امروز برابر است با :19 خرداد 1402
فیلم های دنیل رادکلیف

بهترین فیلم های دنیل رادکلیف | فیلم برتر

بهریتن فیلم های دنیل رادکلیف : برای بسیاری از علاقه مندان به سینما ، دانیل ردکلیف با تعهد هشت فیلم خود به حق امتیاز هری پاتر در مقابل چشمان آنها بزرگ شد. اما از زمان فارغ التحصیلی بازیگر کودک سابق از هاگوارتز ، رادکلیف از این فرصت طلایی برای ابداع مجدد خود و آزمایش هم تصویر عمومی و هم سبک بازیگری خود استفاده کرده است – به ویژه با به عهده گرفتن چندین پروژه اصلی جسورانه ، اغلب در مقیاس کوچک. نتیجه انبوهی از فیلم ها است که ثابت می کند این بازیگر با استعداد می خواهد نقش های مختلف امضا را در تعدادی از فیلم ها از جمله کمدی ، درام ، ترسناک و هر چیز دیگری در این میان ارائه دهد.

( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

فیلم های دنیل رادکلیف

به عنوان مثال ، آخرین فیلم دانیل ردکلیف Guns Akimbo ، یک کمدی اکشن مستقل است که قرار است در تاریخ 28 فوریه با اکران محدود در سینماها اکران شود ، که ردکلیف را در حال ساخت یک بازی ساز ویدئویی می بیند که اسلحه ها را به دست بسته است. مطمئناً نتایج ثابت خواهد شد که چیزی قطعاً متفاوت از آنچه مخاطبان انتظار دارند از بازیگر هری پاتر ببینند متفاوت است. با این وجود ، طی تقریباً 10 سالی که رادکلیف از معروف ترین نقش خود بازنشسته شد ، این بازیگر با اراده بسیاری از پروژه های منحصر به فرد و خلاقانه راضی کننده تجربه کرده است که امیدوارم بسیاری از آنها در رادار شما باشند.

بیشتر بخوانید : 100 فیلم برتر تاریخ

با مقاله ( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف ) با بامدادی ها همراه باشید.

10. Now You See Me 2 (2016)
مسلماً ، Now You See Me 2 هیچ نوع شاهکاری نیست. این یک فیلم مضحک ، غالباً مضحک است که به سختی (هرگز) قوانین خود را رعایت می کند و عادت تأسف برانگیزی دارد که فیلمی درباره ترفندهای جادویی باشد که تا حد زیادی به جلوه های CG متکی است (که می تواند باعث سحر و جادو شود … در هر صورت ، Now You See Me 2 یک پر در کلاه خود دارد ، و این از چرخش حمایت شگفت آور الهام گرفته از Daniel Radcliffe ناشی می شود. بازیگر یک بار هری پاتر ، به نظر می رسد که در یک فیلم با بودجه بزرگ ، به دلیل فرصت چرخیدن و سرگرم کردن در یک فیلم با بودجه بزرگ ، آزاد شده است ، زیرا به عنوان یک چرخش جدید بی پروا بر روی یک ساکن جادو در مقایسه با معروف ترین شخصیت خود است. شخصیت ردکلیف با بازی یک غول فناوری به نام والتر ، آگاهانه و بدشانسی از جادو بد است ، که به عنوان بازیگران باهوش در این دنباله بازی می کند. گرچه خود فیلم واقعاً برجسته نیست ، اما بازی سرگرم کننده رادکلیف یک برنده است.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

بهترین فیلم های دنزل واشنگتن
بیشتر بخوانید

9. December Boys (2007)
هنگامی که او وقت خود را برای ساخت قسمت های آخر حق امتیاز فیلم هری پاتر متعهد نمی شد ، دانیل ردکلیف به خود اجازه داد تا کارهای خلاقانه دیگری را در پروژه های کوچکتر دنبال کند. بسیاری از اینها شامل نمایشنامه هایی از جمله یک تولید بحث برانگیز و ، اگر بگوییم ، آزاد شده از Equus بود ، که به برادوی رفت ، اما همچنین شامل پسران دسامبر سال 2006 بود که به عنوان یکی از اولین بارهایی که ردکلیف در خارج از هری پاتر به توده مردم. فیلم حاصل خارج از این تمایز لزوماً قابل توجه نیست ، با این وجود این فیلم مستقل و آرام ، ملایم و بازیگر نقش اصلی بازیگر اصلی ما را بازی می کند ، فیلمی که احساس می کند آزاد است (اگر به طور موقت باشد) و برای بازی در بخشی غیر جادویی دنیای هاگوارتز. این ممکن است یک فیلم خوب به یاد نیافته باشد ، اما نگاهی به نوع نقش هایی که بعدا ردکلیف به طور منظم تر دنبال می کند ، به ما می دهد.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

بیشتر بخوانید: بهترین مینی سریال های نتفلیکس

8. فیلم جنگل (2017)
در حالی که کاملاً به همان ارتفاعات بازی نکردن سوررئال و جسارتانه بازیگر مرد ارتش سوئیس نمی رسد ، جنگل یک اجرای تحسین برانگیز و سختگیرانه دیگر از Daniel Radcliffe را دارد. براساس داستان واقعی زندگی یوسی گینزبرگ ، ماجراجوی اسرائیلی ، که در سال 1981 هنگام سفر در جنگل های آمازون با خطرات سنگین جنگید ، عملکرد رادکلیف جسورانه و اغلب بدون ترس است ، و نگاهی دیگر به تعهد شدید بازیگر به شخصیت و مواد ارائه می دهد. با این حال ، این بار دیگر نمونه دیگری از فیلمی است که در آن بازی دانیل ردکلیف اغلب می تواند از خود فیلم برتری داشته باشد ، اما این دلیل دیگری بر استعداد بازیگری و فداکاری وی است.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

7. Imperium (2016)
دانیل ردکلیف در یکی از تغییر شکل دهنده ترین نقش های خود ، از یک جادوگر پسر به نام هری پاتر به یک تحلیلگر مخفی FBI تبدیل شد که در درام-هیجان انگیز ، درام ، پرتحرک 2016 ، Imperium ، نقش خود را بازی می کند. بر اساس تجارب مأمور FBI مایکل ژرمن ، که یک سال را در مخفی کاری با برتری طلبان سفیدپوست گذراند ، اولین فیلم بلند دانیل راگوسیس ، نویسنده و کارگردان ، یک فرصت دیگر برای دانیل ردکلیف فراهم می کند تا خود را از تصویر کودک پسندانه اش دور کند و یک ایده داخلی را ارائه دهد. ، اجرای سرسختانه و چالش برانگیز ، به ویژه در فیلمی که کاملاً با عملکرد او مطابقت ندارد. در حالی که Imperium تمایل دارد در ساختاری آشنا قرار بگیرد ، عملکرد همه جانبه و شاداب رادکلیف شرایط شکنجه شده این شخصیت را که بیش از پیش در خط خطر قرار دارد ، به ارمغان می آورد. مطمئناً این نوع جادوگری نیست که کسی انتظار داشته باشد ردکلیف بازی کند.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های خارجی

بهترین فیلم های دنیل رادکلیف

بهترین فیلم های دنیل رادکلیف

6. Kill Your Darlings (2013)
دانیل ردکلیف در نقش آلن گینزبرگ ، شاعر انقلابی در خط مقدم نسل بیت که بیش از همه به شعر گسترده “زوزه” مشهور است ، در کل یک عزیز ادبی متفاوت می شود. با این وجود ، بازیگر در عملکرد دلسوزانه ، حساس و ملایم عاشقانه خود ، این بازیگر به خود اجازه می دهد در بازی جذاب خود حتی آزادتر و آسیب پذیرتر باشد. ردکلیف به عنوان نسخه ای جوان از شاعر به زودی مشهور ، برخلاف سریالی که بیش از همه برای آن شهرت دارد ، داستانی روی سن می دهد. ردکلیف از طریق عاشقانه پرشور مجری روی صحنه با Dane DeHaan ، یک نمایش بصیرت آمیز ، لطیف و جذاب را برای رزومه شکوفا خود ارائه می دهد – عملکردی که بلوغ رو به رشد کار او را به نمایش می گذارد.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

بهترین فیلم های لارس فون تریه
بیشتر بخوانید

5. فیلم زن سیاه پوش (2012)
دانیل ردکلیف در حالی که ممکن بود بازیگر جوان تری نسبت به نقش مورد نیاز او باشد ، در فیلم ترسناک قطعه دلخراش و فضای سال 2012 ، زن سیاه پوش ، بازی آرام و دلپذیری را ارائه داد. یک فیلم ماورایی که از رمان سوزان هیل به همین نام از سال 1983 اقتباس شده است ، سفر دانیل ردکلیف به ژانر وحشت ، خارج از فیلم ترسناک شاخ های 2013 ، که اغلب اوقات اشتباه محاسبه می شود ، چیزی را برای بازیگر فراهم می کند که اثبات می شود یک شهود و غیر منتظره است اجرای حرکتی ، عملکردی که شخصیت رادکلیف را با ماوراuralالطبیعه مرتبط می داند در حالی که هنوز از دست دادن همسرش به دلیل زایمان غمگین است. ممکن است از فیلم به عنوان یک فیلم کلاسیک یاد نشود ، اما کارهای رادکلیف آن را به قصه ای ارتقا می دهد که ارزش به خاطر سپردن دارد.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های جنگی

4. اگر (2014)
کمدی رمانتیک زیبا و جذاب مشکلی ندارد. What If لزوما قالب این ژانر را نمی شکند ، اما وقتی صحبت از Daniel Radcliffe می شود که رزومه کاری خود را با تلاش های جدید خلاقانه گسترش می دهد ، What If اثبات می شود یک جذابیت فوق العاده دوست داشتنی ، معمولاً خنده دار و شیرین دوست داشتنی در ژانر عاشقانه است. با استفاده از شیمی برنده بین رادکلیف و زو کازان ، همراه با بازی های پشتیبانی کننده پیروزمند آدام درایور ، مکنزی دیویس و چندین نفر دیگر ، What If (که به طور رسمی با عنوان F Word شناخته می شود) نیز با کمک یک فیلمنامه همدل اما بالغ پشتیبانی می شود توسط الن مستای و کارگردانی گرم توسط مایکل داوز. با رسیدن لحظات آخر احساسی فیلم به صفحه ، What If قلب شما را به دست می آورد.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

3. Trainwreck (2015)
در حالی که دانیل ردکلیف نقشی بزرگ در فیلم Trainwreck جاد آپاتو بازی نمی کند ، حضور این بازیگر در کمدی دارای رتبه R از بهترین لحظات فیلم خنده دار است. ردکلیف با بازی در نقش اصلی فیلم هنری شیک Trainwreck در یک فیلم ، The Dogwalker ، یک فیلم هنری سیاه و سفید آهسته شیک و ناجوانمردانه است که توسط شخصیت ها مشاهده می شود ، از چند سال گذشته دیده می شود ، در حالی که ریز ریزهای کمدی که در چند وسیله نقلیه اخیر او حضور بیشتری یافته است را نیز به نمایش می گذارد. نتیجه یک نمایش جذاب و دوست داشتنی دیگر است – اگر متأسفانه مدت کوتاهی دیده شود – اجرای چند لایه رادکلیف ، و اجرای دیگری که نشان می دهد این ستاره فیلم می داند چگونه استخوان بامزه خود را خم کند.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

بیشتر بخوانیم: بهترین فیلمهای کمدی سال ۲۰۲۰

2. Lost In London (2017)
شبیه به نقش سرقت صحنه در فیلم Trainwreck ، حضور دانیل ردکلیف در فیلم Lost in London چندان دیرینه نیست ، اما مطمئناً این بازیگر در این تلاش شجاعانه کارگردانی وودی هارلسون بازیگر و فیلمساز اول وقت ، بیشترین استفاده را می کند. با افتخار اینکه اولین فیلم بلند است که به طور زنده پخش می شود ، بازیگران و گروه فیلمبرداری کل تولید را دقیقاً در همان زمان پخش آن در سینماهای سراسر جهان انجام می دهند ، گمشده در لندن یک موفقیت غیرقابل انکار روده است و یک پروژه جسورانه و پرمخاطره ای که خوشبختانه در این راه کاملاً موفق ظاهر شد.

بهترین فیلم های سلما هایک
بیشتر بخوانید

یک داستان زندگینامه ای ، که در آن نویسنده / کارگردان / ستاره هارلسون در صفحه نمایش شخصیت واقعی خود را بازی می کند ، گمشده در لندن یک دستاورد پر سر و صدا و یک شات است (نگاه کنید به آن ، 1917!) که هیجان و شوخ طبعی را در اندازه گیری برابر تماشای حذف آن از عنصر زنده ممکن است با پخش اولیه ، برخی از هیجانات ذاتی آن را از بین ببرد ، در حالی که در حال حاضر مشخص نیست که آیا کل این عملیات قرار است در یک لحظه زیر پای بازیگران و خدمه خرد شود. علی رغم آن ، گمشده در لندن همچنان یک نخ تیز ، خنده دار و کاملاً سرگرم کننده است ، خصوصاً برای طرفداران هارلسون ، و همچنین طرفداران دانیل رادکلیف ، زیرا او دقایقی در شب ظاهر می شود و لحظات آخر اکران فیلم زنده را منحرف می کند.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

بیشتر بخوانید: فیلم خوشه ‌های خشم

1. Swiss Army Man (2016) فیلم
در آنچه به نظر می رسید جسورترین و در عین حال پاداش آورترین چالش بازیگر تا به امروز باشد ، دانیل ردکلیف با بازی در نقش یک جسد فرت در یک مرد عالی ارتش سوئیس ، پر جنب و جوش ترین ، کنجکاو ، متفکرانه ، فیزیکی و طلسم کننده ترین عملکرد خود را ارائه داد. بله ، درست خواندید (امیدوارم). بهترین بازی رادکلیف تا به امروز (خارج از هری پاتر یا موارد دیگر) همچنان نقش جذاب و جالب او در نقش یک چاقوی جادویی ارتش سوئیسی یک مرد متوفی است که شخصیت اصلی ناامید کننده ما (پل دانو) را با هدایت غیرمنتظره در سفر شخصی خود فراهم می کند کشف ، در حالی که در یک جزیره با یک مرد مرده گرفتار شده بود و قدرت صحبت کردن در طول دوستی بعید جوان خود را پیدا می کند. اگر یک فیلم در مورد یک جسد فرت می بینید ، این فیلم را بسازید.( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

یک درام شگفت آور باهوش ، عمیقاً قلب ، فوق العاده متفکر (واقعاً) و بسیار خنده دار ، سوئیسی ، مطمئناً یک فیلم مانند چند فیلم دیگر است ، حداقل چیزی که می توان گفت ، و عملکرد فرماندهی و عجیب و غریب رادکلیف کاملاً باورنکردنی است. ردکلیف خودش را به چالش می کشد و مالیات می دهد تا خواسته های جدی از لحاظ فیزیکی محدود شخصیت را بازی کند ، همه در عین حال که عمیق و ذکاوت خود را برای شخصیت غیر زنده فراهم می کند ، مبارزات بازی این شخصیت را با فضل ، شوخ طبعی و ، بله ، عالی می پذیرد.

بهترین فیلم های تام هاردی
بیشتر بخوانید

معامله انسانیت. این یک اجرا است که برای موفقیت فیلم بسیار مهم است. خوشبختانه ، ردکلیف از این فرصت استفاده کرده و آن را خرد می کند ، وسعت توانایی های خود را ثابت می کند. مطمئناً او بازیگری با استعداد عالی است.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های فانتزی

اجراهای مورد علاقه شما از دانیل ردکلیف غیر هری پاتر کدامند؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. همچنین ، لازم به ذکر است که ، اگرچه این یک فیلم نیست ، دانیل ردکلیف کارهای فوق العاده جذابی را بر روی کمیته سورئالیست Miracle Workers سورئالیست TBS انجام می دهد ، که به زودی فصل دوم خود را پخش خواهد کرد.

پایان مقاله ( بهترین فیلم های دنیل رادکلیف )

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =