صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Just Cause 3
ads

نقد و بررسی بازی Just Cause 3

بازی Just Cause 3

نقد و بررسی بازی Just Cause 3 : 

انفجارهای بسیار جذاب: Just Cause 3’s got ‘em! این داستان به این معناست که شما تصور می کنید تمام این تخریب های دیدنی مربوط به آزادی کشور جزیره زیبا مدیچی از دیکتاتور سبیل گردان است. اما با توجه به این که حتی مهم نیست که چه تعداد غیرنظامی را در این مرحله منفجر می کنید ، همه می دانیم که واقعاً در مورد چیست: اکشن مضحک فوق العاده ، کمدی مبتنی بر فیزیک و تخریب چشمگیر در یک جهان وسیع ماسه سنگی. در آن مناطق Just Cause 3 در راس بازی خود قرار دارد.

نقشه کاملاً عظیم است (گفته می شود که سه جزیره آن 400 کیلومتر مربع وسعت دارند ، اما من برای اندازه گیری آن نوار چسب ندارم) ، و اینکه چگونه می خواهید از سواحل و جنگل های آفتابی به قله های برفی آن برسید بخش بزرگی است. از شادی آن اگر به تمام موارد مختصر توجه کنید ،

به علاوه اتومبیل ها ، هواپیماها ، قایق ها و موارد دیگر ، سفر سریع انجام می شود ، اما یادگیری استفاده از ترکیب منحصر به فرد ریکو رودریگز از چنگ زدن ، چتربازی و لباس بال برای زیپ کردن زیبا ، چالش برانگیز است. و پاداش دهنده یک مهارت واقعی در آن وجود دارد و تسلط بر تکنیک هایی مانند چرخش بدون چتر نجات و بدون بال به سبک مرد عنکبوتی نیاز به تمرین دارد.

بازی Just Cause 3

بازی Just Cause 3

Double-Dog Dare

این دائما شما را در برابر لیست دوستان خود قرار می دهد تا چالش های بیشمار کوچک ایجاد کنید

من مجبور شدم با آن روش ها آزمایش کنم زیرا سرورهای Square Enix همیشه تقریباً هر حرکتی را که انجام می دهید ، ردیابی می کنند ، هنگامی که در آمارها مانند طولانی ترین سقوط آزاد یا بالاترین صعود با چتر نجات بالا می روید ،

با هشدار ظاهر می شود و دائما شما را در برابر لیست دوستان خود قرار می دهد. ایجاد بی شمار چالش های کوچک حتی وقتی کسی نمره شما را می زند با اعلان ظاهر می شود ، به نظر می رسد که می پرسد آیا اجازه می دهید این تجاوز پایدار بماند.

این نیز به طور معمول خنده دار است ، زیرا همه این حرکات آکروباتیک به راحتی می تواند به این نتیجه برسد که ریکو اولین ضربه محکم به زمین را به زمین یا ساختمان یا درخت بزند. این همیشه باعث می شود که من از ته دل لبخند بزنم ، و به ویژه موارد دیدنی باعث خوشحالی من می شود که ShadowPlay در پس زمینه اجرا شده است.

تاریخ انتشار Gran Turismo 7 ، اخبار ، خودروها ، تریلرها و آنچه می خواهیم ببینیم
بیشتر بخوانید

مبارزه با آن طنز خشونت آمیز شریک است ، زیرا ابزارهای بیهوده زیادی به شما می دهد که نابودی خلاق را امکان پذیر می کند. البته شما می توانید به سادگی در مبارزه با اسلحه به بچه ها شلیک کنید ، اما اگر کمی بیشتر تلاش کنید ، می توانید ، در میان بسیاری از موارد دیگر ، آنها را به هم بزنید ، آنها را به نزدیکترین ساختمان بلند ببندید ،

ببندید سر خود را بچرخانند ، یا وسایل نقلیه متحرک را به زمین ببندند تا یک تلنگر و تصادف دیدنی از انتها به بالا ایجاد شود. یکی دیگر از موارد مورد علاقه من این است که به سراغ یک سرباز مشکوک برود ،

و یک ماده منفجره چسبنده را به معنای واقعی کلمه روی صورت آنها بکشد ، عقب نشینی کند و به چاشنی برخورد کند. اگر قفل بمب های تقویت کننده راکت را باز کرده باشید ، دوچندان خنده دار است ، زیرا لحظات آخر قربانی در حالی که به جلو پرتاب می شود ، روی زمین می چرخد.

احمقان فیزیکی شگفت انگیز مانند یک جیپ دشمن که پس از یک برخورد جزئی در هوا پرتاب می شود ، عموماً زمان بسیار خوبی است ، به خصوص اینکه واقع گرایی در اینجا به اندازه وقوع اتفاقات دیوانه کننده دقیقاً هدف نیست. همچنین ریکو به طور باورنکردنی در برابر هر چیزی غیر از بودن در داخل وسیله نقلیه هنگام انفجار مقاوم است ، بنابراین فرو ریختن کل ساختمان روی سر شما خنده دار است تا تراژیک.

فقط وقتی آن چیزها به نفع من پیش نیامد ، عصبانی شدم ، مانند زمانی که هواپیمای جنگنده به محل من فرود آمد (وقتی قفل آن را باز کردید ، می توانید این کار را انجام دهید ، زیرا فقط علت 3 همه چیز در مورد لذت فوری) فقط قبل از اینکه بتوانم وارد آن شوم خود به خود منفجر می شود ، گویی در هنگام حمل آسیب دیده است.

شما می توانید تخریب را بر روی همه چیز در مسیر خود قرار دهید حتی در حالی که بر روی چتر نجات خود شناور هستید

انفجار همه چیز بهترین کاری است که بازی Just Cause 3 انجام می دهد. اگرچه همه چیز در این دنیا قابل ویران شدن نیست (به عنوان مثال ساختمانهای معمولی در برابر آسیب مقاوم نیستند) به اندازه ای که بازی Just Cause 3 برخی از بهترین و قدرتمندترین انفجارها را در این سمت از Red Faction: Guyers دارد.

نقد و بررسی بازی Demon's Souls
بیشتر بخوانید
بازی Just Cause 3

بازی Just Cause 3

اهداف اصلی شما انفجار وسایلی مانند مخازن سوخت و ژنراتورهای برق است که به وضوح با رنگ قرمز مشخص شده اند و در بیشتر شهرها و پایگاههای نظامی پراکنده شده اند ، اما همچنین می توانید سازه هایی با ظاهر ضعیف مانند برج های نگهبانی ، پمپ بنزین ها و حتی دیدنی تر را فرو ریخت. ، پل های عظیم در ترکیب با تعداد زیادی سلاح بسیار قوی ،

از مسلسل و نارنجک انداز گرفته تا لیزر هدف حملات هوایی و بمب اتمی سوار بر شانه ، می توانید همه چیز را در مسیر خود حتی هنگام شناور شدن بر روی چتر نجات باران کنید. و البته ، شما می توانید تقریباً هر وسیله نقلیه دشمن را بدست آورید تا مهمات بی نهایت بدست آورید. این دستور برای لحظات عالی است.

دشمنان با گنگ بودن مانند کیسه های سنگ ، توهم بودن یک قهرمان فوق العاده اکشن را تقویت می کنند. آنها دیر واکنش نشان می دهند ، معمولاً شلیک های وحشتناکی دارند و اغلب وسایل نقلیه خود را به یکدیگر یا بر روی صخره ها هدایت می کنند. این کار می کند ،

زیرا تعداد زیادی از آنها وجود دارند و از هیچ جا تخم ریزی می کنند ، بنابراین حتی با دوام مضحک و سلامت شارژ ریکو ، اگر زمان عقب نشینی را تشخیص ندهید ، هنوز هم می توانید غرق شوید. همچنین ، فریادی برای یک سرباز پیشرفته که حرکات قهرمان خود را انجام می دهد ، می چرخد ​​تا از سبک جان جان وو در حالی که تپانچه ها را از هر دو دست شلیک می کند ، فرار کند.

آزادسازی شهرها ، پایگاهها و پاسگاههای متعدد در دهها استان در سه جزیره بزرگ مدیچی تکراری می شود

مشکل اصلی بازی Just Cause 3 ، که از نقشه کاملاً عظیم آن نشأت می گیرد ، این است که آزادسازی بسیاری از شهرها ، پایگاه ها و پاسگاه ها در ده ها استان در سه جزیره بزرگ مدیچی تکراری می شود. شما همه چیز را با رنگ قرمز روی آن منفجر می کنید ، اداره پلیس را تصاحب می کنید ، شاید چند دشمن خاص را بکشید ، مجسمه دیکتاتور را بکوبید ، سپس پرچم شورشیان را برافراشته کنید ،

نقد و بررسی بازی Outlast 2
بیشتر بخوانید

و کار شما تمام شد. اکثر روستاهای آزاد شده چالش های جالبی مانند مسابقات اتومبیل رانی ، قایق ها و هواپیماها را آشکار می کنند ، و آنها به نوبه خود برخی از توانایی های جدید را برای ریکو باز کرده یا از دست می دهند. سپس این کار را دوباره ، دوباره و دوباره انجام می دهید ، گاهی اوقات به عنوان اجبار اجباری بین ماموریت های داستانی.

بازی Just Cause 3

بازی Just Cause 3

تصرف پایگاه های نظامی بسیار سرگرم کننده تر است ، زیرا بسیاری از آنها سفارشی تر و منحصر به فرد تر هستند-آنها شامل مکان هایی مانند پایگاه های دریایی ، نوارهای هوایی ، انبارهای نظامی ، مین های تحت کنترل ارتش و گاهی شامل دفاعی سنگین می شوند. علاوه بر این ، آنها سخت افزارهای نظامی بسیار سنگین تری را به سمت شما پرتاب می کنند ، که به شما این امکان را می دهد تا تانک ها ،

هلیکوپترها و جت های قدرتمند را ربوده باشید. آنها همچنین معمولاً چالش های جالب تری را باز می کنند ، مانند گرد کردن سنگ های معدنی گرانبها با استفاده از آهنربای بزرگ که دور خود می کشید یا رانندگی با خودروی پر از مواد منفجره به درون گروهی از دشمنان.

مرگ بر … هر کسی

در حالی که من ریکو و خدمه اش را برای گهگاه پرتاب کردن یک شوخی خودآگاه که باعث خنده من شد ، تقدیر می کنم ، داستان بازی Just Cause 3 یک طرح اکشن رنگ آمیزی است که در آن برخی از شخصیت ها می دانند که در یک پارودی با روحیه سبک زندگی می کنند. دیگران هرگز این را نمی فهمند به طور خاص شرور ، که به نظر می رسد تمام تلاش خود را می کند تا از نظر قانونی نگران کننده باشد ،

اما کوتاهی می کند ، خود را بسیار جدی می داند تا بتواند در این بازی عاقلانه ترک کند. این نیز نازک است و به نظر می رسید حتی نویسندگان توسعه دهنده Avalanche از توجیه این مأموریت ها در پایان تقریباً 30 ساعت بیزار شده اند. ریکو می گوید: “فکر می کنید او بعد از دو بار گذشته آموخته بود.”

نقد و بررسی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War 
بیشتر بخوانید
بازی Just Cause 3

بازی Just Cause 3

متأسفانه عملکرد یک موضوع ناسازگار است. در یکی از دو رایانه شخصی که روی آن بازی کردم (Core i7-980X با GeForce GTX 970 و 8 گیگابایت رم) به طور کلی نرخ فریم های عالی را دیدم که به دلیل کندی زیاد و لکنت زبان مختل شده بود … اما رایانه دیگر (Core i7-4790K ، GeForce GTX) 980 و 16 گیگابایت رم) تقریباً بی عیب و نقص بود.

در هر دو من تصادفات گاه به گاه را مشاهده می کردم و برخی از مشکلات نرخ فریم هنگام انفجارهای بزرگ بوجود می آمد. من همچنین بازی بدون SSD را توصیه نمی کنم ، زیرا زمان بارگذاری هنگام استفاده از هارد دیسک می تواند بسیار طولانی باشد.

حکم

بازی Just Cause 3 یک زمین بازی است که در آن شما می توانید نیروی تخریب فیزیکی باشید و حلقه آن برای آزادسازی ده ها شهر در این جهان دیدنی بسیار عظیم تر می شود ، اگر نبردها به این اندازه پر از گزینه ها نبودند. ضرب وشتم با شکل آزاد برای استفاده بیشتر از آن ، به خلاقیت و تحمل اشکالات عملکردی از طرف خود نیاز دارید ، بنابراین انتظار داشته باشید که حداقل بخشی از سرگرمی خود را ایجاد کنید.

بازی Just Cause 3

بازی Just Cause 3

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Just Cause 3

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

فیلم دیده بان | کسب و کار اینترنتی از همکاری فروش | معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس | بررسی گوشی Google Pixel 5a | بهترین فیلم های هانکه | آموزش تصویری ساخت شومینه در فضای باز | معرفی انواع سبک های موسیقی | چگونه یک صحنه اکشن بنویسیم | نقد فیلم جنگ ستارگان | بهترین آثار موسیقی کلاسیک تاریخ |

دیدگاهتان را بنویسید

4 × 2 =