صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم بیوه سیاه
ads

نقد فیلم بیوه سیاه

فیلم بیوه سیاه

تأخیر سال به علاوه ” فیلم بیوه سیاه ” مارول با شدت بیشتری همراه است که سرانجام در تاریخ 9 ژوئیه پایان می یابد ، زمانی که این فیلم در سینماها نمایش داده می شود و با پرداخت حق بیمه از + دیزنی در دسترس است. این احساس محسوس وجود دارد که این داستان حتی در ماه مه سال 2020 نیز کمی به تأخیر افتاده است.

با مقاله نقد فیلم بیوه سیاه با بامدادی ها همراه باشید.

نقد فیلم بیوه سیاه

فیلم بیوه سیاه

از این گذشته ، چرا ثور ، کاپیتان آمریکا و مرد آهنی سه فیلم مستقل قبل از دریافت فیلم ناتاشا رومانوف دریافت کرده اند؟ طرفداران مدت ها قبل از همه گیری شکایت داشتند که احساس می کردند بیوه سیاه به کنار رانده می شود ، فقط با توجه به ماجراجویی خودش پس از پایان داستانش در “انتقام جویان: پایان بازی”. فیلم کارگردان کیت شورتلند تأیید می کند که فیلم بیوه سیاه می توانست حرکت خودش را از دیرباز انجام دهد.

شخصیت ، داستان و دسیسه کافی در دنیای او برای یک مجموعه کامل وجود دارد. در سال 2021 فیلم های زیادی وجود داشته است که به دلیل وجود آنها در دنیای پس از COVID کمی متفاوت بود ، اما به همین دلیل ، ” فیلم بیوه سیاه ” کاملاً شبیه یک محصول پیش از کوید است ، که در تاریخ فرو رفته است. یکی از محبوب ترین شخصیت های مارول که خیلی دیر بهتر از هرگز بهتر است.

بهترین جنبه های « فیلم بیوه سیاه » صدای فیلم جاسوسی دهه 70 ‘یکی از بهترین فیلم های MCU ،« کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان »را تکرار می کند. کارگردان شورتلند و نویسنده اریک پیرسون (دامپزشک MCU پشت هر دو “انتقام جویان: جنگ بی نهایت” و “پایان بازی” ، همراه با فیلم های ثور ، مرد عنکبوتی ، مورچه ها و برنامه های تلویزیونی ABC) بدون هیچ شکی از کلاسیک های محبوب و اکشن جاسوسی با عناصری که فیلمهای بورن ، “ماموریت غیرممکن” ، “نامزد منچوری” و بیش از همه ، جیمز باند را تکرار می کنند (کلیپی از 007 حتی در تلویزیون در این فیلم پخش می شود).

و با این حال ” فیلم بیوه سیاه ” همه این بزرگان جاسوسی را در چیزی شامل می کند که به قول خودش زنده و اصیل احساس می شود ، بیشتر به لطف برنامه رقص اکشن سخت توسط Shortland و یک بازیگر بزرگ که چهار اجرای بسیار جذاب از Scarlett Johansson ، David Harbor ، راشل ویس ، و بیش از همه ، فلورانس پوگ.

نقد فیلم منهتن
بیشتر بخوانید

” فیلم سریع و خشمگین ” ممکن است در این فصل کلمه “خانواده” را قفل کند اما موضوع اصلی ” فیلم بیوه سیاه ” است. ناتاشا رومانوف هنگامی که دوباره در آغوش خانواده دیگر قرار گرفت از یک خانواده موقت فرار می کند.

این فیلم با صحنه ای درست از “آمریکایی ها” آغاز می شود زیرا مشخص شده است که یک ناتاشا جوان و خواهرش یلنا (با بازی Pugh در بزرگسالی) زندگی کوتاهی در اوهایو با شخصیت های والدین الکسی (بندر) و ملینا (ویس) داشتند . آنها یک خانواده عادی به نظر می رسیدند ، اما “مادر” و “پدر” واقعاً جاسوس روسی بودند و دختران فقط به دلیل القا coming آینده خود در یک برنامه فوق العاده سرباز در وطن آماده می شدند.

پس از افتتاحیه انفجاری ، اعتبار ” فیلم بیوه سیاه ” نشان می دهد که ناتاشا و یلنا از دختران معمولی به ماشین های قتل تبدیل شده اند ، وقتی رومانوف رئیس برنامه ، درایکوف (ری وینستون) را قتل داد و اتاق سرخ او را نابود کرد ، از هم جدا شدند. یا او؟

درست بعد از “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” بروید ، وقتی ناتاشا از دولت خودش فرار می کند ، پس از نقض توافق نامه سوکوویا در زیر زمین. در حالی که خارج از شبکه است ، بسته ای را از یلنا دریافت می کند ، که پس از کشف ماده ای که بیوه ها را از انقیاد شیمیایی خود آزاد می کند ، از طریق تبعید اجباری خود رنج می برد. این کاملاً عمداً تغییر در مفهوم سرم فوق العاده سرباز است که عملکرد پروژه هایی مانند “شاهین در مقابل سرباز زمستان” را به پیش می برد.

در جایی که داستان های باکی بارنز اغلب روی شیشه هایی متمرکز شده است که می تواند مردان عادی را به ماشین های کشتار تبدیل کند ، ” فیلم بیوه سیاه ” بر ویال هایی تمرکز می کند که می توانند ماشین های کشتار را به زنان عادی تبدیل کنند. یلنا پرونده ای از ویال ها را برای خواهرش می فرستد ، زیرا می داند این کار وی را به خانه ای امن در بوداپست می رساند. از آنجا ، آنها مجبور می شوند الکسی ، معروف به “نگهبان سرخ” را از زندان بیرون بیاورند و در نهایت با “بیوه سیاه” که واقعاً آنها را ساخته است ، ملینا ، متحد می شوند.

نقد فیلم جاده فلینی
بیشتر بخوانید

مانند بسیاری از MCU ، ” فیلم بیوه سیاه ” در بخش شرور کمی نازک است – تبلیغات جدید برجسته کردن Taskmaster ، یک ماشین کشتار است که می تواند مهارت های جنگی دشمن خود را تقلید کند و این صحنه ها از نظر برجسته برجسته شده اند.

اکشن است ، اما بخشهایی از فیلم فوریتی ندارد که ممکن است توسط دشمن قوی تری فراهم شود. با گفتن این سخنان ، شورتلند می داند که چگونه ” فیلم بیوه سیاه ” را بسیار راحت تر از بسیاری دیگر از مدیران MCU نگه دارد.

این یک فیلم با رانندگی بیشتر از آن است که ما اغلب از MCU می گیریم ، ماهرانه از یک مجموعه اکشن به یک قسمت دیگر می رویم ، فقط در چند صحنه حرکت خود را از دست می دهیم – یک دیدار بزرگ خانوادگی و یکی از پر حرف ترین صحنه های مسابقه تاریخ در سومین اقدام ( اگرچه تقریباً تعجب می شود که آیا شورتلند و پیرسون با میراث خود در مورد مونولوگ گویی از آدمهای بد ، دیگر بارود این فیلم های باند را تقلید نمی کنند).

فیلم بیوه سیاه

این معمولاً در MCU اتفاق نمی افتد ، اما سرعت در اینجا یک دارایی است زیرا ” فیلم بیوه سیاه ” یک داستان نسبتاً ساده را با چربی قابل توجهی کمتر از بسیاری از نظرات ابرقهرمانانه دیگر روایت می کند. منطقی است که یک ماشین کشتن بی مفهوم مانند فیلم بیوه سیاه باید قسطی بدون مزخرف داشته باشد ، اما دیدن این اتفاق واقعاً خوب است.

این بدان معنا نیست که چند انحراف برای شخصیت و بازی جالب با مضامین وجود ندارد. دوگانگی جالب ” فیلم بیوه سیاه ” وجود دارد که باید جذابیت بیشتری برای بازگشت به سایر پروژه های این جهان داشته باشد.

این هدف به طور هدفمند مضامین برنامه های مخفی دولت را از پروژه هایی مانند “سرباز زمستانی” تکرار می کند ، نشان می دهد که آمریکایی ها بازار را در گوشه و کنار ندارند و همچنین جنگ عمیق ناتاشا بین گرگ تنها بودن و نیاز به بسته ای برای اجرا را عمیق تر می کند .

درباره چگونگی غنی سازی پروژه های قبلی MCU ” وانداویژن ” نوشته شد و عناصر ” فیلم بیوه سیاه ” وجود دارد که باید نه تنها برای پروژه های قبلی یوهانسون بلکه برای ادامه کار پوگ نیز همین کار را انجام دهد. این یک فیلم مستقل است که فقط در خلا وجود ندارد بلکه باعث افزایش فیلم هایی می شود که بیوه سیاه در کنار دیگران ایستاده است.

نقد فیلم Days | فیلم روزها 2021
بیشتر بخوانید

با توجه به این یادداشت ، طرفداران هاردکور Romanoff ممکن است ناراضی باشند که چرا او در اینجا به سایر اعضای خانواده خود ، به ویژه Red Guardian و Yelena ، توجه ویژه ای می دهد ، اما هر دو بازیگر به اندازه کافی خوب هستند که نباید شکایات آنها را برطرف کرد.

برداشت هاربور از نسخه روسیه از کاپیتان آمریکا اقدامی هوشمندانه است ، فقط تعادل درستی از شوخ طبعی و شوخ طبعی پیدا کرده است – مقابله با عملکرد او در اینجا با بازی خود در “بدون حرکت ناگهانی” این هفته دامنه قابل توجهی را برای بازیگری نشان می دهد که احساس می کند بازی می کند در آستانه یک دهه کار قابل توجه.

با این حال ، این فیلم واقعاً به پوگ تعلق دارد ، كه هر خط را در پروژه ای كه به وضوح طراحی شده است تا چوب دستی را از یوهانسون به پاگ ، كه در “Hawkeye” دیزنی + ظاهر خواهد شد ، دقیقاً به همان روشی كه سپر كاپیتان آمریكا ظاهر می شود ، میخ كوب كند. از استیو راجرز گرفته تا سام ویلسون. Pugh با یافتن سایه های مناسب قدرت و آسیب پذیری ، چیزی فراتر از مقابله با این چالش نشان می دهد. این یک اجرای سطح بالای MCU و MVP فیلم است.

همانند بسیاری از MCU ، بازی سوم نیز کمی آشفته و تکراری می شود اما سپس فیلم با یک سکانس اکشن قابل توجه نهایی بهبود می یابد که شخصیت ها و بقایای را از طریق آسمان به زخمی می فرستد (یک ماده اصلی MCU اما تنظیم رقص شورتلند باعث می شود دوباره احساس اضطراری شود) ) این در نهایت فیلمی است که با شرایط خاص خود کار می کند ، غنی سازی طولانی مدت یک شخصیت محبوب است که باعث فداکاری نهایی او در “انتقام جویان: بازی آخر” از نظر عقیده حتی قدرتمندتر می شود.

نقد فیلم بیوه سیاه

فیلم بیوه سیاه

در تابستان امسال همه فیلم های بزرگ به عنوان علامت بازگشت جهان به حالت عادی شناخته می شوند – ” فیلم بیوه سیاه ” بیشتر یادآوری چیزهایی است که طرفداران قبل از تغییر جهت خود دوست داشتند.

پایان مقاله نقد فیلم بیوه سیاه

منبع سایت مداد

نقد فیلم خارج از مرگ | ( فیلم Out of Death 2021 )
بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم رنگ خدا|بیوگرافی الکساندر گراهام بل|بهترین کتاب های ادبیات آمریکا|سبک رمانتیسم در نقاشی|نقد فیلم نشویل|فیلم خانه ای روی آب|فیلم شب های کابیریا|فیلم لیلی با من است|فیلم بانوی حوا

دیدگاهتان را بنویسید

پانزده + دو =