صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Unravel Two
ads

نقد و بررسی بازی Unravel Two

نقد و بررسی بازی Unravel Two : 

من اولین Unravel را بیشتر به خاطر شخصیت جذاب و جذابش به خاطر می آورم تا یک بازی ساز پازل. اما بازی Unravel Two راه زیادی را برای تغییر آن پیش می برد و تجربه ای پرفروش تر و پرفروش تر را با پازل ها مطابقت می دهد.

قابل توجه ترین تغییر ، افزودن Yarny قابل پخش دوم است. با این حال ، هنوز می توان با کل حالت داستان به صورت انفرادی برخورد کرد ، و من این کار را انجام دادم بدون آنکه هیچ وقت احساس ضرر کنم. هنگام بازی به تنهایی ، بازی Unravel Two به شما این امکان را می دهد که هر دو Yarnys را به سرعت در هم تنیده کنید تا یک شخصیت چند رنگ ایجاد کنید ، به این معنی که خوشبختانه بخش های پلتفرم باید فقط یک بار مورد بررسی قرار گیرند.

این یک مکانیک کوچک ظریف است که به خوبی کار می کند ، حتی اگر تصویر موجودات متصل آنها کمی تکان دهنده باشد. با این اوصاف ، چند قسمت وجود دارد که می توانم تصور کنم کمی راحت تر یا شیک تر با یک شریک باشد ، اما هرگز اجباری به نظر نمی رسید.

توانایی های یارنی از نسخه اصلی منتقل شده است. او می تواند از میان شکاف ها بچرخد ، دیوارها را پایین بکشد ، از صخره ها بالا برود ، اجسام دور خود را بالا ببرد و با گره زدن ، پل ، قرقره و ترامپولین ایجاد کند. هیچ قابلیت جدید جدیدی برای مشخص کردن وجود ندارد ،

اما افزودن Yarny دوم که عمق زیادی به این توانایی های موجود می افزاید. به عنوان مثال ، هر یک از کاراکترها اکنون می تواند به عنوان یک نقطه لنگر متحرک عمل کند و به Yarny دیگر اجازه می دهد تا شکافهای صعب العبور را بکوبد ، صعود کند یا بچرخد. در بهترین حالت ، احساس می کنید در حال رشد در حال رشد در زیر بوته هستید.

بازی Unravel Two

بازی Unravel Two

به صورت انفرادی ، این امکان را برای تغییر شخصیت رضایت بخش فراهم می کند ، زیرا خطرات را پیموده و راههای خود را در سطوح بالا پیش برده ام. اما در تعاون ، این مکانیک ابعاد جدیدی به خود می گیرد-این تجربه را استرس زا و خنده دار تر می کند. از آنجا که دکمه ای برای یارنی برای مهار همنشین کاوشگر باید نگه داشته شود ، و گاهی اوقات باید در لحظه مناسب برای پرش آزاد شود ،

نقد و بررسی بازی Rainbow Six Extraction
بیشتر بخوانید

بازیکنان ضروری اقدامات خود را هماهنگ می کنند. در غیر این صورت ، از تجربه تلخ صحبت می کنید ، خواهید دید که یارنی به طور مکرر به زمین برخورد می کند یا به دیوار کوبیده می شود. کمی طول می کشد تا در دو بازیکن عادت کنید ، اما هرگز ساده نیست ، فقط به ارتباط و زمان بندی خوب نیاز دارد.

بهترین معماها شامل حلقه زدن نخ در اطراف اشیا ، ایجاد نقاط لنگر اضافی است ، اما به شکلی که هرگز شما را درگیر نکند و مانع از حرکت شما نشود. شما باید از قبل فکر کنید و برنامه ریزی کنید. گاهی اوقات شما مجبورید چندین پل موقت برای جابجایی اجسام ایجاد کنید که می تواند به شما در صعود به بالا کمک کند.

تنوع مناسبی وجود دارد. ایده ها دوباره مورد استفاده قرار می گیرند ، اما به روش های جالبی توضیح داده می شوند. من پازل های اصلی داستان را چالش برانگیز یافتم بدون اینکه هرگز دچار مشکل شده باشم. و حتی اگر گیر افتاده اید ، دنباله یک سیستم اشاره قوی برای کمک به شما اضافه کرده است.

بازی Unravel Two

بازی Unravel Two

بستر سازی نیز بهبود یافته است. Yarny احساس پاسخگویی بیشتری می کند و این نیز خوب است ، زیرا بخش های بیشتری وجود دارد که نیاز به کنترل دقیق دارند. گاهی اوقات ، مانند نسخه اصلی ، دنباله هایی وجود دارند که دارای عنصر آزمایش و خطا هستند-شما نباید در مورد نحوه ادامه کار ، مهم نیست که واکنشهای شما چقدر دقیق تنظیم شده اند.

داستان اصلی در هفت سطح 20 تا 30 دقیقه ای شکل می گیرد ، که یارنی را بار دیگر در جنگل های سرسبز و محیط های شهری کمی تیره تر می گذراند. در پشت Yarny ، در پس زمینه سطوح ، یک داستان مبهم با جلوه های سایه دار رویدادهای گذشته پخش می شود. با توجه به آنچه می توانم استنباط کنم ،

یارنی سفر دو نوجوان را دنبال می کند که از خانه مراقبت فرار می کنند و به ماجراجویی می روند که آنها را به خطر می اندازد. بسیار مات است و در حالی که گاهی اوقات فضا را اضافه می کند ، من واقعاً مطمئن نیستم که چه چیزی به آن می افزاید. این از نظر احساسی بسیار کمتر از دیدن یارنی در پیش زمینه است که توسط موجودات تیره و تار عنکبوت یا مرغ ناهنجار تعقیب می شود.

نقد و بررسی بازی Far Cry 4
بیشتر بخوانید
بازی Unravel Two

بازی Unravel Two

سطوح به سادگی زیبا هستند. قامت کوچک یارنی و استفاده هوشمندانه از چشم انداز اجباری و محیط های نوری ، شما را مجبور به توجه به جزئیات کوچک می کند. این مانند نگاه کردن به طبیعت از طریق یک لنز کلان است – خواه خزه اسفنجی که یارنی باید از آن عبور کند یا گودالهایی که شبیه استخر هستند ، هر بافتی از نظر او دقیق تر و جذاب تر به نظر می رسد.

خارج از داستان اصلی ، 20 سطح Challenge اضافی وجود دارد که یک اضافه فوق العاده برای بازی است. پس از انجام ماموریت های داستانی ، مناطق پنهان در دنیای هاب Lighthouse باز می شوند که شامل تعداد انگشت شماری از سطوح اضافی است. هر کدام دارای درجه سختی یک تا سه خوشه هستند ،

که احتمالاً طعم آنچه را که در نظر دارند به شما می دهد. اینها چالش های فوق العاده ای شیطانی هستند ، از دستکش های پلتفرمی به سبک Super Meat Boy ، که برای تسلط بر آنها ده ها تلاش طول می کشد. به سر و گردن زدن به معماهای مستقل.

من تا 30 دقیقه وقت گذاشتم تا برخی از این مشکلات را به صورت تصویری – و به معنای واقعی کلمه – درگیر کنم. شما احساس می کنید توسعه دهندگان واقعا مهارت های طراحی خود را در این سطوح انعطاف می بخشند و آنها دلیل بزرگی هستند که بازی Unravel Two از نسخه اصلی پیشی می گیرد. با این حال ،

برخلاف بازی اصلی ، برخی از این چالش ها قطعاً از داشتن بازیکن دوم سود می برند. تکمیل این سختی ها نه تنها باعث افتخار شما نیست ، بلکه گزینه های سفارشی سازی Yarnys شما را نیز به همراه دارد و به شما امکان می دهد شکل ، چشم ها و رنگ آنها را تغییر دهید.

حکم

در حالی که داستان اصلی آن ممکن است مشت اصلی احساسی اصلی نباشد ، بازی Unravel Two از هر نظر دیگر به نسخه اصلی بهبود می بخشد. پلتفرم پذیری بیشتر پاسخگو و خواستار است ، در حالی که حل معماها بسیار مبتکرانه و رضایت بخش تر است ،

که عمدتا به دلیل اجرای عالی یک شخصیت دوم و همکاری است. هنوز هم به عنوان یک ماجراجویی انفرادی عمل می کند ، اما اگر با یک شریک بازی کنید بسیار لذت بخش تر است. و با وجود ظاهر بسیار زیبا ، کمک های سخاوتمندانه سطوح درخشان Challenge گواهی می دهد که بازی Unravel Two واقعاً توسط گروهی با استعداد از سادیست های اسکاندیناوی ساخته شده است.

نقد و بررسی بازی Lost in Random
بیشتر بخوانید
بازی Unravel Two

بازی Unravel Two

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Unravel Two

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

۲۱ نوع لباس شنا : تفکیک سبک های لباس شنا | نقد فیلم آپارتمان | The Apartment | « غریبه‌ای در نیویورک » | کسب درآمد از کوتاه کننده لینک | مدل رنگ HSV (رنگ، ​​اشباع، ارزش) چیست؟ | آموزش تصویری ساخت شومینه در فضای باز | نقد فیلم سکوت بره ها | بهترین فیلم های دیوید فینچر | نقد فیلم خشم مردانه | فیلم خاکستر سبز | نقد فیلم محافظ همسر هیتمن |

دیدگاهتان را بنویسید

ده + سیزده =