صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Sekiro: Shadows Die Twice
ads

نقد و بررسی بازی Sekiro: Shadows Die Twice

بازی Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro در عین حال سخت تر و در دسترس تر از سری Dark Souls است.

وقایع مربوط به دوره سنگوکو – فکر می کنید سامورایی ها و شمشیرزنی ها زیاد است – سیکیرو می بیند که شما با استفاده از شمشیرزنی متخصص و بازوی مصنوعی پیشرفته برای اعزام دشمنان ، شینوبی معروف را در اطراف ژاپن تاریخی هدایت می کنید. از طرف توسعه دهنده FromSoftware ، ممکن است انتظار داشته باشید که یک فئودالی از حق رای دادن Dark Souls خود استفاده کند – و در یک نگاه ، حق با شماست.

از نظر مکانیکی ، سیکیرو فوق العاده شبیه به سری بازی های ماجراجویی گوتیک است ، حملاتی که روی دکمه های شانه کنترل کننده قفل شده است ، وسایل سریع با دوچرخه استفاده می شود و در صفحه d استفاده می شود ، و یک سیستم بازرسی و مسافرت در مجسمه های بودا که عملاً همان Souls است. ‘آتش سوزی حتی دارای سیستم مرگ و تولد دوباره است – و مانند Souls ، Sekiro آنقدر سخت است که از آن بسیار استفاده خواهید کرد.

هرچند دقیق تر نگاه کنید ، و Sekiro بسیار فراتر از یک ژانر مجدد است. مبارزه آن برای یک نفر دقیق تر است ، با رویکردی دقیق در شمشیرزنی که دقت خواسته شده توسط Tenchu ​​، Bushido Blade یا Ninja Gaiden را تداعی می کند. شما باید حرکات حریفان را با دقت بخوانید ، ضربات آنها را در لحظه دقیق ضربه یا خارج کردن تعادل از دشمنان ، قبل از آزاد کردن ضربات مرگ ، منحرف کنید. زمان بندی همه چیز است و هیجان انگیز است.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice

سکیرو از نظر روایی بسیار جذاب تر است. Gone Dark Souls است که به سختی کنایه از قصور در می آورد. در اینجا یک داستان غنی و جذاب برای دنبال کردن وجود دارد ، با شخصیت های مهمی که باید از آنها مراقبت کنید. نقاط انشعابی وجود دارد ، با تغییرات قابل توجهی بر اساس انتخاب شما ، اما تصمیمات شما هرچه باشد ، توجه بیشتری به شما جلب می شود.

حرکت هم لذت بخش است. صرف نظر از شخصیتی که برای بازی Dark Souls انتخاب کرده اید ، دور زدن در جهان همیشه نوعی تأمل بوده است. در اینجا ، شما می توانید با استفاده از بازوی مصنوعی خود به نقاط بلند دست پیدا کنید و عمودی را اضافه کنید که برای FromSoftware تازه و غیر معمول به نظر می رسد

نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077
بیشتر بخوانید

، اما فوق العاده خوش آمدید. این توانایی که در امتداد پایه های باریک ظاهر شود ، دیوارها را در آغوش بگیرد ، از طاقچه ها آویزان شود و به طور کلی شبیه نینجا باشد ، باعث می شود که جهان نیز بسیار قابل کاوش باشد ، در حالی که قادر به استراق سمع مکالمات در حالی که پنهان است ، احساس واقعی تری در جهان ایجاد می کند-و گاهی اوقات اشاره به رویدادها یا مکانهای مهم.

و آن سیستم مرگ و تولد دوباره؟ نکته در عنوان بازی است. با توجه به برخی از فریبکاری های توطئه ، شما می توانید همانجا که سقوط می کنید دوباره زنده شوید ، به شما این امکان را می دهد که “دو بار بمیرید” در حالی که سعی می کنید قبل از مرگ واقعی و مجبور شدن مجدد از مجسمه بودا ، در برابر دشمنان بسیار سخت مقاومت کنید.

اگر فکر می کنید که به نظر می رسد امتیاز یک امتیاز است ، باز هم فکر کنید – ممکن است Sekiro سخت ترین بازی ای باشد که FromSoftware هنوز ایجاد نکرده است ، و حتی با دو برابر شانس ، هنوز هم احساس می شود که شانس برای شما جمع شده است.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice

اما راز سیکیرو این است که فراتر از شباهت های Souls ، بازی بسیار متفاوتی است و برای بازیکنانی که هرگونه پیش داوری را کنار بگذارند ، مفیدتر خواهد بود. همه کاره است ، به شما این امکان را می دهد که بر روی مخفی کاری یا رویارویی به دلخواه تمرکز کنید ، در حالی که ارتقاء و ضمیمه های بعدی بازوی شما گیم پلی را بیشتر از فرمول مورد انتظار تغییر می دهد.

همه چیز کمی گم می شود زیرا گم شدن بسیار آسان است و اغلب احساس می کنید نمی دانید بعد کجا بروید – و با دنیایی به بزرگی این جهان ، این یک مشکل است. با بازتر بودن از اسلاف معنوی خود ، معمولاً سرگردان شدن در یک نبرد رئیس غیرممکن که آماده نیستید ، فقط با کاوش است.

با وجود داستان عمیق تر ، شخصیت های قابل شناسایی و مبارزه سخت و دقیق ، اما بسیار سودآور ، سکیرو در عین حال سخت تر و در عین حال قابل دسترسی تر از سری Souls است. یک شاهکار فوری.

نقد و بررسی بازی Far Cry Primal
بیشتر بخوانید

بازی Sekiro: Shadows Die Twice

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم بانوی حوا | بهترین فیلم‌های واکین فینیکس | رابطه موسیقی و نقاشی | نقد فیلم یک دور دیگر | تعریف پارتیتور در موسیقی | معرفی شخصیت درکس نابودگر ، دشمن ابدی تانوس | بیوگرافی مارلون براندو | فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها | نقد فیلم طعم گیلاس | بهترین فیلم های ویلیام وایلر |

 

دیدگاهتان را بنویسید

5 × دو =