صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی No Man’s Sky
ads

نقد و بررسی بازی No Man’s Sky

بازی No Man's Sky

نقد و بررسی بازی No Man’s Sky : بازی No Man’s Sky  بسیار شگفت انگیز است و مقیاس تقریباً غیرقابل محاسبه آن-توسعه دهنده Hello Games می گوید جهان ساخته شده از طریق الگوریتم آن شامل 18 کوینتیلیون سیاره بالقوه است-تا زمانی که واقعاً بازی را شروع نکنید ، به سختی می توانید سر خود را بچرخانید.

تنها با یک هدف مبهم از رسیدن به مرکز جهان ، شما به یک جهان سرد و نابخشوده رانده می شوید. به طرز ناامیدکننده ای ، فراتر از زمزمه های آموزشی که به شما نشان می دهد چگونه می توانید منابع را استخراج کنید و مواد را در موارد مفید ترکیب کنید ، هیچ دفترچه راهنمای راننده ای همراه با کشتی فضایی اولیه ای که در ابتدا در مورد کیهان به آن می پردازید وجود ندارد – اما این نیز بخشی از جذابیت بازی

بازی No Man’s Sky

بازی No Man's Sky

این همچنین یک بازی است که مدارک علمی تخیلی خود را روی آستین خود می گذارد. هنگامی که برای اولین بار با اطلس مواجه می شوید – یک شی بیگانه عظیم با منشاء ناشناخته ، که ممکن است حیات را در سراسر جهان ایجاد کرده باشد – احساس می کنید با 2001 روبرو می شوید: یکپارچه ادیسه فضایی.

Korvax ، یک نژاد مکانیکی با قراردادهای نامگذاری تحت تأثیر مذهبی ، به نظر می رسد نشانه ای برای Cylons از راه اندازی مجدد Battlestar Galactica است. حتی امتیاز 65daysofstatic موسیقی متن فیلم سینمایی عصر طلایی علمی تخیلی را تداعی می کند.

لذت ترسیم نمودار ناشناخته ها لذت بزرگ بازی No Man’s Sky است و بازی به طور کلی همان چیزی است که شما از آن ساخته اید. هدف از مرکز جهانی تنها یک گزینه است.

اگر ترجیح می دهید ، می توانید کل ستارگان را ردیابی کنید ، اشکال جدید زندگی را کشف کنید ، کل جهان زیبا و چشم نواز را ترسیم کنید که هر کدام دارای محیط های مختلف هستند و برخی از چشمگیرترین چشم اندازهایی را که تا به حال مشاهده کرده اید ارائه می دهند.

شما می توانید نقش خود را در میان کهکشان ها به عنوان یک دیپلمات جهانی ، یادگیری زبانهای سه نژاد شگفت انگیز که با آنها برخورد می کنید ، یا یک باستان شناس بین سیاره ای ، شکار خرابه ها و کشف اسرار بی پایان و تاریخ بسیار جذاب جهان که آشکار می شود. شما می توانید یک بزرگترین معدن ، ثروتمندتر از حد تصور شوید ،

نقد و بررسی بازی 1 Hitman
بیشتر بخوانید
بازی No Man’s Sky

بازی No Man's Sky

یا می توانید سلاح ها و کشتی های خود را برای حداکثر آسیب تغییر دهید ، سپس با نگهبانان مرموز که در هر سیاره زندگی می کنند یا دزدان دریایی فضایی که در این خلأ ساکن هستند ، مقابله کنید.

کشف هر چند یک شمشیر دو لبه است. از آنجا که بسیاری از سیستم ها و مکانیک های بازی No Man’s Sky بدون توضیح باقی مانده است (برای مثال ، شما می توانید با بیگانگان معامله کنید و یا حتی هنگام خرید در ایستگاه های فضایی به خرید کشتی های آنها بپردازید ، اما هیچ نشانه ای وجود ندارد تا زمانی که به اندازه کافی برای تف کردن ایستاده باشید. روی شیشه جلو) ، به راحتی می توانید خود را گیر کرده و سرنخ کمی برای ادامه کار پیدا کنید ، حتی اگر راه حل ساده ای وجود داشته باشد.

این وسوسه کننده است که به جای پرش به فضا ، ساعت ها را فقط در یک سیاره بگذرانیم.

آزادی کامل فلج خاصی از انتخاب را نیز به همراه دارد – این وسوسه انگیز است و بیش از حد ممکن ، به جای پرش به فضا ، ساعتها صرفاً در یک سیاره گذراندن. تمایل به اوج گرفتن ستاره ها با کنترل کشتی ها بیشتر می شود ، که در واقع وارد شدن در نبردی ستارگان با دزدان دریایی تا حدی ناامید کننده است ، مهم نیست که زرادخانه کشتی شما چقدر فریب خورده است. امتیازات بازی No Man’s Sky به ژانر شوتر ضعیف ترین عنصر آن است.

گرایش به تکرار نیز وجود دارد. اگرچه همه سیاره ها منحصر به فرد هستند ، اماکن و بازدیدکنندگانی که در آنها یافت می کنید ، این امر منجر به انتخاب ها و برخوردهای یکسانی نمی شود. صنایع دستی مورد نیاز شما (حداقل برای سوخت کشتی) می تواند به سرعت به سنگ زنی منابع سخت تبدیل شود.

با وجود همه اینها ، بازی No Man’s Sky به میزان وحشتناکی جذب و جذب می شود. تمام روزها را می توان با خوشحالی در کاوش در این جهان وسیع و شگفت انگیز سپری کرد ، و شما همچنان به دنبال چیزهای بیشتری خواهید ماند. یک دستاورد شگفت انگیز.

نقد و بررسی iPad Pro 11
بیشتر بخوانید
بازی No Man’s Sky

بازی No Man's Sky

پایان مقاله نقد و بررسی بازی No Man’s Sky

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

تحلیل نقاشی اتاق خواب | نقد فیلم آرزوهای بزرگ | جدید ترین سریال های نتفلیکس | فیلم هنرمند درجه یک | کسب درآمد از برنامه نویسی موبایل | بیوگرافی استنلی کوبریک | نقد فیلم جنگ ستارگان | نقد فیلم مسافر قاچاق | فیلم بالا رو نگاه نکن | بازیگران | تاریخ پخش | داستان فیلم بالا رو نگاه نکن | ساعت هوشمند |

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × 3 =