننده بعدی خود خرج کنید ، مطمئناً باید این گزینه را در نظر بگیرید.

اولین بازبینی: آوریل 2019

رقابت

فکر نمی کنید آخرین کیندل آمازون برای شما مناسب است؟ در زیر انواع مختلفی را که ممکن است برای خواننده بعدی شما مناسب باشد ، گردآوری کرده ایم.

آمازون کیندل

آمازون کیندل

آمازون کیندل (2016)

به نور پس زمینه کیندل خود اهمیت نمی دهید؟ در این صورت ممکن است بتوانید یکی از مدل های قدیمی را بگیرید و اندکی در هزینه خود صرفه جویی کنید. نسخه 2016 کیندل مکان خوبی برای شروع است و حتی چند روز پس از اعلام این کیندل شاهد کاهش قیمت مدل قدیمی بودیم.

Kindle Paperwhite

آیا می خواهید کمی بیشتر هزینه کنید و از یک صفحه نمایش با وضوح بالا و همچنین یک ساختار ضد آب برخوردار شوید؟ Kindle Paperwhite ممکن است برای شما مناسب باشد و همیشه هزینه چندانی نسبت به مدل اولیه آمازون کیندل ندارد.

پایان مقاله بررسی آمازون کیندل

مجله نگاه

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های بن افلک | تاریخچه پیانو | نقد فیلم گذشته | سبک موسیقی ریتم اند بلوز | بیوگرافی زیگموند فروید | آموزش دکوپاژ : چگونه می توان دکوپاژ را در ۶ مرحله انجام داد | سریال ۱۸۹۹ | سبک موسیقی ترنس | سریال غیرمعمول فصل چهارم | نقد فیلم همه چیز درباره ایو |

دیدگاهتان را بنویسید

5 + 15 =