صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution
ads

نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution

بازی Jurassic World Evolution

نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution :

 InGen چه زمانی یاد می گیرد؟ پارک ژوراسیک قبل از افتتاح به بیراهه رفت ، شعبه پیشنهادی سن دیگو منجر به پایکوبی T-rex در حومه حومه شد ، و دنیای ژوراسیک تنها چند سال موفق قبل از اینکه همه جهنم از بین برود ، موفق شد. در بازی Jurassic World Evolution  ، افراد پشت پارک فقط یک استراحتگاه را برنامه ریزی نمی کنند:

آنها پنج مورد می خواهند ، یکی برای هر یک از “Las Cinco Muertes” ، جزایر شوم پنج مرگ. میلیاردر ایده آلیست مسئول این بار John Hammond یا Simon Masrani نیست – شما هستید. این یک دستورالعمل برای هرج و مرج است.

حتی اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، خوشبختانه سازندگان Evolution Frontier Developments این کار را انجام می دهند – آنها سازندگان Rollercoaster Tycoon هستند و شجره نامه آنها در ژانر park sim تضمین می کند که بازی Jurassic World Evolution دارای عمق گیم پلی نسبی بیش از پول نقد IP ارزان باشد

بازی Jurassic World Evolution

بازی Jurassic World Evolution

-که در. بازیکنان وظیفه دارند انواع صفحات را به طور همزمان بچرخانند – همچنین پارک شما را حفظ کرده و دایناسورهای جدید را بیرون می کشند ، مشتریان باید از امکانات و فروشگاه هایی که حاشیه سود شما را افزایش می دهند راضی باشند ، تیم های فسیلی برای استخراج بیشتر باید در حفاری ها ارسال شوند DNA و تیم های تحقیقاتی باید برای ارتقا security امنیت پارک شما ، افزایش دانش ژنتیکی شما و ایجاد دارو برای دایناسورهای بیمار مستقر شوند.

 

اولین جزیره ، Isla Matanceros ، اساساً یک زمین تمرین است و شروع آن کمی آهسته است. همانند بسیاری از بازی های شبیه ساز ، منوهایی پیچیده وجود دارد که می توانید سرتان را به اطراف بیاندازد – تکامل برای تکمیل دستورالعمل هایی را به صورت اهداف ارائه می دهد ، اما همیشه بلافاصله مشخص نیست که چه کاری باید انجام دهید.

چند ساعت اول دست و پا گیر را پشت سر بگذارید و از فرستادن اولین دایناسورهای خود به پارک یا تماشای مشتریانی که مسیرهای گردش را پر می کنند و پول های مسخره ای را برای خرید دایناسورهای گران قیمت خود صرف می کنند ، واقعاً احساس رضایت می کنید. پس از ایجاد پارک ، می توانید برای خود نیز در سطح زمین حرکت کنید –

نقد و بررسی بازی Alien: Isolation
بیشتر بخوانید

با کنترل وسایل نقلیه رنجر شما را در حالت شخص سوم قرار می دهد ، به شما اجازه می دهد وارد محفظه هایی برای تجویز دارو به دایناسورهای بیمار ، تغذیه مجدد فیدرها و عکس گرفتن از جانوران با شکوه خود شوید. کمی پول نقد اضافی اگر این کار ساده شروع شود ، جزایر بعدی (از جمله Islas Nublar و Sorna از این فیلم ها) چالش های اضافی را درگیر می کنند – طوفان ها می توانند حصارهای شما را از پا درآورند ، جاذبه های شما را شل کنند و پناهجویان را برای پناهگاه ها (یا فک های مرگ) جمع کنند – و متوقف کردن همه چیز در واقع بزرگسالان بسیار سرگرم کننده است.

بازی Jurassic World Evolution

بازی Jurassic World Evolution

در حالی که بازی Jurassic World Evolution بسیار درست می شود ، برخی از مناطق نیاز به ارتقا دارند. رانندگی با وسایل نقلیه تکاور سرگرم کننده است ، اما نداشتن گوشتخواران گرسنه شما را در محوطه محوطه خود تحت تعقیب خود قرار می دهد ، احساس یک فرصت از دست رفته است. جف گلدبلوم جلوه ای اضافی از کیفیت را به ارمغان می آورد ، و خطوطی را به عنوان دکتر ایان مالکوم با الگوهای گفتاری منحصر به فرد ، گلدبلومیان ارائه می دهد –

اما خود نوشتن به طور واضح در اولین نوشتار احساس می شود. سپس نقشه های جزیره وجود دارد ، که می تواند ناامیدکننده کوچک و محدود باشد ، و ایجاد پارک های زیبا و محصور شده را دشوار می کند – در عوض ، این امر باعث می شود ساختمان هایی در هر کجا که فضا اجازه می دهد ، با مسیرهای پیچیده و خطوط برق پیچیده و ناخوشایند. و مانند هر بازی شبیه ساز ، طرح کنترل بهترین نتیجه را به کامپیوتر می دهد ، اگرچه بازی Jurassic World Evolution در کنسول ها کاملاً خوب عمل می کند.

بازی Jurassic World Evolution

 بازی Jurassic World Evolution

اما بازی Jurassic World Evolution  تغییر دهنده بازی نیست ، اما هیچ هیبریدی هیولایی هم نیست – این یک بازی پارک سرگرم کننده و با کفش با پوست دینو است که باید چندین ساعت گیم پلی آرام را به طرفداران ژوراسیک ارائه دهد. اگر در آن اردوگاه هستید ، می کوشید که این پارک را تأیید نکنید.

نقد و بررسی بازی Demon's Souls
بیشتر بخوانید

پایان نقد و بررسی بازی Jurassic World Evolution

مجله نگاه

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم ده عباس کیارستمی | تاریخچه ساخت گیتار | ۱۰ راهکار علمی برای باز کردن قفل ذهنی‌تان در هر شرایطی | معرفی سبک موسیقی جاز | بیوگرافی میشل فوکو | نقد فیلم میلک شیک باروتی | جوخه قاتلان زن | نقد فیلم قهرمان اصغر فرهادی | سرگیجه ای در جهان مدرن | نقد فیلم روز هفتم | فیلم مهره هفتم | بهترین فیلم های تام هنکس |

دیدگاهتان را بنویسید

هفت − 5 =