صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و برسی بازی Mafia II: Definitive Edition
ads

نقد و برسی بازی Mafia II: Definitive Edition

بازی Mafia II: Definitive Edition

نقد و برسی بازی Mafia II: Definitive Edition :

بخشهای قابل توجهی از بازی صرف رانندگی از یک مکان به مکان دیگر می شوند ، سپس نمی توانند خارج از یک منطقه هدف گم شوند.

بازی Mafia II: Definitive Edition  خود را به عنوان یک داستان توده ای کلاسیک در نظر می گیرد و زندگی ویتو اسکالتا را هنگام ترقی از یک مهاجر فقیر در خیابان های سخت امپایر خلیج به یک بازیگر اصلی در خانواده های مافیایی سیسیلی ترسیم می کند. همچنین از تأثیرات آن خجالتی نیست – افرادی مانند پدرخوانده و گودفلاس در روایت بسیار گسترده هستند ، در حالی که بازی به عنوان یک جرم و جنایتکار جهان باز بدون شک به سری Grand Theft Auto اشاره می کند.

این جای تعجب نخواهد داشت – این مورد زمانی بود که بازی در سال 2010 به شکل اصلی خود ارائه شد و اکنون نیز همچنان ادامه دارد. یک حادثه ابتدایی حتی این نکته را به بازیکن یادآوری می کند و می گوید این تلاش مجدد “محتوای روایی بازی را از سال 2010 به شکل اصلی خود ارائه می دهد”. س realال واقعی بازی Mafia II: Definitive Edition : شایستگی نسخه Definitive این است که چگونه به عنوان یک نسخه برتر شناخته می شود – و پاسخ این است که “بستگی دارد”.

بازی Mafia II: Definitive Edition

بازی Mafia II: Definitive Edition

گاهی اوقات ، کار توسعه دهنده D3T خیره کننده است. Empire Bay – ایستگاه بازی برای نیویورک – اکنون یک شهر سرزنده و سرزنده است. به نظر می رسد که همه رهگذران زندگی شخصی خود را دارند ، خیابان ها با شلوغی افرادی که مشغول کارشان هستند شلوغ می شود و در صورت تأخیر مکالمات شنیده شده یا حتی گاهی اوقات در آنها شرکت می کنند.

این شهر از نظر عمودی – آسمان خراش های برجسته و دقیق در هر کجا که نگاه کنید – و غنای غوطه وری است که می تواند حیرت زده کند. برخی از این توجه به جزییات به روشهایی باعث می شود که دنیای بازی دارای اصالت و واقعی تر شود ، مانند اینکه هنگام رانندگی مجبور به رعایت سرعت مجاز باشید تا از توجه پلیس یا سرما زدن روی یخ در زمستان جلوگیری شود ،

نقد و بررسی بازی Daymare 1994: Sandcastle
بیشتر بخوانید

در حالی که عناصر دیگر مانند صدای پس زمینه هستند – ایستگاه های رادیویی آهنگ های دقیق دوره یا پخش اخبار مربوط به تحولات سیاسی را پخش می کنند – شما را در جهان و دوران متمرکز می کنند. هرچند در مواقع دیگر ، مشکلاتی وجود دارد که حتی یک دهه پیش نیز دردسرساز بوده است. ظاهر قابل توجه بافت غیرمعمول نیست ،

در حالی که شخصیت هایی که شما را در مأموریت ها همراهی می کنند ، به جای اینکه شما را از طریق آن دنبال کنند ، به طرف دیگر درها دور می شوند. کیفیت صدا یک کیسه به همان اندازه مخلوط است ، با صدا که اغلب به نظر می رسد ریز یا گاهی اوقات به طرز عجیبی دور است. بازی در نهایت برای یک remaster احساس ناخوشایند می کند.

بازی Mafia II: Definitive Edition

بازی Mafia II: Definitive Edition

نفوذ GTA ، اگرچه واضح است ، اما فقط تا آنجا که به زیبایی و مضمون گسترش می یابد. دنیای باز بازی Mafia II: Definitive Edition در مقایسه با کم کاری و کمبود وقت آزاد برای انجام آن در مقایسه با سکوت بسیار آرام است. تعمیرات اساسی بصری باعث زنده شدن شهر می شود ، اما خود شهر بیش از آنکه زمینه ای برای روایت فراهم کند ، فعالیت می کند.

شانس اکتشاف در زمان خود در امر پیشبرد روایت امری ثانویه است و هر فرصتی برای گشت و گذار احساس می کنید تقریباً شبیه بازی قلاب بازی هایی هستید که بازی از شما می خواهد انجام دهید. بخشهای قابل توجهی از بازی صرف رانندگی از یک مکان به مکان دیگر می شوند ، سپس نمی توانند خارج از یک منطقه هدف گم شوند.

برخی از بازیکنان ممکن است این خطی بودن را ترجیح دهند ، و در واقع تمرکز بر روی داستان باعث می شود همه چیز با سرعت خوبی بریده شود ، اما وقتی بازی Mafia II: Definitive Edition  شما را به دیدن یک شهر کامل وسوسه می کند احساس محدودیت می کند.

بازی Mafia II: Definitive Edition

بازی Mafia II: Definitive Edition

برخی از مشکلات بازی Mafia II: Definitive Edition  نمی توانند در سال 2020 برطرف شوند ، صرفاً به دلیل اینکه یک بازی ده ساله است. مکانیک تیراندازی پوششی آن احساس تاریخ می کند ، حتی با پیشرفت سایر بازی ها در فرمول. از نظر فرهنگی ، نژادپرستی گاه به گاه و زن ستیزی آشکار در گفتگوهای شخصیت – به ویژه از سوی بهترین دوست ویتو جو –

نقد و بررسی بازی Resident Evil 2
بیشتر بخوانید

می توان گفت که متناسب با دوره زمانی قابل توجیه است ، اما نوشتن شخصیت های آسیایی در سال 2010 (از جمله اظهار نظر در مورد سبک های کونگ فو) سانتریفوژهای روکش دار به دلیل جمع آوری کالاهای درون بازی دارای سن ضعیفی هستند. اینها انواع موضوعاتی است که به جای بازسازی ، به بازسازی اساسی نیاز دارد. خوشبختانه ، این دقیقاً همان چیزی است که Mafia اصلی دریافت می کند ، برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه آگوست – امیدوارم که نتیجه آن بهتر از بازی Mafia II: Definitive Edition باشد.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم هاراکیری | بهترین فیلم های ژان لوک گدار | فیلم کروئلا | فیلم بالاتر از سوظن | بهترین فیلم های ایزابلا روسلینی | فصل دوم سریال Blown Away | سریال مندلورین | ترسیم یک گل هندسی با ایلاستریتور | ۱۰۰ فیلم برتر جنایی تاریخ سینما | موسیقی بلوز کانتری |

دیدگاهتان را بنویسید

بیست − 19 =