صفحه اصلی > هنر و سرگرمی : چگونه سبک هنری خود را پیدا کنیم | راهنمای هنرمندان
ads

چگونه سبک هنری خود را پیدا کنیم | راهنمای هنرمندان

سبک هنری

سبک هنری چیست؟

سبک هنری خطی است که مشخصه یک گروه هنری است. به طور کلی ، سبک هنری توسط یک عنصر خاص تعریف می شود که یک هنرمند در همه کارهای خود گنجانده است.

توسعه سبک هنری خود نیاز به زمان و تمرکز قابل توجهی دارد. شما می توانید با مطالعه به طور گسترده تاریخ هنر و به طور خاص تر ، نوع هنری مورد علاقه خود و شناسایی هنرمندانی که دوست دارید ، سبک هنری منحصر به فرد خود را درک و توسعه دهید. انجام این کار نه تنها به شما کمک می کند مجموعه ای هنری منسجم ایجاد کنید ، بلکه می تواند به مهارت فنی شما نیز کمک کند.

هنرمندان مختلف سبک های منحصر به فردی دارند که می توانند از نظر رسانه و پیام متفاوت باشند. این که آیا شما یک نقاش آبرنگ هستید ، مستندساز ، انیمه یا مانگا ، یا چاپگر هستید ، ایجاد یک سبک شخصی کاملاً جالب توجه باعث می شود کار شما قابل توجه باشد.

سبک هنری

چگونه می توان متوسط ​​خود را تعیین کرد

قبل از اینکه بتوانید سبک هنری منحصر به فرد خود را توسعه دهید ، ابتدا باید بدانید که از چه رسانه ای برای انتقال افکار و بیان خود استفاده می کنید.

رسانه هنری روشی است که شما در آن هنر می سازید. این می تواند شامل هنرهای زیبا مانند نقاشی و مجسمه سازی یا هنرهای نمایشی مانند رقص ، بازیگری ، موسیقی و نویسندگی باشد. حتی می توانید در این دسته ها مشخصات بیشتری پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر روی نقاشی تمرکز کنید ، می توانید به جای نقاشی رنگ روغن ، نقاشی های اکریلیک بسازید. از دیگر سبک های هنری می توان به معماری ، فیلم سازی ، خیاطی و … اشاره کرد. هیچ راهی مشخص برای یافتن رسانه شما وجود ندارد.

هنگامی که رسانه اصلی هنری خود را انتخاب کردید ، می توانید در آن خط بیان هنری بازی کرده و سبک خاص خود را رقم بزنید.

7 سبک هنری

برای یافتن سبک هنری خود باید بدانید که می خواهید چه نوع هنری را خلق کنید. سپس ، در مورد فرم و رسانه هنری انتخابی خود تحقیق کنید. سبک هنری که ایجاد می کنید به احتمال زیاد از کارهای هنرمندان در آن رسانه خاص شکل خواهد گرفت. در زیر لیستی مختصر از سبک ها و رسانه های مختلف هنری آورده شده است:

هنر والاگرایی یا سوپره‌ماتیسم چیست؟ | 4 هنرمند برجسته Suprematist
بیشتر بخوانید

هنر مدرن: هنر مدرن آثار نقاشان و مجسمه سازان از دهه 1860 تا 1970 را توصیف می کند. بسیاری از جنبش های هنری تحت چتر هنر مدرن وجود دارد – گرچه هنر مدرن اغلب انتزاعی ، رنگارنگ و بیانیه ای است.

هنر انتزاعی: یک هنر هنری قابل تأمل و احساسی ، هنر انتزاعی به عنوان هنر غیر عینی نیز شناخته می شود. این سبک عنصری را از دنیای واقعی می گیرد و آن را به اشکال مختلف نشان می دهد.

هنر اکسپرسیونیستی: این سبک هنری بیشتر با توجه به روحیه و بیان یک هنرمند متمرکز است و از احساسات برای درهم کوبیدن ایده ها یا حالات خاص استفاده می کند.

واقع گرایی: رئالیسم نمایشی دقیق از بخشی از زندگی معاصر یا جهان طبیعی است.

پاپ آرت: پاپ آرت یک حرکت هنری است که شامل عناصر محبوب رسانه های جمعی و فرهنگ متولد اواسط قرن بیستم است که عمدتا در ایالات متحده و انگلیس ظهور کرد.

معماری: معماران ساختمانها و سایر سازه ها را طراحی می کنند. این ساختارها می توانند اهداف اضافی به عنوان نمادهای فرهنگی و / یا آثار هنری داشته باشند. به عنوان مثال ، Oculus در New York City’s One World Trade Center یک مرکز خرید ، مرکز حمل و نقل و بیان هنری جسورانه است.

هنر پرفورمنس : این شکل هنری هر رسانه هنری است که می تواند به صورت زنده یا با ضبط اجرا شود. ماهیت آن بین رشته ای است ، اما به طور کلی ، رسانه های هنری مانند رقص ، بازیگری ، آواز و تاسیسات متحرک ، هنر پرفورمنس محسوب می شوند.

سبک هنری

4 روش برای یافتن سبک هنری خود

یافتن سبک هنری شما به زمان و تلاش نیاز دارد ، بنابراین تمام تلاش خود را انجام دهید تا دانش را به حداکثر برسانید. آموزشها را تماشا کنید ، در کلاسهای هنری خود کلاس هنری ، مسافرت و دودل شرکت کنید.

کار هنرمندانی را که تحسینشان می کنید مطالعه کنید. کتاب بخوانید ، و به سبک های مختلف و رسانه های مختلف توجه کنید. اگر نمی توانید سبک یک هنرمند خاص را شخصاً مطالعه کنید ، مطالعه مجازی را امتحان کنید. سبک هنرمندان مورد علاقه خود را در کارهای خود امتحان کنید تا متناسب باشد یا خیر ، و سپس سبک خود را ایجاد کنید. از منطقه راحتی خود خارج شوید.

لنزهای عریض در برابر لنزهای تله فوتو: درک تفاوت
بیشتر بخوانید

تکنیک های جدید را به طور مداوم تمرین کنید. با تکنیک ها آزمایش کنید تا جایی که روی یکی از موارد دلخواه خود فرود بیایید.

نقص ها را داشته باشید. همانطور که کار خود را انجام می دهید ، مطمئن شوید که نقص هنر اصلی خود را در اختیار دارید. یک ژورنال داشته باشید یا یک وبلاگ هنری راه اندازی کنید و در مورد قطعات جدید خود با همکاران معتمد بحث کنید.

داستان پشت کار خود را در نظر بگیرید. در روند هنری خود بیاندیشید: صدای هنری شما چیست؟ سعی دارید در مورد موضوع صحبت کنید؟ چه پالت رنگی را انتخاب می کنید و چرا؟ آیا دلیل خاصی وجود دارد که شما اغلب در زندگی مرده انتخاب می کنید تا نقاشی بکشد؟ تفکر در روند کار می تواند به شما در درک سبک هنری شما کمک کند.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم آشوب | انواع مبلمان اداری | نقد و بررسی فیلم nomadland | نقد فیلم Contact | هارمونی در موسیقی چیست | تحلیل نقاشی اتاق خواب | بهترین فیلم های دنیل رادکلیف | فیلم برتر | بهترین فیلمهای جان فوردمکتب نیهیلیسم | نقد فیلم زیر چراغ های استادیوم | نقد فیلم ده عباس کیارستمی | فیلم ۳۵۵ |

دیدگاهتان را بنویسید

یازده + نه =