صفحه اصلی > اخبار فناوری : معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس
ads

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس

کنترلر Rig Nacon Pro Compact

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس : 

Rig Nacon Pro Compact یک کنترلر Xbox مقرون به صرفه با Dolby Atmos است

بررسی دو دقیقه ای کنترلر Rig Nacon Pro Compact

کنترلر Rig Nacon Pro Compact نسبت به قیمت یک محصول جامد است. این با ارگونومی کنترلر بی سیم Xbox رسمی مطابقت ندارد ، اما اگر دنبال یک پد دوم با کیفیت ساخت خوب هستید ، کنترلر Rig Nacon Pro Compact ارزش توجه را دارد. شما همچنین مجوز Dolby Atmos را به عنوان بخشی از معامله دریافت می کنید ، که ممکن است یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای علاقه مندان به صدای فضایی باشد ، و گزینه های سفارشی سازی دلپذیر است و چیزی نیست که شما در این نقطه قیمت به آن دست پیدا کنید.

با این حال ، شکل کوچکتر کنترلر به این معنی است که بازیکنان با دست بزرگتر می توانند کنترلر Rig Nacon Pro Compact را به دلیل گرفتن کمتر در دست نگه دارند ، و ما نیز به دلیل اندازه کوچک طرفدار D-pad کنترل نیستیم. و قرار دادن در نزدیکی دکمه اشتراک گذاری کنترل کننده ، یا چوب لغزنده آنالوگ.

با این حال ، با قیمت 49.99 دلار / 44.99 پوند ، و با توجه به اینکه بسیاری از خرده فروشان کنترلر را به خوبی تحت RRP می فروشند ، کنترلر Rig Nacon Pro Compact ارزش فوق العاده ای دارد و ارزش یک نگاه را دارد.

طراحی و قیمت

کنترلر Rig Nacon Pro Compact یک کنترلر سیمی است که 49.99 دلار / 44.99 پوند قیمت دارد و دارای یک کابل بزرگ سه متری است. همه دکمه های کنترلر جدید Xbox Wireless شامل دکمه اشتراک گذاری ، دکمه های صورت بزرگ (که این داور از آن بسیار لذت برد) استفاده می شود و جک 3.5 میلی متری هدفون را در پایین پد خواهید یافت. در پشت یک دکمه برای تغییر بین دو پروفایل قابل تنظیم وجود دارد که در زیر به آن می پردازیم و ساختار کلی کنترل کننده بسیار چشمگیر بود – این بهترین تلاش ما را برای انعطاف و پیچاندن محفظه پلاستیکی بدون مشکل است.

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس

کنترلر Rig Nacon Pro Compact

با ظاهری شبیه به کنترلر PS4 DualShock ، Rig Nacon Pro Compact در دست کمی احساس می کند – و قطعاً در ابتدا کمی عادت کردن لازم است ،به خصوص اگر دستهای بزرگتری دارید. دسته های کنترل کننده نسبتاً کوتاه هستند ، به این معنی که کنترلر Rig Nacon Pro Compact در مقایسه با کنترلر بی سیم Xbox یا کنترلر PS5 DualSense در کف دست شما بالاتر قرار دارد. اما خوشبختانه به دلیل وزن سبک و ساختار پلاستیکی مات ، نسبتاً راحت است.

بررسی ساعت Huawei Watch 3
بیشتر بخوانید

چوب های آنالوگ به صورت نامتقارن قرار می گیرند ، این ترجیح این مرورگر است و با یک تزئین طلایی خوش طعم برجسته شده است. چوبها نیز مقعر هستند و بافتهای منحصر به فردی در چوب چپ و راست دارند ، اما متوجه شدیم که آنها در زیر انگشت شست لغزنده هستند.

به طور کلی ، این یک کنترلر بسیار زیبا است ، با کیفیت ساخت شگفت آور خوب نسبت به قیمت و دو گزینه رنگی موجود: سفید یا مشکی.

امکانات

کنترلر Rig Nacon Pro Compact به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از برنامه Pro Compact ، پد را به دلخواه خود سفارشی کنید ، که به نظر ما بسیار بصری و آسان برای استفاده است. شما می توانید انواع مختلفی از ویژگی ها مانند تغییر دکمه ها ، تنظیم چوب و حساسیت ماشه را تنظیم کنید و حتی می توانید شدت غرش را تغییر دهید.

ما از نحوه برنامه ای که به شما پروفایل های مشخصی می دهد ، مانند “FPS” برای تیراندازان اول شخص یا “Racing” برای بازی های رانندگی ، با تصاویر واضح از منحنی پاسخ که شما انتخاب می کنید ، خوشمان آمد.

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس

کنترلر Rig Nacon Pro Compact

یکی دیگر از مزایای انتخاب کنترلر Rig Nacon Pro Compact  نسبت به سایر کنترلرهای موجود در بازار این است که Dolby Atmos را به صورت رایگان دریافت می کنید ، که معمولاً برای مجوز 15 دلار / 15 پوند هزینه دارد. شما فقط باید برنامه Dolby Access را از Microsoft Store در رایانه یا Xbox Series X بارگیری کنید ، کنترلر خود را وصل کنید و برنامه باید به طور خودکار پد را تشخیص دهد و مجوز رایگان را فعال کند.

کارایی

پس از آزمایش کنترلر Rig Nacon Pro Compact در تعدادی از عناوین مورد علاقه ما ، متوجه شدیم که کنترل کننده پاسخگو است ، استفاده از آن آسان است ، اما در چند زمینه فاقد آن است. در حالی که ما گزینه های سفارشی سازی موجود را دوست داریم ، متوجه شدیم که چوب های آنالوگ برای علاقه ما بسیار شل هستند و هنگام بازی بازی های مبارزه ای یا پلتفرمر از استفاده از D-Pad لذت نمی بریم. این را با D-Pad رسمی کنترلر بی سیم Xbox مقایسه کنید ، جایی که طراحی کانتور به خوبی می تواند حرکات خاصی را انجام دهد یا پرش های دقیق را انجام دهد ، به عنوان مثال.

بررسی گوشی Samsung Galaxy M51
بیشتر بخوانید

ما دکمه های تکه تکه صورت را دوست داریم ، اما ما را به یاد نینتندو سوییچ پرو کنترلر می اندازد و محرک ها ، هرچند با کنترلر بی سیم Xbox رسمی متفاوت هستند ، اما بیش از حد قابل استفاده هستند. بنابراین هیچ چیز فوق العاده ای برای شکایت وجود ندارد و ما خوشحال می شویم که از کنترلر Rig Nacon Pro Compact  به عنوان کنترل کننده اصلی خود استفاده کنیم. اما چند مشکل مانند قاب کوچک ، چوب های آنالوگ لغزنده و D-Pad معمولی مانع از شکستن پد Xbox بسته می شود.

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس

کنترلر Rig Nacon Pro Compact

آیا باید Rig Nacon Pro Compact را خریداری کنید؟

بخرید اگر…

شما نیاز به یک کنترل یدکی دارید و Dolby Atmos را می خواهید
کنترلر Rig Nacon Pro Compact خرید فوق العاده ای است اگر در بازار یک کنترلر اضافی هستید ، اما همچنین مجوز Dolby Atmos را به عنوان بخشی از معامله می خواهید. همچنین با هر چیزی که از کنترلر بی سیم Xbox جدید انتظار دارید ، از جمله دکمه اشتراک گذاری ، همراه است.

شما برخی از گزینه های سفارشی سازی را می خواهید
اگر دوست دارید با تنظیمات خود کار کنید ، کنترلر Rig Nacon Pro Compact  به شما امکان می دهد دکمه ها را تغییر دهید ، جوی استیک و حساسیت ماشه را تنظیم کنید یا D-Pad را به یک پد جهت چهار یا هشت جهت تبدیل کنید. شما باید برنامه را از فروشگاه مایکروسافت بارگیری کنید ، اما ما متوجه شدیم که برنامه برای استفاده بصری است و از عملکرد اضافی که ارائه می دهد لذت بردیم.

نخرید اگر …

دستهای بزرگی دارید
ما دریافتیم که کنترلر Rig Nacon Pro Compact هرگز کاملاً راحت در دستان ما نمی نشیند. در نهایت با استفاده از قسمت بالای کف دست ، پد را گرفتیم و نه وسط آن ، که بسیار عجیب به نظر می رسد. با این حال ، آنقدر سبک است که به زودی عادت خواهید کرد ، اما برای همه مناسب نخواهد بود.

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس

کنترلر Rig Nacon Pro Compact

شما یک D-Pad مناسب می خواهید
D-Pad Nacon Pro Compact خوب است. کاملاً قابل استفاده است ، اما اگر شما از افرادی هستید که به طور مداوم از D-Pad برای پلتفرمر یا بازی های مبارزه ای استفاده می کنید ، به دلیل اندازه کوچک آن را توصیه نمی کنیم. همچنین در نزدیکی دکمه اشتراک گذاری است که می تواند منجر به ورودی های تصادفی شود.

بررسی هندزفری Samsung Galaxy Buds 2
بیشتر بخوانید

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

نرخ بهره چیست؟ | نقد فیلم نشانی از شر | آموزش باله | نام حرکات و پوزیشن های باله | فیلم سنت ماد | نحوه طراحی شخصیت : ۶ نکته برای طراحی شخصیت | نقد و بررسی بازی Final Fantasy VII Remake | کتاب عقاید یک دلقک | چگونه مدیر فروش شوید : راهنمای کامل مدیر فروش شدن | بهترین فیلم های پنه لوپه کروز | فیلم دراکولای برام استوکر |

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × 5 =