صفحه اصلی > دکوراسیون : حصار حریم خصوصی افقی: 4 مرحله برای ساخت حصار افقی
ads

حصار حریم خصوصی افقی: 4 مرحله برای ساخت حصار افقی

حصار افقی

حصار افقی چیست ؟

نرده های افقی از انبوهی از اسلات های طولی (یا تخته های حصار) که روی ستون های عمودی نرده چسبانده شده اند تشکیل شده است. طراحی حصار افقی به جای اینکه از یک ردیف طولانی از تخته ها یا ستون های جداگانه در زمین به صورت عمودی تشکیل شده باشد (حصار عمودی نامیده می شود) ، از تخته های عمودی کناری استفاده می کند تا محیط یک منطقه را مشخص کند. شمشیربازی افقی می تواند به هر منطقه از ملک شما ظاهری شیک و مدرن ببخشد.

با مقاله حصار حریم خصوصی افقی: 4 مرحله برای ساخت حصار افقی با بامدادی ها همراه باشید.

شمشیربازی افقی همچنین می تواند ظاهری منحصر به فرد ، انعطاف پذیری مناسب بر اساس نیازهای شما و فضای زندگی در فضای باز مورد نظر شما را فراهم کند. به عنوان مثال ، ایجاد حصار در حیاط خانه شما می تواند به شما یک حریم خصوصی بدهد ، یا یک دروازه حصار باغ در حیاط جلویی شما می تواند به خانه شما جذابیت خاصی بدهد.

حصار افقی

حصار افقی در مقابل حصار عمودی: تفاوت چیست؟
حصارهای افقی با قرار دادن تخته های چوبی بر روی یکدیگر به طول و لنگر انداختن آنها به پایه های عمودی در زمین ساخته می شوند ، در حالی که حصارهای عمودی از سبک های مختلف تخته یا ستون هایی ساخته می شوند که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در اینجا تفاوت های دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید اگر می خواهید تصمیم بگیرید که کدام ایده طراحی حصار حصار جدید مناسب برای نیازهای بهبود خانه شما است:

ماندگاری: نرده های عمودی در پایه های خود دچار پوسیدگی چوب می شوند و در قسمت بالایی آنها مستعد آسیب به آب و هوا هستند ، حداقل تا زمانی که از پایه های حصار چوب استفاده می شود. از آنجا که نرده های افقی اغلب در کنار هم نگه داشته می شوند و با ستون های نرده فلزی محصور می شوند ، به شدت در معرض شرایط نامساعد جوی قرار نمی گیرند. علاوه بر این ، این تیرهای فلزی به جای چوب در زمین حفر می شوند و مانع از پوسیدگی می شوند.

15 نوع درب برای منزل شما
بیشتر بخوانید

حریم خصوصی: حصار چوبی افقی کاملاً محرمانه است. نکته کلیدی در اینجا این است که اطمینان حاصل کنید صفحات نرده به قدری با یکدیگر همسو هستند که جلوی دید خارجی را می گیرند. اگرچه مشخص است که حصار محافظ حریم خصوصی چوب کار را به خوبی انجام می دهد ، اما دستیابی به آرامش و سکوت مورد انتظار با حصار عمودی غیرممکن نیست.

فاصله ستون های حصار عمودی نسبت به پانل های حصار افقی از فاصله افقی بیشتر است ، اما می توان آنها را به هم نزدیکتر کرد – و تخته ها یا تخته هایی که از نظر عرض و شکل متفاوت هستند ، می توانند برای هر دو سبک استفاده شوند. حصارکشی چوب نیز الزامی نیست – حتی می توان نرده های پیوند زنجیری را با صفحه های حریم خصوصی (به طور کلی از پارچه مشبک ساخته شده) مجهز کرد تا همسایگان یا پرچین های فضول را دور نگه دارد.

باز بودن: اگر به فضای باز امیدوار هستید ، تخته های افقی بهترین انتخاب نیستند. آنها دید را کاهش می دهند ، فضای انزوا را به جای دعوت پرورش می دهند و یک بیانیه جسورانه تر از محوطه های عمودی خود ارائه می دهند (که تخته های آنها معمولاً از یکدیگر فاصله دارند). اگر حریم خصوصی یک نگرانی بزرگ نیست ، لازم است که یک حصار عمودی را در نظر بگیرید – پس از همه ، یک حصار عمودی ستون دار با فاصله زیاد به زمانی که بسیاری فکر می کنند بازتر و همسایگان تر از زمان حال است.

مشکل نصب: هر نصب نرده DIY چالش هایی ایجاد می کند. اگر حصار خود را روی یک منطقه مسطح نصب می کنید ، هر نوع نرده کشی انجام می شود – اما برای زمین های ناهموار ، شمشیربازی عمودی گزینه محکم تری است. اطمینان از اینکه سطح صفحات افقی در سطح زمین دارای ناهمواری و ناهماهنگ قرار دارند دشوارتر است.

هر نوع حصار را که انتخاب کنید ، یک دیوار حائل می تواند به پایداری کمک کند. اگر به تمام مسائل مربوط به اقساط یا زمین توجه شود ، دوام ، سبک و تنهایی حاصل از حصار افقی ممکن است ارزش غلبه بر مشکلات اولیه را داشته باشد.
سبک: اگر به دنبال یک حصار کاملاً مدرن هستید ، ممکن است تنوع افقی را انتخاب کنید ، که بهتر دکوراسیون خانه مدرن را تکمیل کند.

آموزش تصویری ساخت شومینه در فضای باز
بیشتر بخوانید

حصار افقی

4 مرحله برای ساختن حصار افقی
ساختن حصار افقی یک چالش است ، اما می توانید خود را برای انجام این کار آماده کنید. اجازه دهید این مراحل در برنامه ریزی شما شروع به کار کنند:

سبک را تعیین کنید. پروژه های DIY از هر نوع خواستار هستند ، بنابراین مهم است که شما بر اساس آن برنامه ریزی کنید. آموزش ها و فیلم های مشاوره ای را از طرف علاقه مندان به بهبود خانه مشاهده کنید تا از آنچه می خواهید به طور خاص ایجاد کنید ، ایده بگیرید.

شاید شما بین ساختن حصار سرو قرمز غربی یا یکی از ساخته شده از چوب درخت چوب کوهی یا چوب قرمز سرگردان شده باشید. به دست آوردن هرچه بیشتر اطلاعات و دیدن هرچه بیشتر سبک ، به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید به طور خاص کاهش دهید.

مرزهای خود را تعیین کنید. فاصله اطراف حیاط خود را به اندازه متناسب با طول تخته اندازه بگیرید. در طول راه ، چیزی را روی زمین بگذارید تا محل نصب حصار افقی را مشخص کنید ، به ویژه به نقاطی که پست های حصار در هر طرف تخته های افقی شما قرار می گیرند ، توجه کنید. هنگامی که سبک نرده و میزان مرزهای خود را تعیین کردید ، می توانید مواد تهیه کنید.

ارسال پست های خود را برخی از سوراخهای پست را در گوشه و کنار مرزهایی که از همان عمق ایجاد کرده اید ، حفر کنید. پست های خود را در زمین قرار داده و آنها را با بتن خشک یا مخلوط دیگری لنگر دهید. با استفاده از یک رشته یا سازوکار دیگر از هم سطح بودن پست ها اطمینان حاصل کنید تا تعیین کند که همه پست ها صاف هستند یا نه.

حصار افقی

تابلوهای خود را نصب کنید. از پایین به بالا شروع به میخ زدن یا سوراخکاری تخته های خود به پست ها کنید. برای اطمینان از نصب صاف هر لت ، از یک سطح و یا جفت چشم دوم استفاده کنید. اگر نمی خواهید تخته هایتان به راحتی روی هم قرار بگیرند ، از فاصله دهنده استفاده کنید.

پس از اتمام نصب تخته های حصار چوبی خود ، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را ترک کنید یا رنگ ، کلاه های پست (زیور آلات بالای پایه های حصار خود) یا تزئینات بیشتر را به مخلوط اضافه کنید.

درختان زینتی | 20 گیاه زیبا برای فضای سبز خانه!
بیشتر بخوانید

منبع سایت مستر کلاس

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی زیگموند فروید|فیلم خوشه ‌های خشم|سریال Sweet Tooth|فیلم آخرین سامورایی|نقد فیلم زولا|فیلم معجزه آبی|فیلم خانه ای روی آب|بهترین فیلم های دنی بویل|بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

دیدگاهتان را بنویسید

14 + چهار =