امروز برابر است با :14 بهمن 1401
مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری

وقتی به مبلمان اداری فکر می کنید ، یکی از اولین مواردی که باید به خاطر بسپارید ، میز و صندلی اداری است. میزهای اداری سبک ها و انواع مختلفی دارند. همچنین طیف گسترده ای از صندلی های اداری از صندلی های کنفرانس گرفته تا صندلی های اجرایی مختلف وجود دارد. در اینجا متداول ترین مبلمان موجود در هر دفتری وجود دارد.

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری

با مقاله انواع مبلمان اداری با بامدادی ها همراه باشید.

بودجه
هنگام خرید مبلمان اداری، یکی از عواملی که باید در نظر بگیرید بودجه شماست. یک فروشگاه مبلمان معتبر باید مبلمان بسیار متنوعی را ارائه دهد. بودجه نباید بدان معنی باشد که شما باید از نظر طراحی ، کیفیت یا سبک سازش کنید. مجموعه بودجه باید مبلمان جذاب و با نرخ پایین ارائه دهد.

میزهای اداری
میزهای اداری در توابع متفاوت خواهند بود. به عنوان مثال ، میز یک اپراتور مانند میز اجرایی کار نخواهد کرد. از طرف دیگر ، میز تحریریه مانند میز پذیرایی نخواهد بود. به همین دلیل خرید میزهای مختلف اداری متناسب با نیازها و نیازهای مختلف دفتر شما بسیار مهم است. اعم از شیشه ای یا عرشه چوبی ، متداول ترین مبلمان متناسب با هر نوع دفتر کار است.

میزهای مدیریتی
میزهای اجرایی میزهایی است که مخصوص مدیران و سرپرستان است. دفتر آنها باید متفاوت از مدیران باشد. سبک و عملکرد این میز اغلب بر اساس ماهیت کار درگیر ، موقعیت فرد و امکاناتی که استفاده می کنند ، استوار است.

میزهای اجرایی
میزهای اجرایی نیز عملکرد و سبک خود را دارند. اگرچه ممکن است طراحی متفاوت باشد ، ارگونومی نمی تواند تغییر کند. باید فضای کافی برای جنبه های مختلف کار اجرایی وجود داشته باشد. همچنین باید یک منطقه برای عملکردهای مختلفی که فرد مجبور به انجام آنهاست اختصاص داشته باشد.

میزهای قابل تنظیم ارتفاع
همانطور که از نام آن مشخص است میزهای قابل تنظیم ارتفاع دقیق هستند. این موارد برای کسانی که همزمان باید بایستند و کار کنند ایده آل است. برخی از این مثالها شامل معماران ، نمایندگان خدمات مشتری ، طراحان و متخصصان پذیرایی است. یافتن میز تحریر به اندازه کافی محکم و سازوکارهای مناسب ضروری است.

آموزش خیاطی | چگونه به یک خیاط ماهر تبدیل شویم؟
بیشتر بخوانید

نوشتن میز
با وجود نام ، میز تحریر فقط برای نویسندگان اختصاص ندارد. این یک میز تمیز است که هیچ ویژگی خاصی ندارد. این یک سطح صاف و صاف را فراهم می کند که به شما امکان می دهد پشت میز روی صندلی بنشینید و روی کار خود تمرکز کنید.

میز تحریر فضای کافی بدون کابین ، کشو ، قفسه یا سایر جزئیات را که ممکن است نیازی به شما نداشته باشد فراهم می کند. آنها در طرح ها ، پایان ها و سبک های بسیار متنوعی ارائه می شوند که می توانید انتخاب کنید. هنگام خرید دور میز تحریر دفتر خود به سبک و سلیقه خود توجه کنید.

میزهای شناور
میزهای شناور فضای باز و بی نظمی را در اختیار دفتر شما قرار می دهند. میز تحریر شناور باید درون دیوار تعبیه شود ، این بدان معناست که با پاها یا سایر ویژگی هایی که در غیر این صورت فضای اتاق را اشغال می کند ، فضا اشغال نمی کند. طیف گسترده ای از میزهای شناور برای دفاتر کوچک وجود دارد. اگر شخصی هستید که دوست دارید در کنار پنجره ای با منظره زیبا کار کنید ، یا اگر می خواهید خطوط تمیز و ساده ای داشته باشید ، این ایده آل است.

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری

میز کامپیوتر
مانند میز تحریر ، میز کامپیوتر فقط برای رایانه استفاده نمی شود. در صورت تمایل ، این میزهای ساده تمام فضای مورد نیاز شما را برای نگهداری همه دستگاههای فناوری در یک مکان فراهم می کنند. یا می توانید از فضای باز برای تمرکز بر کار خود لذت ببرید. شما می توانید برج کامپیوتر ، مانیتور و کابل ها و اتصالات مورد نیاز کامپیوتر خود را برای کار با سریعترین و کارآیی کامپیوتر قرار دهید. برخی از میزهای رایانه دارای سینی های صفحه کلید کشویی هستند که در صورت عدم استفاده به عقب بلغزانند.

صندلی های اداری
صندلی های اداری در سبک ها و طرح های متنوعی ارائه می شوند. آنها بیشتر با وضعیت خوب و راحتی در ذهن طراحی شده اند. اگر می خواهید چند صندلی اضافی به دفتر خود اضافه کنید ، گزینه های زیر را حفظ کنید.

صندلی های کنفرانس
صندلی های کنفرانس عمدتا در اتاق های هیئت مدیره و جلسات تجاری استفاده می شود از آنجا که آنها برای همکاری بیش از کار واقعی استفاده می شوند ، برای این طراحی موقعیت نشستن راحت لازم است. آنها به اندازه سایر صندلی های موجود در این لیست قابل تنظیم ، کاربردی و متحرک نیستند. اما برخی از صندلی های کنفرانس دارای چرخ های توکار هستند.

درختان زینتی | 20 گیاه زیبا برای فضای سبز خانه!
بیشتر بخوانید

صندلی های ارگونومیک
اگر به دنبال صندلی راحتی پشت خود هستید ، به صندلی ارگونومیک احتیاج دارید. این صندلی مناسب برای کسانی است که از مشکلات کمر یا ستون فقرات رنج می برند زیرا از پشتی پشت پرده ای برخوردار است. همچنین برای موقعیت هایی با نشستن طولانی مدت مناسب است. صندلی های ارگونومیک دارای ویژگی های دیگری از جمله ارتفاع قابل تنظیم ، زیر دست و سرشانه برای حفظ وضعیت مناسب بدن هنگام کار هستند.

صندلی های اجرایی
صندلی های اجرایی اغلب همراه با میزهای اجرایی و میزهای مدیریتی مورد استفاده قرار می گیرند. این صندلی ها همچنین دارای کاستورها و چرخ هایی هستند که جابجایی این صندلی ها در دفتر را آسان می کنند. آنها با ویژگی هایی از قبیل پشتی بلند و همچنین تکیه گاه و تکیه گاه بالشتک ارائه می شوند.

صندلی های اجرایی اغلب از چرم ، کف پلی اورتان و مواد نرم ساخته می شوند. قیمت این صندلی ها به دلیل ویژگی های سطح بالا و طراحی آنها ، بیشتر از بقیه در این لیست است.

صندلی های کاری
صندلی های مخصوص رایج ترین نوع مبلمان اداری هستند. این یک طرح اساسی است که از چرخ و چرخ برای چرخش آسان تشکیل شده است. برخی از صندلی های کاری برای راحتی و پشتیبانی بیشتر با کف پوشانده شده اند. برخی از تولیدکنندگان تنظیم ارتفاع را آسان می کنند. علاوه بر این ویژگی ها ، صندلی های وظیفه مقرون به صرفه ترین صندلی های این لیست هستند.

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری

اینها متداول ترین مبلمان اداری است که در محل کار پیدا می شود. دقیقاً مانند کارمندان سازمان شما ، عملکردهای مختلفی دارند. انواع مختلف میز و صندلی اداری سطح راحتی متفاوتی را ارائه می دهند اما تا زمانی که حالت صحیح خود را حفظ کنید باید خوب باشد.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های جسیکا چستین|۱۰ کلید میانبر ایلاستریتور|بهترین کتاب های ادبیات یونان|کتاب عقاید یک دلقک|سبک رمانتیسم در نقاشی|نقد فیلم برباد رفته|نقد فیلم احضار ۳|مکتب نیهیلیسم|بیوگرافی استنلی کوبریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =