صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Mafia: Definitive Edition
ads

نقد و بررسی بازی Mafia: Definitive Edition

بازی Mafia: Definitive Edition

نقد و بررسی بازی Mafia: Definitive Edition:

به عنوان یک ریمیک ، انتظار عمق و کیفیت Final Fantasy VII Remake را نداشته باشید.

پس از ریمستر ناامیدکننده Mafia II در ماه مه ، این ریمیک اساسی بازی اصلی بازی Mafia: Definitive Edition کمی بیشتر شبیه آن است – اگرچه تأکید زیادی روی “کمی” دارد ، زیرا این کلاسیک جنایی بازسازی خالی از لطف نیست گسل های خود

مافیایی که در ابتدا در عمق مه آلود زمان منتشر شد ، 2002 عنوان می شود ، مافیا از ظهور و سقوط تامی آنجلو گفت ، از کابین مبارز به یک عضو محترم خانواده جنایت سالیاری تبدیل می شود. این مورد در مورد ریمیک باقی مانده است ، البته با گفتگوی تازه ضبط شده و ضبط عملکرد برای قرار دادن بهتر این بازسازی در کنار فیلم های گانگستری سینمایی که به وضوح از آن الهام گرفته شده است.

هسته اصلی بازی روایت تک نفره است که توسط یک تام و ناامید تامی پس از شروع بازی در سال 1930 به صورت فلش بک گفته شده است. فصل های ابتدایی به عنوان آموزش ، سیستم های بازی را به بازیکن پخش می کند و در عین حال هوشمندانه قدم می زند ورود تامی به دنیای زیرزمینی جنایتکار – هر قدمی که او برای زندگی جدید خود برمی دارد ، مکانیکی جدید ، از فرار از پلیس ، سرقت اتومبیل ، گرفتن مشت ، اسلحه فراهم می کند. تا وقتی که شما سرعت سیستم های بازی را می گیرید ، تامی کلاهبرداران رقیب را شلیک می کند و قادر به شستن خون از دستان او نیست.

بازی Mafia: Definitive Edition

بازی Mafia: Definitive Edition

به عنوان یک ریمیک ، انتظار هیچ چیزی از عمق و کیفیت Final Fantasy VII Remake را نداشته باشید. اگرچه این دنیای بصری درخشان است که توسعه دهنده Hangar 13 ایجاد کرده است ، اما در تعمیرات اساسی ساختار چیز زیادی برای خواندن وجود ندارد. از نظر مکانیکی ، بازی Mafia: Definitive Edition به Mafia III نزدیک ترین حالت را دارد ،

اگرچه حالت دشواری “کلاسیک” با نسخه محدود 2002 ، با محدودیت های شدیدتر در مهمات و واکنش های پلیس با هوشیاری ، بیشتر با نسخه 2002 مطابقت دارد. در هر صورت ، در بهترین حالت تیراندازی فقط احساس خوبی می کند ، و مبارزه با هیجان زیاد است. لحظات گاه به گاه که خفا یک گزینه است بسیار خوب است – متأسفانه ، تعداد کافی آنها نیست.

تاریخ انتشار Forza Horizon 5 ، تریلرها ، ویژگی ها و هر آنچه که می دانیم
بیشتر بخوانید

مکانیک وسایل نقلیه بسیار بهتر شده است – با توجه به اینکه چه مقدار از بازی را می توان در ماشین صرف کرد ، یک لذت است. انبوهی از وسایل نقلیه برای خرید وجود دارد – معمولاً غیرقانونی ، در بازی ، و بازی Mafia: Definitive Edition  برای اولین بار موتورها را معرفی می کند. اگرچه هرکدام مشخصات عملکردی خاص خود را دارند ، اما در بهترین حالت اتومبیل و دوچرخه برای بزرگنمایی بسیار جالب است. لذت بردن از زیپ در مسیرهای کشوری با سرعت ، یا چرخش در ترافیک شهر هنگام فرار از پلیس.

آنچه ممکن است بازیکنان تازه وارد و بازیکنان را ناامید کند ، خطی بودن بازی است. به همان اندازه که مافیا در مورد افرادی مانند پدرخوانده رد می شود ، این یک فیلم نیست که منفعلانه مصرف شود ، اما عادت آن این است که بازیکنان را به راحتی از ضربات به دزدی ماشین به تیراندازی هدایت کند ، اغلب احساس می کند یک فیلم ترجیح می دهد.

اینکه این کمپین فرصت های واقعی کمی برای انجام مماس مماس فراهم می کند ، شرم آور است ، با توجه به فضای بازسازی شده – شهر خیالی گمشده بهشت ​​، کلانشهر باشکوهی که توسط زمین های کشاورزی و دریاچه های زیبا احاطه شده است – التماس می کند که مورد کاوش قرار گیرد.

بازی Mafia: Definitive Edition

بازی Mafia: Definitive Edition

برای جبران این مسئله ، حالت Free Ride وجود دارد که پس از اتمام فصل اول ، قفل آن باز می شود. با این کار می توانید با سرعت خود به گشت و گذار در بهشت گمشده بپردازید ، به شما این امکان را می دهد که در جهان پهناور رانندگی کنید یا با پای پیاده سرگردان شوید. متأسفانه ، این مسئله مسئله دیگری را برجسته می کند

– این بهشت خالی است. مطمئناً ، مردم در خیابان ها گشت می زنند و به ایجاد جو متناسب با یک شهر بزرگ کمک می کنند ، اما شما واقعاً نمی توانید با آنها تعامل داشته باشید. فقط چند ساختمان منتخب را می توان وارد کرد. دوست دارید با ماشین بیرون بروید به آن خانه دور در تپه ها که می توانید روی نقشه خود ببینید؟ پیش بروید – اما انتظار نداشته باشید که چیزی به غیر از صداهای غیرمعمول ناشی از یک ساختمان غیرقابل دسترس در آنجا پیدا کنید.

نقد و بررسی بازی Tales of Arise
بیشتر بخوانید

اگر به دنبال یک داستان گنگستری خرده پا به ثروت هستید که در دنیایی خیره کننده ارائه شده باشد، بازی Mafia: Definitive Edition  ارزش وقت شما را دارد. اگر به کارهای بیشتری در آن دنیا امیدوار هستید ، یا دلیلی برای جستجوی فراتر از لذت ساده مسابقه در اطراف و تحسین مناظر دارید ، ممکن است ناامید شوید.

بازی Mafia: Definitive Edition

بازی Mafia: Definitive Edition

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Mafia: Definitive Edition

منبع سایت مداد 

بیشتر بخوانید:

فیلم خوشه ‌های خشم | نقد فیلم آرواره ها | فیلم Shirkers | بهترین فیلم های گیرمو دل تورو | بهترین فیلم های مارتین مک دونا | هاوارد هاکس | بهترین کتاب های ادبیات ایتالیا | راهنمای تزئینات Hygge : چگونه سبک Hygge را به خانه خود اضافه کنیم | بزرگان موسیقی کلاسیک | لورین هانسبری |

دیدگاهتان را بنویسید

18 + 1 =