صفحه اصلی > شیوه زندگی : 21 نوع لباس شنا : تفکیک سبک های لباس شنا
ads

21 نوع لباس شنا : تفکیک سبک های لباس شنا

لباس شنا

21 نوع لباس شنا | تفکیک سبک های لباس شنا : نوع لباس شنا که برای شما مناسب است بستگی به سلیقه شخصی شما دارد ، از جمله حس مد شما ، ترجیح یک پارچه یا دو تکه و سطح پوشش بدن که به شما احساس راحتی می دهد.

لباس شنا چیست؟

انواع مختلفی از لباس های شنا وجود دارد-لباس های تفریحی ساخته شده از مواد قابل تنفس و سریع خشک می شوند. لباس شنا که برای شنا یا انجام فعالیتهای نزدیک آب طراحی شده است ، در استخرها یا سواحل رایج است. مایوها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: مایو یک تکه و دو تکه (که بیکینی نیز نامیده می شود). در این دو گروه اصلی ، انواع مختلفی از سبک ها را برای هر نوع بدن و حس مد پیدا خواهید کرد.

لباس شنا

مروری کوتاه بر سبک های لباس شنا

مایو کامل شما به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله ترجیحات یک ظاهر طراحی شده خاص. این می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا می خواهید کت و شلوار یک تکه بپوشید ، کف شنا ، بالا شنا یا هر ترکیبی از آن را بپوشید.

می توانید در کنار استخر ، ساحل یا در موقعیت های دیگر که مناسب آنهاست ، از مایو استفاده کنید. اگر هنگام برنزه کردن ، مایو می پوشید ، شایان ذکر است که هر خط برنزه ای که ایجاد کنید نشان دهنده سبک خاصی از کت و شلوار انتخابی شما است. به عنوان مثال ، پایین بیکینی با کراوات بیشتر پاهای شما را بیشتر از پایین با لباس شنا به سبک هیپستر نشان می دهد ، که پوشش بیشتری را ارائه می دهد.

شما می توانید یک مایو اسپرت یا یک دستبند با دست و پا و روچ پیدا کنید. بیکینی یکپارچهسازی با سیستمعامل ، کلاسیک یا لباس شنا شیک و مدرن ؛ یک مایو شیک ، رنگی و یا یک لباس شنای خاموش و بی صدا.

8 مدل لباس شنا یک تکه

مایوهای یک تکه به طور کلی پوشش کامل را برای تمام قسمت میانی بدن و درجات مختلف پوشش را برای بالاتنه و پایین تنه شما فراهم می کند. در اینجا هشت سبک مختلف یک تکه وجود دارد:

آموزش مات کردن شیشه : چگونه شیشه را در 5 مرحله مات کنیم
بیشتر بخوانید

لباس شنا

سرپوش: بیشتر از آب پوشانیده می شود-به عنوان مثال ، در ساحل یا کنار استخر-و نه در آن. با این حال ، روکش ها معمولاً از پارچه های شل و روان ساخته می شوند که قابل تنفس و غیرجذب است ، بنابراین اگر آن را در آب بپوشید ، به سرعت خشک می شود.

آستین بلند: لباس شنا یک تکه با آستین بلند علاوه بر کل قسمت میانی بازوهای شما را می پوشاند.

مونوکینی: مونوکینی ها ترکیبی از لباس های شنا و بیکینی یک تکه هستند. قسمت های بالا و پایین به هم متصل می شوند ، اما هنوز قسمت اعظم وسط شما را برهنه می گذارند.

یک شانه: مایو های یک شانه بیش از یک شانه به هم متصل می شوند تا پشت گردن.

بدون بند: یک تکه بدون بند ، تنه شما را می پوشاند و درست زیر استخوان یقه بالا می رود و هرگونه بند یا آستینی که در غیر این صورت از شانه های شما عبور می کند ، حذف می شود.

لباس شنا: لباس های شنا لباس هایی هستند که طوری طراحی شده اند که شبیه لباس هایی هستند که با مواد غیر جاذب و جذب کننده رطوبت ساخته شده اند.

V-neck: مایوهای یقه V از نظر عمق فرو رفتن یقه فرق می کند ، بنابراین برخی از آنها با یقه های پایین تر و برخی دیگر با یقه های بالاتر مشاهده خواهید کرد.

Wetsuit: اگر قصد دارید در آبهای سرد شنا کنید ، زیرا لباس تنگ مناسب است ، یک لباس مناسب می باشد و مانند پوست دوم عمل می کند تا به شما در حفظ گرما کمک کند. بسیاری از لباس های مرطوب دارای آستین بلند هستند و تمام پاهای فرد را می پوشاند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است دارای آستین کوتاه و شلوارک کوتاه یا پایین باشند. برخی از موج سواران نیز از لباس محافظ مخصوص پوست خود استفاده می کنند – نوعی از لباس مخصوص که برای جلوگیری از ایجاد لک طراحی شده است.

لباس شنا

پایان مقاله 21 نوع لباس شنا | تفکیک سبک های لباس شنا

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

فیلم بابادوک | ایوان آیوازوفسکی کیست بیوگرافی آیوازوفسکی و هنرمند | سبک موسیقی ترنس | بهترین فیلم های جیمز کامرون | نقد فیلم خارج از مرگ | ( فیلم Out of Death 2021 ) | فیلمهای آلفرد هیچکاک | نقد و بررسی بازی Watch Dogs 1 | انیمیشن های جدید نتفلیکس | نقد فیلم سال گذشته در مارین باد | فیلم دعوت |

دیدگاهتان را بنویسید

دوازده + 16 =