صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Battlefield 3
ads

نقد و بررسی بازی Battlefield 3

بازی Battlefield 3

نقد و بررسی بازی Battlefield 3 : 

سنت چند نفره با کیفیت باز می گردد ، اما این کمپین مانند یک بازی متفاوت است.

بازی Battlefield 3 از بحران هویت رنج می برد.

این بازی چندنفره سوزان ، متناسب با شجره ده ساله خود از نبردهای گسترده و بزرگ تیم های بزرگ را ارائه می دهد ، اما در یک مبارزات عمومی تک نفره که شبیه یک بازی متفاوت است دچار مشکل می شود.

بازی Battlefield 3

بازی Battlefield 3

در حالی که DICE ممکن است یک داستان به یاد ماندنی را در اینجا ارائه ندهد ، لازم نیست زمانی که جنگ آنلاین بازی Battlefield 3 همه نوارهای قابل تصور را بالا می برد ، یکی از بهترین تجربه های چند نفره سال را ارائه می دهد. من شک دارم که خالصان میدان نبرد صادقانه از کمپین شکایت خواهند کرد. من می دانم که شما در این نبرد برای سرنگونی کل ارتش ها به صورت آنلاین ثبت نام می کنید.

از سواحل جزیره خارگ تا تپه های قله دماوند ، نقشه های چند نفره بازی Battlefield 3 حس مقیاس فوری را ارائه می دهند. همه چیز در مورد طراحی آنها اندازه ، شخصی سازی و نیاز به ابتکار خلاقانه برای موفقیت را نشان می دهد. عکس های هد را از موقعیت مستعد بیرون بکشید ، در یک جت مجهز به قفل های شخصی بچرخانید ، یا تعداد برچسب های سگ را که می توانید از مخالفان خود چاقو کنید ببینید. بازی چند نفره بازی Battlefield 3 درباره آزادی انتخاب است.

بازی Battlefield 3

بازی Battlefield 3

مبارزه آنلاین مانند یک درس جغرافیا (از نظر خوب) احساس می شود. بسته به حالت بازی ، هر نقشه از ناحیه متفاوتی استفاده می کند یا با پیشرفت گیم پلی گسترده تر و گسترده تر می شود. ممکن است نیمی از نقشه ای مانند مرز خزر یا عبور از سن را در چند مسابقه راش اول خود نبینید. بله ، برخی مناطق احساس می کنند عناصر نقشه خالی و مکرر هستند ،

مانند جعبه های حمل و نقل ، دژاوو را بهم می رسانند ، اما حس وسعت آن هیجان انگیز است. جایی که بسیاری از تیراندازان آنلاین گوشه و کنار هر نقشه را به شما آموزش می دهند ، بازی Battlefield 3 یک سندباکس وسیع است که تنوع و اکتشاف را تشویق می کند. بازی Battlefield 3 در مسابقات با 63 بازیکن دیگر می درخشد ، جایی که هر گلوله یک نام دشمن جدید بر روی خود دارد.

نقد و بررسی بازی Fort Solis
بیشتر بخوانید

آیا گیم پلی بازی متعادل است؟ بازی آنلاین بازی Battlefield 3 بر اساس ترجیحات شخصی تنظیم می شود. من در نقطه تخم ریزی خود در عملیات مترو توسط دهها تیرانداز از خفا مجهز شده ام و یک نقشه کامل تسخیر را به تنهایی در اختیار گرفته ام. من در هواپیما جادویی نیستم ،

بنابراین آموختم که از آتش سوزی آتش دوزخ را باران کنم. برای هر کلاس یا تاکتیکی که کار نمی کند ، مانند پالت نقاش ، بازی Battlefield 3 جایگزین هایی را ارائه می دهد. هر چهار کلاس ساده (سرباز ، مهندس ، Assault و Recon) قفل های حل مشکل خود را دارند ، بنابراین تراز کردن هر یک برای نشستن در بالای تابلوها بسیار مهم است.

پاداش ها و پیشرفت بازی Battlefield 3 باعث می شود تا مدت ها به سر و صدای آنلاین خود بازگردید. از افزودن موشک های حرارتی به یک تانک ضد هوایی گرفته تا تغییر استتار ، همیشه یک هویج دور از دسترس آویزان است-اگر می توانید برای بدست آوردن آن اختلاف داشته باشید. در حالی که حالت های Team Teammatch به تازگی اجرا شده است ،

بازی Battlefield 3

بازی Battlefield 3

کشتار زیاد و مرگ و میر کم را تشویق می کند ، Battlefield همچنان یک بازی تیمی است که می توانید بدون توجه به تعداد دفعاتی که در آن قرار دارید ، در بالای جدول بنشینید. یک هم تیمی مجروح را شفا دهید ، یک تیرانداز از خفا تهیه کنید یا مطمئن شوید که یک تانک ثابت شده است ، Battlefield در حال کار برای پیشرفت بهتر است و اکنون به همان اندازه که در سال 2002 بسیار شاداب کننده بود – همه در حالی که در رایانه شخصی عالی به نظر می رسید.

از شعله های خورشید گرفته تا دود ناشی از فرو ریختن ساختمان ، موتور Frostbite 2 Battlefield 3 تصاویری شگفت انگیز ارائه می دهد. عملکرد فوق العاده ای در تنظیمات کاهش یافته دارد ، اما برای افرادی که از کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 580 استفاده کرده اند ، بازی Battlefield 3 طیف وسیعی از محیط ها را با جزئیات و جزئیات ارائه می دهد.

بازی Battlefield 3

بازی Battlefield 3

عناصر شب شدت شدیدی دارند ، با علائم فلورسنت درخشان که چشم انداز شهر را نشان می دهند و چراغ های خیابان جلوی دید دشمنان را می گیرند. برخورد موج ها در ساحلی در زیر یک ویلای دیر بازی بسیار مسحور کننده است-همانطور که نقشه های ساده قلم موی اسکراب مانند Operation Firestorm. در حداکثر تنظیمات ، بازی Battlefield 3 خیره کننده به نظر می رسد.

نقد و بررسی بازی Marvel's Spider-Man: Miles Morales
بیشتر بخوانید

موتور به هیچ وجه کامل نیست با پاهای مستعدی برخورد کردم که از دیوارها بیرون زده بودند ، تک تیراندازهایی را دیدم که تا نیمه در دامنه کوه مدفون شده بودند ، بدن مرده ام را دیدم که از کاپوت یک جیپ عبور می کرد و حتی متوجه شدم که یک شخصیت داستان در یک خط مستقیم از نقطه A به نقطه B شناور است و دیوارها لعنت شده اند.

من گلدان های گل را در هوا شناور دیده ام ، متوجه شده ام که سربازان هوش مصنوعی مدتها پس از مرگ در موقعیت تیراندازی خود قرار گرفته اند و به نوعی با دویدن بر روی دهانه دهانه خودکشی کردم. این اشکالات آزاردهنده هستند ، اما بازی را خراب نمی کنند. اما آنها غوطه ور شدن داستان را می شکنند و در صورت خودکشی چندنفره بدون لیاقت ، باعث سرخوردگی غیر ضروری می شوند.

در حالی که طرفداران قدیمی Battlefield را به عنوان یک تجربه چند نفره می شناسند ، نمی توان تجربیات کمپین و همکاری آن را نادیده گرفت. برای کسانی که بیشتر به کمپین تک نفره علاقه دارند تا چندنفره ، حتماً توجه داشته باشید. در حالی که هر دو بازی Battlefield: Bad Company داستانی با طنز اضافه کردند ،

بازی Battlefield 3 راه جدی تری را در پیش می گیرد. داستان تهدیدهای جهانی آن مانند بیست سال داستان نظامی است که در مخلوط کن ریخته می شود و به یک چک لیست تبدیل می شود. سلاح های کشتار جمعی؟ بررسی. روسها؟ اوهوم. شورشیان به کوچه های خاورمیانه فرو رفته اند؟ آره. همه چیز آنجاست و از طریق خاطرات گروهبان جیمز بلکبرن در طول بازجویی به سطوح بافته شده است (آیا این را در Call of Duty: Black Ops ندیدیم؟). تنش ذاتی در تهدید به حمله تروریستی وجود دارد ، اما کمپین بازی Battlefield 3 به نظر می رسد که زمین خوبی است.

کمپین بتلفیلد 3 لحظات به یاد ماندنی (مخصوصاً در بخش گرافیک) را تجربه کرد ، اما در کل این بازی بی اهمیت و خسته کننده است. این کمپین بازی چند نفره بازی Battlefield 3 را در جعبه ای خطی قرار می دهد که در آن آزادی انتخاب از پنجره ای غیرقابل تخریب خارج می شود. تنها چند ساختمان برای سوراخ کردن وجود دارد ،

نقد و بررسی بازی Final Fantasy XVI
بیشتر بخوانید

تقریباً هیچ وسیله نقلیه ای که بتوان از آن استفاده کرد و رویدادهای سریع تقریباً در هر سطح ، رویارویی دشمنان را آراسته می کند. اگر در حالت چندنفره انتخاب کنید ، می توانید یک هلیکوپتر را به طور واقعی بر روی سر حریف در حالی که با چتر نجات به زمین سقوط می کنید سقوط کنید ، کمپین باعث می شود که دقیقاً در زمان مناسب ضربه بزنید تا از مشت خوردن جلوگیری کنید – آنها دو بازی متفاوت هستند.

ماموریت های تعاونی رویدادهای کمپین را احاطه کرده اند ، اما در سطوح فردی لذت بخش تر هستند. کار با یک هم تیمی منجر به رویکردهای خلاقانه تری در مورد حملات می شود ، هرچند همان سرخوردگی های هوش مصنوعی وجود دارد. در حین باز کردن درها و در طول انیمیشن های دیگر ، دشمنان هوش مصنوعی آسیب ناپذیر می شوند.

آنها همچنین دارای توانایی شگفت انگیزی هستند که شما را از میان جمع انتخاب می کند. حتی در حین استفاده از یک هم تیمی هوش مصنوعی به عنوان پوشش – نه روش معمول عملیاتی ، می دانم – دشمنان همچنان شما را پیدا می کنند.

بازی Battlefield 3

بازی Battlefield 3

علاوه بر این ، اکثر سطوح دارای یک تنگنا هستند که در آن مرگ به طور ناگهانی به چشم می خورد. این که آیا یک نارنجک منفجر می شود بدون نشانگر ، یک انفجار از یک دشمن دیده نشده ، یا یک رویداد سریع بازی که دکمه جدیدی را معرفی می کند ، سطوح کمپین و تعاونی یک میدان مین ناامیدی است-به ویژه هنگامی که دشواری را تا حد زیادی سخت کنید. به در مجموع ، این یک رابطه کوتاه است-من قسمت تک نفره را در کمتر از شش ساعت سوزاندم ، محتوای Co-op دو یا سه مورد دیگر اضافه می کند.

حکم

وقتی بازی Battlefield 3 را خاموش می کنید و اجازه می دهید گرد و غبار Frostbite 2 برطرف شود ، مطمئناً مشکلاتی دارد. اما ستایش و تخصص DICE با تجربه آنلاین در همه جنبه های چند نفره آن نفوذ می کند. صرف نظر از اشتباهات داستانی یا اشکالات گاه و بیگاه ، Battlefield 3 یک مجموعه چند نفره فراموش نشدنی و در سطح جهانی ارائه می دهد که مطمئناً طرفداران تیرانداز را هیجان زده می کند ، چه آنها اولین گلوله خود را در Battlefield 1942 شلیک کنند یا همین حالا به وظیفه Battlefield توجه کرده باشند.

نقد و بررسی بازی Metro 2033
بیشتر بخوانید

پایان نقد و بررسی بازی Battlefield 3

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

سبک موسیقی رمانتیک | نقد فیلم حرکت ناگهانی ممنوع | آموزش ساخت تاب برای خانه خود | بهترین فیلم های کاترین بیگلو | نقد فیلم Meander | فیلم پیچ و خم | توت فرنگی را با این ۶ ترفند به مدت طولانی تازه نگه دارید | معرفی دستگاه‌ها و ردیف های موسیقی ایرانی | نحوه ساخت شخصیت های خیالی : ۶ نکته برای نوشتن شخصیت های بزرگ | نقد فیلم کپی برابر اصل | نکات عکاسی در سفر برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی |

دیدگاهتان را بنویسید

سه × 3 =