صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Far Cry 4
ads

نقد و بررسی بازی Far Cry 4

نقد | برسی بازی Far Cry 4

هرج و مرج کارت تلفن بازی Far Cry 4 است و به ندرت تخریب گسترده به اندازه رضایت بخش بوده است. شما به عنوان آجی قلعه ، به ملت قیرات علاقه مند می شوید تا آخرین آرزوی مادر خود را برآورده کنید ، و خاکستر او را در سرزمین خود گسترش دهید. آنچه که وی از ذکر آن غافل شد این بود که جنگ داخلی که کشور را ویران کرده است ، نوعی تقصیر وی است و اکنون این شما هستید که باید به تنهایی آن را مرتب کنید.

ده دقیقه دیگر ، شما قبلاً از یک آدم ربایی جان سالم به در برده اید ، به طور یواشکی از یک قلعه فرار کرده و یک خرس عصبانی را روی سربازان دشمن قرار داده اید. این قبل از آن است که شما حتی واقعاً بدانید که چه اتفاقی می افتد – بازی Far Cry 4 یک بازی است که ابتدا به تجربه می پردازد ، در مرحله دوم توضیح می دهید.

معرفی بازی Far Cry 4

نقد | برسی بازی Far Cry 4

. اگرچه شما به طور خلاصه متهم خواهید شد که سرنوشت شورشیان مسیر طلایی را که علیه پادشاه سادیست Pagan Min می جنگند ، متهم کنید ، اما به احتمال زیاد علاقه بیشتری به این خواهید داشت که در یک جیروکوپتر در جهنم پایین بروید ، یا در مناطق کوهستانی مراقبت کنید. هر چیز دیگری که می خواهید

متاسفانه بازی Far Cry 4 برای فرار از سایه سلف خود تلاش می کند. به عنوان مثال ، شرور امضا را در نظر بگیرید. جایی که Vaas بازی آخر یک شبکه عصبانیت و روان پریشی بود که به سختی مهار می شد ، Min یک دلقک شاد ، تصفیه شده ساختگی و فاجعه است.

در حالی که انقیاد بی رحمانه او از هر کسی که مخالف او باشد ، تحویل تقریباً مودبانه آن را خسته کننده می کند – او یک آشپز را به دلیل یک وعده غذای نامطبوع کلافه می کند – با وجود شخصیت فوق العاده متفاوت مین ، مانند یک ریمیکس از Vaas احساس می شود. Ajay همچنین در مقایسه با جیسون از FC3 احساس می کند که به عنوان یک شخصیت اصلی درگیر شدن کمتر است ، البته بیشتر به این دلیل که زیاد صحبت نمی کند.

نقد و بررسی بازی GTA V
بیشتر بخوانید

نقد | برسی بازی Far Cry 4

از نظر ساختاری ، این نیز مشابه است ، اگرچه بیشتر به مفهوم “اگر شکسته نشود …” است. پیشرفت جهانی هنوز از یک قطره خوراک ثابت اکتشاف و جمع آوری ناشی می شود. از این برج های نقشه بالا بروید ، آن ماسک ها را جمع کنید ، برخی موارد را درست کنید. همیشه باید کاری انجام شود ، حتی اگر فقط چک لیست همه چیز برای کشف باشد.

کاری که بازی Far Cry 4 واقعا خوب انجام می دهد این است که به شما اجازه نمایش دهد. پیش از این ، تمام بازی های دیوانه وار برای لذت شما محفوظ بود. اکنون ، یک حالت تعاونی و چند نفره 5 در 5 به شما اجازه می دهد تا با شاهدان وحشی شوید.

با جهش به نسل جدید کنسول ، بازی Far Cry 4 به طرز حیرت انگیزی خوب به نظر می رسد. Kyrat کوهستانی طیف وسیعی از محیط ها را در اختیار شما قرار می دهد ، و گرچه به عمد از جزیره گرمسیری FC3 پراکنده است

، اما در آن وسعت سرد زیبایی وجود دارد. در تقابل عمدی ، بخشهای شانگریلا – واقعیتهای متناوب روانگردان که در افسانه های مردم بومی Kyrat تأثیر می گذارند – انفجارهایی با رنگ پر جنب و جوش هستند ، جایی که مبارزات مدرن به سبک FPS برای سرگرمی تیرانداز خیالی در مدرسه قدیمی عوض می شود.

معرفی بازی Far Cry 4

نقد | برسی بازی Far Cry 4

تقصیر در یک بازی سخت است که نسبت به ورودی قبلی مورد علاقه خود بسیار کم تغییر می کند ، با این تفاوت که شاید کمی شهامت بیشتر برای آزمایش می توانست آن را حتی بالاتر ببرد. موارد مشابه قبل وقتی خیلی خوب بود بد نیست.

منبع سایت مداد 

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی فریدریش نیچه | نقد انیمیشن روح | فیلم همشهری کین | نحوه ساخت شخصیت های خیالی : ۶ نکته برای نوشتن شخصیت های بزرگ | راهنمای معماری نئوکلاسیک : نمونه هایی از نئوکلاسیسیسم | نقد فیلم شب هشتم | The 8th Night 2021 | داستان کوتاه سین جیم |

دیدگاهتان را بنویسید

5 × چهار =