صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم خارج از مرگ | ( فیلم Out of Death 2021 )
ads

نقد فیلم خارج از مرگ | ( فیلم Out of Death 2021 )

فیلم خارج از مرگ

خلاصه داستان فیلم خارج از مرگ : هنگامی که عزادار شانون ماترز خاکستر پدرش را که زودتر از موعد فوت کرده است ، در جنگل پخش می کند ، شاهد یک افسر پلیس است که یک مرد غیرمسلح را شلیک می کند و می کشد. او قبل از اینکه کشف شود همه چیز را با تلفن خود ضبط می کند. او سپس به جنگل فرار می کند و به سختی موفق به فرار از پلیس قاتل می شود. هنگامی که با افسر پلیس بازنشسته جک هریس روبرو می شود ، برای کمک به او مراجعه می کند.

فیلم خارج از مرگ

با مقاله نقد فیلم خارج از مرگ با بامدادی ها همراه باشید.

پیش پرده رسمی تریلر پیش رو فیلم خارج از مرگ به طور انحصاری از Screen Rant منتشر شده است که اکشن پرتنش فیلم را فاش می کند. فیلم خارج از مرگ به کارگردانی مایک برنز از فیلمنامه ای از بیل لارنس ساخته شده است و در آن بازیگرانی همچون خیمه کینگ و بروس ویلیس حضور دارند. این فیلم قرار است در 16 ژوئیه 2021 اکران شود.

ویلیس از زمان بازگشت به نقش معروف جان مک کلین در فیلم Live Free یا Die Hard (سخت زندگی کن) ، همچنان یک ژانر ثابت در ژانر فیلم اکشن باقی مانده است. فیلم هایی مانند Red and the Expendables به گسترش شهرت وی به عنوان یکی از ستاره های برجسته مسن در اکشن / هیجان کمک کردند.

پس از آن جای تعجب نیست که ویلیس را در فیلمی مانند خارج از مرگ ببینید ، که به نظر می رسد شباهت های زیادی با داستان منفرد قهرمان ، شکارچی / شکار شده Die Hard دارد. او در فیلم جدید کینگ پیوست ، که با فیلم هایی مانند Sin City و سری Escape Plan نام خود را در ژانر به دست آورد.

هر دو ستاره به شدت در تریلر جدید فیلم خارج از مرگ حضور دارند. این تصاویر شانون (کینگ) را نشان می دهد ، یک کوهنورد در منطقه ای دور افتاده و شاهد یک قتل وحشتناک توسط یک افسر پلیس است.

پس از مشاهده و تعقیب وی ، از جک (ویلیس) ، پلیس بازنشسته ای که در یک کابین در نزدیکی آرام زندگی می کند ، کمک می گیرد. این دو در جنگل با جنگی روبرو می شوند که به نظر می رسد یک اداره پلیس بسیار فاسد و خطرناک است و منجر به تعدادی تعقیب و گریز و جدال های سخت می شود. به طور اختصاصی از Screen Rant ، پیش پرده Out of Death زیر را ببینید.

فیلم بانی و کلاید
بیشتر بخوانید

فیلم خارج از مرگ

از بسیاری جهات ، فیلم خارج از مرگ به یک ژانر مدرن از فیلم های اکشن شباهت دارد که در سال های اخیر کمی از مد افتاده است – زیر ژانری که شامل بازدیدهایی مانند Taken و Olympus Fallen است. رویکرد سبک بالاتر و قهرمانانه نفوذناپذیر John Wick ، ​​Nobody ، Atomic Blonde و Milkhake Gunpowder آینده در طی چند سال گذشته عمدتاً بر فضا مسلط شده اند ، بنابراین دیدن یک فیلم جدید که سبک دیگری را در آغوش می گیرد بسیار سرگرم کننده است. در «از مرگ» ، رمز و راز پیرامون دشمنان جک و شانون به همان اندازه خود اقدام مهم به نظر می رسد.

فیلم خارج از مرگ همچنین دارای یک شجره نامه اکشن است که از سمت تولید تولید می شود. رندال امت تهیه کننده پیش از این در فیلم هایی مانند 2008 Rambo ، Escape Plan ، 2 Guns و Extraction کار کرده است که ویلیس نیز در آن بازی کرده است.

کمپانی های تولیدی مانند Emmett’s Emmett / Furla Oasis Films آتش فیلم های اکشن به سبک کلاسیک را روشن نگه داشته و اغلب همان ستاره های کهنه کار را که در ابتدا این ژانر را مشهور کرده اند ، انتخاب می کنند. به نظر می رسد فیلم Out of Death (هیجان انگیز) می تواند یکی دیگر از هیجان های جالب جدید باشد که احتمالاً پس از اکران در 16 ژوئیه ، طرفداران این سبک را راضی خواهد کرد.

فیلم خارج از مرگ

پایان مقاله معرفی و نقد فیلم خارج از مرگ

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

سبک رمانتیسم در نقاشی|بهترین کتاب های ادبیات ژاپن|بهترین کتاب های ادبیات سوئد|فیلم مرید|رمان های برتر ادبیات فرانسه|بیوگرافی نیکولا تسلا|نقد فیلم کلمنتاین عزیزم|سریال نگهبانان|فیلم مارپیچ|نقد فیلم ده عباس کیارستمی|فیلم بوی خوش موفقیت|فیلم سردار نوه

دیدگاهتان را بنویسید

2 × 3 =